המחזור ה-16:עוד מניטה של ברסה,הפעם בדרבי הקטלוני

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏17/12/10.

1. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

יותר מדי זמן אני טוען את זה..סוף סוף אנשים התחילו לקלוט

2. riquelme1 Member

+10000

רכש עלוב של סביליה, המגן הטיפש הזה מצרפת הוא אחד הרכישות הזוועתיות של סביליה בשנים האחרונות, תוסיף לזה שחקן טיפש כמו קונקו, ועוד צמד גלמים עלוב רומריץ' וזוקרה, אני לא גזען, אבל די לאפריקאים המוגבלים שיכלית האלה!

סביליה בא היום מוכת פציעות לברנבאו, עזבו אותה בשקט, הקבוצה הזאת מפורקת מנטלית, ועם אין ספור פציעות, חסוס נאבאס שפצוע מתחילת העונה וכבר חצי עונה לא עם הקבוצה, קאנוטה, פרוטי, אלקסיס, דרגוטינוביץ' וכו' וכו'.

ריאל מדריד עם מאזן של 5 ניצחנות ותיקו בליגת האלופות.

3. Raulito Madridista

כמה דגשים נוספים על המשחק שלנו אתמול:
    קדיירה ממשיך להיות למל"ם במקרה הטוב ואוזיל מאבד כיוון ואני חושב שהגיע הזמן מצד מוריניו לנסות משהו חדש. זה טוב ויפה שיש הרכב קבוע שרץ לפרק זמן ארוך, אבל עדיף שתיהיה רוטצייה. פדרו לאון וגראנרו לא יהיו שחקני הרכב אבל עוד-מעט קאקא חוזר ככה שאני מאמין שאוזיל יסופסל.
    לפני המשחק דיברתי על 'להביס' 'לקרוע' 'לשחוט', איזה צחוקים. בכל-מקרה, אני מאוכזב הרבה יותר מהמשחק הקבוצתי שלנו. אני לא מצפה שנפתח הגנות עם עשרים מסירות כמו ברצלונה, אבל למה גול מכדור עומק זו משאלה מוגזמת של אוהד ריאל מדריד? גם התנועה ללא כדור וחילופי המקומות אמורים להיות הרבה יותר טובים בשלב הזה של העונה. הייתה נסיגה ביכולת של ריאל מאז התיקו בסאן-סירו.

התייחסות לסביליה:
    גם אחרי שקרבאליו הורחק - סביליה לא חיפשה ליזום אלא התבטלה למרות שמרכז השדה היה פתוח לרווחה עם לאס ששיחק לבד וגם עלה הרבה לתמוך בהתקפה. פעם סביליה הייתה קבוצה שקל לחבב, ראינו ממנה מהלכי כדורגל מבריקים בתוספת להר הגעש בפיחואן. היום מעדיפים שם להביא שחקנים פיזים בלבד, בלי טיפת חוכמת משחק. ברור שכאשר הפצועים יחזרו לסגל לאט-לאט אז סביליה תשתפר אבל רצף כזה של הפסדים קשה למחוק גם בעזרת ניצחון אחד, הביטחון נעלם ובאמת שאני מרחם על מאנזאנו שפשוט מוחק את הרזומה הטובה שהיה לו עם מאיורקה. נקודת אור בודדה, לטעמי, היא היכולת של מרטין קאסרס שכיום מכסח פחות ומשחק יותר טוב.

אתלטיקו כבשה אתמול שלישייה. לא אגווארו, לא פורלאן, לא סימאו ולא רייס. טיאגו וגודין. השער האחרון היפה מכולם.

דרק בואטנג חתום על המהפך המצויין של חטאפה נגד אלמרייה, שער נאה בעקב אחרי מבצע יפה של מאנו דל-מוראל.

4. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

זה מה שאתה צריך עכשיו, לא?

אפילו לא צהוב:
    http://www.elmundodeportivo.es/Xxx/20101220/e__archivo_photo_10_1_1_20101220_YAT07F4.Xxx.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏20/12/10
  5. xavi6 Member

זה פליפה? הוא חי? בקרוב אבידאל יפרוש לגימלאות, תשמרו על הברזילאי שלי!!

6. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

כפי שאתה רואה, זה לא תלוי בנו.

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לא משחק גדול של הרקולס עד כה, ניתן להסביר זאת גם בהרכב החסר שמשפיע רבות על משחק ההתקפה של הקבוצה (ופחות על ההגנה בינתיים). אם קיקו נותן אופציה סבירה באגף במקומו של ואלדס החסר, באגף השני החיסרון כבר משמעותי למדי. אם לא מספיקים החיסורים הרבים, טוטה נפצע כבר בתחילת המשחק ומוחלף.

מקווה שהרקולס יצליחו לצאת עם נקודה מהמשחק, בהרכב הזה אין לקבוצה הרבה מה למכור וטרזגה נראה אבוד בשפיץ.

איזה כיף לראות את מוניטיס http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/12/10
  8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

משחק רע למדי מסיים את משחקי הליגה לשנה זו אם אני לא טועה. בסה"כ אני משער שבהרקולס מאוד מרוצים מנקודת החוץ שהושגה בהרכב חסר, גם אם הצליחו ליצור 2-3 מצבים טובים. גם למארחת היו 2-3 מצבים טובים, אך קולסה לא ניצל אותם.

בהרקולס, לטעמי, בלט לטובה קיקו שמהווה אופציה טובה מהספסל כשואלדס חסר, או שויגו יחליט לשחק 4-4-2 במקרים מסוימים. מה שבטוח, שהילד חייב לדחוק את רופטה לקצה של הרוטציה והספסל כמו שהוא עושה לאחרונה. עוד אחד שבלט היה הארגנטינאי פריצלר, שחקן שאני לא מעריך יותר מדי אבל עשה המון עבודה שחורה היום לצידו של אבל אגילאר שנתן משחק חלש לדעתי. את הוטרן באגף שמאל (סנודה?) אני מקווה שלא אראה עוד הרבה בהרכב, כמו שאכן יקרה כשכל החברה יחזרו מההשעיות או הפציעות.

אני לא מכיר כל כך את ראסינג, אבל הקשר הימני שלהם עושה רושם של שחקן בכלל לא רע, לפחות היום.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/12/10
  9. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרקולס באה בהרכב חסר..אמנם לא ראיתי את המשחק אבל אני חושב שבמשחק שכזה עם כמות החיסורים בחוץ מול יריבה שמתמודדת איתם בתחתית אני חושב שזאת תוצאה די טובה..

10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

גם בלי החיסורים זו תוצאה לא רעה. למרות שהכל תלוי כמובן באיך המשחק מתפתח, ובמשחק הזה למרות דקות רבות של שליטה אופטית, התחושה הייתה שראסינג יותר מסוכנת ולכן אני חושב שבכלל אפשר לצאת מאוד מרוצים.

לא ברור לי למה ויגו לא משתמש במערך שונה קצת לאור החיסורים המשמעותיים בחלק הקמי, בטח לאחר שטוטה נפצע. 4-4-2 עם פורטייו וטרזגה היה נראה יותר טוב לדעתי. למרות שהסגל לא נבנה ל 4-4-2 וחסרים בו שחקנים שיכולים לאייש היטב את עמדת הקשר באגף, בניגוד למערך עם שני קיצוניים יותר התקפיים (דרנטה, ואלדס וקיקו אמש). אך אתמול, ששואלדס ודרנטה בחוץ, היה שווה לנסות זאת אולי עם הסטתו של אבל אגילאר (תקופה רעה) לאגף שמאל או ניסוי אחר כלשהו. משחק ההתקפה, שסבל מהעדר אגף שמאל, פשוט היה רע.