המחזור ה-16:באיירן במאני טיים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Ralph-Lauren, ‏4/12/08.

1. Claret&Blue Member

כולם ראו שהשער של הופנהיים היה מעבירה, גם בשידור הישראלי אז אל תדאג. אם אתה מתחיל לדבר על השופט אתה נכנס לטריטוריה מסוכנת כי ואן בומל היה צריך לקבל משהו כמו 4 צהובים במהלך המשחק.

בקשר למשחק- קצב אדיר עם הרבה הזדמנויות בשני הצדדים, בסופו של דבר הגיע הניצחון לבווארים אבל גם תיקו לא היה מרים גבות. הופנהיים לא נלחצה מהמעמד אבל באיירן מינכן יודעת את העבודה.

2. C-J Member

מחר תהיה לך הזדמנות נוספת לראות את ההילוך החוזר מהמצלמה שעמדה על קו ה 16.

תודה. סופסוף מישהו כאן אומר שהניצחון מוצדק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏6/12/08
  3. קינג לדלי Member

נהניתי בעיקר מהופנהיים.
    כל היום אמרתי שבאיירן מנצחת 1-3 והאמת שלא ראיתי את הופנהיים משחקים העונה חוץ מכמה גולים בתקצירים.
    אני חייב לומר שכבר בדקה העשירית הרמתי גבה.חתיכת קבוצה נהדרת ! כולם כשרונות נהדרים וכולם עובדים קשה.
    הדבר הכי מעניין בקבוצה הזאת שהם כל כך חיוביים שהם באו למשחק חוץ במגרש הכי מפחיד בגרמניה ולא התביישו לשחק כל הזמן קדימה וחיובי.
    כיף של קבוצה ורק חבל על הנאיביות בסיום.
    הופנהיים לא תיקח אליפות אבל הם יכולים להיות גאים גם היום על משחק נהדר.

ואיזה מגן פיליפ לאהם !

4. XabiAlonso Member

למרות ההפסד הדרמטי היום לבאיירן, אני עדיין בדעה שהופנהיים יכולה לזכות באליפות. יש עוד פגרת חורף ארוכה לפנינו, שבמהלכה הופנהיים תתחזק בעמדת השוער או בהגנה, בנוסף לכך שעדיין יש גומלין הפעם בהופנהיים מול באיירן, וזה עוד בלי להזכיר שקבוצת הכפר עדיין מוליכה את הטבלה.

5. אבו Member

לא חושב שהיה שוד, אבל אין ספק שתיקו ככל הנראה היה משקף הרבה יותר. גם באיירן הגיעה למצבים מצויינים. אבל באמת, שני הגולים שלה- אחד דיפלקשיין שספק גדול אילמלא הדיפלקשיין אם הכדור היה נכנס, והשני הרבה מזל(וחוסר מזל להופנהיים) עם ה"בישול" לטוני.

היה בדקה ה-87 עוד מצב גדול לאיבסביץ', היה בהחלט יכול להכריע את המשחק. חבל מאוד.

6. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

הופנהיים הפסידה, ומגיע לה. באיירן מינכן במחצית השנייה לחצה על ההדק והראתה שוב לכולם שהיא יכולה לעשות על המגרש ככל העולה על רוחה. הופנהיים הפסידה בעיקר עקב טיפשות, סליהוביץ' עם שטות שבמידה והיה כובש הופנהיים הייתה גומרת את הסיפור. בסה''כ, המשחק היה במחצית השנייה הרבה יותר קיצבי מבמחצית הראשונה שהייתה מלאה בעבירות אגרסיביות מאוד ומשחק חלש בהחלט של שתי הקבוצות לא משהו שהייתי מצפה משתי מובילות הליגה. שני שחקני משחק יש לי, האחד של באיירן מינכן והבלם האהוב בפורום - לוסיו : משחק גדול שלו. גמור את איביסביץ', עם המון כוח ונחישות פשוט שיתק את החלק ההתקפי של הופנהיים. משחק הגנה משובח בהחלט של הברזילאי, לאחר זמן רב של משחקים חלשים, היום מגיע לו כל הכבוד על משחק גדול. מהעבר השני טוביאס וויס, 150.000 יורו משטוטגארט להופנהיים, הילד הזה הוא לוחם, הוא מהיר והוא חצוף במובן החיובי כמובן, משחק הגנה משובח בהחלט עם המון תיקולים נכונים, יציאה להתקפה במהירות. שחקן נהדר שיתפתח לעוד הרבה מעבר לזה.

