המחזור ה-18:: ברצלונה מועדת בדרבי, בניטס מפוטר מריאל מדריד אחרי תיקו במאסטייה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Franco, ‏2/1/16.

1. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

במחזור הקודם בזמן שההתקפה שלנו היתה תקועה עם כל הרכש הנוצץ עד שנכנס תומאס, בורחה וקקו עשו חיים. מבאס.

2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

שתי הדקות האחרונות של המשחק הזה היו נדירות ומוזרות .
    רונאלדו מה5 במקום לנגוח מתקופף , נגרדו באחד על אחד מחמיץ .

ריא ל לא מצליחה (שוב) לנצל איבוד נק' של ברצלונה . ואתלטיקו מנצלת את איבוד הנק' של בארסה וריאל כדי לפתוח פער קל בינתים.

3. Raulito Madridista

מתנות לחג. הפנדל של פפה, האדום של קובאצ'יץ'(עמידה הגנתית הזויה בלי קשר, הרי הוא מנע מצב מצוין לולנסיה), הזחיחות המפגרת והמעצבנת הזו אחרי השער המדהים של בייל, כמעט כמו החילוף של בניטס עוד במצב של 11 נגד 11 - כמה אפשר. אין לנו עתיד עם רפא בניטס אבל זה לא משנה, לא כיף לגמור את העונה בחודש ינואר. כמה שניות לפני המהלך שהוביל לכדור החופשי אני אומר בקבוצת וואטספ - 'אני עדיין לא איבדתי תקווה, אני מאמין שאפשר לגנוב פה את הגול, מקווה שזה יקרה. רק כי אנחנו ריאל מדריד, רק בגלל המדרידיסימו'. כבר כבשנו, תשמרו על זה, לעזאזל, כמה רכים ושאננים אפשר להיות? אין לי קבוצה בקיצור. נק' האור היחידה היא מודריץ' שחזר לעשות היום עבודה של שחקני שחקנים, ואולי גם קובא וגארת' בייל. בחיי שבשנים עם סגל הרבה פחות נוצץ היה לנו הרבה יותר אופי. אפילו לקבוצה של חואנדה ראמוס עד הביזיונות האחרונים - למשל הניצחון נגד חטאפה, הניצחון באוססונה ועוד כמה. 2:2 נגד ולנסיה, כמו בשלהי העונה שעברה בברנבאו - ושוב סיפור האליפות גמור. שנה חדשה - קבוצה ישנה, וכך גם התוצאות. לא מגיע לנו.

4. avicii Member

ברצלונה,אתלטיקו וריאל מדריד צריכות כנראה עוד כמה שבועות מנוחה,יכולת חלשה מאוד של שלושתן.

5. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפני שאנחנו מפסדים את איסקו לאחת האנגליות,שמישהו בריאל כבר יעיף את המלצר הדביל הזה שבכול מקרה לא יסיים את העונה.

6. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

איסקו מסופסל בגלל שסירב לשחק 5 דקות מגן שמאלי. כדאי להעיף גם אותו.

7. Raulito Madridista

טוב, אחרי כמה דקות של מחשבה יצא לי משהו קצת יותר חד, מהפייסבוק.

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpt1/v/t1.0-9/11204907_10201246817368751_3680906268020501449_n.Xxx?oh=b2dd90c1431806b0974fcec99a676e0e&oe=5717F763&__gda__=1460609642_83112c12f3939fff8d6f5f1a1c872261
    עוד סטטוס על ריאל מדריד, כי זה מרגיש שנגמרה העונה. שוב 2:2 נגד ולנסיה, כמו בשלהי העונה שעברה בברנבאו, שחותם את חלום האליפות של ריאל מדריד.לריאל מדריד עם רפא בניטס אין עתיד, הבלון היה מתפוצץ מתישהו. אבל אף-פעם לא כיף לגמור את העונה בחודש ינואר, וכן, תסלחו לי, אני לא מסוגל לאחל לקבוצה שלי להפסיד. שריקת הסיום, השחקנים כביכול עצובים, שוכבים על הריצפה. לא קונה את הבלוף הזה. אחרי שכבו המצלמות הם רצו, דפקו מקלחת וכבר מחר נראה את התמונות המחייכות בולדבבאס. עוד בעיטה בדלי. אני נשארתי עוד קצת על הריצפה עם הצעיף עליי, מסרב לקבל את התוצאה(האמת שלא, סתם נשמע דרמטי).

אני כבר לא כועס, רק מאוכזב. שוב חלוקת המתנות תוצרת סנטה קלאוס: הפנדל התורן, החילוף של בניטס שפשוט אין לי הסבר אליו, האדום של קובאצ'יץ'. עוד לפני שהגיע המהלך שהוביל לגול של בייל כתבתי בקבוצה של ריאל מדריד בוואטספם - 'האמת? לא איבדתי תקווה. עדיין יש בי את האמונה שניתן כאן גול וננצח. רק כי אנחנו ריאל מדריד, רק בגלל המדרידיסימו'. איזה גול של בייל, דופק שאגת 'יששש' בבית וגם הקלטה בוואטספ. ואז ולנסיה מענישה עם ה-2:2. בעונת הטאמודו לפני כמעט עשור התוצאה הזו יותר עשתה לי את זה...

הערב בניטס התקבל בכבוד של מלכים במאסטייה. וכנראה בצדק. הברנבאו מן הסתם חושב אחרת. ביום שבת מחכה לנו לה-קורוניה. פייר? הדבר הכי מעניין במשחק הזה הוא איך יקבל הקהל את הליצן על הקווים. צריך לשים אטמי אוזניים בגלל שריקות הבוז האדירות שיבואו. אהה, כן, גם היה מהלך גדול של ה-B-B-C ושער של בנזמה. פייר? מי זוכר. קבוצות של ריאל מדריד לאורך השנים עם סגל הרבה פחות נוצץ הציגו הרבה יותר אופי. אבל לא, אנחנו משחקים בכאילו. פשוט לא מגיע לנו. מתי ניצחנו משחק משמעותי בפעם האחרונה? שנה חדשה, קבוצה ישנה. לא חשבתי אחרת...

8. Ever Banega Member

בארסה, ריאל, אתלטיקו, ולנסיה, סביליה וויאריאל במשחקים אחת נגד השנייה העונה:
    ויאריאל 12 נקודות.
    בארסה 10 נקודות.
    סביליה 9 נקודות.
    אתלטיקו 7 נקודות.
    ולנסיה 2 נקודות.
    ריאל 2 נקודות.

9. Civil Anti Madridista

"ליגה של שתי קבוצות".

gilad16 אוהב/ת את זה.
  10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

איזה כיף שההוא הלך ודה פול מקבל תפקיד משמעותי תחת נוויל.