המחזור ה-15: המאניטה של פלקאו!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י amirb91, ‏8/12/12.

1. riquelme1 Member

שלישיה?! חמישיה!

אין מילים כבר לתאר אותו, פשוט לא נורמלי, הוא גורם לגולים להראות דבר כל כך פשוט.

2. AtleticoMadrid Member

איזה התפוצצות של פלקאו, חמישיה פשוט ענקית.. אין מילים

3. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

יש לנו משחק באמצע השבוע והוא אפילו חשוב יותר. ההרכב החסר של דפור זה לא מדד. המדד היה לפני שבוע.

4. Civil Anti Madridista

מחצית היסטורית! ליאו מסי משאיר מאחור את גרד מילר, וקובע שיא חדש של 86 שערים

בארסה יורדת להפסקה ביתרון 2:1, אינייסטה חתום על 2 האסיסטים. פברגאס נפצע ובמקומו נכנס אלכסיס שעדיין לא מורגש
    מחצית טובה שלנו, השער הראשון הוציא את הטירוף מהשחקנים של בטיס, אבל השער המצמק שלהם עורר אותם

מילה על אדריאנו, מעולם לא החזקתי ממנו אבל במחצית הזאת היו היה פשוט פנטסטי גם התקפית וגם הגנתית
    בארסה לא ניצחה במגרש הזה מ2005, הגיע הזמן להסיר את הכבשה השחורה

5. ראיין אדלי Member

כמה מזל היה לברצלונה, שהייתה יכולה בקלות לאבד את היתרון. מחצית שניה בינונית מאוד של ברצלונה.

ניצחון של ברצלונה שבוע הבא ואפשר לסגור את סיפור האליפות.

6. aloneli Member

לא פחות מדהים זה שבארסה ניצחה את כל המשחקים שלה העונה בליגה חוץ מהמשחק נגד ריאל. יש הבדל של שמיים וארץ בין הליגה לבין בארסה העונה שזה כבר הורס מהתחרותיות.
    אני מקווה שאתלטיקו תצליח לתת קצת פייט העונה שיהיה קצת עניין בליגה אבל עדיין קשה לי להאמין שהיא מסוגלת לעמוד בקצב הזה של צבירת נקודות אפילו לעוד 5 מחזורים.

7. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה כנראה עוד אחת מתוצאות האסון של תרבות הספורט בארץ.. בלי לראות עוד משחקים ועוד קבוצות רק הולך עם הזרם המפגר של חסרי המושג בישראל ששאר הקבוצות בספרד חלשות

דווקא השנה הפער יותר קטן והליגה הרבה יותר קשה ותחרותית רק שברצלונה איכשהו בדרך נס כל משחק גם כשלא היתה צריכה לנצח מצליחה לגרד את הנצחונות הסופר חשובים האלה.

בתור אחד שרואה חלק גדול ממשחקי הליגה הזאת (לא רק בארסה וריאל) תאמין לי שההבדלים השנה הם הרבה יותר קטנים מהשנים האחרונות

נערך לאחרונה ב: ‏10/12/12
  8. סדרו קייטע Member

שמתי לב שאתלטיקו קיבלו העונה כבר שישה פנדלים (פלקאו הבקיע את כולם). אפילו יותר מריאל. מה נהיה? גם השופטים החליטו לקפוץ על העגלה המנצחת?

ושאלה רצינית: לא ראיתי את המשחק של אתלטיקו, אבל האם לה קורוניה נראו כמו קבוצת כדורגל שפשוט נשברה בשלב מסוים או שזה היה נראה כמו משחק מכור?

מוזרה מאד הצלילה החופשית של לה קורוניה אחרי פתחית עונה טובה ועם סגל (יחסית לקבוצת תחתית) טוב. היא מאיורקה ואספניול, הן כרגע ללא ספק שלוש המועמדות הבכירות לירידה.

נ.ב

פלקאו חלוץ עצום, אבל חבל מבחינת אתלטיקו שהגולים שלו לא קצת מפוזרים יותר בין משחקים שונים. יש לו תמיד את הקטע שהוא מבקיע המון שערים בשלושה-ארבעה משחקים ואז שובק לאיזה לחודש.

