המחזור ה-16 לעונת 2020/21 ב-SerieA:: מילאן מארחת את האלופה במוקד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏6/1/21.

1. itzik.miro Member

הבן אדם קצת לא מחובר למציאות, הוא גם אמר שניצחנו בחסות השופט...נסלח לו

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

2. Alta Tensione Member

זה בסדר. יש אוהדי מילאן שלא באמת מעכלים שיש כאן חתיכת קבוצה וורלד קלאס, אז אני לא מצפה מאוהדי קבוצות אחרות שבטח לא באמת רואים את כל המשחקים להבין.

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

רואים את כל המשחקים. גם אינטר של ספאלטי 17/18 בשלב הזה של העונה הייתה במומנטום זהה (אפילו עם 3 נקודות יותר) ומאזן כיבושים דומה (שני שערים פחות). באופן מקרי, שתי הקבוצות פגשו במחזור ה-16 את יובנטוס.

מילאן אדירה העונה אבל בחיאת, קצת צניעות.

Bianconeri, itzik.miro ו-Roma אוהבים את זה.
  4. Alta Tensione Member

אני מביא לך אירועים משמעותיים כמו פנדל ואדום שלא נשרקו ואתה בתגובה מנופף לי בבעיטה חופשית מסכנה שנגמרה בכלום? אתה רציני?

5. VAR Member

אגב, לא בטוח בכלל שזו הייתה טעות לשרוק את הבעיטה החופשית הזאת. זה ששחקן נוגע קודם כל בכדור לא אומר שלא צריך לשרוק אף פעם. זה משהו שלמדתי מחבר שעשה קורס שופטים. דנילו נגע קודם בכדור אבל גם הכשיל את תאו.

6. itzik.miro Member

ובגול שנולד מעבירה על ראביו אבל בסדר, כל עוד זה מנחם אותך

7. VAR Member

האירוע הזה גבולי. הוא גם נבדק בVAR שהחליט לאשר, זה לא מקרה של טעות ברורה וההנחייה היא לא להפוך החלטה אם עדיין נשאר ספק. בינינו, דרוריקו היה משתולל כאן כמו שרק הוא יודע אם היה נשרק נגדו פנדל על דבר כזה. לפי החוק הלא כתוב אם זה ברחבה זה לא עבירה ואם זה במרכז השדה זה כן, החוק הכתוב לא מבדיל בין עבירות לפי הנקודה על המגרש.

צהוב שני לבנטנקור אמור להישלף בכל מזג אוויר, בכל אצטדיון, בכל דקה, בכל נקודה על המגרש ונגד כל קבוצה. אם זה לא צהוב אז אפשר לזרוק לפח את הכרטיס הצהוב כי אין בו שימוש. בושה שהVAR לא העיר לשופט על זה.

8. itzik.miro Member

כן כן אנחנו כבר רגילים לזה שכשזה נגד יובה הכל גבולי וכשזה לטובתה הכל ברור ומושחת.

כמו שאמרתי - אם זה מה שעושה לכם טוב מי אני שאמנע מכם לתלות את ההפסד בשיפוט. לבריאות.

9. VAR Member

אתה לא רגיל לזה ממני. כבר אמרתי שזה לא שיפוט שהכריע משחק. פשוט מסביר לך רציונל.

10. itzik.miro Member

רציונל אפשר למצוא בהכל.
    השיפוט היה גרוע לשניי הצדדים, כמעט כרגיל באיטליה.

11. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדיוק כמו שאמר @EO11 , וכמו שגם אני ואחרים כתבו פה, מילאן קבוצה נהדרת, מאומנת, עם הרבה מאוד כשרון, ולא הרבה עומק לצערה.

ועדיין, לטעון שאתם נמצאים ליד באיירן, כמה תקוע בתוך עצמך אפשר להיות? באיירן הזו מדרגה מעל כל קבוצה באירופה, כולל ליברפול לדעתי. מבחינת כמה שהקבוצה הזו מפחידה, זה הכי קרוב שהיה לבארסה הגדולה של העשור הקודם בעייני. קצב צבירת נק׳ באיטליה לא מעיד בשום צורה על האיכות בהשוואה לקבוצות אחרות באירופה.

אתה באמת חושב שהיום, בסגל מלא אפילו ללא פציעות, אתם נותנים פייט לבאיירן במפגש נוקאאוט? ועוברים את ליברפול/סיטי?

אם נראה לך שכולנו עיוורים שלא רואים מולנו את הקבוצה הטובה באירופה, אז כנראה שנאלץ לחכות להוכחות בליגת האלופות שנה הבאה.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  12. טל. Member

למילאן דווקא יש עומק לא רע.
    אבל החוסרים הנוכחיים שיש לה מבחינת כמות ומבחינת עמדות: זה כבר מוגזם.
    על כל קבוצה בליגה חיסורים כאלו היו משפיעים... גם אם היה מדובר בסגלים הכי עמוקים של אינטר/יובה - הן היו מושפעות מחוסר שכזה.
    מילאן, עם סגל כמו שעלו אתמול אני לא יודע אם היו מנצחים יריבה בסדר גודל של סמפדוריה. אז יובה? זה פשוט too much.
    מכאן גם הדאגה שלי לעתיד הקרוב שלהם.

