המחזור ה-16:: הסוף של פרארה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏11/12/09.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ונאמר אמן!

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אכזבה גדולה לרומא. אמנם נכנסה מאוחר למשחק אבל הלחץ והשליטה החד צדדית היו אמורים להספיק כדי לפצח את הבונקר של דל נרי (לא מאשים אותו, היה חייב לעצור את הנפילה של סמפדוריה במחזורים האחרונים). ראניירי שמרבה לעשות חילופים מוקדמים חיכה הפעם עד הדקה ה85, אולי בגלל שלא רצה להרוס את המומנטום של רומא. ריסה נתן היום תצוגה אולי הכי טובה שלו מאז שהגיע לאיטליה. לא רק שהיה מושלם בהגנה וניקה כל ניסיון פריצה מהצד שלו, בהעדרו של פיזארו, הזין את ההתקפה בכדורים ארוכים עם דיוק מפתיע.

מישהו עדיין רוצה את קסאנו בנבחרת? להשוות אותו לשחקנים המוזמנים או למיקולי מתאים יותר לדיון ההומור באוף טופיק. הבוז שמקבל מאוהדי סמפ מוצדק מתמיד, כל כך גרוע שאפילו אני ריחמתי עליו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/12/09
  3. 亚历山大帕托 Member

אז על מה אתה רוצה שאני אדבר? על העונה שעברה? החודשים האחרונים הם אלה שקובעים את הכושר שלו, אבל אתה יכול להסתכל על כל כל העונה הנוכחית ממנה הוא פספס חודש בגלל פציעה ולקח לו זמן להתאושש כשחזר, אבל מאז הפך לחלוץ החוד הכי טוב שלנו. אתה רוצה ליגת האלופות? תסתכל גם על ליגת האלופות: עבודה מעולה בברנבאו כמחליף (רק חזר מפציעה), עבודה טובה גם במשחק הבית נגד ריאל, שער מעולה נגד מארסיי, הרוויח פנדל מול ציריך. באף אחד מהמשחקים האלה לא היה פחות טוב משאר הקבוצה. מה אתה רוצה מבוריילו בגלל משחק אחד חלש, שבו כל הקבוצה נראיתה זוועה, אחרי רצף יפה של משחקים טובים?!

באסה בשבילו, היה צריך לעשות יותר למרות המערך בשביל להוכיח שהוא שווה הרכב. מאז שהוא סופסל ובוריילו חזר להרכב לא הפסדנו אף משחק עד המחזור הנוכחי שזה כמעט שלושה חודשים, אז למה לשנות משהו שעובד?

אני לא מאמין שאני עדיין מתווכח איתך על השטויות שאתה אומר.

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוי נו באמת. חכית להופעה רעה שלו כדי לומר זאת ( לא שנפל מיתר השחקנים על המגרש)... קסאנו, לעומת שחקנים אחרים, תמיד ראה את הנבחרת כפסגת הקריירה שלו. וכן, כאחד שכיוון לשם, המוטיבציה והיוזמה המנטלית שלו בהחלט נפגעה עם ההחלטה של ליפי. ברגע שליפי אמר שלא משנה מה יעשה עד סיום העונה הוא לא ישחק בנבחרת, די טבעי ומובן שתהיה אצלו פגיעה ביכולת. רחמים עליו. כאילו מה הוא כבר יכול לעשות... ואת מיקולי ליפי לא יזמין, כי היכולת בליגה לא מעניינת אותו, אלא גחמותיו האישיות (כפי שקאסנו יוכל להעיד).

נערך לאחרונה ב: ‏14/12/09
  5. 亚历山大帕托 Member

ואני לא מבין מה ההתעקשות לזמן שחקנים שנכשלו (אולי במקרה של מיקולי זה קצת נוקשה) ברמות הגבוהות רק כי הם מצליחים לבלוט בקבוצות דרג ג' בהן הם מוכשרים מכל אחד אחר.

