המחזור ה-18 ב-SERIE A - רומא נגד שדי העבר ביובנטוס סטאדיום

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏22/12/17.

1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ספאלטי, פיולי, פפ, קפאלו...לא משנה מי יאמן את הקבוצה, המנטליות תישאר אותה מנטליות זבל. לפחות 5-6 מצבים לגול בטוח, לא כולל פנדל, ולא מסוגלים להכניס. אם המשחק הזה היה נערך לפניי ההפסד לאודינזה, היינו מביסים אותם. אבל באינטר כמו באינטר, הפסד אחד זה אסון גדול והוא נלקח בצורה הקשה ביותר והגרועה ביותר.

השלישייה ההתקפית הייתה נוראית היום, איקארדי במיוחד. כשהוא ניגש לפנדל היה ברור שהוא לא יכניס אותו, הוא היה במצבים לא פחות טובים לפניי ולא השכיל לנצל אותם. קאנסלו הטוב ביותר וחייב לשחק.

2. SerieA Il Capitano

זו איננה רק המנטליות.

זו העובדה שאין לך מחליפים על הספסל ששווים משהו לקבוצה בטופ 7.

אדר למשל הוא שחקן שאתה יכול להיות בטוח שבכל פעם שיגיע לרחבה הוא יעשה את הדבר הלא נכון. פשוט מדהים.

אנחנו 4 נקודות מלאציו שנמצאת עם משחק חסר. המקום הרביעי צריך להיות שלנו בסוף העונה, אבל מעבר לכך לא יהיה.

אני חושב ששיחקנו לא רע במחצית השנייה אבל זה באמת היה יום נוראי של השלישייה הקדמית. אין מה לעשות. אין ספסל וזה המצב. מקווה שישפרו את זה בינואר ובעיקר מקווה שהפגרה הזו תגיע מהר, ללא הפסדים ללאציו ופיורנטינה (רצוי עם 6 נקודות משני המשחקים הללו).

הדרבי בגביע תקוע כעת כמו עצם בגרון.

נערך לאחרונה ב: ‏23/12/17
  3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

זו רק המנטליות. אפשר להחליף שחקן או שניים, אי אפשר להחליף התקפה שלמה שנחנקת כשהיא מגיעה למצבים טובים. איקארדי היום היה פעמיים מול שוער, לא כולל פנדל, במצבים שעד לפניי שבועיים הוא היה מכניס בקלות. איך זה שכל שנה אינטר נותנת רצף של משחקים טובים, מגיעה לפיק במשחק מסוים ואז מתרסקת? זה כבר לא מאמן או מחליפים, זה מנטליות בררה.

אנחנו לא צריכים יותר ממקום 4. אינטר לא נבנתה לסקודטו ורק רכש מאסיבי בינואר, שלא יהיה, ישנה את התמונה. אנחנו הצלחנו הרבה מעל המצופה עד כה, ולאט לאט הכל מתאזן. הבעיה שאנחנו עכשיו ברצף קשה מאוד של משחקים, ואני לא רואה אותנו מצליחים אותו. הפסד באמצע השבוע בדרבי וכל העונה תתהפך.

עריכה: זוכר מה כתבתי לך על וסינו, ואלרו וגאילארדיני? זו התוצאה.

נערך לאחרונה ב: ‏23/12/17
    SerieA אוהב/ת את זה.
  4. SerieA Il Capitano

ניצחון באמצע השבוע חשוב ביותר מבחינת מוראלית, וגם מבחינת התחרות. אני רוצה שנזכה בגביע (ואני מניח שכל אחד מאיתנו רוצה), מלבד זאת שהפסד ברביעי ימשיך לפגוע בקבוצה השברירית גם כך הזו.

5. טל. Member

בהנחה וסבאטיני לא ינחית איזה סופרסטאר בינואר, לאציו היתה ועודנה מועמדת הרבה יותר חזקה למקום 4 מאשר אינטר.
    עם דגש על ''הרבה''.

נכנסו למיני משבר בעקבות הסאגה עם טורינו, אבל היה ברור שזה זמני. גם יש להם לוח משחקים די קל אאלט עד המפגש מול נאפולי + החזרה לליגה האירופית בפברואר.

6. DRORIKO Member

כתבתי פה בזמנו שכשאנדרסון יחזור מפציעה הוא יוסיף עומק לקבוצה. הוא חזר לפני איזה שבועיים, ובמעט ששיחק מאז הוא כבר חתום על 2 גולים ובישול. היום היה נהדר כשנכנס. אם כבר הספסל של לאציו אז גם לג'ורדן שפתח היום היה משחק נהדר.

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

על כל טעות של פרארי - סקריניאר (שאכל היום שער מפאלצ'ינלי) עשה 5. פשוט אז זה לא היה מעניין כי הם היו קבוצת תחתית ולא שיחקו נגד "יריבה" של יובנטוס.

Gianzola אוהב/ת את זה.
  8. DRORIKO Member

ההגנה של סמפדוריה היא פח. 26 גולים זה לא נתון שהרגע המצאתי. אם דיבאלה היה פותח היינו מפרקים אותם, ואתה ראית את ההבדלים בין החצי שעה שהוא שיחק ל-60 דקות שבזבזנו על ברנרדסקי(שאפילו בישל להם שער). סארי לעומת אלגרי לא שיחק משחקים ועלה עם ההרכב החזק שלו. אני אומר לך חד משמעית שנאפולי 4 נקודות מעלינו בגלל סמפדוריה, לא כי הם יותר טובים מאיתנו(כמו שראינו בסן פאולו)

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מזל שהליגה לא נגמרת עד החזרה לליגה האירופאית בפברואר.

אינטר לא צריכה סטאר אלא מישהו שהוא באמת טוב. שקריניאר, וסינו, ואלרו וכל מי שהגיע בקיץ הוא לא סטאר אבל הם שיפרו את הקבוצה משמעותית.

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא נכנס לענייני יובה ומן הסתם מודע לכך שההגנה של סמפ לא טובה (עם דגש על טעויות אישיות). הגבתי רק לחלק שציטטתי כי זכורה לי תמונה שונה לחלוטין.

11. VAR Member

אינטיליגנציית המשחק של רוב השחקנים במילאן שואפת למינוס. לאן נעלם ביליה לעזאזל?

12. SerieA Il Capitano

שכחתי להתייחס לשער היום של פאלצ'ינלי - ראשית כמובן ברוזוביץ' העצלן לא רץ אחרי פוליטאנו מספיק מהר, מיראנדה יצא אליו (וכשל) וסקריניאר איבד את פאלצ'ינלי. מלבד זאת הסלובקי היה נהדר ואני מקווה שנוכל לצוות לו את דה פריי בעונה הבאה (סבאטיני יצטרך לעשות קסמים כדי לגבור על מארוטה).

סאסוואלו נראתה טוב מאד ונראה שיאקיני ישאיר אותם בליגה בוודאות לאחר הקדנציה האיומה של בוקי. אני מקווה בשביל יאקיני שהוא מצא מקום לשנים הקרובות, כי הנהלת הקבוצה היא סבלנית וחכמה.

13. cazzo Il Capocuoco

לגאטוזו הפתרונים. אוף, קוטרונה עם עבירה מיותרת ומטופשת. וכמה אירוני שדווקא קריסטאנטה כבש נגד מילאן.

14. yonmu Member

- מעניין מה הקאן וסילבה עושים באימונים שגורם לגאטוזו להעדיף שלישייה התקפית אפרורית כמו בוריני-קאליניץ'-קוטרונה עליהם.
    - מעבר לזה מעניינת ההעדפה של מוסאצ'יו ואבאטה על זפאטה וקלבריה. בינתיים זה נראה סביר מינוס.
    - אפשר לראות איפשהו כמה שערים חטפנו ממצבים נייחים לעומת כמה כבשנו?
    (אני מתכוון לכדורי גובה לרחבה, לא פנדלים או בעיטות חופשיות שהלכו למסגרת).

ורדי, אל שרעוואי, כריסטנטה, פטאניה. כל אחד מהם יכל לתפוס מקום בסגל - אם לא בהרכב - הנוכחי שלנו.

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אולי גאטוזו מעדיף להתמקד בדרבי גביע ברביעי הקרוב ופחות במשחק נגד אטלנטה? גם ככה הסיכוי של מילאן לצ'מפיונס קלוש, ניצחון בדרבי גביע גם יתן בוסט רציני מבחינה מנטלית וגם יכול לקרב את מילאן לתואר, שלמעט זכייה בליגה האירופאית זה הסנריו הטוב ביותר שלה העונה.