המחזור ה-16: יובנטוס ומילאן נפגשות? צריך לומר עוד?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏13/12/08.

1. kadm Member

השני של אמוארי וה41 במחזור.
    נכון לעכשיו, זה בערך פי 2 ממש שהיה השבוע בליגה האנגלית\הספרדית.

נערך לאחרונה ב: ‏15/12/08
  2. GRANDE LAZIO,,, Member

אני מסתכל על היכולת של שבצ'נקו, חוזר אחורה ופשוט לא מצליח להבין איך מילאן מיהרו למכור אותו לצ'לסי.... מה ששנתיים רעות יכולות לעשות לשחקן, בטח חלוץ...

עצוב לראות אותו היום... חסר ביטחון לגמרי, לא פוגע בכלום.
    שוב הוכחה כמה כסף יכול להרוס. יש שחקנים שפשוט לא מוכרים!
    אז קיבלו 30 מיליון יורו, זה הזיז לבלרוסקוני? למילאן ועוד איך... נשארה בלי חלוץ אמיתי עד היום. וספק אם תמצא אחד כזה בשנים הקרובות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/12/08
  3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

MERDA LAZIO,
    כנראה שמילאן באמת הייתה נראת אחרת בשנתיים האחרונות ללא מכירה של שבצ'נקו אך אי אפשר להכריח שחקן להשאר נגד רצונו. השאלה היותר רלוונטית היא למה החזירו אותו למילאנו כשהוא נמצא בכושר כל כך עלוב, דבר שפגע בתדמיתה של מילאן ובחלק גדול מאוהדיה.

4. דנידין Member

שבה כבר זקן. שנות ה 30 של חלוץ הן כבר לא מהירות וחדות כמו שנות ה ה20. זה לא מגן. נכון שיש תופעות על כמו דל פיירו ואינזגי, אבל 95% מהחלוצים מעבר לשיא בגילאים של שבה.

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אמרתי את זה כבר בתחילת העונה ואני אחזור על זה שוב, מילאן חייבת להיפרד מדון קרלו. מילאן חייבת ריענון בסגל. חבל בשביל האוהדים שלה שקבריניטי הרוסונרי עדיין לא הבינו את זה.

6. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש כל-כך הרבה נקודות אור שאני יכול לציין במשחק הזה, במחזור הזה ובכלל במצב הכללי של הקאלצ'ו, אבל אני לא במצב שבו אני יכול להחמיא למשהו. הרבה זמן לא הרגשתי תחושת ריקנות שכזאת...
    מכבד, אבל מתקשה להבין את אלו שבחרו לצפות במשחק כזה בפאב. אני לא יכול לדמיין מצב שבו הייתי צריך לראות מישהו חוגג מול הפרצוף שלי...
    הדבר הכי מעצבן במשחק הזה הוא שאין על מי לבנות ושאין מישהו שאני יכול להביט בו בהערצה ולצפות ממנו לעשות משהו. בלי ריקי, בלי רינו, אפילו אמברו איכזב אותי היום. מי היה מאמין לפני שנה וחצי שאני אומר דבר כזה - אבל אני מתגעגע לבוריילו.

7. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל השבוע(שבוע? חודש!) בספורט5 חופרים על הסופר קלאסיקו, אל קלאסיקו, איך שלא תקראו לזה, בלי פרומו אחד מסכן על המפגש הענק בין יובה למילאן. בסוף מה יצא? אל קלאסיקו אחד משעמם עם שני שערים מאוחרים, ומשחק תענוג עם 6 שערים בטורינו. באמת שנהניתי מכל שנייה במשחק הזה, פשוט שאפו לשתי הקבוצות על תצוגת כדורגל מרהיבה.
    עוד מילה על אמאורי, כמה קלאסה בשחקן אחד, גול ראשון עם נגיחה שלא הרבה היו מבצעים בכזו טכניקה ויכולת, גול שני עם שליטה פנומנלית בכדור ובעיטה כל כך חכמה. איזה שדרוג להתקפה של יובה.

8. פירנצה Member

חברים,שום מילה על פיורנטינה?
    לצערי שוב הסתפקתי בתקציר מהמשחק כי לינקים לא עובדים לי,ואני מרוצה מהמעט שראיתי.
    קטאניה יכלה לגמור את המשחק עם עוד 2-3 חתיכות ברשת אלמלא החמצות של ג'ילא ממצבים
    שאפילו ג'ילא של מילאן לא החמיץ(לא נורא נוותר הפעם כי הוא כבש שער עם טונות של נחישות).
    מוטו היה יעיל כרגיל ואפילו יובטיץ' שיחק מחצית.
    בכל מקרה ינואר בפתח והגיע הזמן להפטר ממשקל עודף, ולהחתים מגן ימני(עדיף אחד שיכול לתפקד
    גם כבלם).זה בהחלט אפשרי לסיים במקום הרביעי אבל צריך להזהר מטוטי ושות' והחברה מנאפולי
    שכרגע מעלינו בטבלה אבל נקווה שעד סיום הסבב נסיים לפחות במקום הרביעי.

