המחזור ה-18 בסריה A :: ניצחון 4-2 לרומא על מילאן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏20/12/12.

1. cazzo Il Capocuoco

הפעם האחרונה שמילאן חטפה ככה באולימפיקו היה ב-1998, היה כשזמאן אימן ברומא והמשחק נגמר 5-0 ולא 4-2 כמו הערב. לא מפתיע אותי, השחקנים של רומא נראו אחרת לגמרי, הם בכושר מטורף, רצו כמעט עד סוף המשחק, לחצו בצורה מחניקה, רק שבדרך כלל מילאן העונה מבקיעה בדקות האחרונות ובמחצית השניה הרבה, זה לא היה צודק אם מילאן לא הייתה מבקיעה לפחות איזה שער לפחות (הלחץ קצת ירד עם ההרחקה). לא יודע אם זה היה מתוכנן, אך הערב אני מנחש שרומא בעטה פחות לשער מהרגיל וניצלה היטב את ההגנה הרעה שלא הגיעה ממילאנו, והזכירה לי את נאפולי שמצליחה במתפרצות ונותנת ליריבה לתקוף. מקסס היה מתחת לכל ביקורת, מזכיר את המקסס חסר הריכוז מלפני כמה חודשים, לא שמר ושחקנים ברחו לו. גם ז'פס היה רע מאוד ודווקא אני זוכר לו בהתקפה את המסירה הטובה לבויאן שהחמיץ. השער של לאמלה במחצית הראשונה היה ממש מביך, מונטוליבו היה היחיד שעזר להגנה, החור היה עצום והקישור היה מאוד רחוק מההגנה, לרומא היה קל יותר את המצבים בהתקפה. אמברוזיני דווקא השקיע ולחץ, הוא מוגבל מבחינה התקפית, אבל שיש לכם שחקנים עם בעיות ריכוז ואולי שאננות, את מעדיף את המוגבלים כמו אמברוזיני. בחלק הקדמי, אם אלשעראווי לא ביום שלו ונחסם טוב בהגנה, אני לא רואה משהו שמצליח להחליף אותו, בטח לפי היכולת של היום. אני מקווה שאנחנו לא כאלה תלויים בפרעה הזה....

נערך לאחרונה ב: ‏23/12/12
  2. yonmu Member

המסקנות הקבועות:
    1. אלשע מעולה, אבל צריך חלוץ נוסף לצידו. רוביניו לא טוב מספיק ופאטו לא כשיר מספיק. השאר טובים רק לספסל.
    2. יש לנו הרבה קשרים טובים, אבל אין אחד שטוב מספיק, יציב מספיק, ודומיננטי מספיק בשביל לקחת אחריות קבועה. לא נוצ'רינו ולא בואטנג. אולי מונטליבו עם הזמן, אולי קאקה...
    3. לאבד את סילבה ונסטה ביחד היה אסון. בערך כמו שבארסה תאבד את צ'אבי-אינייסטה ביחד (בלי פברגאס להחלפה).

המסקנות החדשות:
    1. אולי אמליה כן מספיק טוב כדי להיות שוער ראשון.
    2. אמברוזיני תמיד היה קשר אחורי סביר עם בונוס בדמות משחק ראש מעולה. כבר אין לו משחק ראש מעולה והוא כבר לא סביר.
    3. רוביניו לא מספיק טוב אפילו לספסל. פאציני כן, אבל רק לספסל. אולי גם בויאן.

3. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לא מתאים לסופר מריו לשחק ככה...כמו שזה נראה, המשחק של בארסה מול מילאן יהיה הפחות אטרקטיבי מבין השמונה ויש לכם חודשיים לנסות ולראות קלטות של צ'לסי משנה שעברה.

המחזור הזה יותר עניין אותי מהחזרה של מוריאל לאחר פציעה לא פשוטה והשער היפה שכבש כבר בבכורה לזכות אודינזה. תותח, רק שימשיך ככה. קואדראדו, כמו ש ASR אמר, ממשיך עם היכולת המצויינת שלו והופך להיות חלק אינטגרלי מהמכונה של פיור.

4. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

קטנוני משהו, אבל מוריאל ערך את בכורתו בהרכבה של אודינזה במחזור הראשון נגד פיורנטינה, אז אף בישל שער.

5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

נאור, בגלל זה כתבתי, בבכורה לאחר שחזר מהפציעה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

במבט מהקורבה :

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני חייב לציין לגבי המשחק רומא נגד מילאן שמעבר לכך שמדובר במשחק בקצב ברמה הכי גבוהה שיש ובכלל אחד ממשחקי העונה באירופה לטעמי כי היו הזדמנויות לשני הצדדים ולמרות התוצאה ומהלך המשחק שנראה על הנייר חד צדדי גם מילאן תקפה, המשחק הזה חשף בצורה טובה מאוד את החולשות של שתי הקבוצות, וזה ההגנות שלהן. מילאן הצליחה לנצח בשבועות האחרונים קבוצות חלשות בתצוגות יפות, אבל כשהיא מתמודדת מול קבוצות עם התקפות איכותיות, אם היא לא תסתגר טוב בהגנה היא תקבל כמה חתיכות כמו שקרה. רומא מנגד לא יכולה להרשות לעצמה הגנה כזאת גם במשחק כזה, מילאן הגיעו להרבה מצבים ועם אחוז ניצול מצבים יותר טוב היה פה שיוויון אפילו לדעתי.