המחזור ה-16 בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Ralph-Lauren, ‏6/12/07.

1. Frings Member

לברקוזן מנצחת 3-0 במשחק נהדררר .
    פרייר היה יכול לעשות 4-0 אבל הכדור פגע בקורה ..
    גונזלו קסטרו איש המשחק לדעתי , גם ברנטה שיחק טוב !!

2. הגבר באדום Member

אפשר להגיד שבבאייר משחקים שני "כאבי הראש העתידיים" של נבחרתנו - גקאס, שנתן משחק פנטסטי (נצטרך לדעת לסגור אותו) וברנטה, שהיום היה דווקא רגוע (לפי השם שלו - ככה הוא צריך להיות)

3. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי היום את לברקוזן ולירן אני עומד על דעתי. איזה סגל יש לקבוצה הזו. נכון זו רק האנזה, אבל ראינו גם קבוצות קטנות עושות צרות לקבוצות גדולות כמו המבורג, באיירן, שטוטגרט ברמן ושאלקה. ובלברקוזן היו חסרים היום שניידר, קיסלינג, וידל, ברברז ורמלו (מרצון) לפחות.
    איזה גמישות יש לקבוצה הזו. ביום חמישי ראיתי את סארפיי המחליף משחק מצויין כמגן שמאלי והיום הוא שיחק מצויין כמגן ימני. קסטרו שהוא בד"כ מגן שיחק היום יוצא מן הכלל בתור קשר קדמי וסינקביץ' הפתיע אותי עם משחק מצויין כקשר דפנסיבי. עוד ראויים לציון פרייר הנהדר שמתחיל לחזור לכושר שלפני הפציעה, גקס עם המון המון עבודה ושער נהדר. ולחשוב שהוא צריך לשחק בצורה שהוא לא רגיל לה (כחלוץ יחיד שרץ המון. שנה שעברה בבוכום הוא לא היה צריך לעשות כלום כמעט, רק לחכות לכדורים להכניס לרשת). ומעל לכולם, סימון רולפס. איזה קשר, איזה תענוג. אם נחזור לעניין הנבחרת, הייתי שמח לראותו אותו ואת פרינגס מחזיקים את האמצע ואת שוויני ושניידר באגפים.
    וקשה לי להאמין שאני אומר את זה, אבל אולי סקיבה בכל זאת לא כל כך גרוע כמו שחשבנו. צריך גם לתת לו קרדיט על זה שנתן לברבטוב, וורונין, רוקה ג'וניור ומהדוני (שלא שווים הרבה, לדעתי) ולחואן ולבנות סגל כזה מרשים.

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נדב, אני יגיד מה שאמרתי לך שנה שעברה את הכסף לא סופרים במדרגות.
    יש להם תקופה נהדרת ( ואם תסתכל בארכיון השנה שעברה תופתע לגלות שגם שנה שעברה היתה להם תקופה זהה שבה כולם כבר הכתירו אותם לאלופה.

אל תתרגש ידידי, מעבר למקום חמישי הם לא ישיגו ולגבי סקיבה, נדב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

5. bayer04 Member

אין ספק שאני רואה משהו אחר מהקבוצה הזו העונה, משהו יותר טוב שמתחבר בין השחקנים, בניגוד לעונות קומות בהן צפיתי את הכישלון קרב ובא עד שלבסוף הוא אכן הגיע. העונה אני לא צופה כישלון בסדר גודל כזה, אלא צפי למקום 3-4 בטבלה, שזה מצויין ומכובד. פחות מזה זה כישלון מבחינתי.
    ההגנה נראית הרבה הרבה (והדגש הוא על הרבה) יותר טוב העונה, החיבור של השחקנים לעמדות שהם משחקים פשוט פנטסטי. קשה לראות הרבה שחקנים בעולם שמסתגלים לתפקידים חדשים משחק אחרי משחק, זה משהו שנוצר כתוצאה מהבעיה בסגל של הקבוצה (עם המוצהבים והפצועים) אבל, גם בלעדיהם הקבוצה נראית פשוט נפלא, התיאומים פנטסטיים והסגל מתגלה כרחב יותר ויותר מדי יום ביומו. אני גאה בחבר'ה האלה...ואפילו אם זאת רק האנזה, זה לא אומר- ראינו את באיירן נגד דואיסבורג או נגד קבוצות קטנות אחרות, ואנחנו רואים את לברקוזן מתפוצצת בהפרשים של 3 שערים על אותן קבוצות, ללא ספיגת שערים כמעט, מה אפשר לבקש יותר מזה?! I'M PROUD OF THEM

לירן, ההסבר למעלה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

6. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מסכים עם שניכם. למרות שזה נראה מוזר.

את הסיכומים והברכות סקיבה יקבל בסוף, אם וכאשר ובשביל זה גם כתבתי בהודעה הקודמת "אולי". נכון לעכשיו זה נראה נהדר וכמו שעמי (?) כתב גם בתקופות הטובות של שנה שעברה הם לא נראו כמו עכשיו. ודרך אגב, לירן, אני מחזיר אותך לדיונים של שנה שעברה - אני, בניגוד לאחרים, לא התלהבתי מהתקופות הטובות של הקבוצה אז.
    אני מניח שלירן לא ראה את המשחק היום ואולי גם לא את זה של יום חמישי. אני ראיתי את שניהם ואני בכלל לא מדבר על התוצאה, אלא על איך שהקבוצה נראתה. איך היא עמדה. איך היא שיחקה בצירופי מסירות נהדרות וגם איך היא לא נשברה במשחק סופר חשוב אחרי הרחקה מטומטמת (ומוצדקת) של רמלו.
    בקיצור, יכול להיות שזה מקרי (כמו מה שקורה בדורטמונד כרגע - ויוני לא תצליח לשכנע אותי שזה לא מקרי) אבל מנגד יתכן מאוד שלא וזה כבר כמה משחקים שזה נראה ככה. שוב, לא רק התוצאה, אלא איך שהקובצה נראית.

7. bayer04 Member

אני אומר לכם בוודאות, כאחד שנושם את הקבוצה הזו יום יום, משהו השתנה, משהו טוב קורה לקבוצה הזו, משהו שאני אישית לא רגיל אליו בשנים האחרונות. הקבוצה הזו נעשתה אחראית יותר, סוגרת יותר בהגנה, השחקנים רצים יותר על המגרש, ההגנה מתחילה מהחלוצים, הסגל פשוט נפלא (קשה לי להאמין שסקיבה פגע בול בכל כך הרבה שחקנים) וזה נראה מצוין. יש לפחות 15 שחקנים שהייתי רוצה שייפתחו בהרכב הראשון.

זה משהו שונה! יש כאן שינוי. ומי שלא רוצה להאמין בזה- מדחיק את העובדות בשטח!

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אתה צודק נדב, לא ראיתי את שתי המשחקים, ואולי אני טועה, שאני חושב על זה מי האמין שנה שעברה ששטוטגארט תיקח אליפות?
    אבל אני פשוט לא רואה את אותם דברים שאתם רואים, אבל אני לא יכול לפסול את הדברים שלכם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

9. דנידין Member

שאלקה במשחק בינוני בו היא יצאה בנס עם תיקו.
    ווסטרמן עד עכשיו הרכש הכי חשוב של הקבוצה. ונוייר או נוייר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

ומדהים איך שבאיירן עוברת את החודש הנוראי הזה מבחינתה שהיא עדיין מובילת הטבלה, מדהים!