7. FC_Bayern Member

משחק נהדר לאוהדי הכדורגל. ראינו 2 קבוצות שחשבו התקפה- הופנהיים באו להשיג ניצחון, וגם אחרי השער שהבקיעו המשיכו לעלות וכמעט הכפילו את היתרון. אני חושב שהיום קיבלנו הוכחה למה הקבוצה הזאת במקום הראשון- מדובר בקבוצה מלוכדת באופן בלתי רגיל, בלי רגשי נחיתות, עם שחקנים מוכשרים מאוד (בלי קשר לחלוץ הנהדר שלה), עם שחקני התקפה שלא מפסיקים לרוץ ולעשות סחרחורות להגנות היריבות- התקפות מתפרצות מצויינות, והגנה שנלחמת על כל כדור. ככה משחקת קבוצה שרצה בצמרת, הופנהיים הפתיעו אותי היום לטובה.

אבל, צריך להגיד גם מילה טובה על באיירן. הבווארים הציגו היום אופי, ולא נבהלו מפיגור במשחק. חבל שבאיירן צריכה לחטוף שער ואז להתחיל לשבת על השער של היריבה שלה (זה קרה נגד קוטבוס, זה קורה גם עכשיו...). טוני במשחק נוראי, לא יודע מה קורה לו העונה- הוא מחמיץ בלי הכרה, אבל כמובן שכולם יסלחו לו באליאנץ אחרי שער הניצחון רגע לפני שהשופט שורק לסיום. ריברי הראה שוב כמה כדורגל יש לו ברגליים, ופיליפ לאהם- מה עוד אפשר להגיד עליו? אחד המגנים הטובים שיש לעולם להציע. לוסיו גם היה טוב היום, וקלוסה כמו קלוסה, תמיד שם כדי ללחוץ את ההגנות- בזכותו השער המנצח. מה שכן, חבל לי מאוד על שוויני- השחקן הזה פשוט נעלם, היה היום חלש ביותר, משחק נרפה ועם הרבה כדורים רעים שיצאו לו מהרגליים.

באיירן נצמדת יותר מתמיד להופנהיים, שכנראה בכל זאת תסיים את הסיבוב הראשון כמוליכת הבונדסליגה. מה שבטוח, העולה החדשה תספק לנו עוד הרבה רגעים יפים העונה. מדובר בקבוצה נהדרת, ומי שחשב (כולל אני, שזילזלתי בה...) שמדובר בהתלהבות של קבוצה קטנה- טועה בגדול. הופנהיים משחקת כדורגל של קבוצות גדולות, רעבות, תוקפות בלי הפסקה. אני לא אתפלא בכלל אם היא תגיע לצ'מפיונס.

שתהיה לכולנו שבת שלום! מה שבטוח, באיירן עשתה לי את השבוע http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx אין יותר מתוק מניצחון כזה...

8. doundoun Member

אי אפשר לטעון שלא הגיע לבאוורים לנצח ולא משנה אם הגולים היו מקריים או לא אבל {וזה אבל גדול} קיבלנו הוכחה לשתי עובדות ,באיירן לא כל כך גדולה והופנהיים רחוקה מלהיות גימיק.
    כמו כל הקבוצות הגדולות באירופה באיירן לא צריכה יותר מטעות אחת של היריבה על מנת לנצח ,וולפסבורג
    חשה זאת היטב על בשרה כש"נבהלה" מיתרון 2 -0 ואיפשרה לבאוורים לחזור למשחק ודי בקלות ,הופנהיים
    יכולה להאשים רק את עצמה , היה חסר לי הפירגון בהתקפה אותו ראיתי במשחקים שלה עד כה ,היה נדמה
    שאיביסביץ ,בה ואובאסי מנסים יותר מידי לבד וכשהבינו זאת זה היה מאוחר מידי משום שכפי שברמן הוכיחה
    יש לבאיירן המון בעיות בהגנה והרבה מהן ב"זכות" שוער צעיר ומאוד חסר בטחון וזה בהחלט מקרין על ההגנה שלמזלה קיבלה משחק מצויין מלוסיו.
    לא הפריע לכם הציוות של קלוסה ליד טוני ? ספרתי לפחות חמישה מצבים שהשניים פשוט הפריעו אח לשני
    וכך היה קל יחסית להגנת הופנהיים לסגור אותם למרות שלא תמצאו שמות גדולים מידי שם.
    ריברי נתקל במגן צעיר ועקשן ולי אישית קשה מאוד להבין איך שיחררה אותו שטוטגרט ,נכון היו לו לא
    מעט טעויות אבל העתיד שלו נראה לי פשוט מזהיר.
    שחקן שהיה חייב לשחק יותר הוא סליהוביץ ,הוא אולי לא מבריק ביכולת ההגנתית אבל יכול היה להוות
    השחקן שיכריח את מגיני באיירן להרפות מהלחץ על החלוצים.
    באיירן תצטרך לעשות משהו בקשר להגנה ,בבונדסליגה זה יספיק אבל בצ'מפיונס בשמינית הגמר זה עלול לגמור אותם מהר מידי מול קבוצות גדולות.

