המחזור ה-16 בפרמיירליג: Dead End Street

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏7/12/18.

1. Mellow29 Kopite

התנאים שם על המגרש ממש מחורבנים אגב, לדעתי אנחנו שיחקנו נגד רוח חזקה מאוד במחצית הראשונה וזה אמור להשתפר קצת.

בכל מקרה, קייטה די מתסכל. תענוג לראות אותו עושה דברים עם הכדור אבל יש דקות ארוכות שבהן הוא פשוט נעלם מאחורי השומר שלו. אני די בטוח שהיו לו הכי פחות נגיעות בכדור אצלנו וזה די חבל. גם פאביניו לדעתי מרגיש כמו צהוב שני בדקה 60.

2. Clichy COYG

כמו ליברפול גם סלאח - לא מבריק, ראינו אותו בהופעות טובות יותר עונה שעברה אבל קרוב שער אחד ממלכות השערים (או מקום ראשון בליגה לצורך העניין).

3. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרבה פעמים מעסיקים מדברים בעולם התעסוקה על תרבות ארגונית ואיך מחפשים עובדים חדשים שיתאימו ל-DNA שהחברה מנסה לייצר, ואני חושב ששאקירי מאוד fit להגדרה הזו של ליברפול תחת קלופ. היה שם סיכון מאוד מינימילי לכישלון ברגע ההחתמה שלו כתוצאה מהמחיר הצנוע בשנת 2018. אבל עדיין, אותי הוא מפתיע ב-mode שלו שהוא תמיד ברבאק בכל עמדה עמדה במגרש שקלופ יבקש ממנו לשחק. בולט לעין שהוא מודע לעניין שהוא לא יכול להמשיך להתנהג כפרימדונה (דברים שהציקו לי אצלו לאורך כל הקריירה), והוא באמת עושה מה שמבקשים ממנו.

הוא עדיין שורף מיכל באופן דיי מהיר יחסית, אבל זה לגמרי מספיק כ-"team player בכיר" בסגל.

בהחלט, אבל כוח ההרתעה והפוטנציאל שלו להגיע לכמות מצבים גדולה ולעשות טרור week in week out לכל הגנה בליגה עדיין שם.

ושהוא חד, אז אנחנו מקבלים שערים שמעטים מאוד השחקנים שיכולים לייצר כמו בשער השני והשלישי שלו היום.

אני מסתכל על קייטה וזה מרגיש כמו שיר טוב בלי פזמון. אתה נהנה, אבל מחכה שתגיע העלייה לרמת התפוצצות וזה פשוט לא קורה.

זה כאילו יש משהו מתבייש במשחק שלו (היה הרבה יותר חוצפן ואסרטיבי בלייפציג), אבל כמו עם סאנה וברנרדו סילבה אני חושב שהמכלול של הכישרון שלו + המאמן שלו + הסביבה שלו טובים מדי כדי שהוא לא יהיה סיפור הצלחה גדול בליברפול. כנראה שזה ייקח יותר זמן ממה שאנשים העריכו.

נערך לאחרונה ב: ‏8/12/18
  4. Coutinho10 Member

יש עוד קצת דרך אבל לאט לאט אנחנו הופכים להיות סוג של יובנטוס בצורת המשחק. הגנה חזקה מאוד ויודעים לתת את הגול בדרך כלל בכל משחק.
    אני זוכר ששנים פיללנו שנדע להיות הקבוצה הזאת שתדע לתת את הגול ולסגור את המשחק עם הגנה אמינה, גם כשהיינו קבוצה של שלישיות ורביעיות.

סלאח מדהים, כיף לי בתור אוהד לדעת שככה הכוכב שלי נראה בעונה חלשה שלו. מבחינת קצב, לדעתי כמות המשחקים שהוא ניצח לנו העונה אפילו עולים על עונה שעברה.
    לא ברור איך הצליח לסיים את זה ברשת אחרי שסורמן (?) נכנס בו בצורה כזאת מגעילה.

5. DRORIKO Member

זה בול מה שאמרתי אתמול בקבוצה של הנהלת הקורבה. זה מצחיק, כי זה תמיד נראה שקלופ סולד ממה שיובה מייצגת

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  6. Clichy COYG

מוחמד אוחנה.

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  7. Coutinho10 Member

אמאלה סלאח.

8. South Boy Member

מו פאקינג סלאח! אה לה אוחנה.

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  9. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל הקבוצה הזו מסריחה מהייפ מזויף.

בורנמות', לא ליברפול.

oranfu, Liverpool-Forever ו-Esomech אוהבים את זה.
  10. DRORIKO Member

אפילו הם מעל יונייטד בטבלה(לפחות עד תחילת המחזור)

11. Mellow29 Kopite

גם אחרי שנתנו רביעיה לבורנמות׳ היא עדיין מעל מנ׳ יונייטד בטבלה (כבשו שער זכות אחד יותר). LOL.

הייתי בטוח שאנחנו הולכים לאבד פה נקודות. עומס משחקים, ארלי קיק-אוף, משחק חוץ מעצבן... בקיצור, יום רגיל במשרד.
    */aaarse

12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמעו, תענוג. לבוא למגרש כזה טריקי ולנצח ככה.
    מאוד מרוצה מפאביניו, לדעתי היה מצוין. חייב לשמור על המקום בהרכב ולייצר המשכיות.
    סלאח לא בעונה חלשה, הוא בדיוק כמו שהשדר האנגלי אמר עליו, he was super human and now he's just brilliant.
    שחקן ענק. אנחנו עשינו את העבודה שלנו, עכשיו לצ'לסי.

הייתי בטוח שנעשה תיקו מול אברטון, אחר כך בטוח בתיקו בברנלי, היום בטוח בתיקו פה.
    נסיים על 100 נקודות במציאות ו38 נקודות בתחזיות שלי.

13. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

בערך ב-99.9% אני מסכים עם ההודעות שאתה כותב שאנחנו רואים את אותו משחק, אבל חייב להגיד שאני לא מבין את האופטימיות סביב פאביניו.

למען אלה שפחות ראו משחקים לאחרונה אשמח לשמוע את הקייס לגביו, כי אתה לא הסקאוזר היחיד שמרוצה ממה שהוא רואה ממנו.

14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

היה במיקום הנכון, עצר התקפות, מסר קדימה במהירות וביעילות. אני לא זוכר אותו מוסר אחורה בכלל. מרענן לראות קשר אחורי שגם עוצר את התקפות היריבה וגם עוזר להנעת הכדור. הוא עלה למעלה לפעמים, הוא ניצח כל 50-50 היום חוץ מאחד שהוא איחר בו וקיבל על זה צהוב.
    רכש שהרגיש לי בעייתי מאוד ועכשיו הוא שווה הרכב אצלנו.
    נאמר את זה כך, כרגע אני לא רואה טעם לשחק עם הנדרסון ב6, אני חושב שפאביניו ו-ווינאלדום עדיפים עליו.
    מקווה שבשלישי פאביניו ושאקירי ישמרו על המקום שלהם, מי השחקן הנוסף? זה כבר פתוח בין מילנר קייטה ווינאלדום. לא רואה טעם להנדרסון בהרכב כרגע כשפאביניו כבר בפנים.

oranfu, Scouser Tommy ו-אלעד אוהבים את זה.
  15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוזיל שוב לא בסגל, קוסייליני ומונריאל על הספסל.

עולים 3-5-2 עם ליכשטיינר כבלם שלישי במקום הולדינג שגמר את העונה מול בני סכנין, כאשר ג'אקה ולאקזט חוזרים להרכב.