המחזור ה-18 בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏25/1/07.

1. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אז בוא נשאיר את פולדי על הספסל קבוע. פיזארו עדיף עליו? לירן? הלו, בוקר טוב, ועכשיו תחשוב שנית? פיזארו? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

הסכמנו כאן כולנו שזה טוב שפולדי עובר חינוך מופתי כמו שרק מגאת' יודע לעשות, אבל עכשיו זה כבר מוגזם שאוטל כן, ופולדי לא. פודולסקי הוא סופר חלוץ. חזק, בועט מדהים ומה לא... שחקן שחייב הרכב.

זוכר מה שאמרנו שהוא יגיע לבאיירן והוא לא יקבל הרכב, אז זה יהרוס לו את הקריירה? אתה צריך לרצות שהוא יתחיל לקבל הרכב כדי שכל אוהדי הבונדסליגה יהנו ממנו, ושבאיירן לא יקברו לשחקן קריירה מדהימה.

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

סלע, להביא לך ציטוטים שלך על מחמאות שנתת לפיזארו בסיבוב הראשון?
    עזוב כרגע מה אתה מעדיף או מה אני מעדיף או מה יואכים לאוו מעדיף, מבחינת יכולת נטו פיזארו היה עדיף בסיבוב הראשון על לוקאס ( שיחק או לא שיחק זה לא העניין) ?

3. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

רצינו לחינוך, לכן לא שיחק (גם פציעה). פיזארו היה נפלא בחצי הראשון של העונה. הוא ומקאיי לגמרי הסיבה שבאיירן רק במינוס 3 משאלקה וברמן. אבל די, מעכשיו זה רק יהרוס את הקריירה של התותח. אמרנו שהסיכון שהוא ילך לבאיירן הוא מצב כזה שהוא לא מקבל דקות, והוא צריך לעבור לקבוצה שהוא כן מקבל בה דקות. זה הורס שחקן, והנה זה מתחיל...

4. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

יכול להיות שאני אולי לא רואה את הנולד, ונכון שפודלי הוא השקעה לטווח הארוך, אבל העונה הזאת פיזה בכושר פנטסטי ויחד עם מקאיי באמת יוצרים חוד קטלני וחבל מבחינת באיירן לוותר בכזו קלות על פיזארו בעונה שכזו. מה גם שפודולסקי כשחתם בבאיירן ידע טוב מאוד לאן מועדות פניו, הוא ידע שבבאיירן הוא לא הולך להיות הסופרסטאר המוביל והוא ידע שהוא לא צפוי לקבל יותר מדי דקות משחק. כל הזמן ישיבה שלו על הספסל רק יחשל אותו להמשך הדרך ולהפוך לשחקן יותר טוב.

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

בדיוק! עם כל האהבה לנסיך, קודם כל שישמור על יציבות כמה וכמה משחקים ואז כולנו נתענג על המסך מהביצועים שלו במדי באיירן, כל עוד זה לא המקרה ההולנדי והפרואני ימשיכו להיות הרכב ראשון.

6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

מה קרה פתאום הפכתם לחסידים של פיזארו? שאני כאן גוננתי עליו שהוא בכושר הטוב ביותר בקבוצה לא אהבתם. עכשיו שאני רוצה את פודולסקי בדיוק כמו שאתם פה נלחמתם שעדיף גרמני על הפרואני השחצן בן ה 29 שגם ככה רוצה לעזוב ורוצים להעזיב אותו, אז פתאום כולם בעדו. מאיפה אתם יודעים שעכשיו הוא ימשיך את הרצף שלפני פגרת החורף? לא כולם כאן אמרו שפודולסקי צריך לשחק עוד לפני מקאיי אפילו?

