המחזור ה-15: המאניטה של פלקאו!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י amirb91, ‏8/12/12.

1. סדרו קייטע Member

אה? התכוונתי לליגה של העונה, שם לבאיירן 11 נקודות יתרון על המקום השני ו14 על האיום העיקרי עליה.

2. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם חא החמישיה אתמול אז דייגו קוסטה היה נבחר למצטיין במשחק, שיחק רק שעה אבל היה הכי טוב על המגרש בשעה הזאת ואני שמח לראות ולקרוא בראיונות שצ'ולו מאוד מאמין בו.. למרות מה שקרה בדרבי והתלונות שהיו לכם אני מקווה שהוא יפתח נגד ברצלונה ליד פלקאו

3. riquelme1 Member

אני מקווה שהוא יקבל שכל ויתנהג כמו בן אדם, זה יותר חשוב. בהחלט הוא היה טוב אתמול, ואני עדיין רואה שיפור אצלו יחסית לשנים קודמות, עדיין הוא לא חלוץ גדול שאפשר לסמוך עליו, והוא מנצל יופי את הכושר הנוראי שמתעקש לא להגיע לעונה הזאת, במוקדם או במאוחר אתלטיקו תצרך את הגולים שלו.

עוד לא נתתי את התגובה שלי אתמול במשחק בוייאמרין, שפשוט היה אחד הטובים שזכורים לי בשנתיים האחרונות, ברצלונה ברבע שעה של שלמות, ואז בטיס נכנסה למשחק וקיבלנו פשוט משחק מטורף עם אירועים ללא הפסקה ומצבים מצד לצד, בטיס פשוט נתנה את כל כולה עם משחק לחץ פנטסטי והתקפות מהירות ומרשימות שרק במזל במחצית השנייה המשחק לא נגמר בתיקו ואולי אפילו בניצחון של הורדיבלנקוס.

גם אווירה מחשלמת הייתה, עם תצוגה אדירה של הקהל של בטיס. בכלל מחזור מטורף עם המון שערים, אוליהטוב ביותר העונה.

אם אני חושב שפלאקאו לא אנושי לעיתיים, אז מגיע מסי ומראה שאפשר להיות יותר לא אנושי.

4. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

כתבתי לפני המשחק שלנדויורו לא שילם בשביל לשתף את פיצי המושאל מאטלטיקו. מריקי מעלם לא החזקתי, מוולרון החזקתי בעשור הקודם. וברור שגם ההגנה נראית בהתאם. ההתנהלות שלה היתה פשוט מצחיקה בראשון של פלקאו ובפנדל. שמחתי כשדפור ירדה ליגה וחבל שהיא לא התבשלה שם עוד כמה שנים.
    השופטים עדיין לא רואים את אטלטיקו בין הגדולות, למרות ששידרוג מסוים אכן קרה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

5. riquelme1 Member

הבעיה של דפור שבאמת יש לה סגל לא רע יחסית, זה ההגנה. לואיס אולטרה שהעלה אותה ליגה הוא מאמן התקפי מעולה, אבל הגנתית הקבוצות שלו תמיד נראות רע, צריך לציין את רודריק המושאל מבנפיקה עם תצוגות אימיים, שהמאבק הזה דרבי בין פורטו לבנפיקה, רודריק מושאל מבנפיקה ופאלקאו כולם יודעים מאיפה בה.

בקיצר, זה הבעיה של דפור שאני דווקא שמח מאוד לראות אותה בליגה, בסוגנדה זה עבד כי הרמה בהתאם, בליגה הראשונה זה בעיה- בכל מקרה אני מקווה שהם ישארו.

6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

GRANDE ZUCU :aaa021:

מי צריך שכל, הבנת משחק, טקטיקה ושטויות אחרות, כשיש לך כאלו ביצים ונשמה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx