המחזור ה-18 (בוקסינג דיי): הגיהנום הוא הזולת, שמור על נקיונו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏24/12/15.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואן חאל הולך בדרכו של מוייס וממשיך לשבור שיאים שלילים. פעם ראשונה מאז שנות ה - 80 שאנחנו משלימים 7 משחקים ללא ניצחון,אנחנו גם שוברים שיא שהצבנו מאז שנות ה - 90 של שערים רצופים בבוקסינג דיי (כולל מאזן של 18 ניצחונות ב19 המשחקים האחרונים בבוקסינג דיי).

כואב לי לראות שההנהלה שלנו (כמו גם כמה מהאוהדים שלנו) לא מבינים עד כמה הכישלון של ואן חאל גדול, כשיש כאלה שלפני המשחק אשכרה ציטטו את ואן חאל כשהוא אומר שעוד חודש אנחנו יכולים להיות שוב במקום הראשון.
    כל יום שואן חאל נשאר המאמן שלנו זה יום שאנחנו מתרחקים מהטופ 4, על מאבק האליפות אין מה לדבר בכלל, כרגע אנחנו מזכירים את הקבוצה של מוייס שסיימה במקום ה - 7.

2. VAR Member

חג שמח גם לך...

oranfu אוהב/ת את זה.
  3. alexshw Member

הכישלון העונה יותר גדול ממויס, בגלל הסכום שהושקע.
    ואן חאל אחד המנג'רים הגרועים שהיו בפרמייר ליג מבחינת העבודה שעשה.

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא במצב רוח להשוות של מי היכשלון יותר גדול.
    רק עצוב לי שיש עוד אוהדים, ובעיקר חברי הנהלה, שכמו עם מוייס בזמנו אשכרה מחכים שהמצב יהיה אבוד מבחינת העונה לפני שהם מבינים שצריך לפטר את המאמן הכושל, אז מוייס עכשיו ואן חאל.

5. golding מנהלים

איזה אידיוט המאטיץ׳ הזה. אין לי מושג מה עובר עליו העונה, אבל הטפשות שלו נחשפת. ולא, המסכה הזאת היא לא תירוץ.

6. Sturridge Member

מה? אבל חשבתי שזה רק כי הוא מחבל למוריניו...

לפחות עוד 45 דקות והפסד מביך נוסף יפסקו הקונספירציות של מי שיחק גרוע בכוונה,
    וכל מי שצריך לגלות יגלה שצ'לסי פשוט קבוצה גרועה.

7. South Boy Member

מישהו מוכן להסביר לי מה עבר בראש של בנטקה במהלך האחרון? מה זה היה?

8. VAR Member

החמצה הזויה לגמרי.

רק לי לא מובן הקטע שאין מביאי כדורים באנפילד? באמת מצופה מהקהל שיחזיר כל כדור שעף ליציע? תיאורטית האוהדים של ליברפול היו יכולים למשוך את כל התוספת אם הם היו רוצים.

9. k_700 Member

וואוו בנטקה, איזה עליבות.

800 שחקנים מול שער ריק וכשלשמייכל אין אוויר לדפוק ספרינט חזרה, איך מחטיאים דבר כזה??

נצחון משכנע של ליברפול אבל שוב מול יריבה קשה שמשחקת התקפי, בצורה ישירה ומבלי לתת לליברפול לשלוט בפוזישן.

10. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע על מה אתה מדבר תרסיס, ההרגשה שלי היא שהיה לנו 90% פוזשן במשחק הזה. כמובן שזה לא באמת ככה, אבל אני לא אופתע אם סיימנו עם מעל 70% פוזשן. התקפי? לא היה הרבה הבדל בין לסטר היום לניוקאסל לצורך העניין. היא לא יצרה כמעט שום דבר בהתקפה, ההבדל הוא שהפעם אנחנו הצלחנו ליצור הזדמנויות אמיתיות במקום שהמשחק יהיה שעמומון אחד גדול.

מה שקרה שם בסוף זה מחדל, אנשים יקחו את זה מאוד באיזי ויצחקו על זה כי זה קרה בדקה ה94 אבל אם לסטר הייתה כובשת מכדור החוץ הארוך הזה אח"כ אף אחד לא היה צוחק. זו רשלנות מגוחכת, ועדיין אם יש קבוצה בעולם שמסוגלת לא לכבוש ממתפרצת של 4 או 5 שחקנים על 1 וכשאין שוער בשער, זו רק ליברפול בלי שום צל של ספק. פשוט הזוי.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  11. owen11111 Member

לפי הנתונים שאני רואה היו לנו קצת מעל 60% מהפוזשן בכדור.