9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

che?

10. cazzo Il Capocuoco

משקל עודף = שחקנים מיותרים בסגל.

11. פירנצה Member

דה קוסטה,פפה וואיגו,פאציני/אוסבלדו אחד מהם(אני בעד להשאיר את שניהם),הייתי אומר יורגנסן וזאורי
    אבל כרגע אין דיבורים על כך.אפשר גם להשאיל צעירים לדוגמא מאזוך לליגה השנייה עד סוף העונה.
    כרגע אין את האילוצים של האלופות וכדאי למכור כדי לאזן את התקציב ואולי גם לאפשר סכום לחיזוק הסגל.

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשקל הזה אומנם עודף אבל בקטגוריה של משקל נוצה. חשבתי שהתכוונת לשחקנים יותר חשובים וזאת תהיה טעות מבחינת פיורנטינה שרק בעזרת סגל רחב תצליח להשיג את המקום הרביעי (שזה כמו אליפות מבחינתה) ולרוץ עד הסוף בגביע אופ"א.

13. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה תענוג של משחק,טוב שמתייחסים עליו ברצינות בארץ =\

יובנטוס במשחק הגנה מצוין אבל בעיקר מרקיזיו וסיסוקו בעבודת פשוט פנטסטית בקישור! מרקיזיו סוף סוף נכנס לעניים ומקבל את האומץ לבוא ולבקש את הכדור,מסירות חכמות איומים על השאר כדורים אורכים מצוינים,זה השחקן שראינו בפרימברה ובסריה בי,הכל לצד תיקולים חכמים וסגירה מצוינת ביחד עם סיסוקו,קייליני בעוד משחק מצוין ומלברג לא הצליח להרוס.
    מולינארו רק משתפר אבל דה-צ'לייה בכל פעם שנכנס פשוט מראה שהוא יותר טוב.
    מאוד מאוד חבל לי ששוב ראנירי יבש את ג'יובינקו,היה מקום בדקה ה70 להכניס אותו במקום מולינארו כשדה-צ'לייה יורד אחורה.
    בסה"כ אני מרוצה כל זה בלי קאמו(שהחסרון שלו היה כלכך מורגש אשתקד) טרזגה ובופון...
    אמאורי מראה היום למה הוא חלוץ ענק ואת המגוון שלו,משחק הראש,עם הגב לשער,עם הפנים התנועה שלו-חלוץ גדול.
    היה יכול להגמר 5-2 אבל מי מתלונן...

אני קצת לא מבין את קרלטו,פיפו היה יכול להיות כלכך עדיף על פאטו,מילאן הייתה חסרה חלוץ מטרה,חסרה פיפו.
    רונאלדיניו דווקא היה לא רע לפרקים אבל זה פשוט לא השחקן של בארסה שלא לדבר על לאן נעלמו פירלו וסידורף(שבדרך כלל מצוין נגדינו)

14. 亚历山大帕托 Member

יש כל כך הרבה תירוצים למה שקרה אתמול - הפציעות, הפנדל שלא היה, יניב הנאחס שבא מראש להפסיד את המשחק... אבל אני לא רוצה להשתמש באף אחד מהם, כי הפסד כזה לא מתקבל על הדעת מבחינתי.

כל הכבוד ליובה שניצלה כל נקודת תורפה ושיחקה כדורגל מעולה ויעיל מעל הכל!

15. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה אני שמח שהמשחק הזה היה הרבה יותר יפה ומהנה מ"הסופר קלאסיקו" של ספרד, בערוץ הספורט דאגו לנפח את המשחק של ספרד ושכחו שיש גם עוד משחק מסכן בין שתי קבוצות שנקראות יובה ומילאן. המשחק של ברסה נגד ריאל הוא הסופר קלאסיקו של ערוץ הספורט ולא שלי ולא של כל העולם, מבחינתי המשחק של מילאן נגד יובה לא פחות גדול, אותו דבר לגבי הדרבי המילאנזי ודרבי איטליה.

לגבי אינטר, תמונה אחת שווה אלף מילים :

http://inter.it/aas/img/111858-480.Xxx

גראנדה אברה !

נערך לאחרונה ב: ‏15/12/08