המחזור ה-16 בפרמיירליג: In The Crowd

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏6/12/19.

1. Footballover Member

הייתי נותו לקפה לסיים את העונה ולנסות להשתקם, קשה באמת להאשים אותו בכל שער שהוא סופג עם הגנה כזאת... הייתי משאיר גם את אמרסון כגיבוי. כל השאר למכור ומצדי בינואר. מקווה לכל הפחות שזו הפעם האחרונה שנראה את כריסטנסן וזומה יחד על המגרש.

2. alexshw Member

דוד משה והאו הוזכרו כמועמדים מובילים להגיע.

ניקו קובאץ' נכח במשחק [emoji848]

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

3. Ori8 Member

לא מסוגל לראות את סלאח. חייב לשבת על הספסל.

4. Scouser Member

מעניין אם סיטי הייתה מוציאה את הכדור בזמן שהבלם של היריבה מחזיק את ההאמסטרינג. יש לי תחושה שלא.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתי ממשיך לתקוף ואפילו עם עוד אנשים, לא ברור לי למה לא המשכנו לשחק. אם יש בעיה שהשופט ישרוק. לא התפקיד של השחקנים שלנו להחליט האם צריך לעצור את המשחק.

כתבתי פה מזמן, כבר לפני העונה, שיש אצלנו צורך בהול במישהו שיכול לשחק את 2 עמדות המגנים ושהוא שחקן עם אופי התקפי. אני לא מדבר על מישהו כמו ארנולד/רוברטסון אלא רמה סבירה יותר אבל שהאוריינטציה שלו תהיה התקפית.
    כרגע מה שקורה כשנותנים לאחד מהם לנוח אז מי שעולים אלה גומז/מילנר ומדובר בפגיעה אנושה למשחק שלנו. מעבר לזה שהם בלם/קשר ולא מגנים, הם גרועים התקפית. השיטה שלנו מבוססת על מגנים שיודעים לתמוך בהתקפה. חובה להביא אחד כזה, סגנון דנילו שהיה לסיטי שיכל לשחק בשני האגפים וידע לעלות. משהו כזה. עד אז אני הייתי אפילו עולה עם הובר או לארוצי שהם שני שחקנים שיודעים לתקוף ולא עם גומז ומילנר. זה פשוט מסרס לנו את המשחק. עוד לפני שעולים למגרש כשאחד מהמגנים חסר אני מבין שיש בעיה, על אחת כמה וכמה כשחסרה לנו הדינמיות של וואיינאלדום, האגרסיביות של פאביניו והשחקן מספר אחד שלנו - מאנה.

מהרגע שארנולד נכנס אנחנו מסוכנים פי כמה.
    יופי של כדור של הנדרסון וסלאח, יופי של סיומות של צ'מברליין וקייטה.

6. Sturridge Member

מעניין כמה נקודות צריך להיות הפער של ליברפול מסיטי כדי שהאוהדים שלה יתעסקו בקבוצה שלהם.

yonmu, golding, לירן ו-2 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  7. cheddar Member

נערך לאחרונה ב: ‏7/12/19
    Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק שתדע, במציאות זה בדיוק הפוך.
    הפורום הזה מעניין את התחת.
    מי שמדבר קבוע על השני זה גווארדיולה עלינו. קלופ על סיטי לעומת זאת....כמעט ובכלל לא.

לגבי אני עצמי ומתי לא אסתכל על סיטי, כנראה שאם יהיה 11 הפרש ומשחק לסיום.
    אתה יכול אבל להבין אותי, אחרי הכל אמרת לנו בקיץ, אני מבין למה אתם רוצים רכש, זה יכול להיות ההבדל ממקום שני למקום שני :)

9. Scouser Member

הקבוצה ממש בקרוז קונטרול. משחקים מעולה, הנדרסון עם כדור אדיר וסלאח עם בישול ענק. קייטה טוב, כיף לראות.
    אדי האו עם עוד משחק נאיבי בינתיים, עולה 4-4-2 שקורס מול קישור טוב יותר ועם יתרון מספרי.

10. k_700 Member

גמרו פה מזומה אחרי 2-3 משחקים יפים(שבדרך כלל בטווח ביניהם התפלק לו משחק כמו היום) , את מגוויר עקצו פה כאילו מדובר בהזייה שלי שהוא בלם טוב(אחרי שפעם ראשונה איבד שחקן במחזור 8 או 9).
    שמח שדרך גולדינג נכנס לתודעה של כולם עכשיו שמדובר בבלם פח.
    גם טומורי(שלא שיחק היום) קיבל כבוד מלכים ששמור לשחקן צעיר בעונה ראשונה(לא נניח הכבוד שנתנו פה לואן ביסאקה.... למרות שהם בני אותו גיל).
    לאמפרד צריך הגנה חדשה, צעקתי את זה לפני חודש בשיא הריצה שלהם.

