המחזור ה-15 בסרייה A:: רומא מארחת את יובנטוס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Fratelli d'Italia, ‏9/12/11.

1. 亚历山大帕托 Member

יש לך הרבה שחקנים לציין לטובה במשחק בסאן פאולו? או הרבה דוגמאות לכובשי שלושער בקאמפ נואו מהשנים האחרונות? אתה מגזים רק בשביל להדגיש את הנקודה.

אם היה מדובר בכל שחקן אחר שסובל מהבעיות של פאטו, הייתי מסכים איתך, אבל הוא פנומן שאי אפשר לוותר עליו. הבעיות שגרמו לך לשכוח את זה (הפציעות וזלאטן) ניתנות לפתרון. אני מוכן לחכות עוד, במיוחד בהתחשב בכך שהוא רחוק מהגיל בו אפשר לקבוע סופית שהוא לא הצליח לעשות את הפריצה הגדולה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/12/11
  2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

את זה הבנתי. זה בערך הבסיס לכל המחלוקת כאן בינינו. מה שאני רוצה לדעת זה כמה? ברור לי הגיבוי שאתה נותן לו, אבל מבחינה פרקטית, מה צריך לקרות כדי שתגיד "זהו, נמאס לי לחכות"? פונקציה של מה זה - זמן? אחוז משחקים שבהם הוא (לא)משותף? כמות מסויימת של נקודות שאותן נאבד?

3. 亚历山大帕托 Member

אקבל את טיעונייך אם המצב לא ישתפר עד סוף העונה הבאה.

4. -sAndmAn- Member

פאטו אולי לא מממש את מלוא הפוטנציאל שלו כרגע אבל הוא כן תורם את השערים מדי עונה וכן מציג יכולת טובה וזה לא שלמילאן יש בדיוק מישהו יותר טוב להעלות בהרכב כרגע אז מה האנטי הזה נגדו?

5. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

רוביניו טוב ממנו והסיבה היחידה לכך שאנדריי מתכחש לכך הוא הרצון לראות את פאטו מצליח לממש את הפוטנציאל שלו. ורוביניו תורם לא פחות שערים.