נוסחה מנצחת לא מחליפים.. זה הכי טוב שלכם? בואו נשאיר גם את לוסיו, הרי כבר שנתיים הוא הבלם הקבוע באלופת גרמניה. לא צריך להחליף את לוסיו, פיזארו, חסן.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏26/1/07
  7. Royrubi Member

איזה כיף שהיא חוזרת...משחק ענק מצפה לנו הערב בין דורטמונד לבאיירן, אני אישית מקווה כי דורטמונד תפסיד שוב בביתה כי אחרת לבאיירן כבר יהיה מעט קשה לשוב למאבק האליפות אם שאלקה או ורדר ברמן ישיגו יתרון של שש נקודות בפסגה. כן אפילו כאשר הם מארחים אותם בסיבוב הזה סלע, אני לא מאמין שבאיירן תשיג את מלוא הנקודות מולן בבית ולכן כל מחזור עכשיו חשוב בשביל שהשתיים הללו לא יברחו מהם.

8. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

במתכונת הנוכחית, פיזארו הוא הסקורר הטוב ביותר של באיירן. אין טעם להחליף אותו מהסיבות שציינתי ולאו דווקא מהנוסחה מנצחת לא מחליפים. מי שטוב ישחק- מי שפחות טוב ימתין להזדמנות שלו מהספסל, ככה זה בכדורגל. זה שאתה משתוקק לראות שחקן זה או אחר לא אומר שהוא זה שיביא תישועה(ראה מקרה קארימי).

ואני לא מבין איך אתה יכול להגיד פיזארו, חסן ולוסיו באותה נשימה? לוסיו בעונה קטסטרופלית מבחינתו ואילו פיזארו בעונה מצוינת. חסן יעזוב כבר בקיץ ככה שאני לא מצפה ממנו ליותר מדי.

פיזה יעזוב רק בקיץ יחד איתו ורק אחרי שהוא יעזוב או יפגין יכולת לא משכנעת אתה יכול לבכות על כך שפודולסקי לא ישחק.

9. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

מקרה קארימי שונה ממקרה פודולסקי בענק. פודולסקי היה סוקרר ענק בליגה הראשונה בעונה אשתקד, וקארימי לא שיחק. פדולסקי שחקן הרכב בנבחרת גרמניה, אז איך אתה יודע נכון לכרגע מי בכושר טוב יותר? אני חושב שמגאת' קצת הרחיק לכת.

המטרה מקדשת:

http://img176.imageshack.us/img176/9179/ripej7.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏27/1/07
  10. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

רק אתר ספורט אחד נותן חשיפה ראויה למשחק הגדול של באיירן מול דורטמונד, ושאר המחזורים שפותחים את הליגה מחדש. האמת, זה לא רע בכלל, תראו בעצמכם:

לסיקור תלחצו עלי

11. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

http://www.sport1.de/media/redaktionell/bilder/sportarten/fussball/bundesliga/diashows/18.spieltag_06_07/bvb-bayern-08_Aufmacher.Xxx

שחור... פשוט שחור. זה לא נראה שונה אפילו בקצת מאיפה שהפסקנו באאכן לפני חודש וחצי. כולם יודעים שנגד באיירן מתקיפים מצד שמאל באגף של סאניול ולוסיו (היום בעיקר סאניול). הגבהות חופשיות לחלוטין, חינם.
    קארימי ולאם מהעבר השני חופפים בטעויות. בפעם הראשונה זה לאם שלא הצליח לעצור את פריי, ובפעם השניה שהאירני נרדם בהגנה והשאיר את לאם לבד מול 2. בכל מקרה, הכל בגלל סאניול מהעבר השני. הוא אידיוט ואפס מהזן הנחות ביותר.

12. רפאל Member

סניול = http://bestsmileys.com/beatup/2.Xxx "מה זה? כדור? מה עושים עם זה?"
    מאגאת = http://bestsmileys.com/beatup/5.Xxx "לא יודע מה עושים, 3 חלוצים + שווישטייגר ושול בהתקפה ואני לא מבין איך אנחנו לא מצליחים להחזיק בכדור, מעניין למה..."

13. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

סאניול בחצי עונה זוועה. הוא היה שחקן כל כך טוב בעבר, אבל זהו.

