המחזור ה-17:: מילאן ואודינזה מנצחות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏18/12/09.

1. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

2. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

תודה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק אותי מרגיז ג'ילארדינו? הרס התקפה שהשאירה את יובטיץ' לבד מול אביאטי אחרי שנגע בכדור בעמדת נבדל. בשער הוא הצליח לא להרוס את הבעיטה של יובטיץ' אך הרגיז עוד יותר כאשר רץ לחגוג שער שלא שייך לו במקום לברך את המונטנגרי. מקווה שהוא לא יהרוס בהמשך ליובטיץ' ווארגס הנהדרים.

4. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכשיו גם אמברוסיני מתווסף לרשימת הפצועים שמתחילה לגדול. אני מקווה שהפציעה לא חמורה כי הוא מהשחקנים הבולטים שלנו העונה.

עכשיו תהיה לפלאמיני הזדמנות להוכיח את עצמו ואני בטוח שיש לו כישרון.

5. Dimitar Berbatov Member

מקבל את הטענה הראשונה, אבל בחייך - אתה מצפה מהבחור לא לחגוג שער נגד מילאן? מה זה משנה אם זה היה משום מקום והוא רק שם את הרגל. היה יכול לרוץ ולברך את יובטיץ', לא עשה את זה. ביג דיל

עוד לא עברה מחצית אבל אני מרשה לעצמי להיות מאוד אופטימי נוכח 35 הדקות האחרונות. החלק הקדמי המוכשר של הויולה עושה בית-ספר למילאן. אם ההגנה של יונייטד העונה די חלשה, אז זו של מילאן באמת קטסטרופה.

6. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית רעה של מילאן בכל העמדות.
    ההגנה המילאנזית לא יכולה לעצור את ההתקפה הכשרונית של פיורנטינה. הקישור רדום ויותר מדי אפור עם גאטוזו ואמרוסיני/ פלאמיני. חבל למילאן לשחק עם שני נגרים כך נהרסים לה הכלים ההתקפיים. כמה שצריך עכשיו את סיידורף. ההתקפה גם כן רעה. רונאלדיניו לא זז כרגיל ועסוק באיך לעבור את היריב, פאטו עדיין חלוד ובוריילו שלפחות מתאמץ אבל אין לא ממי לקבל כדור.

יותר התלהבות בצד המילאנזי וניצחון יהיה אפשרי אך קשה להשגה.

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה מזכיר לי שלפני כמה עונות, ג'ון טומאסון נגע ללא שום צורך בכדור שהיה בדרך לשער מבעיטה של אינזאגי. למרות שהיה פחות מגעיל מג'ילרדינו ורץ לחגוג עם אינזאגי, הואשם על ידי אוהדי מילאן שגנב לו את השער.

8. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

מדובר באותם אוהדים כפויי טובה שגם היום מוצאים תמיד על מה להתלונן. אז מול אייאקס הכדור יכל בקלות לברוח וטוב עשה תומאסון שדחק את הכדור לרשת.

אה ותומאסון מלך http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx
    http://news.bbc.co.uk/media/images/39132000/Xxx/_39132449_tomasson_ap.Xxx

9. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

הלינקים שברו אותי אבל לא הבנתי לחלוטין למה פראנדליי בחר להוציא את יובטיץ' וג'ילארדינו ולהכניס את קייראסון וגובי. לדעתי חילופים שקברו לויולה את המשחק ואפשר לומר כמעט רשמית שפיורנטינה לא תמשיך לעונה שלישית רצופה בליגת האלופות, לא בטוח בכלל שהיא תגיע לליגת אירופה.

ניצחון מכלום של מילאן, הסגל הקצר מראה את אותותיו כאשר אין שום אופציה ראויה כמעט להעלות מהספסל, אני מקווה שההנהלה תיקח את זה בחשבון בקיץ ולא תנסה ללכת על כל מיני גאלאס למיניהם.

10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מפתיע. מאז שדאינלי הועזב אנחנו צריכים לכבוש 3 שערים בכל משחק בכדי לנצח. עם הסגל הקצר (וסליחה קורבינו שאני לא סופר את הילדים שאתה משיב על הברכיים) זה קשה.

11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזו גניבה נוראית. למילאן לא הגיעה אפילו נקודה מהמשחק הזה, אבל חייבים להודות שהחילוף של ליאונרדו שהציב 4 שחקני התקפה בו זמנית ניצח לו את המשחק.

12. zoharco Member

כמו שאמר וייקליף ג'אן- someone please call 911
    תכיחת שוד הבאנו פה, משחק שלא הגיעה לנו בו אפילו נקודה ואנחנו מנצחים. לא יאמן.
    שני דברים חיוביים מהמשחק היום-
    קודם כל ההופעה של אביאטי בשער הייתה הירואית, אני מקווה שראינו את דידה בפעם האחרונה במילאן נגד מנצ'סטר.
    דבר שני שאהבי- החילופים של לאונרדו- חיפש את הניצחון כל הזמן כמו שצריך. בכלל, הוא נאלץ להסתדר העונה עם הרבה פציעות של שחקני מפתח ועדיין אנחנו רק במרחק 4 נק' מאינטר וזה בעונתו הראשונה כמאמן.

אני עדיין בשוק שניצחנו...

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

פאסקוואלה מארינו מנצח במשחק החזרה שלו. די נאטלה שוב בין הכובשים.

14. Roma מנהלים

איזה באסה. היה כיף להיות במקום השני, עוד שני מחזורים נחזור בעזרת השם.

15. yonmu Member

נצחנו במז, תות צמד הברקות של רונאלדיניו. לאונרדו חייב להעלות שתיים מבין סידורף-פירלו-בקהאם. שלושה קשרים אחוריים זה יותר מדי וצריך להגיד שלום לאחד מהם ולהביא מחליף לסידורף, אחרת אין אף אחד שיביא את הכדור לרונאלדיניו. בוריילו במשחק סביר, הונטלאר כובש כבר לא מעט, פאטו חוזר לעצמו. הקישור היה בינוני (באשמת לאונרדו), גם ההגנה לא היתה טובה מספיק. אבייאטי במשחק הירואי.