המחזור ה-18 ב-SERIE A - רומא נגד שדי העבר ביובנטוס סטאדיום

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏22/12/17.

1. DRORIKO Member

העונה של מילאן מתה(לדעתי היא מתה עוד לפני שהתחילה אבל זה כבר דיון בפני עצמו) הסיכוי היחיד שלה לעשות משהו זה לזכות בליגה האירופית, אבל הסבירות לכך היא נמוכה מאד.

2. alexshw Member

זה מפעל גביע, אם יצליחו למנות מאמן שיעשה התאמות טקטיות אז זה אפשרי. ע"ע צ'לסי ב - 2011/12 ושם עוד בכלל זה היה עם די מתאו ובמפעל איכותי הרבה יותר. הם גם זכו בגביע האנגלי בנוסף.
    גאטוזו נראה כמו מישהו שמשחק נטו על אמוציות. לא נראה מאמן רציני.

3. VAR Member

אין שום תבוסנות בלומר את האמת. הפער ממקום 4 לא צריך להגיע ל30 הפרש כדי להכיר במציאות. אם היינו משחקים טוב וסתם סובלים מחוסר מזל/טעויות שיפוט הייתי מדבר אחרת. אבל האמת היא שהמקום שלנו בטבלה משקף במדויק את איך שאנחנו נראים על הדשא. יש לך רעיון למאמן שיכול להוציא יותר ואפשר להביא בשבל כזה של העונה? אני יותר מאשמח לשמוע. לירות באוויר זה לא משהו שהביא אותנו רחוק בינתיים.

4. DRORIKO Member

בגלל זה אמרתי שיש להם סיכוי לזכות באירופית, גם אם קטן. בליגה לעומת זאת אין להם שום סיכוי לעשות טופ 4. הליגה נגמרה מבחינתם.

5. cazzo Il Capocuoco

אתם זוכרים את הדיון של הקיץ, שמיראבלי הקלברזי הזיין הביא מלא שחקנים והאופטימיות הייתה כל כך רבה? אני לא אוהב לצטט הודעות מלפני כמה חודשים אבל אפילו אני שהייתי חסר התלהבות סביב מסע הרכש הזה לא תיארתי לעצמי שהמצב יהיה כזה עצוב ערב חג המולד. הסגל הזה לא שווה מקום 10 ולא מקום שביעי-שישי וזו האכזבה הגדולה.

בהצלחה לזאבה.

Bianconeri אוהב/ת את זה.
  6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

חבר'ה עזבו שטויות, זו פאקינג מילאן!

אם אין אליפות זה כישלון טוטאלי העונה.

7. טל. Member

יש אנשים במילאן שיושבים בכסא של עמדת מקבלי החלטות ומקבלים כסף על לקבל החלטות.
    בכל העולם כולו אין מאמן פנוי שיכול להוציא את מילאן מהבוץ?
    מסופקני.
    כנות ואמיתיות והפקת לקחים כנה - היא דבר חשוב ונחוץ, אבל כחלק מתהליך של הבראה.
    לא כחלק מתהליך של השלמה.
    לתהליך שסופו הוא השלמה - לא דרושה כנות מלכתחילה.

צריך לחשוב איפה הבעיות ולהביא את המאמן שיכול לטפל בהן. גטוסו הוא לא האדם לעבודה הזו.
    גם אם נשים את מקום 4 בצד - יש עדיין יעדים אחרים למועדון בהישג יד העונה הזו.

8. DRORIKO Member

בנעטיה הזה הופך אותי לסמולני חובב ערבים

9. yonmu Member

אם יש מאמן שיכול להוציא את מילאן מהבוץ, צריך למנות אותו בקיץ כדי שהוא יקבל סביבה נוחה לעבוד בה. לא להרוס גם אותו עם סיטואציה נוראית.
    הסגל חדש ולא מתואם בכלל, שחקנים לא מצליחים לשתף פעולה, אין קישור התקפי והכי גרוע - המצב המנטלי בתחת.

העונה אפשר לקוות לניסים בגביע ובEL, אבל יותר חשוב - לעשות הכנות לעונה הבאה. למצוא מאמן מתאים, לצמצם נזקים כלכליים ולעשות 'אודישנים' לשחקנים על חשבון הליגה.