מבחינת שופטים: נכון שהשיפוט באיטליה זבאלה. ונכון שהשופטים דופקים את כל הקבוצות. אבל כשדופקים את יובה - הם גם מושעים.

מבחינת נאפולי, שוב: אוסימן ומרטנס בחוץ זה כמו שתדמיינו את אינטר בלי לוקאקו ולאוטרו.
    game over.

אני אוהב את פטאנייה אבל הוא לא יכול להיכנס לנעליים שכאלו.
    אם ADL היה מבין שגאווה היא תחליף עלוב לתבונה ולא חותך ככה את מיליק: אולי מיליק היה מפצה על ההיעדרות של השניים הללו בסגל, ונאפולי עוד היו בתמונה למשהו... אבל כשגם מיליק אין - אז אין על מה לדבר.

עד שאוסימן לא חוזר, אני לא רואה את נאפולי עולים מעל קצב צבירה של יותר מנקודה וקצת פר מחזור. חבל. השנה הזו היתה הזדמנות פז לסקודטו.

נ-ב: אינטר היתה ונשארה בעיני המועמדת מס' 1.

13. DRORIKO Member

בעיטה חופשית של אחד הבועטים הטובים באירופה. זה שנגמר בכלום זה משהו אחר. גם רונאלדו לפעמים מחמיץ פנדלים. על כל פנים, לא יודע בעד מי היה השופט, אבל זאת היתה תצוגת שיפוט מחרידה ולצערי זה כבר משהו שהוא על בסיס שבועי. זה פשוט מדהים חוסר הקורלציה בין רמת הכדורגל הגבוהה בסריה א' לבין רמת השיפוט הירודה. יש פה שופטים שלא הייתי משבץ אותם בליגה הישראלית.

14. yonmu Member

השיפוט היה כושל אבל בוודאי לא מושחת וקשה להגיד שהוא היה משנה את תוצאת המשחק.
    היתה עבירה קלה בתחילת השער שלנו ולכן הוא כנראה היה אמור להיפסל ולא נפסל.
    לא היתה עבירה על תיאו וקיבלנו בעיטה חופשית מסוכנת.
    בנטנקור היה צריך לקבל צהוב שני.
    היה פנדל ברור על דיאז בסוף המשחק.
    אני מאוכזב מחוסר השימוש בVAR ומהטעויות, אבל לדעתי מופרך לטעון שהיה כאן שיפוט מושחת או שזה היה משנה את התוצאה הסופית.

אני חושב שמי שמזלזל כאן במילאן מפספס את כמות החיסורים שהיו אתמול.
    זלטאן זה השחקן הכי דומיננטי בקבוצה. בנאסר מיד אחריו. רביץ וסלמיקרס אלה שני שחקני הרכב. טונאלי וקרוניץ' הם הגיבוי לבנאסר החסר.
    זו כמות חיסורים סופר-משמעותית ועדיין מילאן נראתה שווה לגמרי ליובנטוס בהרכב-כמעט-מלא, והפסידה אנקדוטלית.

האם אנחנו ברמה של באירן? לא חושב. אנחנו מאוד יציבים ומשחקים כדורגל נהדר, אבל לא ראינו התפוצצויות של חמישיות ורביעיות אלא בעיקר קבוצה מוכשרת שעובדת נכון ומצליחה. מעבר לזה, העובדה שזלטאן בן 39 אומרת שצפוי שהוא יחסר לא מעט משחקים, וזו נקודת חולשה של הקבוצה.
    מהצד השני אני חושב שאנשים לא שמים לב כמה הקבוצה הזו צעירה:
    בגילאי 28 ומעלה, מלבד זלטאן (39) וקיאר (31), יש רק שחקנים זניחים - א.דונארומה (30), טטרושנו (34), מוסאקיו (30).
    בגילאי ה'בוגרים' (25-28) יש רק את רומניולי (25), קונטי (26), קרוניץ' (27) הקאן (26) וקסטיחו (25).
    כל השאר, כולל שחקנים נהדרים היום כמו דונארומה, תיאו, בנאסר, קסי ולאאו, הם ילדים לגמרי, והם במגמת השתפרות גלויה.

נ.ב. באופן קצת מבאס, דיאז המושאל (21) נראה מבטיח פי מיליון מד.מאלדיני (19) שאתמול אגב יצא אגואיסט-טיפש.

Raulito, Bianconeri, itzik.miro ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  15. DRORIKO Member

מסכים איתך כמעט בכל מה שכתבת, אבל זה לא מדוייק להגיד שיובה היתה בהרכב "כמעט מלא". קוואדרדו ומוראטה זה חיסורים זה סופר דומיננטים. כל תבנית ההתקפה שלנו מבוססת על השניים האלה, וריספקט גדול לפירלו שידע לאלתר בהיעדרותם. קוואדרדו וסנדרו הם שני המגינים הבכירים שלנו, וברגע שגם ככה יש מצוקה של מגינים החיסורים של השניים האלה משמעותים. כאן אני רוצה להחמיא לפרבוטה שהפתיע בביטחון שלו ולדנילו, שאמנם זוכה להרבה ירידות(רובם שלא בצדק) אבל הוא הכולבויניק הזה שכל קבוצה צריכה.