המחזור ה-15 לעונת 2020/21 ב-SerieA:: חוזרים מהפגרה ליום מלא משחקים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏3/1/21.

1. itzik.miro Member

זה אקסטרא חשיבות ללא ספק, לא רק מבחינת פער הנקודות אלא גם ברמה המנטלית.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

2. VAR Member

תלבושת החוץ מאוד יפה השנה.

3. DRORIKO Member

מסכים לגמרי. אגב אם ראמזי היה כובש את השער הראשון השופט לא היה מבטל אותו, אני אומר לך מאה אחוז. הוא ביטל לו את השער כי יובה גם ככה היתה בדרך לניצחון והשופט לא רצה שמישהו מפורסם ימות, ליאור ייני וההוא מהשיר של ליברפול זה כבר Too Much

4. Raulito Madridista

1) טוב, אתם יודעים, מישהו היה חייב להגיד את זה:

שער ראשון יפה מאוד, משהו שהוא התקשה לעשות בעונה האחרונה שלו בריאל. הסיומת פסיכית לחיבורים, ציון דרך שהוא כל כך ראוי לו - הסקורר הכי טוב בהיסטוריה של הכדורגל. גם הבישול היה סבבה לגמרי. אני מודה שאני מופתע שמילאן מציגה מאזן אדיר כזה ללא זלאטן אבל אם החלוץ לא יהיה כשיר בעוד יומיים וכנראה שזה לא יקרה - מדובר בחיסרון משמעותי עם כל הכבוד.

2) מעצבן אותי שגנבו ללאוטרו את השער ב-2:2, כמה הזדמנויות יהיו לו להבקיע רביעיות בקריירה? לא ששלושער זה רע וטוב לראות אותו בפיניש כזה - חד, איתמני. לוקאקו עם שער אופייני ומשחק קבוצתי כרגיל. 40 שערים אחרי 15 מחזורים זה לדעתי שיא של אינטר, מה שכן אני תוהה איך היא סופגת כל כך הרבה - מערך של שלושה בלמים, ברוזוביץ' באמצע וגם וידאל כשהוא לא מזיק אמור לעשות הגנה, זה די דומה לאשתקד חוץ מחכימי שהוא הגנתית לא מדהים ואני לא זוכר שהיללו את גודין. אשתקד היא ספגה 13 שערים שזה סביר יותר. שמונה ניצחונות ליגה רצופים זו חתיכת ריצה אבל חסר ניצחון ממש רציני חוץ מנאפולי.

3) לדעתי זה די נדיר שכל משחקי המחזור באותו יום, יום שהחל ב-13:30 עם אינטר ונמשך ממש עד הלילה. 33 שערים בסך הכל ואני מניח שביחס לעונה הנוכחית אלה לא מספרים ממש יוצאי דופן.

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

וידאל נזק בכל פרמטר. אחראי בלעדי שספגנו שני שערים אתמול, בד"כ ההגנה עומדת טוב (כל עוד קולארוב לא משחק בטעות).

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  6. itzik.miro Member

מה שמצחיק (או עצוב) שוידאל זה ה-איש שקונטה רצה, בכה בעיקר בגללו.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

בגלל וידאל טונאלי לא הגיע. ספק אם האחרון היה תורם הרבה יותר אבל נראה שוידאל מתקשה להסתגל לקצב של אינטר.