המחזור ה-15 בפרמיירליג-ארסנל מנצחת בברידג'

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏28/11/08.

1. Cup of Tea Liverpool, UK

סקאוזר טומי: "אגר 5.5 - אין טענות."
    יופי ששמת לב להופייה, נקווה שזו רק טעות מעצבים.

2. Cup of Tea Liverpool, UK

מה?! פחח.. תסביר את עצמך יכול להיות שאני טועה אני לא רואה ממש בעיניים עכשיו.

3. Claret&Blue Member

כן אתה טועה. כמעט וניצחנו אתכם היום ואת זה לא עושים עם בונקר. הנענו כדור מצוין ויצרנו מצבים, ואתה חי בסרט אם אתה קורא לזה בונקר.

4. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

זאת טעות מהרגל, ברוב המשחקים העונה אגר פתח אז כתבתי אגר. ולפרוטוקול תיקנתי עוד לפני התגובה שלך.

ויש צורה לכתוב דברים, תעבוד על הניסוח שלך כי "יופי ששמת לב" זה דיבור שלא מתאים לי ולא מקובל עליי.

Claret&Blue
    מה ששיחקתם היום היה מאוד קרוב לבונקר ביותר מכמה דק' במהלך המשחק. היו דקות בהן באמת הנעתם כדור כמו שאתה אומר והיו דקות בהן הייתם 10 שחקנים ברחבה שלכם ולא ניסיתם אפילו לצאת למתפרצות. בשורה התחתונה שיחקתם כמו שהייתם צריכים לשחק ועשיתם את העבודה ומגיע לכם כל הכבוד על זה, בדיוק כמו שכתבתי כל הכבוד לסטוק ופולהאם אחרי תוצאות התיקו המאופסות שלהם באנפילד.

נערך לאחרונה ב: ‏2/12/08
  5. Cup of Tea Liverpool, UK

הבנתי. צודק.

איך אנחנו מקום ראשון? (לא שאני מתנגד..)

לקחתי לתשומת הלב. אני פשוט לא יציב כרגע.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/12/08
  6. Claret&Blue Member

אגב צ'אבי אלונסו מפחיד. המסירות שלו ושל ג'רארד הם סרגל נופלות לשחקן המיועד בדיוק על הרגל. זה פשוט הדהים אותי היום, אין דברים כאלה.

7. Strawberry Fields Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

זה לא שום דבר אחר מלבד בינוניות טהורה. אמרתי את זה כשהוא חתם, אמרתי את זה גם אחרי המשחקים הפחות רעים שלו - ריירה שחקן בינוני ולא מעבר. חבל שאנחנו מפתחים תחביב לאסוף שחקנים כאלה - עדיף לאסוף ביצי קינדר: גם ביצה, גם הפתעה והרבה יותר זול.

8. Red Left Winger Member

Liverpool8fc זה לא הבחור שמנהל מאבק להוריד את סטוק ליגה בגלל שהיא נתנה תצוגה הגנתית מרשימה באנפילד?

כל הכבוד לווסטהאם על המשחק היום, יש פוטנציאל בקבוצה הזו גם אחרי הקיצוצים והם בהחלט יכלו לנצח היום באנפילד, וכמובן רוברט גרין, אינגלנדס נאמבר וואטאבר סו שחייב לקבל את המספר 1 בנבחרת לעזעזל!

9. Cup of Tea Liverpool, UK

עכשיו יש לי עוד סיבה. דפקו לי את הווינר מול האל עם הפנדל בסיום, יכולתי להרוויח 220 ש"ח כששמתי 10 ש"ח...

10. W.Rooney Member

אריאל,

לא מסכים איתך לגבי הקביעה שזהו תיקו מוצדק לליברפול. הסקאוזרס שלטו במשחק והגיעו להמון מצבים, אבל גרין וההגנה במשחק ענק. 1-0 לליברפול או 2-1 היה משקף יותר.

דניאל,

דווקא יש. קוראים לו פול סקולס.

