המחזור ה-15 בפרמיירליג-ארסנל מנצחת בברידג'

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏28/11/08.

1. Strawberry Fields Member

אל תבנה על זה. אנחנו אמנם יכולים להיות הערב לא מספיק יצירתיים כמו נגד פולהאם אבל לא שאננים.

2. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני דווקא חושב שרונאלדו עשה עבודה טובה. אין מה לעשות, קבוצות יודעות מה הוא מסוגל לעשות והפיתרון של רובן הוא די פשוט - מסתערים עליו עם שני שחקנים בכל פעם שהכדור אצלו. בסך הכל הוא מיעט ללכת עם הראש בקיר, וכמה פעמים שיחרר את אברה לעשות נזק באגף עם כדורים מצוינים. זה הפיתרון היחיד, להראות לקבוצות שיש מחיר להחלטה לסגור אותו בכל מצב ולהחליט אם הן מוכנות לשלם אותו.

3. קינג לדלי Member

אני חייב לציין שני שחקנים מהדרבי של מנצ'סטר.
    פטריס אברה שהיה ענק כהרגלו ושוני רייט ששיחק חצי פצוע ונלחם כמו אריה.
    כמה פעמים הוא עצר מתפרצות של יונייטד בדרך לגול בהקרבה אדירה ואפילו את הוא רץ מגרש שלם כדי לנסות להציל את הבעיטה של רוני מחצי מגרש.

שאפו.

4. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה סבל של מחצית. 86% שליטה בכדור ו0 פעולות התקפיות. עוד הרמה, עוד קרן, עוד נגיחה, עוד מסירה אחורה, ח-ל-א-ס!!! איזה כדורגל מרובע מגדול המאמנים המרובעים של דורנו. ריירה על הפנים, קויט וקין חושך, אי אפשר לשחק ככה כדורגל, פשוט אי אפשר.

אבל כמובן שבמחצית יעלה בדיוק אותו הרכב. הרי בניטז עושה חילופים רק בדקה 60 ומעלה. מרובע כבר אמרתי?

5. George Best Member

שיבוא אדון בועזיניו, זה שתמיד קוטל את בולטון(בעיקר) ויתר הקבוצות שמשחקות בסגנון המושמץ, ויסביר לי מה עושה היום(ולא רק היום) ווסטהאם יונייטד.
    כל כדור נשלח לקרלטון קול כמו העתק לקווין דיוויס.
    פארקר, מאלינס וברהאמי(רק הגן) נגעו בכדור בערך פעם אחת בלחץ.

ווסטהאם לא ממש בבונקר, אבל היא גם לא מנסה להבקיע.
    לא ברור לי מה זה...
    ועדיין בלאמי ניפק בעיטה אחת(מחוסר ברירה) מרהיבה שכמעט ניפצה את הקורה.

סקאוזר טומי,
    ה86% שליטה היו רלוונטיות לגבי 5 דקות מסוימות.
    אבל אני מניח שזה בסביבות ה 70/30...

נערך לאחרונה ב: ‏2/12/08
  6. קינג לדלי Member

לןא יודע איך לאכול את ריירה.מצד אחד רץ כמו ברווז במטווח ומתבלבל ברגליים ומצד שני פתאום מוציא פעולה יפה.

מה יהיה עם המספר של ווסט האם על החולצה מקדימה ? אילונגה נראה ככה כמו אבבה בקילה לפני עוד ריצה ארוכה.

7. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

ריירה כבר למעלה מחודש פשוט רע. לא יודע מה קרה לבטחון שלו. הוא פתח עם משחק נהדר נגד יונייטד והמשיך כך עד סוף אוקטובר, ומאז הוא פשוט איבד הכל. השינוי שעבר אצלו פשוט לא מובן לי.

8. Cup of Tea Liverpool, UK

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx ביזיון. לשחקנים פשוט לא אכפת? מי זה לעזאזל אנגוג? למה ריירה לא עבר פעם אחת את השומר שלו? כמה טעויות קטנות ומעצבנות אפשר לעשות ב90 דקות?! מה שכן, רוברט גרין שיחק טוב ואין לי תלונות על קראגר והופייה (שיכל לכבוש שלושער). מצד שני אילונגה הזה נוגע 6-7 פעמים ביד במשחק מתוכן 2-3 ברחבה!! זה פאקינג 3 אדומים! שוב הגענו לבאר, שאבנו מים ושפכנו הכל לחול. ועזבו את זה שזה משחק שני באנפילד בלי ניצחון והיה יחסית משעמם.. אני כבר התחלתי להזות, דמיינתי את טורס, שכנר מעיר אותי עם אנגוג..
    שום דבר לא השתנה מהעונה שעברה, טורס פצוע וקין על תקן וורונין כשקאוט לא פוגע (אבל הוא כן השתפר מאוד השנה). די נו באמת!

אה וואלה, שכחתי שאנחנו מקום ראשון..

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/12/08
  9. Bill Shankly Member

אנחנו במקום הראשון אבל אנחנו צריכים להתבייש בעצמנו...

אוי ליברפול.....

10. George Best Member

שאפו גדול לווסטהאם.
    הפתיע אותי לראות שנובל המצוין לא בהרכב, אבל זולה חשב הגנה ולכן מאלינס שיחק במקומו ועשה יופי של עבודה.
    ברהאמי מוכיח למה הוא כישרון גדול, קרלטון קול ראשון לכל כדור גובה, אבל איפה השכל?
    נורא איטי במחשבה, כדור רוחב סמוך לסיום היה מסדר ניצחון.
    עבודה הגנתית נהדרת של כל הפטישים ללא יוצא מהכלל, האיומים היחידים של ליברפול הגיעו מכדורים נייחים או איזה כדור תועה,
    סה"כ תיקו מוצדק, ווסטהאם יכלו לגנוב גול בכמה התקפות יפות אבל אין לי ספק שהתיקו מאוד מספק אותם,
    והנה ההבדל הגדול עליו דיבר סטרטפורד באותו וויכוח ידוע בדיון שלנו אחרי ההפסד באולד טראפורד.
    רוברט גרין, למרות שתי טעויות שכמעט עלו בשער(היציאה בהתחלה כשכדור של ריירה הוצל מן הקו), היה נהדר כהרגלו, וההדיפה מבניון הייתה מרהיבה, אני לא שמתי בהילוך הישיר שהוא נגע בזה...
    חייב להיות מספר 1 של שלושת האריות.
    אגב, שמתם לב איך גרין בדק כל פעם לפני שהוריד את הכדור עם היד שאין איזה סקאוזר גנב מאחוריו?
    קטע גדול!

אני לא מסוגל לשנוא את סטיבן ג'רארד, אני מודה.
    הכדור ששלח לקויט 3 דקות לסוף היה מרהיב, ולמרות שלא היה לו משחק גדול, תמיד בא לקחת את הכדור ולנסות ולהבקיע, איזה שחקן, איזה ווינר.
    רובי קין, מה נגיד ומה נאמר.
    נגע בכדור אולי פעם וחצי.
    לזכותו יאמר שהוא רץ, מנסה ובאמת משחק עם ניצוץ, אבל חוסר הביטחון הורג אותו.
    חלוץ של 14-20 גולים בעונה לא שכח לשחק כדורגל, אבל התפוקה שלו מאוד מאוד ירודה, ולמזלו אין איום גדול מהספסל, על אחת כמה וכמה כשטורס פצוע.

איזה מחזור מדהים.
    צ'לסי וליברפול מחזור שני ברציפות בבית מאבדות נקודות,
    צ'לסי מול ניוקאסל וארסנל המפורקת,
    ליברפול מול פולהאם ווסטהאם הבינוניות,
    אנחנו עם 4 נק' מסדרת משחקים של וילה ושיטי בחוץ, הכל תלוי בנו, חד וחלק!

liverpoolfc8,
    בטח שאתה הוזה.
    אילונגה נגע פעם אחת בתוך הרחבה, וזה בחיים לא פנדל.
    3 כרטיסים אדומים?יש לך עוד מהכדורים האלה?

11. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מגיע לנו להיות מקום ראשון, לא מגיע לנו שיט, לא מגיע לנו התיקו הזה, לבניטז לא מגיע אפילו נק' ופסגת הטבלה. לקבוצה שמאבדת 6 נק' מול סטוק, פולהאם ו-ווסטהאם בפאקינג אנפילד לא מגיע מקום ראשון. פשוט בפוקס אנחנו בראש הטבלה. זה הכדורגל השמרני עד אידיוטי של רפא בניטז. מה, נגד וויגאן במינוס 1 אתה יכול להכניס קשר במקום מגן? אז מה שונה?