9. סדרו קייטע Member

לגבי הדומיננטיות של ברצלונה:

אמיר צודק בכך שלמי שרואה את המשחקים, היא לא נראית יותר דומיננטית ממה שהיא הייתה בשלוש העונות הראשונות של גווארדיולה. הסיבות למאזן שלה?

1. צריך להיות הוגן להודות שהיא ניצחה שני משחקים שהיא לא ממש הייתה צריכה לנצח (סביליה ואוסאסונה). הפסד של שש-שבע נקודות עד השלב הזה כבר היה תואם יותר את מה שהיא עשתה בשנים קודמות.

2. יש לה היום רוטציה הרבה יותר רחבה מזו שהייתה לה בעונות הראשונות של גווארדיולה (מהקישור ומעלה, בהגנה ממש לא). בעבר, שאינייסטה היה נפצע את הפציעה המסורתית שלו, המחליף היה קייטע, וכתוצאה מכך היית רואה ירידה חדה ביכולת. היום המחליף הוא פאברגאס. גם צ'אבי מקבל הרבה יותר מנוחה משהוא קיבל בעבר ומגיע יותר טרי למשחקים.

3. הפער המוקדם שנפתח מריאל גורם לזה שהיא עולה הרבה יותר רגועה למשחקים שלה.

4. כמו שאמיר ציין, בשנים עברו היא הייתה מפסידה לא מעט נקודות במשחקים כמו היום, מגולים בדקות האחרונות וכו'. העונה, לפחות בנתיים, זה לא קורה. להפך, היא ניצחה כמה משחקים בדקות האחרונות שזה לא משהו שאפיין אותה בשנים קודמות.

10. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תדאג הפנדלים שקיבלנו מוצדקים.. אם אני זוכר נכון רק אחד היה גבולי, היום גם היה פנדל 100% מוצדק

11. xavi6 Member

תנסו להיזכר כמה ברסה קיבלה.

12. aloneli Member

אמיר,אני צופה במשחקים של בארסה כולל המשחק היום מול בטיס שנחשב משחק לא קל.ובכל זאת להוציא את ריאל 13 מ13 זה כבר מוגזם לדעתי,אתה לא חושב?.גם אם לוקחים בחשבון את המשחק נגד סביליה שהשופט נתן להם ואת המשחק נגד אוסאסונה שאיכשהו היא הצליחה לנצח זה עדיין לא מוריד מכך.

אני לא חושב שהקבוצות בספרד חלשות וגם לא כתבתי את זה בפוסט שלי.מה שכן כתבתי זה שבארסה השנה גדולה על הליגה בצורה שזה פוגע בתחרות על האליפות שהיא עיקר העניין.

13. hai80 Member

עזוב אני בתור אוהד אתלטיקו מיואש באמת שאני לא מסוגל לראות משחקים של ברצלונה, זה מתסכל לנצח ולקוות לצמק את הפער ובאמת להוות איזשהו גורם במאבק האליפות ולראות אותם כבר בדקה 20 מובילים בבטחה.

14. סדרו קייטע Member

aloneli,

גם נגד אוסאסונה היו שתי טעויות שיפוט קשות. לא משנה, הנקודה שבלי שני המשחקים הללו, היא הייתה מפסידה בערך את אותו מספר נקודות שהיא הפסידה בעבר (ושבאיירן הפסידה בגרמניה העונה).

אני בטוח שתסכים איתי, שגם הריצה של באיירן בגרמניה (לצד הנפילות של דורטמונד בליגה) פוגעות בענין במאבק האליפות. אני מניח שזה מזיז לך את הבי.. השמאלית. ובצדק. מה לעשות שתפקידה של ברצלונה זה לא לדאוג לענין בליגה, אלא לזכות באליפות.

אתה יודע, הפער הגדול שנפתח הוא מקבוצה היקרה ביותר שנבנתה בהיסטוריה של הכדורגל עם המאמן שרבים מחשיבים (כולל הוא עצמו) ל"טוב עולם". תרשה לי לא להזיל דמעה עליהם.

15. hai80 Member

מה אתה מדבר?!? הליגה הגרמנית אחת הליגות הכי צמודות בעולם אין שם רק דורטמונד ובאיירן. אומנם בשנים האחרונות זכו דורטמונד ובאיירן אבל באופן קבוע יש מאבק של 4-5 קבוצות כשהפער קטן וכל אחת יכולה לזכות אם רק תצליח לתת את הפוש האחרון