המחזור ה-15 בפרמיירליג: Blue Monday

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏3/12/18.

1. WellNeverDie Member

כמה שאני מסכים איתך.
    וזה היה עוד משחק "טוב" במונחים הביזיונים שלנו. חרפה כרגיל...

קצת הורידו רגליים הפעם ולחצו יותר, יאמר לזכותם. אבל כמות איבדו הכדור הייתה בשמיים וזה עוד בלי המאבד מס' 1, פוגבה. נוסיף את האפס יכולת להשתלט על כדור של דרמיאן, הכדרורים המטופשים של מאטיץ' או החוסר יכולת לתת הרמה מדוייק של דלוט ובאמת אם אני אוהד ארסנל אני מאוכזב מאוד מאיבוד הנקודות, ועוד אחרי מתנה מדה חאה.

2. owen11111 Member

ראיתי עכשיו את הריפליי של המהלך שהוביל לשער הראשון שלנו, אני מניח שזה עבר קצת מתחת לראדר מכל מיני סיבות, אבל היה לנו מהלך של 25 מסירות (אומנם חלקן בין ואן דייק למאטיפ, ועדיין) לפני השער של מילנר. אפשר לראות את כמות התנועה העצומה שכל השחקנים שלנו עושה: מילנר מקבל את הכדור מימין ורץ שמאלה, שאקירי עושה תנועה לעומק וחזרה, המגנים מרווחים את המגרש למקסימום.
    בסופו של דבר הפריצה הגיעה בזכות דריבל מצוין של קייטה וסיומת מעולה של מילנר - אבל מהלך שכיף לראות.

ארסנל - מהתקציר המורחב שראיתי, עושה רושם שיצאה מקופחת לחלוטין מהמשחק. כמו שגיל אמר, בלי להשקיע סכומי כספי משמעותיים בהגנה, השיפור לא יגיע בצורה אורגנית. יחד עם זאת, העבודה של אמרי באמת מרשימה, והוא הצליח לשמר חלקים מהכדורגל המהיר בתקופת וונגר (המעט יותר רחוקה) ויחד עם טוריירה וגנדוזי להכניס גם כוח וחוזק למשחק שלה.
    האפשרות להעלות שחקנים כמו לאקזאט מהספסל היא פריבלגיה אדירה, ובסופו של דבר 25 שערים של ארסנל במחצית השנייה זה נתון דיי מטורף (מתוך סך כולל של 32 שערים).
    אומנם התחושה משתנה בערך כל 2 מחזורים, אבל אחרי שבוע מרשים למדי של ארסנל שכלל הצגה מול טוטהנאם בדרבי ותוצאה טובה מאוד מול יונייטד בחוץ, היא כרגע בהחלט נראית במצב טוב מאוד לסיים ברביעייה הראשונה. עכשיו אחרי שפגשה את כל חמש הגדולות ולפני רצף שכולל את הקבוצות החלשות בליגה: האדרספילד, סאות׳המפטון, ברנלי - אלה משחקים בהם ארסנל יכולה לפתוח פער מסויים מפני המקום החמישי, ואפילו להתקרב לטוטהנאם וליברפול במקומות 2-3.

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא סגור על החוק פה אבל שימו לב לשני מקרים דומים כשהחמור נחשב שער והקל יותר לא נחשב שער.
    באולד טראפורד, דה חאה מחזיק את הכדור עם יד אחת, לקאזט לוקח את הכדור ממנו עם הראש ומגלגל פנימה. שער נפסל.
    בטרף מור, אליסון עם 2 ידיים על הכדור (אוף טופיק - עוד לפני זה ווד בנבדל אבל התרגלנו כבר), מעיפים לו את זה מהידיים מתגלגל לשחקן אחר שכובש. שער נחשב.

4. alexshw Member

אסור לקחת לשוער כדור שהוא בשליטתו המלאה בידיו.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  5. k_700 Member

אני חייב מישהו שיבדוק את החוק הזה קצת יותר לעומק.
    אני מאמין שהחוק תקף לשני המקרים(יד אחת ושתי ידיים) אבל דה חאה החזיק את הכדור ביד אחת בלבד כשלקזט לקח לו עם הראש את הכדור.

6. alexshw Member

a] goalkeeper is considered to be in control of the ball when:

• the ball is between the hands or between the hand and any surface (e.g. ground, own body) or by touching it with any part of the hands or arms except if the ball rebounds accidentally from the goalkeeper or the goalkeeper has made a save
    את המקרה של אליסון לא ראיתי. מדה חאה נלקח כדור בצורה לא חוקית ולכן השער נפסל בצדק.

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכדור היה לאליסון בין הידיים, אם כי לשבריר שניה. לדעתי היה צריך להיפסל על זה וגם על נבדל שניה לפני כן.

