המחזור ה-16 בסרייה A - דרבי דלה מולֶה & דרבי האנטי-יובה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏10/12/16.

1. DRORIKO Member

לא חושב שאנחנו צריכים להביא מישהו לשלישיית חלוצים. השילוב בין דיבאלה להיגוואין הוא שילוב שעובד טוב מתחילת העונה

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הנדנוביץ׳
    מורייו מיראנדה דמאברוסיו
    נאגאטומו מאריו ברוזוביץ׳ קנדרבה
    אדר איקארדי פלאסיו

לפחות לא ביאביאני. נקווה שפיולי יודע מה הוא עושה.

3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם יובה תרצה סלאח\קייחון משלה, כלומר שחקן התקפה נוסף באגף שיוסיף 20 שערים בעונה, לשחרר את אלבס לא יספיק. יובה תצטרך לפנות לו מקום קבוע בהרכב. זה אומר לוותר על הbrand mark שלה עם שלישיית בלמים לו עדיין אין מענה בליגה. צריך לזכור שהשחקנים משובצים ב433 לעיתים די נדירות. זה יכול להתאים רק לשחקן כמו קוואדראדו שתורם ביותר מעמדה אחת, או ילד כמו פיאצה. שחקן מוכח וטוב באמת לא אמור להסכים להיררכיה הנוכחית.

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

פיולי טעה, הקישור שלנו לא קיים. הוא חייב להגיב ולהודות בטעות עם קונדוביה במקום פלאסיו.

ברוזו פשוט ענק במשחקים האחרונים, סותם לי את הפה ונקווה שימשיך ככה. יתרון לא מוצדק.

נערך לאחרונה ב: ‏11/12/16
  5. DRORIKO Member

מסכים לגמרי. לפני איזה חודשיים היה לי בדיוק את אותו הויכוח עם אחד היובנטינים בפורום. אמרתי שם מילה במילה את מה שאמרת עכשיו.

6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה כל דבר חייב להיות ויכוח? אני בסך הכול משתף אתכם במחשבה שעלתה לי לראש בזמן צפיה ביובנטוס העונה. שפרט לדיבאלה, לי חסר עוד שחקן התקפה (שאינו חלוץ) בסגל של יובה. ושקווארדאדו (שטוב בעמדה אחורית יותר) לא מרשים אותי כשממלא עמדה זו.

---
    משחק די שווה תחת הערפל של מילאנו. ברוזוביץ׳ באמת עשה צעד קדימה תחת פיאולי.

7. DRORIKO Member

מחשבה לגיטימית, אני אישית לא מסכים. לא חושב שמה שחסר לנו העונה זה עוד חלוץ. יש לנו שני חלוצים טבעיים שיתנו תפוקה של חלוצים טבעיים,ומסביבם יש את קדירה/פיאניץ'קוואדרדו שאם תחבר את הכיבושים שלהם ביחד תקבל כמות נאה (שלא לדבר על הבלמים שלנו שהשנה מפתיעים בפן הזה). יובה אף פעם לא היתה קבוצה של 100 גולים בעונה. הספיק לה תמיד 70-80 ואנחנו נגיע למספרים האלה

8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מלו כאילו בכוח מנסה לדפוק אותנו, אבל ז׳ואאו מאריו (מדהים מה שהבחור יכול לעשות, רק שיהיה יציב) ובעיקר ברוזו שממשיך להיות הטוב באינטר גם בכללי וגם היום בפרט מעניקים יתרון משמעותי ל-20 הדקות האחרונות.

9. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הסטטיסטיקות של מאריו מהיום מראות איזה משחק אדיר הוא נתן. מוביל בחטיפות כדור, מוביל ביצירת מצבים, שני אסיסטים (אחד מהם פשוט פנטסטי) ושני במספר הפסים במשחק. שנים שלא היה לנו קשר כזה דינמי ואיכותי, רק שיהיה יציב.

משחק ראשון ללא ספיגת שער בעידן פיולי, ואני חושב שכן היינו צריכים לקבל אחד, אבל במחצית השנייה כשמלו (אידיוט אבל איזן את מאזן הכוחות בקישור) נכנס ההגנה בהחלט נראתה טוב משמעותית ממשחקים קודמים ונקווה שזו תהיה מגמה שתימשך ולא הבלחה למשך מחצית אחת.

אינטר עם ניצחון בית רביעי ברציפות ובכללי השנה, למעט ההפסד המטומטם ההוא לקליארי, אינטר שומרת על הבית ומוציאה נקודות במשחקים חשובים וקשים/מוקשים כמו יובה, פיורנטינה, טורינו וג'נואה היום. יש לנו עוד שני משחקים לא קלים בכלל עד הפגרה בדמות סאסואולו חוץ ולאציו במאצה (עונה שנייה ברציפות שזה המשחק שמוציא אותנו לפגרה), ואם נשיג בהם 4-6 נקודות, אז סוף סוף נוכל לחייך קצת בעונה הזו ולהיות אופטימיים.

פורצה תיקו מחר.

SerieA אוהב/ת את זה.
  11. SerieA Il Capitano

לדאבוני לא ראיתי את המשחק אתמול, אבל ז'ואאו מאריו הוא יהלום וצריך להיות על המגרש בכל רגע שאפשר לדעתי. ברוזוביץ היה היחיד שתפקד מול נאפולי ואני שמח לשמוע שהוא היה טוב גם אתמול.

אני מניח שקונדוגביה כבר מחוץ לתכניות של פיולי. לדעתי קונדוגביה חסר תקנה והוא הפלופ הגדול ביותר של אינטר ב30 השנים האחרונות, בפער קטן על קווארסמה שנרכש ב5 מיליון אירו פחות. חבל מאד, אבל צריך לצמצם את הנזקים כמה שיותר מהר ולמכור אותו במקסימום כסף לאנגליה או צרפת.

12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

13. SerieA Il Capitano

אנחנו מאבדים את היצירתיות של באנגה עם הספסול שלו. לא בטוח שלא כדאי לשקול שינוי ולשלב אותו.

14. yonmu Member

דונארומה: אבאטה-פאלטה-רומניולי-דה שיליו: פסאליץ'-לוקאטלי-ברטולאצ'י: סוסו-לפאדולה-ניאנג.
    שצ'סני: מנולאס-פאזיו-רודיגר: פרס-דה רוסי-סטרוטמן-אמרסון: נאיינגולן: פרוטי-דזקו.

מונטלה בסוף עם הרכב סולידי לגמרי. נקווה שההעדפה של ברטולאצ'י לא תעלה לנו ביוקר. דווקא מול השליטה של רומא בקישור הייתי חושב שבונאונטורה היה יכול להיות יעיל במתפרצות, אבל בהיעדרו נקווה שסוסו וניאנג יספיקו. בכל מקרה - אני לא אופטימי. הפסד פה עשוי להראות מגמה של 2 קבוצות טופ (יובה ורומא) כשאנחנו נשארים לריב עם נאפולי ולאציו על המקום השלישי.

מישהו שבא לו לפרט על המערך של ספאלטי?

15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

דקה של טימטומיזם.