9. FC_Bayern Member

לא רק בהגנה תצטרך באיירן לעשות שינוי ידידי, גם בהתקפה. לא ייתכן שכל המשחק מועברים כדורים ארוכים לטוני, והאחרון מאבד אותם בגלל איטיות וגמלוניות. יתרה מזאת, הגיל הממוצע בבאיירן גבוה, צריך להצעיר את הסגל, צריך לחפש שחקנים יותר מהירים- באיירן קבוצה יותר מדיי איטית ביחס לציפיות ממנה.

10. samoel Member

טוב הרוב כבר נאמר.
    כן שוד לא שוד, זה כבר לפרשנות איך כל אחד רואה את המשחק. בכל אופן באיירן לא ביום גדול, ניצול מצבים מזוויע(בעיקר של טוני, שכמו גדול מכריע את המשחק ברגע האמת) שוויני לא הורגש וריברי הלך עם הראש במגן. מן הצד השני ראינו קבוצה שלדעתי הרבה יותר תכליתית בהקפות המתפרצות הסילוניות שלה, לעיתים גם הניעה והחזיקה כדור(אתם לא מצפים מהופנהיים לשלוט במגרש בארנה נכון? גם אם תהיה זאת אלופת אירופה, ברצלונה, ריאל ליברפול או כל קבוצה אחרת זה בכל זאת הבית של באירן!) הרשים אותי מאוד אובאסי, שהשתלט על כדורים בצורה נהדרת בנגיעה אחת הפך אותם. דמבה בא (שבגלל השידור הספרדי שתפסתי לקח לי מחצית להבין שמדובר בשחקן ולא באיזה מילה שאומר הפרשן) גם כן עם נגיעה יפהפיה במהלך השער. בגול של להאם רק בהילוך החוזר שמתי לב שמדובר בדיפלקשן אבל שער נדיר, עם יכולת אישית מדהימה. ואיך אי אפשר בלי ההחמצה של סליהוביץ' מהלך כדורגל של ללקק את האצבעות.

בכל אופן התרשמתי אמוד מהופנהיים שהרגישו ללא נחיתות מול באיירן בארנה, תקפו הגנו, ושיחקו אגרסיבי שיתקו את ריברי(קלינסי לא מצא לזה תשובה) ולמעשה אלמלא טעות שלהם היו יוצאים הרבה יותר ממרוצים מהמשחק.

בעיני היה משחק יוצא מן הכלל עם מחצית שניה מהטובות שראיתי השנה, כדורגל ברמה גבוה הרבה מצבים קצבי, כיף גדול כמו שהליגה הגרמנית תמיד יודעת לספק.

11. דנידין Member

כולם דיברו על הלב של הופנהיים והיופי של האנדרדוג, אבל אלו היו באיירן שהראו נחישות, אופי ולב עד הרגע האחרון במשחק והופנהיים איפשהו היו כבויים דקות ארוכות במשחק.

12. M'gladbachFan Member

איזה משחק!
    לא היה פה שוד, וברוב המחצית השנייה היה מגיע לבאיירן לנצח, אבל גם תיקו היה מתאים למשחק הזה. הופנהיים היא לא אפיזודה חולפת, היא קבוצה חזקה ומלוכדת בצורה בלתי רגילה. יש שם שמות שרק התחלנו להכיר העונה, ואנחנו עוד נשמע עליהם עוד הרבה.
    מי שהרשים אותי הכי הרבה היה בק, שחקן ענק שלא נתן לריברי שקט. איביסביץ כרגיל היה טוב, וכמובן וייס התותח, שחקן פשוט מנוע רק חבל שחסר לו הרבה פעמים את המסירה האחרונה.
    הופנהיים תילחם עד הסוף ואני גם לא אתפלא אם הם יזכו באיזה תואר כלשהו...

13. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אי אפשר לקרוא לנצחון של באיירן מינכן שוד. אמנם תיקו היה משקף את המשחק יותר, אבל זה לא שראינו קבוצה אחת שוטפת את המגרש ואת השנייה מתבצרת. זה יכל ללכת לכל כיוון וזה הלך בסופו של דבר לכיוון של הבווארים. גם אני, כמו רוב הצופים במשחק, חשבתי שזה יהיה מרתק אם הופנהיים תצליח לנצח באליאנז ארנה, אבל זה לא קרה. על כל פנים, זה לא אומר כלום לגבי הסיכויים של הופנהיים לזכות באליפות. עצם העובדה שהיא עדיין מדורגת ראשונה, מראה שהיא מסוגלת השנה לרוץ עד הסוף.

14. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

http://img377.imageshack.us/img377/440/unbenanntaq2.Xxx

1.פ.צ קלן - המבורגר SV
    אצטדיון : ראיין-אנרגי-שטדיון, קלן
    שופט : מנואל גראפה
    יום ושעה : ראשון, 18:00

המחזור ה-16 קרוב לסיום, לאחר דרמות רבות ומשחקי כדורגל אדירים בכל רחבי המדינה הגרמנית. מושכת אותנו הבונדסליגה לעוד קרב מרתק ומעניין בין פ.צ קלן והמבורג. שתי קבוצות אשר אוהבות להתקיף ולשחק כדורגל מהיר ויצירתי. המארחת קלן חוזרת לביתה לאחר הפסד בברלין ומראה בשלושת המשחקים האחרונים סימני חולשה, שלושה הפסדים ברציפות, והבשורה הלא נעימה, המבורג מגיעה לקלן. המבורג מגיעה לקלן לאחר ניצחון בגביע אופ''א על סלביה פראג ותיקו עם בוכום בליגה. המבורג רוצה לחזור לעצמה ואילו קלן חייבת נקודות על מנת לא להיות במאבק הירידה.

http://img117.imageshack.us/img117/5102/16ds3.Xxx
    חניכיו של כריסטוף דאום ממוקמים במקום ה-12 עם 19 נקודות, מאזנה הביתי של קלן, שלושה ניצחונות, תיקו בודד ושלושה הפסדים. קלן מגיעה לביתה לאחר הפסד בברלין נגד הרטה. חניכיו של כריסטוף דאום מודעים לכך, שבמידה ויפסידו את שני המשחקים האחרונים של הסיבוב הראשון, יאלצו בסיבוב השני לתת את כל כולם על מנת לא להיות במאבק הירידה ולתקוע יתד בבונדסליגה. כריסטוף דאום מאמן פ.צ קלן יחסר בהרכב הפותח את קווין מק'קאנה לאחר שספג כרטיס אדום לאחרונה. כמו גם מק'קאנה יעדר הקפטן של הקבוצה אומיט אוזאט שמחכה לאישור הרפואי לחזור להתאמן. שני שחקנים חשובים של הקבוצה עומדים לפני השעייה עקב 5 כרטיסים צהובים, פטיט הפורטוגלי וג'רומל הנהדר שניהם עם 4 כרטיסים צהובים. סוג של הפתעה הכין דאום לאוהדי הקבוצה בכך שווקאצ'ביץ' לא יפתח בהרכב לאחר יכולת חלשה במשחקים האחרונים, במקומו יפתח פאצוני בהרכב. על הספסל יחכו להזדמנות : אישיאקו, צ'יהי, סאנו וראדו.
    http://img525.imageshack.us/img525/8805/0novakovicdpalh4.Xxx
    נובאקוביץ', השם החם ביותר בקלן רוצה לשוב לכבוש.
    הרכב משוער :
    מונדראגון - ברקו, ג'רומל, מוהאמד, וומה - ברויך, פטיט, פאצוני, ארהט - אנטאר - נובאקוביץ'

http://img525.imageshack.us/img525/64/12fu8.Xxx
    המבורג מגיעה למשחק בקלן לאחר שהבטיחה את עלייתה לשלב הנוק אאוט בגביע אופ''א לאחר ניצחון בבירת צ'כיה, פראג נגד סלביה פראג, בתוצאה 2-0 דרך מלאדן פטריץ' וחברו לחוד איביצה אוליץ'. הצמד החם בליגה נודד מערבה, אל עבר קלן, שם מחכה לצמד החם ביותר בליגה פ.צ קלן שצריכה נקודות. אך בהמבורג מגיעים לקלן על מנת לחזור עם שלוש נקודות להמבורג ולהתכונן היטב לקראת המשחק האחרון בליגה של הסיבוב הראשון. מרטין יול מאמין בהרכב שפתח נגד סלביה פראג, דניס אאוגו הצעיר שהגיע מפריבורג, ימשיך לפתוח בהרכב בעמדת המגן השמאלי. טיאגו נאבאס שפתח לאחרונה בהרכב הקבוצה יחזור אל הספסל, עקב יכולת חלשה של הקשר הברזילאי. מלאדן פטריץ' ואיביצה אוליץ' הקרואטים וצמד החוד הטוב בליגה יפתחו בהרכב כאשר שניהם יצטרכו לשרוד 90 דקות עקב הספסל הדל שמגיע היום לקלן ללא חלוצים על הספסל.
    http://img117.imageshack.us/img117/5356/610xii7.Xxx
    הצמד הלוהט של המבורג, נודד לקלן. פטריץ' ואוליץ'.
    הרכב משוער :
    רוסט - דמאל, ראינהרדט, מתייאסן, אאוגו - ירולים, אלכס סילבה - טרוכובסקי, גאררו, אוליץ' - פטריץ'.

15. M'gladbachFan Member

המבורג מנצחת 2-1 מצמד של פטריץ...