המחזור ה-17 :הופנהיים אלופת החורף

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Ralph-Lauren, ‏12/12/08.

1. C-J Member

רוזנר, אין ויכוח ששטוטגרט שיחקה אתמול כמו שהיא לא שיחקה כל הסיבוב הזה.

ברור שבאיירן נלחצה לשערה (כמו בשאלקה וכמו בלברקוזן - שם היא יצאה מנצחת!)
    וברור ששטוטגרט בעטה יותר לשער.

עד כאן הכל ספורטיבי נטו! על החמצות של שחקנים אתה יכול להאשים את הקבוצה שלך או לשבח את השוער של היריב. הכל ספורט!

אבל ברגע שההשפעה (המוטעית) של שופט על הלך המשחק נהיית קריטית, כאן נפגמת הרוח הספורטיבית. וזה מה שצריך להכעיס גם אותך רוזנר.

ומעניין לעניין באותו עניין:
    - אני הייתי חותם מראש על תיקו. המומנטום החיובי של שטוטגרט, הסטטיסטיקה של המשחקים בשנים האחרונות בשטוטגרט וההיעדרות של ריברי - כולם היו לרעת באיירן.

- בסיבוב האחרון שטוטגרט מגיעה למשחק הנעילה כדי לצפות בהקפת האליפות בע"ה. הם לא צריכים להביא כלום חוץ מרוח ספורטיבית וקצת מחיאות כפיים! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ובדיוק על זה אני מדבר יקירי, שער השיוויון שלכם לא היה ולא נברא. יותר נבדל ברור מזה אין!
    ואני לא הולך להיכנס שוב לתיאוריית האם, אבל אם השער הזה היה נפסל, שטוטגארט היתה סוגרת מהר מאד את המשחק.

מעבר לזה איכזב אותי שאף אחד לא התעסק פרופר במשחק (גם בדיון של באיירן), מכל ההודעות יוצא הרושם כאילו שטוטגארט גנבה נקודה. מבלי להתייחס למהלך העניינים ולעובדה שהשוער שלכם הציל אותכם!

זה מסוג המשחקים שגורמים לי כאוהד כדורגל להשתגע ולתהות מה אני מוצא בכלל בענף הזה, שליטה אבסוליטית (כמעט) ובסוף אנחנו עוד האלו שוגנבים את הנקודה.

3. נעם Member

"תואר" ראשון כבר יש לה

הופנהיים סוגרת את הסיבוב עם תיקו 1 מול שאלקה.
    הופנהיים שיחקה טוב יותר לאורך מרבית המשחק והחטאות של בה מנעו ממנה לפתוח פער על באיירן.
    חופשית נהדרת של teber איזנה את המחצית השנייה אחרי שאוסומואה כבש ראשון.
    אובאסי נפצע כנראה בשריר (אחרת אין הסבר לריצה המוזרה שלו אחריי הכדור).

4. johnnie walker Member

לירן,

אין סיבה להתעצבן ולהתרגש יותר מידי מהתגובות של אוהבי באיירן למשחק הם בסך הכל מתנהגים
    בדיוק כמו המנג`ר שלהם שטוען היום בבילד ש"באיירן מקופחים"...הבכיין הקטן והקשקשן לא בולם
    לרגע את הפה ומאשים את כל העולם ואחותו החורגת במקום להסתכל במראה,אחרי המשחק עם הופנהיים
    הוא קשקש בלי הפסקה על זה שההצלחה שלהם לא לגיטימית ועכשיו באיירן מקופחים,
    נו באמת,הוא לא יודע להפסיד או לסיים בתיקו בכבוד ולהודות שהשנה יש קבוצה יותר טובה משלו
    (אפילו אם הם לא יקחו אליפות),וככה מתנהגים גם האוהדים שלו.
    הונס למרות ההצלחה המקצועית הוא פשוט אדם קטן.

http://www.sportbild.de/sportbild/generate...1134600000.html

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/12/08
  5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

על הונס כבר דיברתי שבוע שעבר.
    מעבר לזה מעניין שהוא שכח שישנן קבוצות ששיחקו ביום חמישי בערב ובשבת, אבל היי זה לא נוגע בבאיירן אז מה אכפת לו.

6. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק חבל ששכחת לציין שאת השער הראשון שלכם הבקעתם מקרן שלא הייתה, היה פאול על דמיקליס ושהקוון גם עצר פעם את אודו ופעם את בורובסקי מלהכנס לבד לרחבה בצד ימין של ההתקפה בהרמת דגל כשבעצם כל אחד מהם היה לפחות שני מטר לפני/אחרי (תלוי מאיפה מסתכלים על זה) השחקן האחרון של שטוטגרט. ובטח ובטח שאנחו לא מדברים על מה שהיה עם אודו. שתי החלטות תמוהות, בלשון המעטה, בשתי דקות.

ואם כבר וכמי שראה את המחצית השניה של הופנהיים - גם השופט שם החליט שהופנהיים חייבת לחזור למשחק. צהוב שני לג'ונס כשהוא אפילו לא עבר עבירה, טבר שהבקיע את שער השוויון בכלל כבר לא היה צריך להיות במשחק בשלב הזה. (מעניין שאודו על עבירה לא מכוונת קיבל אדום ואילו טבר שניער את אסמואה ואחרי 3 שניות רץ אליו ושוב ניער ודחף אותו לא קיבל אדום). פרפן שעובר את המגן שלו ונשאר באחד על אחד עם השוער נעצר בשריקה מגוחכת לעבירה, איביסביץ' מתחזה ברחבה ולא מקבל צהוב ועוד ועוד ועוד.

7. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

רק בנאדם עם גדולה יכול להיות מנג'ר מספר 1 בגרמניה ואולי בכלל בכדורגל העולמי. מדובר במלך של ממש.

הוא דווקא היה שמח ונינוח אחרי המשחק. הורדנו את כל הפער שנפתח בתחילת העונה, אותו פער אותו הופנהיים פתחו - נסגר. לא תירץ, אלא כשנשאל מה יכל להביא ליכולת הרעה אתמול, הוא ענה שכנראה זה 3 משחקים בשבת לשבת בשבוע אחד קצת קשה לשחקנים ואין ספק בכך. זה לא נורא ואת הסיומת הנפלאה שלנו למחצית העונה עשינו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

איך אתה קובע שהופנהיים יותר טובה מבאיירן, גם אם באיירן יקחו אליפות? אתה יודע שבאיירן עובדים ב 3 חזיתות, לא? בעצם אם באיירן יקחו אליפות הרי שההישג עוד יהיה גדול יותר אם וכאשר.

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נדב, כמו שאמרתי, בלי התגובה שלי אפשר היה לקבל את הרושם שהשופט היה רק נגד באיירן, במעשי שתי הקבוצות סבלנו ממנו.
    ואת זה משום מה בתלונות של סלע וסאמר אי אפשר היה לקרא.

סלע, על הגדולה של הונס אני האחרון שיתווכח, אבל לא כל מה שהוא אומר זה קדוש, והפעם הוא שוב מראה שאין אנשים מושלמים בעולם.

9. johnnie walker Member

סלע,
    אתה מתחיל להדאיג אותי,ברצינות.

איך אני קובע שהופנהיים עד עכשיו יותר טובה? לפי הכדורגל שהיא משחקת

10. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

הונס :aaa8: וגם אני לא מכיר מלכים מושלמים, אבל עדיין, :aaa8:

עד כה לבאיירן ולהופנהיים אותו מספר נקודות וכל זה כאשר באיירן משחקת בשלוש חזיתות. אולי הופנהיים יותר טובה, אבל אני לא מסכים עם האימרה ההיא שלך, אשר טוענת שלא משנה מי יקחו אליפות, הופנהיים יותר טובה. זה לא נימוק ואין פה לוגיקה. שום הגיון.
    אם קבוצה כמו המבורג יקחו אליפות, אז שמדובר בהישג ללא דופי, הרי הם גם משחקים ב 3 חזיתות, אבל אם הופנהיים לא לוקחים אליפות בלי להיות במפעל אירופי, הרי שהם לא הקבוצה הכי טובה בליגה. מי שתיקח אליפות הוא הכי טוב ושום תירוץ אחד לא יצליח לשכנע אחרת.

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ד"א סלע, הקייזר שלך חביבך בא בטענות בשער השיוויון דווקא לרנזינג. והסתכלתי שוב בהילוך החוזר ואני עדיין לא מבין איך הגעת למסקנה שהשער הוא לא חוקי!?
    שים לב שלהמאן בכלל לא היה קרוב לרנזינג בהגבהה, אחרי זה הוא מעד ורנזניג נפל עליו, להמאן לא הפריע לרנזינג בזינוק או כלום. סה"כ נפל עליו.

פתח עכשיו DSF ותראה לבד.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/12/08
  12. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן, בחייך תפסיק. להמן עשה שתי עברות על רנזניג. גם דחף אותו כשהוא קפץ וגם הפריע לו לקום אחרי שהם נפלו. לא לחינם הוא הלך מיד אחרי הגול לטפוח לו על הראש עם חיוך. ואם אתה לא ראית אז תסתכל על הבילד מאתמול יש סדרת תמונת שמראה את כל מה שלהמן עשה.

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

תמונות מהבילד...שיכנעת אותי ...
    חבל שלא ראית SPIELTAGANALYSE אתמול, המומחים ניתחו את המשחק בהילוכים איטים ולא היה כלום, אם כבר בכלל עברה אז של השחקן שעמד ליד רנסינג וגם זה לא היה.
    קיצר, אני קיבלתי את החותמת לדיעה שלי אתמול, וכל תמונה לא תשנה מה שעיני ראו. חבל שאתם לא מסוגלים לקבל את זה.

תגידו תודה שלקחתם נקודה, כי קבוצה עם קצת יותר אופי משטוטגארט לא היתה משאירה לכם סיכוי.

14. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדיוק. שום דבר שהעיניים שלך יראו לא ישכנע אותך. חבל.

15. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אוי נו באמת נדב, זה ממש מעצבן אותי, אתם מנסים כאן מעין צייד מכשפות כדי לאמת את הפרובוגנדה שלכם, אז תרשה לי ואני אומר לך עובדה: לא היה פאול!!!!.
    אתה בוחר לנתח את זה אחרת ובשגוי BE MY GUST. אתמול ישבו אנשים שחלק מהם עובדים כשופטים וחלק שני היו שחקני כדורגל פעילים (בוביץ' ודול) וקבעו נחרצות לא היה פאוול. הם הריצו בסלואו מושן את המהלך ואפשר היה לראות בברור שלא היה שם כלום. לא סתם בקבוצה שלך אפילו מתרעמים על רנזינג ולא על השופט. אולי פעם אחת תלמד לקבל דברים גם אם הם נוגדים את הדיעה שלך.

אני את שלי אמרתי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/12/08