11. בועז Member

וודאי שהיה תיקו מוצדק. אומנם השליטה בכדור הייתה של ליברפול, אבל מבחינת מצבים מסוכנים היינו שווים להם, ויש היגידו שהיינו אפילו יותר קרובים מהם. בכל מקרה, היינו קרובים מאוד לגנוב 3 נקודות אפילו. אריאל אני רואה הבדל גדול בין 2 ההודעות שלך, זו של המחצית וזו של סוף המשחק, ובכל מקרה, לי אין בעיה עם זה שבולטון אונסת את ליברפול/מנצ'סור יונייטד/צ'לסי/ארסנל, הרי אף אחד לא מצפה מהם להגיע למגרשים האלה ולהניע כדור 90 דקות, אבל ברגע שהסגנון הזה מופיע גם במשחקים מול קבוצות ברמות שלהם, או אפילו נחותות מהם, זה מכוער ומגעיל. ווסטהאם משחקת הרבה יותר יפה מבולטון, מסטוק, ומעוד לא מעט יריבות לתחתית.

12. George Best Member

מסכים איתך ב100%.
    גם זה קורה מדי פעם...

w.rooney,
    אז ליברפול שלטה בשני שליש מהזמן בכדור, זה אומר שהגיע להם לנצח?
    השליטה שלהם הייתה אופטית, ומרבית המצבים שלהם הגיעו מכדורים נייחים.
    המשחק שלהם היה נרפה וצפוי, ופשוט לא הגיע להם לנצח.
    לגבי המון המצבים שאתה מדבר, אני דווקא חושב שווסטהאם הגיעה ללא פחות מצבים טובים,
    כולל פעם אחת שפגעה בקורה, הנגיחה של קול שחמקה ליד השער(אוהדי ווסטהאם חשבו שזה נכנס בגלל המיקום שלהם ליד השער, אוהדי ליברפול ישר ענו להם ב"אההה" הציני והידוע, חזק) ועוד ועוד,
    תיקו משקף לחלוטין.

13. קינג לדלי Member

מחזור שכולו יונייטד.

חייב להסיר את הכובע בפני הפטישים.כבר בשבוע שעבר דיברתי על ניצחון קליל לליברפול וזה לא קרה.
    הפטישים נלחמו והנקודה הגיעה להם.
    מצד שני האנמיות של ליברפול לא תביא אותם רחוק.לא לכבוש בבית מול סטוק,פולהאם ווסט האם ?
    שימו את וייה ליד טורס,תוסיפו איזה קשר גדול באמת שעושה את ההבדל ואולי אז יהיה אפשרי לדבר על אליפות.

פטישים,ביום שני מכות.
    רעננה,איפה אתה גר ?...

14. ManUtd Fan Member

התיקו הזה בהחלט מוצדק. ווסטהאם עשתה את מה שכל קבוצה אחרת במעמדה הייתה עושה באנפילד וזה להתבסס על מתפרצות, והם עשו את זה נפלא. למעשה, הם הגיעו למצבים יותר קורצים מאשר ליברפול שהגיע לכמה גם כן. אם קרלטון קול היה חכם יותר אולי זה היה נגמר אחרת. הייתה לו הזדמנות מצוינת לשלוח רוחב, אך החליט לעצור את הכדור ואז קארגר בא וסגר אותו במהרה. בלאמי נתן משחק נהדר.
    ליברפול בינתיים נראית כקבוצה שקשה לה מאוד לשחק נגד קבוצות שמסתגרות נגדה, וזה בעיה בשבילה כי יהיו עוד הרבה מאוד משחקים כאלה.

צ'לסי בינתיים נראית כאחת שמתקשה אצל הגדולות. נגד ליברפול הפסידה, נגדנו בקושי הוציאו תיקו ונגד ארסנל הפסידו למרות שהובילו כבר. הקוון נראה לי אוהד ארסנל כי במחצית הראשונה פעמיים הוא הרים דגל לנבדל שלא היה לצ'לסי ובמחצית השנייה הוא לא ראה נבדל של מטר לפחות של ארסנל. ולמרות זאת, סיומת נהדרת של ואן פרסי. איזה טילים יוצאים לו מהרגליים. פאברגאס היה לדעתי נהדר שלשום. הוא השרה הרבה מאוד שקט על הקבוצה ועשה עבודה שקטה ומצוינת. דנילסון (ולמרות שלא שיחק בעמדה שלו) רק איבד כדורים ולא הועיל בכלום לארסנל. מעניין מתי ונגר יבין שראמזי עדיף עליו בהרבה?