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

וכאשר כבר הגיע לפסגת הקריירה שלו (זימון ליורו האחרון), לאן אז הוא התחיל לכוון? למזנון של מראסי?
    לא הייתי מתייחס כלל לקסאנו (במיוחד בגלל שראיתי אותו רק פעם אחת בכל המשחק) אם לא הקמפיין הדבילי שהתפתח פה בפורום.

אני חייב להודות שראניירי הפתיע אותי לטובה. ידעתי שהשילוב בינו לבין האהבה הגדולה שלו יניב תוצאות, אך גם ציפיתי שהמשחק הספקטקולרי שמאפיין את רומא יפגע. החופש שהוא נתן היום לשחקנים לתקוף ללא הפסקה אומנם לא הביא ניצחון אך הזכיר מאוד את הקבוצה של ספאלטי בה מספר רב של שחקנים השתתפו בהתקפות (עד כדי כך שדל נרי הכניס בלם נוסף באמצע המחצית השניה). ניצחון על פארמה בשבוע הבא והשנה תסתיים עם המטרה בידיים.

7. zoharco Member

לא השתכנעתי. אני אומר לך שהוא כובש לא בזכות עצמו אלא בזכות חבריו לקבוצה ושלדעתי שני החלוצים האחרים שיש לנו היו כובשים יותר ממנו במערך הזה. מה הבעיה? שהכל כרגע השערה כי לאונרדו לא נותן לחלוצים האחרים בכלל הזדמנות. כרגע הכל בגדר השערה אבל מההתנהלות שלו על המגרש ומהאיטיות שלו בקבלת החלטות מול השער ולפי כמות ההחמצות שלו ההשערה שלי כן מבוססת ואני כן מאמין שהונטלאר עם אותם מצבים היה מבקיע יותר.
    במשחקים שהוא כן שיחק בתחילת העונה הוא בקושי קיבל כדורים ויכול היה רק לחלום על הכדורים שהיום בוריילו מקבל בכל משחק.

8. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

(אין לי מושג איפה לרשום זאת):

פליפה מלו זכה בפח הזהב לשנת 2009 http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx .

התוצאות המלאות:
    1.פליפה מלו
    2.קווארזמה
    3.טיאגו
    4.דידה
    5.מנסיני
    6.הונטלאר
    7.רונאלדיניו
    8.פאולסן
    9.קאריסו
    10.באפטיסטה

9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפח מגיע למי שהמציע את התת רמה הזאת, למי שנותן לזה במה, ולמי שמתייחס לזה ברצינות. לא רק שזה פוגע בשחקנים ללא שום הצדקה, הפעם גם הבחירה מגוכחת. רק חמור ישפוט שחקן רכש אחרי כמה חודשים בלבד בקבוצה החדשה שלו. לדידה יש עונה טובה מאוד יחסית לשנים הקודמות, כנ"ל גם רונאלדיניו. קאריזו ובאפטיסטה? לא היה להם מתי להראות יכולת גרוע מכיוון שבכלל לא שיחקו העונה. פולסן וטיאגו? הם שחקנים שוליים שזכו בדקות משחק בגלל פציעות של שחקני הרכב, אף אחד לא ציפה מהם לשחק כדורגל.

10. milanezi22 Member

אין מקום לבוא לבוריילו בטענות אחרי המשחק הזה. הוא היה חלוץ יחיד, ועם הקישור של מילאן לצפות מחלוץ שפיץ שהוא לא איזה עילוי לתת גולים זה יותר מדי.
    עם זאת בהחלט יש מקום לרוטציה (הונטלאר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx ) , וביינתים לאונרדו לא משתמש בה כראוי , למרות שהוא יודע טוב מאוד שהסגל של מילאן קצר מאוד.

מעניין שדווקא מול פאלרמו לאונרדו החליט לעשות את הניסויים האלה של 4-5-1 ועוד בסן סירו.
    ומה פאקין פאבאלי אחרי שישב כל העונה על הספסל עולה בהרכב? כבר עדיף את אמברוזיני בלם במקום שני הליצנים האחרים.
    אחר כך אנשים שואלים שאלות על מה העצבים בקיץ , כשרואים את הפגרים האלה מקבלים הארכות בחוזה, בונרה וסילבה פצועים (שנה שעברה זה היה נסטה ובונרה) ואנחנו נאלצים לצפות בתצוגות האימה של אוגוצ'י וקאחה.

11. yonmu Member

איזה ניסוי הוא עשה? אותו מערך בדיוק כמו עד עכשיו, עם אבאטה במקום פאטו (מנוחה או פציעה?) לצד בוריילו ודיניו בהתקפה, אותו קישור מרכזי, ובהגנה אנטוניני במקום אודו (לא ניסוי ולא חדש) ופאבאלי במקום סילבה הפצוע (יחד עם בונרה ואוגוצ'י). אני מסכים שיש מקום להעדיף את אמברוזיני (ואלברטאצי?) לפני פאבאלי, אבל זה לא הזוי ואחרי הכל אני מעדיף כל דבר, רק לא קאלאדזה.

12. milanezi22 Member

חוץ מזה שפאטו על הנייר בלבד משחק באגף, הקשר בינו לאבאטה גם מבחינת היכולת וגם מבחינת ההתמצאות ברחבה הוא מקרי בהחלט.
    אי אפשר להתכחש לעובדות, היתה לנו ריצה אדירה בליגה, גם אם פאטו חלש אתה לא מוציא חלוץ ומכניס קשר שלא יודע לבעוט לשער.
    פאטו אומנם נמצא בכושר גרוע יחסית למה שהציג בחודש ששיחקנו מול ריאל, אבל עדיין הוא הבורג הכי חשוב בקבוצה. אולי לאונרדו ניסה להעביר פה מסר, שהוא לא באנקר, אבל אם מסר אז מה ההתקפלות הזאת בדקה ה50 , מחזיר אותו למגרש.
    מי מוציא את סיידורף? הקשר היחיד שמסדר את המשחק שלנו מקדימה.
    הסגל שלנו השנה מאוד מוגבל, כל שינוי מינורי שנעשה על המגרש מורגש בתוצאות.

איזה עצבים זה, כל פעם שמתקרבים לאינטר משהו חייב להדפק, ועוד יותר מעצבן שהיתה הרגשה כאן שהמאמן אשם יותר מהשחקנים. הרגשה של תחילת העונה המזוויע (ציריך והדרבי), ושל כל הסרינדה עם אנצ'לוטי בשנים האחרונות

13. 亚历山大帕托 Member

תראה לי טעות אחת של פבאלי במשך כל המשחק אתמול. תגבה את מה שאמרת.

14. 亚历山大帕托 Member

בזיון, אבל אלה ההצבעות של אוהדים ואפשר להבין למי יצביעו שליש מאוהדי הכדורגל באיטליה במצב בו נמצאת הקבוצה שלהם.

15. milanezi22 Member

הוא לא חייב לעשות טעויות , צריך נוכחות על המגרש,עזרה בסגירות ויציעה קדימה מדי פעם.. משהו שלסילבה יש ולפאבאלי כבר אין (כמו למשל גיבוי על שחקנים שעדיין לא הספיקו לחזור להגנה). מול ציריך מייד עם הפציע שלו ההתקפות של השוויצרים התגברו. נסטה לבדו לא יכול לעזור.

אני יכול להסכים איתך שאתמול הוא לא היה הגורם הישיר -שאלה של זמן עד המשחק הבא.
    הפסיביות שלו לפעמים גרוע יותר מטעות ישירה שקוראת לשחקנים טובים פעם ב...אבל לקאלאדזה למשל כל משחק מחדש.

אבל זו לא הנקודה , רצינו להצמד לאינטר ולברוח מיובה ופספסנו פה הזדמנות חלומית.
    מקווה שלאונרדו לומד מהר , שיחזרו כבר ליכולת שהציגו מול ריאל