הפציעה של אוריגי מאד מדאיגה. אנחנו נכנסים לחודש וחצי הכי עמוסים העונה, כשאנחנו בקושי מצליחים להבקיע שער, ויש לנו חלוץ וחצי כשירים.
    מקווה מאד שהפציעה של אוריגי לא כזו חמורה, אבל עושה רושם שהיא לא תהיה קצרה. אה כן, סטארידג' אמור לחזור לאימונים בשבוע הבא אם מישהו מאמין לזה.

בנוגע לההתקפה האחרונה, אני מסכים שזה מחדל, אבל אין מה לעשות. עבר, נגמר.

לוברן בהופעה הכי טובה שלו במדים שלנו. הנדרסון כרגיל מראה שהוא השחקן היחיד בקישור שלנו שיש לו אפשרות לפתוח את המשחק באמצעות מסירות (פעולה מדהימה במסירה ללאלנה). בסופו של דבר ניצחון נחמד. אולי בטעות נצליח לייצר מומנטום, אבל אני מוכן להמר שכבר מול סנדרלנד ברביעי הוא ייעצר.

12. k_700 Member

זה שלסטר לא נראתה עם העוקץ האופייני לה לא אומר שהיא לא שיחקה התקפי וניסתה לדחוף ולצאת מהר קדימה וזה בדיוק הסגנון שמאוד קל לליברפול של קלופ להתמודד איתו(אגב גם אווירה מאוד רועשת ודוחפת היום הייתה באנפילד, בניגוד להרבה מאוד ערבים שם העונה).

לא ראיתי משחק פוזישן של ליברפול היום, כן היא ידעה יותר מה לעשות עם הכדור אבל זה ממש לא היה משחק של קבוצה שמכתיבה פה קצב, שולטת בכדור ברוב דקות המשחק ואל מול קבוצה שרק מנסה להתגונן ולצופף.
    להיפך היו שטחים מאוד גדולים היום בין שחקני הקישור השונים של לסטר, לסטר ממש ניסתה לשחק ישיר ולצאת מהר למתפרצות(והיום היא נסגרה טוב מאוד, כולל בכדורים חופשיים ברוב הזמן וכמו שכתבתי גם הייתה חסרת עוקץ).

ליברפול מבחינתי עדיין תבחן באותה זכוכית מגדלת וכשתגיע לשחק מול יריבות מסוג אחר, הרבה פחות התקפיות, כאלה שמוותרות מראש על היכולת להחזיק בכדור ולצאת מהר בכל הזדמנות, אלא כאלה שבניגוד ללסטר מחכות לטיימינג המתאים לעקוץ.

13. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליברפול של קלופ בחיים לא תשחק בצורה שאתה מתאר, לא צריך להשלים 30 מסירות באיזור קו האמצע ולתת להגנת היריב להתארגן כדי להכתיב את הקצב, גם ב14\13 לא שיחקנו ככה ועדיין היינו דורסים משחקים כאלה.

אני לא ראיתי הבדל גדול בין איך שלסטר שיחקה לאיך ששיחקה ווטפורד או ניוקאסל, אולי בניגוד לניוקאסל היא לא שמה 10 שחקנים מאחורי הכדור אבל היא לא בדיוק ניסתה ליזום משחק מסודר ולשלוח שחקנים קדימה, גם כשהם יצאו להתקפה דרך האגפים בד"כ לא הייתה כתובת ברחבה חוץ מוארדי.

זה לא האישיו ובוודאי שזה יימדד רק לאורך זמן, הנקודה המרכזית היא שידענו היום מה לעשות עם הכדור כמו שאתה בעצמך מציין. הייתה תנועה לעומק, היה דיוק במסירות, זה כבר יותר ממה שראינו במשחקים האחרונים.

אגב, היה מעניין לראות מה היה קורה אם כן היה יוצא שער מההתקפה האחרונה, למיטב הבנתי חוק הנבדל אומר שצריכים להיות 2 שחקני הגנה לפני הכדור כשהמסירה מתבצעת, רק שב99% מהמקרים אחד מהם הוא השוער ולכן אף אחד לא ממש יודע את זה, כולל השופט זה מסתמן.

14. All_Hale_Conradinho Member

ארסנל תפתח את המשחק מול סאות'המפטון עם בדיוק אותו הרכב שניצח את סיטי, וזה הגיוני ומובן, אבל אני מקווה שבמשחק נגד בורנמות' כבר נראה מנוחה לשחקני המפתח, בעיקר אוזיל, שחייב מנוחה בימים העמוסים האלה אם אנחנו רוצים אותו כשיר גם בהמשך העונה.

15. k_700 Member

אין, האופי הזה של אברטון לשבת על השער של היריבות שלה 75 דקות ואז ברבע שעה אחרונה לחטוף או כמעט לחטוף איזה 2-3 שערים, צריך לחקור את הדבר הזה לעומק ולהוציא איזה ספר.
    בחיי אלוהים, באיזה עוד ליגה רואים קבוצה עם השגעון הזה?