המחזור ה-18 בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Ralph-Lauren, ‏31/1/08.

1. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אין ספק, אני מסכים איתך לחלוטין. בעוד יומיים כולנו נשכח את תוצאת המשחק. באיירן למרות הקושי במחצית השנייה בDKB-ARENA, רוסטוק, הוכיחה כי היא עומדת נפלא על המגרש ועושה עבודה לא רעה כלל גם בחלק הקדמי של המערך, לוקה טוני במיוחד עשה עבודה יוצאת מן הכלל.

2. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

עוד נקודה שחייבים לעלות פה, מרטין פנין שחקן הרכש החדש של איינטרכט פרנקפורט שהגיע במטרה לחזק את הקבוצה לאחר עזיבתו של אלברט שטרייט לשאלקה, פתח בהרכב הנשרים וסיים את המשחק הבכורה החלומי שלו עם שלושה שערים. אולי זה מוקדם להגיד אך, פרנקפורט הביאה יופי של שחקן.

3. הגבר באדום Member

וצריך לשים לב לאיך שהוא ממקם את עצמו - תמיד פנוי, תמיד נכון לקבל את הכדור, והעיקר - חבריו סופרים אותו. בינתיים פרע חלק מהשטרות ששולמו עבורו.

4. הגבר באדום Member

האמבורג נראתה היום בערך כקבוצת אמצע הטבלה - משחק אפור למדי, איבודי כדור רבים מאוד ללא כל סיבה.

בכלל שתי הקבוצות במפגש זה התאפיינו בעצבנות יתר, הרבה משחק צמוד, עבירות, עצבים ועוד.

5. Frings Member

משחק נהדר של הנובר במחצית הראשונה , הגיעו להרבה מצבים והחזיקו את הכדור יותר מהקבוצה המאחרת , במחצית השניה שיחקו משחק רגוע מאוד , והרשו להמבורג ללחוץ ולהשוות .
    משחק רע מאוד של VDV שלא עשה שום מהלך טוב במשחק , וכמעט שלא נגע בכדור , בגלל שמירה טובה של הנובר.

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

דיטר האקינג אחד המאמנים הטובים בליגה. עובדה שקטה עם סגל סולידי. איתו הנובר יכולה לחלום.
    וחברים בואו לא נשכח כולה חזרנו מהפגרה, לא כולם במאה אחוז, את המבורג לא הייתי פוסל.

7. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

בילפלד - וולפסבורג 1:0
    בכורת ליגה לשוער החדש של וולפסבורג שהיה גיבור הניצחון בגביע על שאלקה. גם היום היה מצויין. מצד שני גם בילפלד עם בכורה - של המאמן פרונצק. הפסד 10 העונה לבילפלד פי שתיים יותר מאשר שנה שעברה באותה נקודת זמן. בילפלד מסתבכת אבל האמת לא הגיע לה להפסיד. וולפסבורג ממשיכים להיראות לא מי יודע מה.

קוטבוס - לברקוזן 3:2
    תלבושת חוץ חדשה ויפה ללברקוזן שקיבלה בחזרה את ברנד שניידר שהיה מצויין. פפדופולוס שהגיע בפגרת החורף מלברקוזן לקוטבוס כבש את הראשון של קוטבוס ששער חוקי שלה גם נפסל. היה משחק מצויין ומשוגע כשרולפס המצויין הבקיע צמד. לברקוזן עם נצחון 6 מ - 7 משחקים אחרונים.

הרטה - פרנקפורט 3:0
    כמו שאמרו כאן, אז מרטין פינין שרק הגיע לפרנקפורט כבש שלושער במשחק הבכורה שלו בליגה. הוא השחקן הרביעי בהיסטוריה שעושה את זה וזה השלושער הראשון שלו בקריירה. את כל השערים סיפק לו בן זוגו להתקפה אמנטידיס. לעומת פינין, הרכש החדש והיקר (4.5 מליון יורו) של הרטה - רפאל, היה ממש חלש. הרטה ממש לא במקום ובכיוון עליהם הם חשבו בתחילת העונה.

קרלסרוהה - נירנברג 0:2
    היינל שוב היה מצויין ונירנברג שוב היו חלשים. קנדי, שעזב החורף הזה את נירנברג ועבר לקרלסרוהה בישל את הראשון והבקיע את השני. רק בנירנברג הוא לא עשה כלום. כל הכבוד לקרלסרוהה שממשיכה להיות בצמרת.

דואיסבורג - דורטמונד.
    אם הייתי אוהד דורטמונד הייתי מודאג. עוד משחק לא טוב. המון איבודי כדור פשוטים במרכז המגרש. היום היו שערי הליגה הראשונים שציגלר סופג העונה וגם איבוד הנקודות הראשון שלו העונה (בשלושת המשחקים הקודמים בהם הוא שיחק דורטמונד ניצחה על ה - 0). סבסטיאן קל כובש סוף סוף אחרי למעלה משנתיים ועוד עם הגב. שתי החמצות ענקיות לפריי בחצי השני.

המבורג - האנובר 1:1
    שנה 12 רצוף שהמבורג לא מנצחים במשחק החזרה מהפגרה. היה משחק מצויין עם קצב טוב ושליטה מוחלטת של האנובר עד שהמבורג שינתה את השיטה ועברה לשחק עם שני חלוצים כשגררו נכנס. חיייבים לתת מחמאות לדיטר הקניג והאנובר שלו.

8. riquelme1 Member

לדורטמונד יש סגל של קבוצת צמרת, מקום 3-4, והיא כרגע אחת הקבוצות המגוכחות בליגה. הסיבה העיקרית לקח היא תומאס דול, הבן אדם הוא אחד המאמנים הכי גרועים שראיתי מאז שאני צופה בכדורגל, הוא הורס את הקבוצה הזאת, מתי יפטרו אותו כבר!?

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

http://mediadb.kicker.de/2008/fussball/vereine/l/2.Xxx שאלקה 04 - שטוטגארט http://mediadb.kicker.de/2008/fussball/vereine/l/11.Xxx

המשחק המרכזי של המחזור יערך היום בפלטין ארינה אווף שאלקה, המארחת שאלקה סיימה את הסיבוב הראשון באופטימיות זהירה, הקבוצה של המאמן מירקו סלומקה חולמת עדיין על ליגת האלופות, זה האנדרסטייטמנט הרישמי בגליזנקירשן, באופן לא רישמי ממשיכים הרויאל בלוז לפנטז על הצלחת.
    הדרמה של השבוע האחרון התעסקה למעשה בשחקן שכבר לא נמצא יותר בשאלקה, מסוט אוזיל המבשל המצטיין של הקבוצה עזב שלשום לטובת ברמן אחרי שהספיק להסתכסך עם המועדון. בשאלקה מרוצים שהטרבלמייקר כבר לא יגרום לבעיות " זה הפיתרון הטוב ביותר לטובת שני הצדדים" אמר המנג'ר מולר. בשאלקה קיים עדיין ספק סביב שיתופו של המבקיע המצטיין של הקבוצה קווין קוראני : " אני אראה איך אני מרגיש מחר, אני אדבר עם סלומקה ונקבל את ההחלטה הטובה ביותר לא רק לגבי המשחק הספציפי הזה" אומר קווין קוראני שפוגש את האקסית שלו, קוראני כבר מזמן אבל רואה את עצמו גלזנקרשני :" מחר אנחנו ננצח, יש מספיק מוטיבים שמסבירים גם למה" עוקץ קווין. שאלקה לא מגיע בקאדר מלא למשחק, פרט למגן המצויין פאנדר הפצוע יעדרו גם גרוסמולר, שחקן הרכש אלברט שטרייט ו ובריימוביץ הפצועים. במקרה וקוראני לא יוכל לפתוח תיתכן הופעת בכורה של שחקן הרכש האורגוואי סנצ'ז.
    בצד השני האלופה השוואבית מגיעה בדיוק כמו יריבתה עם בעיית פציעות, לצד בוקה שנמצא באליפות אפריקה יעדר גם המגן השני לודביק מגאנין הפצוע, מה שיאלץ את ארמין פה לאלתר ולפתוח עם המגן הצעיר אנדי בק בעמדת המגן הימני. פרט לשניים לא יעמדו לרשות פה גם שלושת המושעים : שני המקסיקנים אוסוריו ופארדו וזוודאר טסקי. בשל כל הבעיות עדיין מהרהר ארמין פה האם לפתוח עם מיירה כמ"ס 6 במקרה זה יפתח פישורן כבלם או לפתוח עם קדירה כמ"ס 6 במקרה זה אלכסנדר פרנרוד ישחק בעמדת הקשר הימני. שטוטגארט היא הקבוצה האגריסיבית ביותר בליגה, מקום ראשון בצהובים ואדומים. לחץ של אלופה יש כאלו שהיו אומרים.