תוך כדי שאני כותב יובה כובשת ומראה שהדיכאון של השנים האחרונות ימשיך גם בתחום הזה.

10. Interista Member

אני אמנם מבין את מה שגורם לאוהדים למודי אכזבות כמונו להוריד ציפיות, אבל עם קצב צבירת הנקודות שלנו, אני מצפה שננסה להתמודד על אליפות ולא נגיד "לא תודה, זה נמצא רק בתוכנית החומש הבאה שלנו פשוט". אין איזה קורס שעוברים לפני עונה שלוקחים בה אליפות, וזו לא זכות ששמורה רק לקבוצות שסיימו בעונה לפני כן במקומות 1-3. גם דורטמונד לקחה אליפות אחרי שנים שהיא לא הייתה בצ'מפיונס, גם יובנטוס עשתה את זה אחרי שנים של בינוניות וכמובן שיש עוד לא מעט מקרים.

אז מבחינתי כן צריך לשאוף להתמודדות על אליפות במצב הנוכחי, וכן - זה גם אומר שצריך לנסות בינואר להתחזק, בדגש על קשר שיגוון לנו את המשחק ההתקפי. בגג לא יצליח - אנחנו באמת לא בעמדה של להתאכזב אחרי כל השנים האחרונות, אבל זו עדיין צריכה להיות השאיפה.

חייל שוקולד ו-SerieA אוהבים את זה.
  11. VAR Member

ואם הם מקבלים כסף על לקבל החלטות והחליטו שאין טעם למנות מאמן חדש אז תהיה בסדר עם זה? פשוט תגיד שהם צריכים לקבל החלטות שמוצאות חן בעיניך.

אם נעבור על כל ההחלטות שקיבלו מיוני ועד היום יש בדיוק שתיים שהייתי עושה אחרת - קאליניץ' והאקאן. הראשון היה לא נחוץ, את השני אני מכיר מהבונדסליגה ויודע שהוא סתם כוסית ואין לו באמת סיכוי להצליח בליגה קשוחה כמו הסריה. במקומם הייתי מביא קשר שיוכל להנהיג את מרכז השדה. קשה להאמין שזה היה עושה שינוי עד כדי כך גדול. לפעמים דברים לא עובדים כמו שציפית.

עד שמונטלה פוטר אפשר היה לטעון שהשחקנים חסרי מחויבות/גרינטה/תשוקה/השד יודע מה. ואז מינו לעמדת המאמן את הדמות בעלת הגרינטה הכי גדולה שהמועדון הזה ידע. על המגרש זה נראה בדיוק אותו הזבל. אז כנראה שמחויבות היא לא הבעיה (וכאן גם התשובה להשוואה לצ'לסי 2012 שעלתה כאן. צ'לסי ההיא הייתה קבוצה סופר מנוסה ועם אותו שלד שזכה כמעט בכל תואר אפשרי. פשוט עשו סבוטאז' למאמן) - זו קבוצה חלשה טקטית. מאוד. אתה מכיר מאמן פנוי שמסוגל ב3 חודשי עבודה להפוך את העונה הזאת? כולי אוזן. אבל יש לי הרגשה שמאמן כזה אפילו אם הוא פנוי לא יסכים לעשות אודישן ולהיות on the hook עד שמאמן רציני יסכים לעשות לנו טובה.

אין טעם לראש בקיר הזה. אפילו שאנחנו מילאן.

