המחזור ה-15: המאניטה של פלקאו!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י amirb91, ‏8/12/12.

1. Valencianista Member

סדרו קייטע, יש רמה מסויימת (מינימאלית) שקבוצה צריכה לשחק בה. הבאתי את מלאגה וסוסיאדד כדוגמות למשחקים ששיחקנו בהם ברמה הכי נמוכה שאני לפחות זוכר - בלי שום קשר לרמת היריבות (מה גם שאוסאסונה לא נופלת מסוסיאדד, אבל שוב, זאת לא הכוונה שלי להשוות ליריבה אחרת). המגרש אגב נראה פצצה, אתה בטוח לגבי מה שאתה אומר? ראיתי עכשיו תמונות שהעלו מהמשחק וגם מקרוב הדשא נראה מעולה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

http://i48.tinypic.com/2d9pcmv.Xxx

לגבי עמדת השוער - מסכים איתך לגמריי, עוד מהעונה שעברה. מה שכן, קשה באמת להחליט את מי לשחרר, אני חושב שאת אלבס (בכל זאת, גואיטה שחקן בית).

גאגו אמר דברים שלא צריכים היו להאמר, בין אם חושב ככה או בין אם לא - אבל נאמרו. היום הוא נכנס דקה 77 ויצא אחרי 7 דקות. בתור אוהד, נמאס מהפציעות שלו (נכון, אולי לא באשמתו.. אבל כאוהד זה נראה מצב אבסורדי). אם יש קשר אחורי אצלנו שלא יהיה לי רע בנשמה אם יעזוב זה הוא.

2. riquelme1 Member

Valencianista, גפ אני לא מבין את התלונות שלך, בכל זאת מאמן חדש הגיע ובקושי הספיק לתת שתי אימונים(סוג של תראומה לקבוצה), ובכלל ולנסיה כמו שאמרו מעלי שיחקה בחוץ במגרש קשה נגד קבוצה לוחצת, היכולת לא מעניינת במשחק הזה אלא רק 3 הנקודת, שלהזכיר זה ניצחון החוץ הראשון של הקבוצה העונה בליגה, את היכולת שתשמור למשחקים אחרים.

לגבי גאגו, פשוט חוצפן ממדרגה ראשונה, שאמרתי שולנסיה נפלה ברכש הוא אחד מהנפילות הגדולות ביותר, גם מקצועית הוא לא מספיק טוב ולא הגרזן שולנסיה נואשת לו, גם האופי החלש שלו אחרי תקופה קצרה הוא כבר רוצה לעזוב, וכנראה שמוותר סופית על הקריירה האירופאית שלו, הוא היה סוג של הימור, אבל הימור כושל.

ולנסיה עכשיו חייבת בדחיפות קשר אחורי, אולי אפילו שתיים שאני לאיודע עם אלבלדה יחזיק עוד עונה, גם עוד בלם רביעי, וקיצוני.

3. Valencianista Member

דבר ראשון, זה שיש מאמן חדש לא נותן לגיטימציה לשחק רע, במיוחד בקבוצה כמו ולנסיה. מי שבסוף משחק אלו השחקנים ולא המאמן, לפעמים אנשים נוטים לשכוח את זה. הקבוצה לא נראית איך שהיא נראית רק בגלל המאמן והייתי אפילו "מעז" לומר שהשחקנים יותר אחראים למצב מאשר המאמן (ויהיו אנשים שיתווכחו על זה).

דבר שני, כתבתי את זה פעמיים בהודעה הראשונה שלי (שכנראה לא קראת אם אתה צריך להזכיר לי שזה ניצחון החוץ הראשון http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx) - חייבים לתת זמן למאמן, אין (כ"כ) תלונות. התלונות היחידות הן שוב, יש רמה וסטנדרטים מסויימים שהקבוצה שנקראת ולנסיה צריכה לעמוד בה - עם מאמן ובלי מאמן, וכמשתמע מכך - התלונות הן לשחקנים, תירוצים כמו מגרש קשה, קבוצה\אוהדים לוחצים הם לא ממש משכנעים (אותי לפחות) ואני לא בטוח שהכי נכונים, כי אוסאסונה גם לא שיחקה יותר מדי טוב.