הרכבים משוערים -
    שאלקה: נוייר - רפיניה, בורדון, קריסטאיץ', ווסטרמן - ארנסט, ג'ונס - רקטיץ' - אסמואה, אלטינטופ, לובנקרנדס ...
    שטוטגארט: שפר - הילברט, מיירה, דלפייר, בק - קדירה - פרנרוד, היצלספרגר - בשטורק - גומז, מריקה...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/2/08
  10. דנידין Member

טוב לפני שנתעמק במשחק המרכזי כמה מילים על המחזור שהיה היום.
    פרנקפורט נראת נהדר, שחקן הרכש החדש פיינין בהופעה חלומית. יש חיים אחרי אלברט שטרייט.

המבורג ממשיכה בטרנד איתו סיימה את הסיבוב הקודם, קראתי גם שסטיבנס זועם על השחקנים. כמה פעמים כבר דנו בעניין, מאמן שמודיע שהוא עוזב באמצע העונה פוגע בקבוצה שלו.

באייר לברקוזן עם ים של מזל, לא הגיע לה לנצח, פסלו לקוטבוס שני גולים. אם הם ימשיכו ככה הם לא ימשיכו לנצח.

קרלסרוהה תעלומה בשבילי, קבוצה נחמדה, אני עדיין בטוח שגם בתום העונה הם לא יהיו בין חמש הראשונות.

לגבי המשחק מחר, קודם כל שאפו על הסיקור רוזבר, דבר שני קשה לי להאמין שאנחנו עוד חושבים על אליפות. מחר המשימה היא ברורה, ניצחון ותו לא, במיוחד על רקע הניצחונות של קרלסרוהה ולברקוזן. לגבי קוראני, אני מעדיף שלא יסכנו אותו, יש לנו את פורטו באליפות יש לנו את המאבק בליגה, חייבים אותו להמשך. מה שכן חייבים לזרוק את לובנקרנדס מההרכב. שסלומקה יתן לסנצ'ז לשחק.

GO SO4

11. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אני לא טועה והבנתי נכון אז שני המשחקים משודרים היום בערוצי הספורט הפתוחים של דובאי - דובאי ספורט 1 ודובאי ספורט 2.

12. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד דבר מעניין. השפורט בילד, לפני כמה ימים הכניס כל מיני נתונים למחשב ונתן לו לקבוע את התוצאות של כל המשחקים עד סוף העונה ובהתאם לכך גם את הטבלה הסופית. לפי המחשב ברמן תיקח אליפות בהפרש של 3 נקודות. עם זאת, כבר במחזור הראשון ובלי המשחקים של היום הם פגעו רק בשתי תוצאות. המחשב ידע שקרלסרוהה תנצח 2:0 ושהמבורג והאנובר יסיימו ב 1:1. לפי המחשב, למשל, קוטבוס ניצחה את לברקוזן ודורטמונד הביסה את דואיסבורג.
    הנה הכתבה. בסופה יש קישור שם אפשר לראות את כל התוצאות שיהיהו בכל מחזור ויש גם אופציה לראות את כל התוצאות לפי הקבוצות.
    http://www.sportbild.de/sportbild/generate...8248800000.html

טיפשי אבל נחמד.

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

המחשב של סלע בכלל אמר שבאיירן לוקחת את האליפות 15 מחזורים לסוף.
    עוד 3 למנייאק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

14. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

דביל ולא מועיל. אמרתי שאנחנו ניקח את האליפות בפער 10 בקלילות. גם פער 8 יסלח לי אני מניח וסביר להניח שזה גם יקרה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

15. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

צ'יי איזה פוליטקאי...
    "דביל ולא מועיל" ממש ביאליק סתור טמון בך. בתחילת העונה דיברת אחרת.
    טוב לא משנה, העיקר היום יהיה לך סיבות להיכנס שוב בשטוטגארט http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx
    חכם על חלשים.

שאריה פוגש איכר :aaa021:

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/2/08