אפשר גם מילה טובה על רובר. הוא קרא את כל המהלכים של באיירן. הלחץ היה בדיוק במקומות הנכונים. המשחק השבלוני המוכר של באיירן קל לקריאה, ורובר ישב עם השחקנים על הקלטות. ראו שכל שחקן דורטמונד נמצא לפני שחקן באיירן בכל מהלך. מי אמר שבאיירן עבדו על משהו בפגרת החורף? אולי רק על כושר גופני...

רובר עבד כמו גבר, זה מאמן. הלך לחבק את השחקנים בסוף!

14. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפסד מפתיע של באיירן,אומנם לא ראיתי את המשחק אבל לפי מה שקראתי בתקציר באיירן שיחקו לא רע ביכלל במחצית הראשונה,אבל בשנייה פשוט נעלמו,ודורטמונד ניצלו את זה.
    אני מאוד מחבב את המועדון הזה,ואני מקווה שרובר יצליח להחזיר אותו חזרה לימים היפים,ללא ספק אחת הקבצות המפוארות בכדורגל הגרמני,והמקום שלה הוא אך ורק בצמרת !

היום המבורג ישחקו מול בילפלד בחוץ,אני מקווה שאחרי הפגרה,ניראה היום המבורג שונה,שתשחק וטוב ושתנצח כבר !
    העזיבה של לאוט' לא קריטית,אבל ללא ספק יש בעיה בחוד,סאנוגו מל השערים של הקבוצה,ויש לו רק 6 שערים (!),וגם הוא לא כבר כבר חודשיים,אבל הבעיות שהם באמת משמעותיות הם בהגנה,יותר מידי חורים,ובקישור הדי אפור של הקבוצה,חבל שלא היגיע חיזוק רציני בפגרה(למרות שעוד לא מאוחר,אבל אם זה לא קרה בפגרה אז קשה לי להאמין שזה יגיע עד סיום חלון העברות).
    דרך אגב עומד לרשות דול כל הסגל המלא ? או שעדיין יש חיסורים?

15. Raulito Madridista

דורטמונד פתחו את המשחק במוטיבציה אדירה בגלל המאמן החדש והקהל הענק והדוחף מאוד והממריץ שלהם. הם כבר הובילו 1-0 אחרי רמה נפלאה של דדה(סניול באמת במשחק חלש מאוד פרט לבישול בשיוויון של באיירן שייצאה לו הגבהה נהדרת), אבל שתי טעויות בהגנה איפשרו לבאיירן מינכן לחזור וכבר כולם חשבו, הנה באיירן שוב מנצחת, והנה ההבדל בין קבוצה אלופה לקבוצה קטנה כיום בבונדסליגה, או קבוצה שאין לה מטרות גבוהות מדיי. באיירן ירמו לעצמם ברגליים עם ההגנה החלשה מאוד שלהם, ואן בוייטן הוא הצלע החלשה, בגול הראשון אשם פיליפ להאם שבהתקפה לא תרם בגרוש ואני התאכזבתי ממנו. ואן בומל לא נתן משחק טוב וכבר יכל לקבל אדום אך השופט ריחם עליו. מאגאת לא השתמש בפודולסקי השנה הרבה, ופתאום שהקבוצה שלו בפיגור הוא מכניס אותו וזורק אותו למים החמים, אני לא ציפיתי שפודולסקי יביא שינוי, מאגאת חשב אולי שההגנה של דורטמונד בינונית ובלאגן יכביד עלייהם, אבל לא, סאהין נכנס ועזר לקישור של דורטמונד לנצח את באיירן, משחק מעולה לפראיי מדורטמונד. באיירן נראתה לא טוב היום והיא חייבת לשנות גישה, קבוצות יכולות לפתוח עלייה פער של 6 נקודות בצמרת. אני טוען שבאלאק חייב קשר התקפי, רובן היה יכול להיות רכישה אדירה, אבל הוא לא יגיע כמובן.