המחזור ה-15 בסרייה A:: רומא מארחת את יובנטוס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Fratelli d'Italia, ‏9/12/11.

1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אנריקה השאיר את רוזי על הספסל עקב שיקול מקצועי, צריך לטפל בו משמעתית ואפילו להרחיק מהמשחק הבא.

עריכה : טוב נו, עדיין פצוע.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/12/11
  2. 亚历山大帕托 Member

מיכאל יוכין. בדרך כלל מפרשן כל דבר שקשור לכדורגל רוסי ולאחרונה התחיל לעבוד יותר ויותר בערוצי צ'רלטון. הוא באמת טוב.

3. Muurad Member

טוב ומגיע עם הרבה ידע.

אבל מציקקקקק רצח.

אבל אני משער ש beggars can't be choosers

4. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא אגיד שמגיע לנו להוביל, אבל אני חושב ש0-0 היה יותר משקף. סומך על קונטה שיעלה את השחקנים שלו עם הגישה הנכונה למחצית השניה.

5. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

גול מאוד מעצבן. ברור שבופון היה לוקח את זה אם הוא לא היה בטוח ב100% שוידאל ירחיק, חבל.
    רומא, עם כל האיבודי כדור שלה, הגיעה למצבים יותר מסוכנים מאיתנו.
    זה חייב להדליק נורת אזהרה לקונטה במחצית, אסור להפסיד פה.

6. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שכתבתי בדיון של יובה, ההתקפה של יובה בלי ווצ'יניץ' היא צפויה ובינונית מאוד. אפילו הגנת הטלאים של רומא מסוגלת להתמודד איתה בלי הרבה בעיות. אלייה או אלכס להרכב! כי זה פשוט חסר תכלית.

7. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

סופר ג'יג'יייייייייייייייייייייייייייייייייייי!

כשג'יג'י בופון חוזר להיות השוער מס' 1 בעולם, קשה שלא להיות במקום הראשון. איזה אגדה :aaa8:

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אכזבה.

9. 亚历山大帕托 Member

דה רוסי בתפקיד בלם היה השחקן הכי טוב על המגרש, בלי קשר לשער שהבקיע. איך ברומא בכלל חושבים לא לתת לו את המשכורת שהוא מבקש?

פיליפ, שלח סמס...

10. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממה יש להיות מאוכזב? שיחקתם בהרכב חסר מאוד והוצאתם את המיטב ממנו מול קבוצה טובה ממכם בהרבה.

הצגה הירואית של טוטי, בופון, דה רוסי ושטק. בעיקר טוטי שגרם ללב שלי להחסיר פעימה עם כל מסירה שלו באזור הרחבה (לא החמיץ אחת).

יום לא טוב שלנו. לא יכול להגיד שמישהו שיחק טוב מלבד ג'יג'י. אפילו הבאנקרים בקטגוריית המצטיינים, כמו ליכט ופירלו היו רעים היום.

11. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

אפשר להבין את ההחמצה לאחר שהם הובילו משלב מוקדם של המשחק, ואחרי פחות מ2 דק' אחרי השיוויון החמיצו פנדל.
    אבל בסה"כ אחרי השיוויון היו לנו 3-4 מצבים שהיו חייבים להסתיים בגול, ועם הרכב חסר מאוד של רומא וביכולתה הנוכחית, היינו חייבים לנצח. האכזבה היא גם מהצד שלנו.
    קוורליארלה יכל לקנות את כל עולמו לאחר המסירה המצויינת של אליה בסוף. חבל.

אבל... לפחות לא הפסדנו (צריך להסתכל על החיובי).

נ.ב

מה נסגר עם וידאל? גם הגול ה1 באשמתו, גם הפנדל... גם החמיץ לקראת הסוף בשלומיאליות... בכוונה חירב לנו את המשחק? לא מתאים לו..

נערך לאחרונה ב: ‏12/12/11
  12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מהשתלשלות האירועים.
    לפני המשחק, לא הייתי מעלה על הדעת שללא קישור והגנה רומא תחטוף רק שער אחד. אבל אי אפשר לצאת מרוצה לאחר איבוד יתרון, פנדל מוחמץ והחטאה בדקה ה90.

משחק ענק של טוטי שהיה חסר רק חדות מול השער (כנראה בגלל התקופה הארוכה בחוץ). בכורה מעולה לויויאני שערך אותה באיחור של 14 מחזורים. סטק בעוד משחק גדול שחייב להתחיל לקבל פיצוים מההנהלה על הפרטנרים שלו בהגנה.
    אולי סוף סוף, לאחר שכל הפצועיים והמורחקים יחזרו, אנריקה יתחיל לגבש הרכב אחיד שירוץ ביחד עד סוף העונה.

13. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יודע אם מה שהיה חסר לטוטי זו הסיומת יותר מאשר הסיומת של חבריו (הוא לא הגיע להרבה מצבי הבקעה), אך בתפקידו האחורי יותר הוא היה צריך לסיים את המשחק עם לפחות 3 בישולים. המסירות שלו היו גאוניות וחתכו את ההגנה שלנו פעם אחר פעם (הדהים אותי איך כל פעם הוא מושך אליו את המגן ומצליח למסור בדיוק לשחקן שנשאר פנוי והעובדה שלמרות שהמהירות שלו היא לא כבעבר הוא בכל זאת מצליח להמשיך את שטף המשחק) אבל עד שהשחקנים שלכם הגיבו (כנראה לא רגילים) זה כבר נהיה מאוחר מדי ואחד המגנים שלנו חסם את המהלך.

אני חייב להודות שלמרות היותי אוהד יובה נהנתי מאוד לראות את טוטי היום. בכלל, המחזור הזה של דיאמנטי וטוטי הזכיר לי מה יפה ושונה כל כך בקאלצ'ו - פשוט תסתכלו עליהם.

14. Don Joan Roman Member

מסכים עם התגובה שמעליי אני רק ורצה לומר שגקאריני הזה כשרוני אבל הואב עצמו לבד הרס 2 התקפות מצויינות שלנו ובעט עוד בעיטה שלומילאית מאוד, אליה צריך לעלות לפניו, גם קראסיץ'.

15. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מוג לב שממציא שקרים על מנת לחפות על מציאות כואבת. נכון? נכון.

תקשיב לי עכשיו - אין לי מושג על מה אתה מדבר. היה סבבה מול קייבו? רציני? קרענו אותם בהליכה ופאטו היה היחיד מבין שחקני הקבוצה שנראה לא קשור לקריעה הזאת. בשביל דחיקות כמו שלו אפשר לשחק גם עם פיפו.

אם היה לו את היכולת להבין את המשחק וקבלת החלטות נורמלית הוא היה גומר את משחק החוץ בברצלונה עם שלושער.

סופרקופה - בסדר.

יובנטוס לא הפסידה בסאן-פאולו ושום הפסד לא בא אצלי כמובן מאליו.

פיורנטינה - בסדר.

ברצלונה בבית - ההגנה שלהם לא יכלה להתקפה שלנו. כשרוביניו היה על המגרש. מחצית שנייה עם פאטו על המגרש - כלום.

שיחק טוב נגד פילזן, או במילים אחרות, מול הקבוצה החלשה ביותר שככל הנראה נשחק מולה העונה. רוצה לתת לו על זה צל"ש? אוקיי, שיהיה.

בולוניה - גרוע בצורה בלתי רגילה.

לאציו ואודינזה - תלוי פציעות, אבל זאת חלק מהנקודה.

תראה, אני אוהב את הבחור. הוא טמבל חמוד כזה שאתה קצת מרחם עליו ומעריך את התמימות הזאת שלו. הוא כמו אח קטן כזה שאתה רוצה שידאגו לו ושיהיה לו טוב. אבל אי אפשר להתעלם מזה שהוא מנוי מהלך לפיזיותרפיסט. חודש כשיר, חודש לא, כשמתוך החודש הכשיר הוא מעביר שבועיים בהתאוששות כזאת שבה הוא משייט על המגרש ומחבל באיכות המשחק ההתקפי שלנו. זה מתחיל להיות מגוחך. אני זוכר את משחק הפתיחה של הליגה בעונת לאונרדו. פאטו כבש צמד ואמרתי לעצמי שהנה, אולי העונה הזאת סוף סוף תהיה שלו. עברו שנתיים וחצי מאז והוא לא התקדם מילימטר. זה תמיד אותן פציעות ואי כשירויות והתאוששיות וחוזר חלילה. כל מה שאני יודע זה שנכון להיום יש לנו שחקן שפחות טוב מהשחקן שמתמודד איתו על מקום בהרכב. אתה אומר שצריך להמשיך ולתת לו הזדמנויות כדי שיחזור לעצמו, אבל בשביל מה זה טוב? כדי שבינתיים נאבד נקודות ועד שהוא יחזור לעצמו הוא שוב פעם יפצע? מתי התהליך האינסופי הזה יעצר?