תומר1989 אוהב/ת את זה.
  12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

@Interista

כל מה שאתה אומר טוב ויפה, אבל צריך להימדד במבחן המציאות. חשוב לציין שכל מה שאני כותב וחושב זה נכון להרגע ולהשערות שלי לקראת ינואר, ודברים אכן עשויים להשתנות, אבל נכון להרגע אני חושב שחסרים לנו דברים כדי להיות מועמדת אמיתית לאליפות. אנחנו צריכים להוכיח שאנחנו חזקים מספיק מבחינה מנטלית, כי אנחנו יכולים לקרוס גם במאני טיים ואז אין על מה לדבר. אנחנו כרגע חווים את הריטואל הקבוע של אינטר בעונות האחרונות, וכידוע לא היינו בדיוק קרובים למאבק האליפות במהלך השנים הללו. המשחק נגד מילאן בגביע יכול להוות מקפצה חזרה ליכולת שלנו עד לפניי שבועיים, אך לחלופין יכול לדפוק אותנו עוד יותר ולהביא אותנו למשחק סופר חשוב במצב מנטלי ירוד מאוד. אינטר של העונות האחרונות גורמת לי להמר שהתרחיש האחרון יותר סביר, אבל זו ההזדמנות של אינטר הנוכחית להוכיח שהיא באמת שונה.

בנוסף, יש לנו ליקויים ברורים ברמת המשחק, וקח לדוגמה את ההתקפה. פריסיץ׳ כבש שבעה שערים העונה ובישל 6, איקארדי כבש 17 ובישל אחד. אתה יודע מה הסטטיסטיקה של כל אינטר בלעדיהם? 10 שערים ו-15 בישולים. יש לך התקפה שמתבססת על שני שחקנים בלבד, קנדרבה השתפר משמעותית בתקופה האחרונה ועדיין, הוא לא מספק את הסחורה מבחינת מספרים והמחליפים, כפי שאסף ציין, לא מביאים תועלת עד כה. קאנסלו משחק טוב אבל לא משחק מספיק, קאראמו נראה כמו פרוספקט לעתיד ולגביע, ואדר? שובר את השיאים של עצמו בחוסר תועלת.

אם נכנס עוד יותר עמוק לסטטיסטיקה הזו, בוא נבדוק כמה שערים ובישולים סיפק הקישור של אינטר:
    וסינו - שער ובישול.
    ברוזו - 3 שערים ובישול.
    ואלרו - שער.
    מאריו - 3 בישולים.
    גאילארדיני נאדה.
    סה״כ - 5 שערים ו-5 בישולים.

זה פשוט לא מספיק. גם רומא ויובה לא מספקות יותר מדי מספרים מהקישור וזה עדיין יותר טוב משלנו, לאציו ונאפולי בכלל בפער גדול מאיתנו. כל עוד אין לך את הקשר היצירתי, שיספק גם מספרים אבל גם ינהל את המשחק ויהווה עוד שחקן מסוכן למעט השניים וחצי שכבר יש לנו, יהיה לנו קשה להתמודד על אליפות. יהיו עוד ימים רעים כמו של פריסיץ׳ ואיקארדי היום, ואז מה תעשה? אין לך מה להציע. אולי גול ממצב נייח, אבל מי שמסתמך על זה... עזוב, אין לך מה להציע.

יש ליגה פנטסטית העונה, קצב צבירת נקודות משוגע של כל הטופ 5, וכל קבוצה מתקשה העונה אבל לנו יש עוד מה להוכיח. מבחינתי אם:
    - תנצח בדרבי גביע ולאציו בית.
    - תביא רכש מתאים בינואר.
    - תהיה בפער של 5-6 נקודות מהפסגה כשכל השאר יחזרו לאירופה.

אז נוכל לדבר על אליפות. כרגע אני עדיין בשאיפות הראשוניות, וזה מקום 4.

13. טל. Member

ניינגולאן: מהשחקן הכי טוב באיטליה - לשחקן שתשעים אחוז מהזמן אתה בכלל לא רואה אותו בפריים, ובעשר אחוז הנותרים אתה מצטער שבכלל ראית אותו בפריים.

14. ASROMA Member

מה שמספיק מול רוב קבוצות הליגה וגם רוב אירופה לא מספיק מול קייליני בראצלי ובנעטיה ביום כזה.
    יובה נועלים את השער. לקח להם קצת זמן להתארגן אבל זהו נגמר. נעול עם פלומבה.
    אולי מישהו כמו סלאח יכול לעשות הבדל. בטח לא פטריק שיק שרועדות לו הביצים.

15. SerieA Il Capitano

סלאח דווקא הראה ברומא שהוא חכם בעיקר על הקטנות.