המחזור ה-18 בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Ralph-Lauren, ‏31/1/08.

1. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

במחצית הראשונה המבורג לא הייתה במשחק. אני לא זוכר שום איום רציני של המבורג על השער. לעומת זאת, היו כמה מצבים מסוכנים מאוד להאנובר. הפנדל שנשרק לטובתה של האנובר היה מוצדק. עוד לפני שנשמעה השריקה, מלמלתי לעצמי "פנדל". בכלל, אני חושב שלדג'מל היה משחק רע למדי. הרבה טעויות הגיעו מן הצד שלו.

מקצועית, ניתן לחלק את המשחק לשני חלקים. לפני כניסתו של הפרואני, ואחריו. זה לא שעם פאולו גררו היו להמבורג מהלכי כדורגל שוטפים, אבל איתו הייתה תחושה שהמבורג מסוגלת לנשוך.

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

שתי הקבוצות הביתיות והפיבוריטיות יורדות ליתרון במחצית.
    בפלטין ארינה שער יחידי של קווין קוראני ( כמובן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx ) מעניק לשאלקה את היתרון במחצית. בסה"כ מחצית שקולה עם קצב טוב.

בווסר שטדיון ברמן התקשתה מול בוכום זמן רב עד שדקה לפני תום המחצית כבש הדני דניאל יינסן את השער המושיע לקבוצה שלו.

נקווה לשינויים במחצית השניה.

3. Tony Adams Member

פאק! 4-1 לשאלקה. ניצחון פשוט ענק. קוראני עם צמד גדול. שטוטארט צריכה להתחיל לחשוב איך היא משתחלת לאירופה שנה הבאה. חבל לי עליהם.

ברמן פשוט פראיירים. הובילו כבר 1:0 מול קבוצה שנלחמת על חייה, ובסוף מפסידים 2:1. אם ככה נראית הקבוצה היחידה שעוד מדגדגת את באיירן, אז אפשר כבר לפתוח את השמפניות בבוואריה.

4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

השאלה שמשחקת כאן תפקיד היא לא אם ניקח או לא, אלא בכמה הפרש וכמה קל זה יהיה. שבוע הבא באיירן יכולים לעשות את זה בקלות 6 הפרש וזה רק מחצית העונה.

http://img220.imageshack.us/img220/4346/pokalur8.Xxx

5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי בערך 35 דקות אחרונות מהמשחק של שאלקה נגד שטוטגרט והאמת זה היה ממש לא כוחות. משטוטגרט לא ראינו כלום. גול חצי במחלוקת ועוד פריצה נחמדה של באשטורק שהסתיימה בבעיטה מ 25מ' בערך ישר לידיים של השוער. מנגד שאלקה שלטו ללא עוררין ורקיטיץ' לבדו היה יכול להכניס עוד שניים. ההגנה של שטוטגרט ממשיכה להיות חלשה מאוד. זה רוברטו נכנס לבכורה בדקה ה 89 והספיק להבקיע. גם סנצ'ס נכנס לקראת הסוף. התרשמתי משניהם שיש להם כדורגל ואחרי התאקלמות הם יוכלו לדעתי להיות שחקנים מהיותר טובים בליגה.

חוץ מהשערים לבוכום לא ראיתי כלום מהמשחק השני אבל אם ברמן מפסידה בבית לבוכום יש להם בעיה. אוזיל לא שיחק ושאאף לא עשה אפילו חילוף אחד וזה דיי תמוהה בעיני. בנוסף להפסד ברמן יגיעו למינכן בשבוע הבא גם בלי נאלדו שקיבל היום אדום.

בקיצור, השפורט בילד צריכים לקחת את המחשב שלהם לטכנאי. אני מכיר מישהו טוב.

6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

שיקחו גם את רוזנר והקבוצה שלו למקצה שידרוגים, דחוף. לאחד חסר בורג בראש ולאחרים אין מושג מהענף http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏4/2/08
  7. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

את זה כבר אמרו אחרי 5 מחזורים בערך ותראה איך נגמר הסיבוב הראשון. אז אסור למהר.
    מצד שני, הדברים מעמידים בפרופורציה את הדברים שאמרו כאן כמה אנשים בתקופה האחרונה. לתשומת ליבם של לירן, יוני ועוד כמה חברים.

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כרגיל סלע לא איכזב וממשיך להוציא קיטור.
    חברים זה רק תחילת סיבוב, לא שזה מהווה איזה תירוץ, הרי גם שאלקה ובוכום רק התחילו את הסיבוב, אבל מן הסתם הדברים יראו בהמשך טוב יותר.

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ד"א נדב, דווקא עד שהתחלת לראות שטוטגארט דווקא היתה שווה וברגעים מסויימים אף טובה משאלקה.
    ז"א עד הדקה ה60 בערך....
    ואז למעשה קרה מה שקרה גם בברמן במשחק הגביע.

10. Brian the Lion Member

ברמן ממשיכה את הירידה בכושר מלפני הפגרה, אני מאמין שהם אפילו ידרדרו למקום השלישי-רביעי.
    שנה הבאה דייגו יעזוב לבטח.

בכל מקרה בברמן צריכים לעשות חושבין כי די ברור שהם בועטים בדלי (למרות שהם לא היו במיטבם לפני הפגרה, עדיין היו במקום ה1) .

11. דנידין Member

בראיין, ידוע שברמן מדשדשת, אבל לא רואה מישהו שבאמת יכול להתחרות איתם על המקום השני. אומנם הקבוצה שלך כרגע היא הדבר אולי החם ביותר בליגה (עם הקבוצה שלי כמובן :aaa021: ), אבל להוריד את ברמן מהמקום השני משום מה לא הכי נראה לי שיקרה. מקום רביעי? בטח שלא.

12. Frings Member

אז הפסדנו לבוכום , ביג דיל !! , זה לא אומר שברמן תסיים מקום 3 או 4 ! , לידיעתך , גול השוויון של בוכום היה נבדל ברור , והשופט אפילו הודה בזה .
    הגול השני בא אחרי שנלדו הורחק , כך שלא נשארו הרבה גבוהים ברחבה כדי שירחיקו את הכדור ולמנוע את ה2-1.
    אני בטוח שברמן יתחזקו ויחזרו לכושר הטוב שלהם עם החזרה של סנוגו פריץ ופרינגז . http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אנשים אוהבים להיסחף. כולה משחק אחד, כולה חזרנו מהפגרה.
    אם משהו חושב שבוכום ברמה של ברמן נראה לי שהוא יכול להצטרף למועדון חסרי ההבנה הבסיסית שסלע נחמן ביאליק הקים.

14. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אני רק צחקתי על התבוסה המשפילה שחטפתם ואני עדיין צוחק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

בוכום לא שווים כלום וזה גם המצב של ברמן כשהם פצועים מסתבר. אף אחד כאן לא חושב שבוכום טובים כמו ברמן, אבל הפסדים שכאלו אומרים שעל ריצה צמודה לאליפות עם באיירן אין על מה לדבר.

נערך לאחרונה ב: ‏5/2/08
  15. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

פשיי, עוד פעם מתנבא לנו ?
    כולה 3 נ"ק בינכם, וגם אם תנצחו בשבת עדיין לא זכיתם באליפות.
    ושוב אתה מוכיח חוסר בקיאות, זה כבר מתחיל לאט לאט להיות מביש. לברמן מותר להפסיד בגלל פצועים, אבל על שטוטגארט מותר לצחוק, כל זה למרות שחצי הרכב לא עמד לרשות פה ( פרדו, אוסוריו, טסקי, קקאו, בוקה, מגאנין). ליצן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx