המחזור ה-16:: הסוף של פרארה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏11/12/09.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

סעמק סעמק סעמק סעמק סעמק סעמק סעמקקקקקקק 1:1.

1. אינטר 36
    2. מילאן 31
    3. יובה 30

2. AS R Member

וואו איזה מחזור.
    מחזור ההפתעות. כל קבוצות התמרת מאבדות נקודות. אינטר בתיקו עם קבוצת תחתית, יובה, מילאן, גנואה ופיורנטינה מפסידות.

3. milanezi22 Member

איך שלאונרדו חזר למערך של אנצ'לוטי, 4-5-1 מילאן חוזרת להסריח בסן סירו.
    מעניין מה גרם לו לעשות את זה.

4. yonmu Member

סך הכל היינו טובים יותר, החילופים לא היו מושלמים (כמו שאיג'נט ציין, היה צריך להעלות את הונטלאר והלשאיר את אבאטה), הפסדנו הזדמנות להידבק לאינטר ולברוח מיובה אבל לפחות לא שיחקנו רע.

5. 亚历山大帕托 Member

פאטו צריך לקבל קנס על המשחק הזה. לאונרדו היה מתחת לכל ביקורת. מכל הביזיון הזה יצאנו במזל עם הפסד של נקודה לאינטר.

עם הפנים לפירנצה.

6. 亚历山大帕托 Member

לא היינו טובים יותר ולא שיחקנו כל כך רע מאז הדרבי. למרות שאנטוניני הוא מטומטם שמתרוצץ בכל המגרש ורודף אחרי צללים, ופאטו נראה כמו בהופעת הבכורה בצ'מפיונס ליג, האשמה היא כולה של לאונרדו. אם השארת את פאטו על הספסל, תשאיר אותו שם ואל תכניס אותו בדקה ה-50 אחרי שספגת. אבאטה הוא השחקן הכי טוב ומסור שלך, לפחות תעביר אותו לעמדת המגן במקום אנטוניני הדחליל. הונטלאאר בדרך החוצה באחד משני חלונות ההעברות הבאים, לא משנה מה.

7. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי את המשחק שלנו, ראיתי אתמול גם את בארי-יובה וקליארי-נאפולי, אבל אני קצר מאוד בזמן ולכן אגיב על המשחקים האלה רק מחר כנראה. מה שכן, הייתי חייב להביא את (חלק מ)הטבלה. מעולם לא ראיתי דבר שאפילו דומה לזה, לא באיטליה ולא בשום מקום אחר:

http://img69.imageshack.us/img69/9233/67318260.Xxx

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

8. zoharco Member

עד עכשיו השתדלתי שלא לצאת נגד ליאונרדו אבל ניהול המשחק היום ובכלל במשחקים האחרונים פשוט מחפיר,
    אני לא אבוא בטענות לבוריילו כי זה לא אשמתו שהוא אפס בדיוק כמו שאי אפשר להאשים כלב שנשך מישהו- האשם הוא הבעלים ובמקרה הזה לאונרדו שנותן לכלב לשוטט חופשי בפארק.
    אני לא יודע מה קורה בינו לבין הונטלאר אבל זה כבר גובל בפשע נגדו שהוא לא נותן לו אפילו הזדמנות להראות מה הוא שווה, גם אם זה כלום זה עדיין עדיף על בוריילו ואם זה באמת כלום נדע שהוא צריך ללכת- ככה זה סתם תקוע במקום מכל הבחינות.
    למה לעזאזל הוא הוציא את סיידורף שבמחצית השנייה היה נפלא? לאנצ'לוטי הפתרונים.
    דיניו שיחק מצויין, חבל שלא הייתה רגל מסיימת.

דבר נוסף- פאטו.
    אם לאונרדו סיפסל אותו כאיזשהי סידרת חינוך על הזריקה במגרש במשחקים האחרונים- מצויין. למה הכנסת אותו אם ככה?
    הוא פשוט מרתיח אותי במשחקים האחרונים באדישות שלו, בקצב הזה הכינוי שלו ישתנה מהברווז לאפאטו.

ןמילה על פאלרמו- כל הכבוד, שיחקו מצויין, החלוצים שלהם הטרידו כל הזמן את האין הגנה שלנו, אני התפלאתי שמתחילת העונה התוצאות שלהם היו כאלו אבל כנראה שחילוף המאמנים עשה להם רק טוב.

אה כן, קייאר- http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

והטבלה אכן הזויה- לא זכור לי שראיתי משהו כזה

9. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

הטבלה הזויה לחלוטין ומעולם לא ראיתי תשע קבוצות במרחק של נקודה אחת בלבד.
    קבוצה שלא התייחסתם אליה ממש היא פארמה המפתיעה שנמצאת כבר במרחק של 3 נקודות בלבד מהמקום השני. לחלוטין פתיחת העונה הזאת מזכירה את התקופות היפות שלה שלפני הירידה.

10. 亚历山大帕托 Member

מספק את הסחורה כמו גדול מאז שהתאושש מהפציעה. 4 שערים בששת משחקי הליגה האחרונים. בסדר... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

11. GRANDE LAZIO Member

יצאנו בנס.
    הקירח שם חותם (או ככה קוויתי) על סיום דרכו בלאציו עם ההרכב ההזוי והבזוי שהעלה היום. 3 כלומניקים אפסים בקישור בלי אף אחד שיודע או מסוגל לדחוף את הכדור קדימה. בנוסף, העלה רק את רוקי לבד בחוד ואת זאראטה דפק הרחק מאחריו (איזה קשר 50-50 כזה), כשהוא, בפעם ה-200 לא מראה משם טיפת יעילות לשמה. אנוכיות בעצם, כן. זאראטה חייב 2 סטרייקרים לפניו כדי לבוא לידי ביטוי, אבל לך תשכנע את אדון בלארדיני, אין שכל אין דאגות. כמה חודשים טובים בתפקיד ולא מסוגל לבחור הרכב ומערך קבועים שירוצו יותר ממשחק אחד.

כל אחד מבין כמה פוג'ה חשוב, בטח כשהאלטרנטיבה היא מאגני האנמי ועוד ילד מהנוער. רבאק, פוג'ה אחד השחקנים היצירתים בליגה, לא תשתמש בו כשאתה במשחק בית נוח ונואש לניצחון? אז מתי? לפחות, ההסטה של קולארוב לקישור הייתה נכונה (איזה גול, איזה שחקן), אבל עם עוד אחד כמו פסקוואלה היינו מסוכנים יותר.

גנואה הפתיעה אותי בחולשתה. חבל שבקושי 15 אלף הגיעו. אבל כשאתה לא מנצח מאז אוגוסט, זו התוצאה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

התקציר: http://www.youtube.com/watch?v=oxUu8axuYJ0

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/12/09
  12. zoharco Member

זה שתשים כל מיני סמיילים שאמורים להראות שהדיעה שלי מופרכת לא יעשו אותך צודק, קודם כל השערים שלו לדעתי הם למרות שהוא על המגרש ולא בגלל שהוא על המגרש וזה הבדל משמעותי, הוא לא תרם לכיבושים יותר מדי וכשיש לך שחקן כמו דיניו שתמיד מחפש לבשל וכל משחק משאיר אותך מול שוער פעמיים אתה תכבוש בין אם תרצה או לא תרצה.
    סטטיסטיקות זה טוב ויפה אבל לפי הסטטיסטיקות הונטלאר הוא פנומן שהבקיע שני שערים בעשר דק' בלבד- זה לא רציני. אני מדבר איתך על תפקוד על המגרש ואתה מדבר איתי על סטטיסטיקה יבשה.

אתה יכול להתווכח עם זה וכנראה שגם תעשה זאת אבל שים את פיפו במקומו והוא כובש הרבה יותר ממנו , לא ברורה לי ההתעקשות הזו של לאונרדו לדבוק בו בכל מצב העונה.

ואתה יודע מה? אני אלך איתך, נאמר שהוא החלוץ הכי טוב בעולם, זה עדיין לא מצדיק את ההישארות שלו על המגרש היום ובמשחקים אחרים שהוא סגר 90 דק' למרות שלא עשה ולו חצי מהלך חיובי.

13. 亚历山大帕托 Member

נכון, זה לא רציני, כי הוא כבש שני שערים ב-370 דקות (ליגה). תן לי לנסח את זה אחרת - ב-370 דקות הוא בעט 5 בעיטות למסגרת, וחוץ מהשתיים שנכנסו מול קטאניה אף אחת מהן לא איימה על השער.

4 שערים בששת משחקי הליגה האחרונים זה סטטיסטיקה יבשה בשבילך? בשבילי זו התרומה שלו והנקודות שהביא לנו. ואני בכלל לא מדבר על העבודה הטקטית שהוא עושה בתור חלוץ כזה. בעזרת האיכויות שיש לו כחלוץ רחבה נכבשו עוד הרבה שערים. בוריילו מועדף על פני אינזאגי כי הוא בכושר יותר טוב, מהיר יותר, חזק יותר ויודע לבצע את התפקיד שלאונרדו רוצה ממנו יותר טוב. פיפו זה פיפו, האיכויות שלו בתור סקורר ידועות גם בעונה כזאת שהוא לא כובש מספיק. להפוך אותו לחלוץ ראשון? בדיחה טובה.

אתה מדבר שטויות. זה משחק הליגה השלישי שהוא נשאר על המגרש 90 דקות. המשחק הראשון היה נגד סיינה בה עשה עבודה מעולה וניצחנו, המשחק השני היה נגד פארמה בו כבש צמד. התרצה לגבות את הטענה הזאת בדרך אחרת? אם היה לנו חלוץ יותר טוב, כמו שקיוו שהונטלאאר יהיה בהתחלה (ולכן ההולנדי קיבל כל כך הרבה קרדיט בהרכב הפותח), בוריילו היה הופך לשחקן רוטציה.

14. zoharco Member

אז כשזה נוח לך אתה מכניס את כל ההיסטוריה של השחקן בקבוצה? שאני גם אעשה את זה? למה אתה לא מזכיר את המאזן המופלא שלו בצ'מפיונס? למה אתה מזכיר רק את המשחקים האחרונים? אנחנו הרי לא במחזור השישי נכון? אבל למרות זאת בחרת לציין שהוא כבש ארבעה שערים בששת המחזורים האחרונים. זאת ידידי מגמתיות.

הונטלאר קיבל דקות בתקופה שלאונרדו שיחק במערך שהוציא אותנו כמו אוסף של כלום ושום דבר כמו שאומר הבבון מערוץ הספורט, מאז שהוא עבר לשחק עם דיניו ופאטו כקיצונים הונטלאר בקושי ראה דשא במערך הזה וכשהוא כן עלה הוא כבש שני שערים. אז אמנם אני לא שופט לפי זה ואומר שהוא צריך לפתוח כל משחק, אבל אני כן אומר שהוא צריך לפחות לקבל הזדמנות להראות אם הוא אכן שווה משהו או לא כמו שכתבתי בהודעה המקורית שלי.

15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחזור בו כל 4 הנציגות של איטליה בליגת האלופות משיגות יחד נקודה אחת הוא בהחלט מחזור מעניין.

דמוניקו די קארלו, אם פראנדלי יעזוב לנבחרת - בוא, בבקשה בוא.