המחזור ה-18 בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏25/1/07.

1. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל ג'ובאני (אלבר) אנחנו שם (בנירנבר) בעוד שני מחזורים שזה יוצא יום שישי הקרוב עם שידור ישיר בערוץ הספורט.

נירנברג היום במשחק גדול. לשטוטגרט לא היה סיכוי בשום חלק של המשחק. אמנם השער הראשון מטעות של הילדברנד, אבל אחרי זה הוא לקח כמה עצירות פנטסטיות. איוון סאנקו שוב גרם לי לרצות אותו אצלנו. אני אוהב את השחקן הזה. היום לירן לא יכול לבוא לשופטים בטענות, אלא רק להיפך. השער של שטוטגרט בא ממתפרצת שלא רק שלא הייתה צריכה להיוולד, אלא שבאה מטעות שופט שלא נתן פנדל ברור לנירנברג. שוב מלוא החופן מחמאות לקבוצה ולמאמן. לפרקים שוחק המשחק בשלג מאוד כבד.

שאלקה אמנם מובילים (זמנית) את הטבלה. אבל עם הרבה מזל עם מנואל נוייר אחד (ענק) ועם קיי קיי במשחק נהדר. גם לסלומקה מגיע כל הכבוד. כולם עסקו במה יהיה עם לינקולן. הוא החזיר אותו קיבל ממנו משחק טוב. וגם הקרדיט והאמונה שהוא נתן לקיי קיי ממשיכים להשתלם. היום בישול ושני גולים. פרנקפורט היו ראויים לתיקו. אבל החמצות ועצירות אדירות של נוייר משאירות אותם רק עם מחמאות ועם זה לא הולכים למכולת. דרך אגב טקהרה כבש היום את השמיני שלו. תזכורת קטנה לתומאס דול שכל ההתקפה שלו בקושי כבשה כמות כזו.

קוטבוס עשו קפיצה גדולה. ממקום 15 למקום 10. משחק מצויין שלהם וגם למאמן שלהם מגיע הרבה מחמאות. לקחת קבוצה כזו עם תקציב כזה ובכל זאת הקבוצה משחקת ממש לא רע.

מיינץ עם ניצחון שני בלבד העונה ושוב על בוכום. גם הם נראו טוב. כשאני מסתכל על השחקנים שיש להם. אסור להם לרדת. מימון אזואג, מרקוס פויילנר, מנואל פרידריך ועכשיו גם זידאן ואנדראסן. יש להם סגל בכלל לא רע.

בהמבורג שום דבר לא השתנה. המשחק החלש ביותר היום.

הרטה בניצחון חשוב עם לא מעט מזל, למרות שהשער שספגו היה מטעות של השוער המחליף שלהם (פידלר פצוע). ושוב סימון ינש מוכיח לי שהוא אחד השוערים הטובים בעולם היום. ולדעתי הוא גם היה מוערך ככה ע"י יותר אנשים אם היה משחק בקבוצה גדולה יותר.

זה היה עוד מחזור (כמעט מחזור) מעניין ומרתק עם הרבה שערים ומהלכי כדורגל נהדרים.

2. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזו תוצאה מאכזבת של המבורג,להגיד להם לוזרים זה כבר מחמאה לקבוצה שפשוט מוציאה למושג לוזר שם רע !
    התיקוות שלי שהפגרה תעשה טוב לקבוצה היתגלו כמטעות.

מתי כבר בהמבורג יבינו שהבעיה היא קודם כל אצל המאמן,למרות הערכה הגדולה שהשחקנים רוכשים לו הוא פשוט לא יודע לישלוט ולנהל את הקבוצה נכון,ובקצב הזה המבורג תירד לליגה השנייה.
    אני רוצה את היצפלד בהמבורג !

פשוט מתסכל,אין לי עוד איך להגדיר את מה שאני מרגיש..

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

קצת נסחפתם מנירנברג, קבוצה מאד לא יציבה שאתמול ניצלה יום גרוע של שטוטגארט (בכל המערכות) והרחקה מטופשת של טאסקי שלמעשה הפכה את המשחקה לגארבדג' טיים.

כמו בסיבוב הראשון מקבלים סטירה בהתחלה, אני דווקא רואה את זה באור חיובי, ככה ארמין פה יבין שפרננדו מיירה חייב להיות בלם ולא קשר, והילברט יחזור להרכב הראשון.
    באמצע השבוע נגד בילפלד בבית, משחק שחייבים לנצח ולא אפשר בכיף להתבונן שוב לכיוון מרכז הטבלה בדרך לשום מקום.

מילה טובה ליורגן קלופ ומיינץ שלו, שפתחו עם ניצחון ומראים שהשינויים בפגרה כבר מניבים פירות.
    גלאדבך לעומת זאת http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

שאלקה וקוראני מראים שהם העונה בהחלט יכולים ללכת עד הסוף. נכון המשחק גם יכל להיגמר בניצחון של איינטרכט ( נוייר פשוט עילוי), אבל זה בדיוק הגדולה של שאלקה האפקטביות המרשימה שמאפיינת את הקבוצה. מה עוד שאין מעמסות בגביעים אחרים, בהחלט אפשר לסמן את הכחולים כמועמדים בכירים לתואר.

הרטה ברלין עם ניצחון יפה בפתיחה, שרק מראה שהברלינאים לא סתם נמצאים במקום החמישי.

יופי של מחזור ראשון בסיבוב השני http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

http://www.williswappen.de/werderbremen.Xxx ורדר ברמן - הנובר 96 http://www.williswappen.de/hannover96.Xxx

דרבי צפוני מעניין בטמפרטורות של מתחת לאפס יערך היום בווסרשטדיון בברמן.
    הקבוצה הביתית אלופת הסתיו של הבונדסלליגה רוצה להמשיך את המומנטום הנהדר בו היא שהתה לפני הפגרה עם 4 ניצחונות רצופים ו 5 משחקים בלי הפסד.
    גם ברמן עברה שינויים קיצונים בפגרה, במיוחד בחלק ההתקפי, מוחמד זידן נמכר למיינץ, איוון קלסניץ עבר בשבוע שעבר השתלת כלייה שתשבית אותו לפחות חודשיים אם לא יותר. ברמן היתה חייבת להגיב ואת זה גם עשתה שרכשה את החלוץ השבדי הבין לאומי מרקוס רוזנברג מאייאקס אמסטרדם. פרט לכך ברמן תציג קאדר זהה לזה שסיים את הסיבוב הראשון. העזיבה של ליאם אנדרסן גם הוא למיינץ לא אמורה לשחק תפקיד משמעותי מאחר והדני גם ככה לא היה ב16 הפותחים של ברמן.
    ברמן תמשיך להתבסס על המערך המצליח של סוף הסיבוב, קרי עם יינסן בקישור לצד דייגו, פרינגס ובורובסקי.
    מאמן ברמן תומאס שאף בטוח שברמן תמשיך להציג את הדומיננטיות שאיפיינה את הקבוצה בסיבוב הראשון אבל מזהיר משאננות : " כמעט בכל משחק אנחנו מגיעים כפייבוריטים, אסור לנו לזלזל ביריב שיגיע במוטיבציה גבוהה למשחק."
    שאף לבטח מעודד מחזרתו של קלוסה שהיה בשבוע האחרון פצוע, מירוסלב כשיר למשחק ואף יפתח בהרכב.

הנובר עברה פגרה רגועה, החדשות הטובות הגיעו מעמדת השוער, שמה שומר השוער המצויין רוברט אנקה אמונים לקבוצה שלו ולמרות הצעות משטוטגארט והמבורג מאריך את החוזה של בקבוצה עד 2009 .
    הניצחון האחרון של הנובר על ברמן היה לפני 4 שנים, אז הדהים פרדי בוביץ את עשרות אלפי הצופים בווסשטדיון עם שער ניצחון. מאז כבר 5 משחקים עברה הנובר בברמן מבלי להוציא ולו נקודה אחת. ולמרות הנתון האחרון בהנובר בטוחים ביכולתם להוות יריב ראוי לאלופת הסתיו, רוברט אנקה : " לפני ואחרי המשחק יש לי כבוד רב לברמן, אבל במהלכו אין לי, אנחנו חייבים לנצח כדי לברוח מהתחתית הבוערת, נ"ק בברמן נחשבות לבונוס, בונוס שבהמשך יקל לנו את החיים.

הרכבים משוערים -

ורדר ברמן : ויזה - פריץ, מרטסקר, נאלדו, וומה - פרינגס - בורובסקי, יינסן - דייגו - קלוסה, האנט...
    הנובר 96 : אנקה - אנדרסון, וינצ'יוס, זורוו, טרנאט - באליטש, לאלה - רוזנטל, ינקוב, הוסטז'י - סטיינר...

5. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

גבר,אני ראיתי את המשחק אתה יכול מאוד להיות במצב רוח טוב כי הקבוצה שלך(!?)שיחקה כדורגל נהדר.
    הגול שהיא חטפה קרה בטעות בדקה ה89 וזה קורה הרבה מאוד לא נורא שער נפלא של דניאל ליובויה נתן
    את הזכות לקבוצה שלכם לחייך כי הקבוצה שלך הראתה כדורגל יפה בלי רפאל ואן דר ואארט.

תן חיוך הכל לטובה !

6. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי התקציר של ARD אני לא ראיתי שום שינוי בין אתמול לבין משחקים אחרים בחצי הראשון של העונה. יכולת למקם את התקציר בכל אחד מן המחזורים וזה היה מתאים בדיוק. אולי במשחק מלא זה נראה אחרת, אבל בכל זאת לא נראו שום מהלכים מעניינים שום מצבים מעניינים. אם כבר מדברים, אז הגול של המבורג בא מטעות בהגנה.

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אני נוטה יותר לכיוון דבריו של נדב.
    המבורג במחצית הראשונה לא רעה ואף לחלקים טובה, במחצית השניה רכה כמו חמאה, הגול של בילפלד עמד מתחילת המחצית באוויר.

8. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

ידוע ששאלקה מועמדים לתואר, זה קורה כמעט כל עונה. תסריט כזה אני קונה

אגב, בורובסקי וברמן חזרו רעבים מהחורף עם כיבוש כבר בהתקפה הראשונה במשחק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

9. dani12 Member

חחחח מה יהיה עם קלוזה פעם שלישית שהוא עומד לבד,אחד על אחד עם אנקה שוער האנובר ולא מצליח לעבור אותו.
    אולי בעצם יותר פשוט לבעוט חד לפינה מר קלוזה.

10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

דני, מה ששכחת לציין שאולי קלוסה החמיץ אבל הוא היה מעורב בכל השערים של ברמן והוא היה פשוט נהדר היום (חוץ מהרגל המסיימת).

בכל אופן ברמן במשחק נהדר, הקישור שלה פשוט מ-ד-ה-י-ם !

לברקוזן עם יכולת נהדרת מול אאכן, התוצאה קצת משקרת כי הבדלי הרמות היו שווים הרבה יותר מ 2-3 .
    באייר רק 2 נ"ק מהרטה והמקום החמישי.