נערך לאחרונה ב: ‏9/12/12
  4. Civil Anti Madridista

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

אני יכול רק להוסיף שבמהלך המשחק הוא גם מתבלבל וטועה המון בשם השחקנים. אי אפשר להשוות שידור שלו בליגה הספרדית, לשידור של נדב יעקובי. חד וחלק

נחזור להתעסק בכדורגל, בארסה יוצאת היום לעוד משחק מוקש בדרך לאליפות. ריאל ירקה דם בשביל לנצח, ואני מאמין שגם לנו לא היו חיים קלים
    לא ידוע אם מסי יפתח או ישולב מהספסל, אבל איתו או בלעדיו צריכים לחזור עם הנקודות הביתה

5. Gago Member

באמת מה הקטע עם ה-"כריסטיאנו" הזה... מאיפה זה נחת פתאום? רונאלדו יותר מתגלגל על הלשון. בדרך כלל שדרים בוחרים בשם הפרטי רק אם שם המשפחה לא נוח להגייה. יעקובי סתם מטרחן עם הכריסטיאנו הזה, שיחזור לרונאלדו.

בקשר לארבל הוא באמת עייף וכבוי. לא ברור למה הוא טורח לשדר כ"כ הרבה משחקים אם הוא כבר לא נהנה מהם.

6. xavi6 Member

אכלתי בחומוס שלו לפני חודש, חרא חומוס...

7. Eric Cantona Member

8. riquelme1 Member

תגידו יש פה עוד מישהו שזוכר שחקן בשם איקר מוניאיין?

ילד הפלא הספרדי, שכבר נאמר כמסי הספרדי העונה נעלם לחלוטין, אחרי שאשתקד נתן עונה גדולה(בעיקר בליגה האירופאית), והיה הבאנקר אולי הכי גדול של בייאלסה העונה פשוט חושך, הוא אומנם שיחק לא מעט, אבל לא כבש עוד שער אחד ב-12 משחקים, מוצא את עצמו הרבה יותר על הספסל ופשוט הלך אחורה.

9. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההרכב מול דפור:

קורטואה-חואנפראן,קאטה,גודין,פליפה-מאריו,גאבי,קוקה,ארדה-קוסטה,פלקאו

4 שחקנים מאלה שפותחים סוחבים 4 כרטיסים צהובים ואני מקווה שזה לא תקוע להם בראש יותר מדי, אבל מצד שני ארבעתם סופר חשובים למשחק בקמפ נוא (פליפה,גאבי,ארדה,פלקאו)

:aaarse:

10. hai80 Member

פלקאו חדדד

11. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית נהדרת (למה לא שיחקו ככה לפני שבוע) עכשיו לשמור על התוצאה ולהוציא את ארדה עכשיו,את פלקאו דקה 60 ולבחור בין פליפה לגאבי.. אסור שאחד מארבעתם או יותר יקבל צהוב, פשוט אסור

12. riquelme1 Member

אני אשמח לעוד גול של פאלקאו, ואחרי זה שיוחלף, בקצב הזה פאלקאו יעבור את ה-30 שערים העונה בליגה.

13. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

חילוף כל כך מעצבן של צ'ולו, הוציא את דייגו קוסטה במקום להוציא את פלקאו/אדריאן, אני רק מקווה שלא נבכה בסוף הערב הזה

פלקאו עם חמישייה... נשאר רק רבע שעה, גאבי ופלקאו נשארים איתנו עד הסוף.. רק שלא יקבלו צהוב

14. Civil Anti Madridista

פאק איזה חלוץ ענק, לא רואה בעיניים הבנאדם פשוט 9 מושלם

אני מקווה שהוא מפרק את כל התחמושת שלו היום, ולא שומר כלום למחזור הבא http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

15. hai80 Member

זאת האמא של ההצהרת כוונות לשבוע הבא http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx