המחזור ה-18 בפרמיירליג: לילה עיר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏15/1/21.

1. k_700 Member

מה זה משחקים עם הנבחרות שלהם, איזה טענה זאת אורן?
    תראה לי שלישייה רצינית בקבוצות רציניות שלא משחקים עם הנבחרות שלהם בכל קיץ.
    בדקתי את הדקות של השלישייה שלכם, שיחקו 48,52, 47 משחקים בעונה שעברה וזה כשהיה לכם עוד מפעל שלא היה לאף אירופאית.
    לא משהו יוצא דופן אגב,
    סטרלינג שיחק 52 משחקים, מארסיאל שיחק 48 משחקים(גם ראשפורד וברונו כמובן היו משחקים את הכמות הזאת אם הראשון לא היה נפצע לחודשיים וחצי והשני היה מגיע בקיץ).
    לרוני, רונאלדו היו עונות אצלנו של 55 הופעות ובגדול 47-48 הופעות היה הסדר גודל ששחקנים מובילים כמוהם קיבלו בעונה בפיק.
    שחקנים מובילים בקבוצות טובות בהתקפה משחקים את ה48,47-50 משחקים כשהם בפיק. אין פה שום דבר חריג.

מבין את המשבר שכל הקבוצה עוברת אצלכם, להזכיר לך שאני הייתי אחד הקולות היחידים פה שטען שהסגל שלכם ממש לא עמוק גם בקיץ.
    מינמינו, קייטה, אוקס, שאקירי, מאטיפ,נקו וויליאמס, ווינאלדום(שמשחק כל כך הרבה עכשיו בגלל הפציעות ובינתיים כשאתם לא מאריכים לו חוזה זה עוד שחקן שצריך להחליף) וההוא שגרינווד לא יכול לצחצח לו את הנעליים, נו זה שהכפיל בראשון את כמות הדקות שלו העונה- כל אלה צריך להוריד באסלה בזמן הקרוב.

כשאתה במצב שיש לך 13 שחקני סגל ראויים בערך ברור שכל פציעה ארוכה תצטרך לייצר אצלך שינויים בתפקידים.
    אבל, מותר ורצוי לדבר על איך שההתקפה נראית.
    הרי מגיעים למספיק מצבים ברחבה גם כשהנדרסון ופאביניו בלמים.

2. oranfu Member

"ג'וטה" היה צריך להגיע כבר בקיץ שעבר לדעתי.

השלישייה הזאת משחקת את כל המשחקים, בלי מנוחה, כולל בנבחרות כל קיץ (כלומר אין גם פגרה).
    זה לא שאחד מהם או 2 שיחקו ככה אלא שלושתם. שום רוטציה\מנוחה הם לא קיבלו.

להגיד לי שאחרים היו משחקים ככה אם לא היו נפצעים זה מצחיק כי זה מחזק את הנקודה ששחקנים אחרים כבר נשברים בעומס כזה, והם המשיכו והמשיכו.
    וזה לא רק העונה שעברה, זה כבר לפחות 3 עונות ככה.

רוני היה כבר שחקן עבר בגיל של השלישייה שלנו, לא? אז איזה מין דוגמה הוא? אם כבר הוא רק מחזק את הטענה שהעומס הגדול עליהם שוחק אותם.

רונאלדו מפלצת פיזית כמעט חסרת תקדים.

עוד פעם אתה עם גרינווד? תדחוף אותו עמוק עמוק.

צריך לדבר גם על ההתקפה, אבל זה זניח לעומת הבעיות שיצרו לנו הפציעות בהגנה. אין יותר כח לדון על זה, שפכנו פה מספיק מילים למה יש לזה משמעות אדירה גם על ההקפה.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  3. yakov_y YNWA

1. השלישייה הקדמית שיחקה כמות משחקים מטורפת כמו המספרים שציינת, העניין הוא שהם משחקים ביחד את כמות המשחקים האלה.
    סטרלינג שהבאת כדוגמא, כמה משחקים שיחקו דה בריינה, אגוארו וסילבה או שרק סטרלינג היוצא דופן ?

חשוב לציין, פירמיניו ומאנה הגיעו עד הסוף בטורנירים של הנבחרות, פירמיניו שיחק 26 משחקים בנבחרת ב-2018 ו-2019, זה פסיכי ביחד עם כמות המשחקים.
    מאנה שיחק ב-3 שנים בנבחרת 30 משחקים.

כמה שלישיות בעולם שיחקו כמות משחקים כזאת ?

2. אתה רוצה להגיד לי שאף אחד לא יידע על בעיית הפציעות של קייטה, אוקס, שאקירי ומאטיפ ורק אתה אמרת ? פשוט לא שמנו לב לבעיית הכשירות של קייטה.
    נקו וויליאמס הוא סימן שאלה עצום וכולם אמרו זאת, מינמינו מעולם לא קיבל מילה טובה בפורום ובצדק, ווינאלדום השחקן שמקבל הכי הרבה ביקורות כאן בפורום.
    לא שמנו לב שיש רק 3 בלמים טבעים בסגל.
    לא הייתי מביא את גרינווד כדוגמא בעונה הנוכחית, אגב מה עם ווילפרד זאהה שזילזלת בו ?

4. k_700 Member

1. השלישייה בסיטי היא לא דוגמא טובה כי אגוורו כל הקריירה היה שחקן פציע.
    כשהוא כשיר הוא משחק עם דה בריינה וסטרלינג(שני האחרונים ב-3 שנים האחרונות שיחקו את ה47-48 משחקים בעונה).
    אבל שוב, תעבור כמעט אצל כל שלישייה גדולה באירופה, הם משחקים את ה47-48 משחקים בממוצע ביחד.
    רוץ לחפש.

30 משחקי נבחרות ב3 שנים זו כמות די סטנדרטית לשחקן הרכב בנבחרת שלו.
    לצורך העניין לוונדובסקי לא הגיע עם הנבחרת שלו לשלבים מאוחרים באף טורניר ועדיין משחק את ה10 משחקים בעונה בנבחרת.
    אין פה שום דבר יוצא דופן.

כשרוני , רונאלדו וטבז שיחקו את ה48-50 משחקים ב2008/9 הם שיחקו פחות בנבחרות שלהם ממאנה, פרמינו וסלאח? על פני אותה תקופה(ותלך גם על פני תקופה של 3 שנים), לא מאמין ולא צריך לבדוק.
    אין פה שום דבר יוצא דופן.

שחקנים מובילים בקבוצות שלהם בהתקפה משחקים בפיק של הקריירה את ה48 על 3900 דקות בעונה עם 10 הופעות בנבחרות שלהם- נשמע לי כמו משוואה מוכרת.

2. כולכם ידעתם את הפציעות של קייטה, מאטיפ. כולכם ידעתם שמינמינו לא נראה כמו שחקן כדורגל, נקו וויליאמס נתן חצי משחק נורמלי ואוקס לא קיים יותר. אבל רבים ממכם סיפרתם לי בקיץ שיש לכם סגל עמוק מאוד עם המון נסיון.
    למשל את האגדות על אוריגי וההופעות שלו במאני טיים וברגעים החשובים אני שומע כבר שנתיים וחצי.
    את האגדות על מאטיפ שהוא בלם שלישי מהטובים בליגה שנכנס כנראה לרוב ההרכבים של הקבוצות בליגה אני עדיין שומע גם העונה מלפחות אוהד אחד שלכם(שקצת נעלם). אני לא ממציא את זה, תלך לדיונים בקיץ ותראה איך אלעד ורבים אחרים כותבים שהסגל של ליברפול הוא עדיין ההכי עמוק בליגה.
    אני חושב שאני ואורן היחידים שהדגישו שיש בו 11-13 שחקנים אמינים גם אחרי ההגעה של ג'וטה ותיאגו(אגב, דיברתי על הפציעות של תיאגו כשהוא רק קושר אליכם פעם ראשונה באפריל*).

גרינווד גם העונה עם כל ההתעלמות של סולשאייר ממנו, לא רואה את אוריגי והוא רק ילד בן 19...
    זאהה? מה איתו? מאז שכתבו לי שהוא ענק, ענק ענק הוא על שער באיזה 9-10 משחקים אחרונים.
    חזר לחוסר יציבות.
    אתה היית משלם על התכשיט הזה את ה60-70 מליון פאונד? אני לא.

אורן,
    כתבתי לך שאין תאריך תפוגה כשאתה משחק לאורך זמן 48-50 משחקים בעונה? לא.
    ברור שזה שוחק ויש תאריך תפוגה.
    אבל לשחק 3 שנים בפיק של הקריירה את הכמות הזאת זה לא דבר יוצא דופן.
    רוני מגיל 19 משחק את הכמות משחקים הזאת כולל בנבחרת עד שדעך בגיל 27.

נ.ב.
    הינה עבד הנאחס, דה בריינה נפצע דקה 58.
    הללויה.

נערך לאחרונה ב: ‏20/1/21