גם ההתקפה צריכה לא מעט שיפוצים לדעתי.
    אי אפשר באמת להיות תלויין בוויליאן, האדסון אודוי זה ממש לא זה עדיין(מישהו משמיע קצת ביקורת עליו או שזה עדיין אסור?) ואפילו אברהם נרגע כבר מזמן(לא בדקתי, ראשפורד הפח הזה כבר עקף אותו?).

סיטואציה לא קלה בכלל לאמפרד קיבל על עצמו, אין ספק שאם הוא מבטיח טופ 4 בשלב מוקדם בעונה עם הסגל הזה אז הוא עשה עבודה גדולה.
    אתם מדמיינים מאמן כמו מוריניו למשל מסכים לבזבז שנייה אחת עם הסגל הזה?
    יש פה הרבה חלונות העברה שצריך לעבור לפני שיהיה פה סגל נורמלי.

11. alexshw Member

זומה לא נרכש בסכומים שמגוויר נרכש.

לא מוריניו לא היה מסכים. למפרד בכלל לא היה מקבל את המינוי אלמלא הבאן. ככה שהוא לא יכול להתלונן. ההיפך זה נתן לו הזדמנות פז להוכיח את עצמו במקצוע.

12. k_700 Member

אחלה,
    רק ממתי נוצרה המשוואה שהוא בכלל מתקרב למגווייר ביכולת?
    למגוויר אני יכול לספור טעויות מתחילת העונה על חצי יד(והוא שיחק כמעט בכל המשחקים שלנו בכל המפעלים, הזוי).
    לזומה במחצית הראשונה אני יכולתי לספור טעויות על שתי ידיים.

13. alexshw Member

זה לא עניין של לספור טעויות. הוא שחקן שמגביל את הקבוצה עם האיטיות שלו ומילא היה לידו בלם בעל שיעור קומה.
    זה לא רכש שיקדם אותנו לטופ ואם כך חבל על כזה סכום. אופמקנו או מילנקוביץ' נראים לי יותר מבטיחים.
    בשביל מה יש 60 סקאוטים אם אתה מביא את הבלם האנגלי בעל ההייפ הכי גבוה בסכום מטורף?

ובכלל אם התקציב כה מוגבל אז עדיף לטפל בקישור קודם.

14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

@k_700
    ראשפורד בעונה חלשה אבל 3 שבועות אחרונים נכנס לעניינים, כובש, מעורב. זה משנה את הסיפור לגביו כרגע.
    עד שחזר לכבוש היה חלש, יש על כך עוררין?

הופעה טובה שלנו, מקצועית מה שנקרא.
    ניצחון בחוץ, 3-0 בקלות.
    לא ממש הבנתי איך אוריגי 0 דקות ושאקירי 5 דקות כששניהם בטח לא יהיו ב11 ביום שלישי אבל שיהיה.
    שמח בשביל קייטה שהביא שער ובישול.
    כמו שרשמתי, חובה לחשוב על להביא מישהו שיכול לשחק בשני האגפים כמגן ויודע לתקוף. לא רמה מטורפת. משהו דנילו כזה. ישמח אותי מאוד כי כרגע התלות בהם לא נורמלית.

15. k_700 Member

דווקא ראשפורד היה כובש גם בתקופה הרעה שלו(להזכיר לך, בשיא התקופה הרעה היה עם שער אחד פחות מסטרלינג בליגה, ציינו את זה לפני כמה שבועות).
    הוא בעיקר היה רע מאוד בקבלת החלטות ברחבה, מחמיץ הרבה לפני שכובש(הרבה מזה קשור לבטחון לדעתי, כי שיחק חלקים גדולים מהעונה בלי שחקנים נורמליים לידו כשמארסיאל היה פצוע).
    אבל מחקו אותו פה כאילו אברהם זה איזה ליגה אחרת וכאילו אברהם לא יגיע באיזושהו שלב לקיר כשההתמוגגות מעונה ראשונה בצ'לסי תתפוגג.
    אני חושב שלא מעריכים את ראשפורד כשחקן טוב מאוד בליגה הזאת שיכול להיות שחקן טוב מאוד גם בקבוצות טובות מאוד, את המספרים שאמרתי בתחילת העונה שהוא יתן, הוא יתן ויעבור.