ציונים:
    ריינה 6 - נתן כמה הצלות יפות.
    ארבלואה 6 - פשוט פנטסטי, אני באמת מוריד את הכובע בפניו. מתחילת העונה לא הוריד פעם אחת את הרגל מהדוושה ונותן עונה באמת חלומית לדעתי.
    קראגר 5.5 - אין טענות.
    הופיה 5.5 - אין טענות.
    דוסנה 4 - במזל הוא לא הראה לנו את היכולת האפסית שלו בהגנה, אבל מה"התקפה" שלו קיבלתי מספיק. מקבל כדור - בום לרחבה. וחוזר חלילה. לא יודע אם זה הוראות של בניטז אבל אם זה לא אז הוא שחקן טיפש.
    בניון 5 - מהיותר טובים בהתקפה שלנו היום, והוא היה בינוני מינוס. בעיטה אחת מצוינת שסחטה מגרין הצלה נהדרת.
    אלונסו 5 - ממש לא מה שאני מצפה ממנו אחרי פתיחת העונה הנהדרת שלו. צריך לשחק יותר למעלה, להיות יותר אקטיבי ולאיים יותר.
    ג'רארד 4.5 - על הפנים. החמצות בשפע, הלך לבד כל הזמן, בדיוק מתי שאנחנו צריכים אותו הוא לא שם, גם נגד פולהאם וגם היום.
    ריירה 4.5 - מחצית ראשונה עלובה, מחצית שנייה גרועה. צריך כבר להושיב אותו על הספסל שיצטנן קצת כי הוא חייב לחזור לעצמו.
    קויט 3.5 - השחקן הגרוע ביותר על המגרש היום, וזו הייתה משימה קשה, קשה מאוד. איבד כדורים בלי סוף, תקע התקפות, שיחק לא בעמדה שלו, פשוט גרוע. חבל שגם הוא לא מצליח לחזור לכושר של תחילת העונה.
    קין 4 - חלש ביותר. עוד משהו בנוגע לקין - אתם כולכם תקפצו עליי אבל לדעתי בניטז הרג אותו. מהרגע הראשון הוא מצא את קין אשם, כל משחק שקין לא מבקיע הוא יצא, ובניטז לבדו הוריד לו את הבטחון לתחתונים. לא שזה תירוץ ליכולת שלו, סתם נקודה.

מחליפים:
    אנ'גוג 5 - לא היה לו מה לעשות, כשנכנס היא מאוחר מדי והמשחק היה גמור.
    באבל 5 - כמו אנ'גוג.

כמה מילים על העאלק מאמן שלנו. התיקו הזה הוא כולו בניטז. למה לעשות חילוף מוקדם אם העניינים תקועים? לא! הוא יחכה עד הדקה ה62 כדי לעשות את החילוף שלו. למה לעלות קשר במקום מגן אם אפשר קשר במקום קשר ולהשאר עם השבלוניות בהתקפה? איזה מאמן חסר ביצים. אפשר להשתגע ממנו. מתחילת המשחק הוא בנה על הגיחות של הופיה לרחבה שיצילו אותו. פשוט מקומם.

ובכל זאת איכשהו - TOP OF THE LEAGUE!

12. Claret&Blue Member

גדולים, גדולים, גדולים. הגיעה לנו הנקודה היום על תצוגה הגנתית גדולה ולא היינו רחוקים מלגנוב איזה שער במתפרצת. לא היינו בבונקר בניגוד לקבוצות אחרות שמגיעות לאנפילד, באנו מאורגנים מאוד, רואים שקלארק עבד עם הקבוצה. גרינו פשוט ענק בהצלה מבניון ושוב פעם ההגנה סיפקה את הסחורה, וגם בלאמי, ברהאמי, מאלינס ופארקר שיחקו נהדר. נובל לא פתח היום בגלל שחוזר מפציעה אבל עם איך שמאלינס שיחק היום אני לא צריך את מארקי בהרכב.
    נקודת החושך היחידה היא פאובר שפשוט לא נראה בכושר ולא עזר היום לניל באגף.

13. Pipe Member

ליברפול חילצה נקודה היום. קרלטון קול נשדד במחצית השנייה פעמיים ע"י הקוון העיוור. הפעם הראשונה מנעה ממנו מצב אחד על אחד עם ריינה והפעם השנייה הייתה פשוט מגוחכת - הוא היה 3 מטרים מאחורי הבלם! רק קוון אנגלי יכול לראות נבדל מכזה מצב.
    בלאמי עם בעיטה לקורה, קול עם מצב נגיחה נהדר, ווסטהאם הייתה צריכה ויכולה לנצח את המשחק הזה.

ליברפול אנמית מאוד, המצב היחידי שהיא הגיע אליו בבעיטה של בניון גם כן נגרם בגלל טעות בהגנת ווסטהאם ופרט לכך האיום היחידי שלהם הגיע ממצבים נייחים.

ליברפול משמיטה נקודות, צ'לסי משמיטה נקודות, אנחנו מנצחים את סיטי, נקווה בשבוע הבא למחזור דומה.

14. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין ספק שהתוצאה הערב היא ליברפול 0 ווסטהאם 0 מנצ'סטר יונייטד 1... ממש לא חשבתי שליברפול הולכת לאבד משהו מהמשחקים הביתיים שלה נגד פולהאם ו-ווסטהאם, אבל נראה שהיא חוזרת אחורה. לא בא לי לנתח, long may it continue.

15. Bill Shankly Member

בשלב זה של העונה כל אחד תלוי בעצמו.

כ"א צריך להתמקד לנצח את המשחקים שלו ורק בחודש מרץ אפריל אפשר להסתכל על השכן.