ספרס-סוטון , לא מה שציפיתם. סוטון פגעה 3 פעמים למשקוף ועוד איזה פעמיים לוריס היה צריך לתת הצלות מעולות. ספרס כבשה כל מה שקיבלה.
    אולי האנסחרואטורלחר או איך שקוראים לו יוכל לבנות על ההופעה הזאת. בצד של ספרס 30 אלף צופים הגיעו לוומבלי, הם צריכים דחוף את האיצטדיון החדש שיביא קצת רוח חיים. זה הולך להיות צמוד ביניהם לבין צ'לסי וארסנל על 2 מקומות באלופות. סיטי וליברפול זה רמה מעל. מנ יונייטד זה רמה מתחת.

8. k_700 Member

סיטי וליברפול גם היו רמה אחרת באיכות המשחק בעונה שעברה(כמה מצחיק זה היום שחלק מאוהדי ליברפול שהתווכחו איתי על זה כי אנחנו סיימנו 2).

השיפורים שכל אחת מהקבוצות האלה עשו בקיץ רק חידדו את הפער של שתיהן מהאחרות.

9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

באיכות המשחק אולי ליברפול, אבל עורף שמקבל שער כל חצי מצב. לכן כקבוצה לא היו רמה מעל מנ יונייטד.
    מאז שואן דייק הגיע ליברפול ביססה את עצמה בתור מספר 2 באנגליה.
    אחרי שאליסון הגיע היא כבר מרחיקה את עצמה מהמקום ה3 משמעותית ומתקרבת לסיטי.
    כמובן שזה בניתוח שטחי מאוד, היו עוד דברים שקרו.
    חושב שאם קייטה ייתן הופעות כמו אתמול על בסיס קבוע, ואין סיבה שלא - בעיני מדובר בעניין של ביטחון, ופאביניו ימשיך לשחק כמו בראשון (ופה יש מקום לקצת יותר סקפטיות) אז הקישור המשופר הזה יכול להביא את ליברפול לרמה שקרובה מאוד לסיטי.
    באיכות ספסל יהיה קשה להתחרות איתם אי פעם, הם יכולים לעשות 5-6 שינויים וזה לא יורגש. אנחנו תמיד נהיה יותר פגיעים. חסרה לנו איכות בהגנה ובהתקפה לספסל.
    וה-שאלה כמובן. האם ליברפול יכולה לשמור על הסגל שלה לאורך זמן? כל קיץ הוא מבחן לראות אם מישהו עוזב.

10. Coutinho10 Member

אני זוכר רק את אלכס מתווכח עם עצמו אז לא יודע על מה אתה מדבר. זה היה ברור שאנחנו רמה או 2 מעליכם והטבלה שיקרה לגמרי.

גיל, הייתה להם הגנה קצת יותר טובה וזהו, הם גנבו את הליגה הזאת וניצלו את החולשה שלה (צ'לסי וארסנל בעונה קטסטרופה וטוטנהאם קצת שבעה, אנחנו התרכזנו באלופות.) כדי להשיג מקום שני. מדובר בקבוצה שלא הצליחה לעשות כלום מול סביליה ב 2 משחקים במאני טיים. גם בלי הגנה אנחנו היינו רמה מעל.

11. alexshw Member

יונייטד הייתה יותר טובה מליברפול בעונה שעברה בסגל שלה. עם מאמן נורמלי זה דו ספרתי.
    העונה אין מה למדוד את יונייטד. במועדון לחצו על כפתור השמדה עצמית כבר בגלל השארות יתר של מוריניו.

אין מועדון שמייצר הייפ מזויף יותר מליברפול. ככה זה היה מאז שאני עוקב אחרי הכדורגל.

12. Coutinho10 Member

אלכס, די, בחייאת. לא היה מאמן אחר, היה את מוריניו. על אותו משקל אני יכול להגיד שאם היה לנו את גומז, ואן דייק ואליסון שנה שעברה אז זה דו ספרתי לטובתנו.

13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההייפ כבר בכלל לא מזויף. 39 מ45 גם אתם בשנים הכי טובות שלכם התקשתם להביא. תפנים את המציאות החדשה.

14. alexshw Member

מה זה אם. עונה שעברה היה לכם את גומס וואן דייק חצי שנה. אליסון לא היה.
    יונייטד על אף הפרעה גדולה מצד מוריניו, סיימה לפניכם. זאת עובדה.
    אנחנו בשנים הכי טובות שלנו לקחנו אליפויות. לא ספרנו שיאים בדצמבר.
    בכלל ליונייטד יש את השיא הכי חשוב. מה אכפת לי מיתר השיאים.

כל עוד לא לקחתם שום תואר, אין שום מציאות חדשה. אתה חושב שליברפול זו שמפריעה ליונייטד להצליח?
    אם יונייטד תשנה תפיסה, תאמין לי שלא ליברפול זו שתהיה היריבה שלה.

פעם בכמה שנים מועדון לוקח סגנות וחוץ מזה שום דבר ממשי, אבל מייצר הייפ של ברצלונה. באים למגרש שניצחו שם פעם בעשור - "פייבוריטים".

15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

רשמת הייפ מזוייף. עניתי למה ההייפ לא מזוייף. התגובה הבאה שלך לא קשורה לנושא כבר.