המחזור ה-15 בסרייה A:: רומא מארחת את יובנטוס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Fratelli d'Italia, ‏9/12/11.

1. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפנדל הכי ברור (בסדר יורד):
    - נגיעת היד של סיידורף, שמשום מה העניקה לשחקן בולוניה צהוב. זה לא משנה מה הוביל למהלך.
    - נגיעת היד של שחקן בולוניה.
    - הדחיפה של ייפס את ראמירז.

הפנדל שלא היה צריך להישרק:
    - הפנדל שזלאטן הבקיע מכיוון שהיה צריך להישרק שם נבדל.

ומילאן המקופחת...

2. 亚历山大帕托 Member

זה לא משנה שבולוניה קיבלה בעיטה חופשית מסוכנת מנבדל שלא נשרק ועבירה שלא היתה? הצדק נעשה כשהיא לא קיבלה את הפנדל.
    אתה יודע מה זה כתף אל כתף? עם הפנדלים שיובה מקבלת זה לא מפתיע שאתה מבולבל בנוגע לחוקים.
    אם לא ראית את הפצצה של ראג'י לכף הרגל של זלאטן... דחוף לאופטומטריסט. רק אל תבקש המלצות ממלר שהזה גם הוא כל השידור.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/12/11
  3. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מדברים על צדק, מדברים על שיפוט נכון. ואם היה עבירה שלא נשרקה על שחקן בולוניה 2 דקות לפני המהלך שהובילה למהלך הזה? אז זה גם נחשב במאזן הצדק? מתי מאזן הצדק מתחיל להיספר, מהלך אחד לפני? 2 מהלכים לפני? כמה?
    שופט צריך לשפוט את המקרה על סמך אותו מקרה ולא על סמך מקרים קודמים. הגיע פנדל, אולי לא בצדק, לא ראיתי את המהלך בשידור חוזר, אבל פנדל ללא ספק הגיע.

אני מתקשה להיזכר מתי קיבלנו פנדל העונה חוץ מהפנדל מול צ'זנה שהיה שערורייתי בכל קנה מידה... אין לך קייס פה.

פאטו היה בנבדל פאסיבי וזה מצב של 100% שריקה לנבדל. אין קשר למה שקרה אחרי, המשחק צריך להיפסק במצב כזה. ולגבי הבעיטה של ראג'י - מהזווית שאני ראיתי בכלל לא היה מגע, אבל זה בכלל לא הנקודה פה.

4. 亚历山大帕托 Member

פתאום לא מדברים על צדק... בסדר, בתיק של רוקי תרשום שהוא עשה טעות, אבל בכל הקשור אלינו הצדק נעשה במקרה הזה שכן לא היתה שם עבירה של אבאטה שהובילה לכדור החופשי המסוכן הזה.
    אין תגובה על הכתף אל כתף? יפה, הלאה.
    פאטו היה בנבדל פאסיבי ועצר, לא התערב מהלך המשחק ולא שיחק בכדור שהגיע לשחקן הגנה שהמשיך במשחק. בגלל זה זה נקרא נבדל פאסיבי - כי השחקן נמצא בעמדת נבדל, אבל לא משחק בכדור. תלמד את המשמעות.
    ראג'י אכן בעט בזלאטן בעת שניסה, ככל הנראה, להרחיק את הכדור. אלא אם כן אתה רוצה להצהיר שזלאטן צלל, אבל זו תהיה חתיכת הצהרה...

5. עודד (אוהד הצלחות) Member

אם היה נבדל שלא נשרק של דיאמנטי (ללא התייחסות לעבירה שלא הייתה שהובילה לבעיטה החופשית), זה לא מונע פנדל, אבל כשפאטו בנבדל פאסיבי זה כן מונע פנדל? דמגוג

6. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

כתף אל כתף? נעזוב לרגע את הפנדל, ייפס תפס את ראמירז עוד לפני שהוא נכנס לרחבה. עם קצת יותר תיאטרליות זה גם היה עבירה. כמובן שהתיאטרליות חסרה אצלכם, הרי אצלכם משחקים אשפי התיאטרליות.

שוב, לא ראיתי את השידור החוזר של מה שהוביל ליד של סיידורף, אבל כששחקן נמצא ברחבה, הכדור נמסר אליו ואשכרה מפריע לשוער במהלך - אין נבדל יותר פסיבי מזה, ועל זה כן שורקים.

עזבו, העיקר שתרגישו טוב עם עצמכם. הרי אין סיכוי שמילאן תאבד נקודות אם לא יקפחו אותה.

7. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

http://cache.images.globalsportsmedia.com/soccer/teams/150x150/1241.Xxx רומא - יובנטוס http://cache.images.globalsportsmedia.com/soccer/teams/150x150/1242.Xxx

יום שני, 21:45 שעון ישראל:: שידור ישיר בספורט2:: סטאדיו אולימפיקו

http://www.football-lineups.com/pics/shirtst/132_t749_of.Xxx
    רומא מגיעה למשחק בפורמה לא טובה עד כה העונה, וזה בלשון המעטה; 17 נק' מ39 אפשריות, מקום 11, ומאזן שערים שלילי, וכמו כן 2 הפסדי חוץ רצופים, בהם לא כבשה הקבוצה אף לא שער אחד.
    רומא זקוקה לניצחון כמו אוויר לנשימה; מצד אחד, היא רחוקה 5 נק' בלבד ממקום שיורד. מנגד, היא רחוקה 3 נק' בלבד ממקום שמוביל לאירופה, וכל זאת אחרי פתיחת עונה גרועה במיוחד, עונה שהחלה עם ציפיות גדולות אחרי הגעתו של בוז'אן וכמובן של לואיס אנריקה לקווים. אנריקה יודע שהפסד במשחק מחר עלול לסלול את דרכו הבטוחה החוצה.
    ברומא יקוו שיחד עם הקהל שלהם במגרשה הביתי, תצליח לנצח ולהגיע למעלה, למרות שעד כה חצי ממשחקי הבית של הקבוצה נגמרו בהפסד.
    למרות הלחץ של רומא ושל אנריקה בפרט, רומא תחסר מס' שחקנים משמעותיים; חואן, בוז'אן ופרננדו גאגו לא ישחקו עקב השעייה, לאחר הרחקתם במשחק הפסד האחרון מול פיורנטינה.
    סימון קייאר, בלמה של רומא לא ישחק עקב פציעה, מה שיגרום ככל הנראה לדניאלה דה-רוסי לשחק במקומו כבלם. גם פיזארו בעצמו בספק.
    מצד שני, רומא יקבלו חזרה מהשעייה את אוסבאלדו, מלך השערים של הקבוצה עד כה העונה, מה שאולי ישבור את בצורת 180 הדקות של רומא ללא שער.
    הרכב משוער (4-4-2): שטקלנבורג; רוזי, דה רוסי, היינצה, טאדיי; פרוטה, סימפליסיו, פיאניץ', טוטי; לאמלה, אוסבאלדו.

http://www.football-lineups.com/pics/shirtst/11_t749_of.Xxx
    יובה מגיעה למשחק מהמקום ה2, כאשר ניצחון במשחק ברומא יוכל להחזיר אותה למקום הראשון.
    ביובה יודעים שהם חייבים לנצח, לאחר שאודינזה ולאציו, הקבוצות שדולקות אחריה ניצחו, וירצו לנצל את איבוד הנקודות המפתיע של מילאן בבולוניה.
    ביובנטוס, שירצו להמשיך בריצה שלהם וברצף המפשחקים ללא הפסד, יחזור לשחק פירלו לאחר השעיה, ויחבור במרכז הקישור למרקיזיו ו-וידאל. דווקא מירקו ווצ'יניץ', אקס רומא, פצוע ויעדר מהמשחק.
    כמו כן, הרכבה של יובה יהיה זהה להרכב הרגיל בו היא משחקת ברוב המשחקים, כאשר השינוי המהותי היחיד הוא ג'אקריני, שיחליף את ווצ'יניץ' הפצוע, ימשיך לקבל קרדיט לאחר המשחק האחרון שלו מול בולוניה, בו כבש גם שער.
    הרכב משוער (4-3-3): בופון; ליכטשיינר, בונוצ'י, ברצאלי, קייליני; פירלו, מרקיזיו, וידאל; פפה, מאטרי, ג'אקריני.

מפגש קודם: 3\4\11, - 2:0 יובה משערים של קראסיץ' (60') ומאטרי (74'), מ2 אסיסיטים של גרוסו (איפה הוא עכשיו...).

PREVIEW מאתר של יובנטוס למשחק מחר:

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה הם מבינים שם באתר של יובה.. ככה עושים פרסומת כמו שצריך :

לוויויאני עדיפות לפתוח בקישור על פני סימפליסיו כשפרוטה ופיאניץ' לצידו וטוטי מאחורי החלוצים. בהתקפה, בוריילו תורגל עם אוסבלדו בגלל קלקול קיבה של לאמלה.

9. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

לצערי לא יכולתי לצפות במשחק של מילאן, ולכן אשמח אם תשיבו לי על השאלות הבאות:
    - מן התקציר עולה שאקווילאני ופאטו היו חלשים ולא מעורבים מספיק כל אחד בהתאם לתפקידו. האם אני צודק?
    -האם חל שינוי בהופעתו של ואן בומל ביחס לירידה בכושרו העונה?
    - מי היו האחראים לספיגת השערים מלבד אמליה?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/12/11
  10. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

טיאגו סילבה בשער השני (אכל הטעיה מדיאמנטי, למרות שקשה להאשים אותו), מי שזה לא היה ששבר את קו הנבדל בשער הראשון.

פאטו כרגיל היה החוליה הכי חלשה אצלנו. אנדריי הסטטיסטיקאי שיודע לספר שאנחנו לא מפסידים עם ההוא ורק מנצחים עם ההוא, צריך לשמוע שמתוך 10 המשחקים שבהם פאטו שותף העונה, ניצחנו רק בשניים. מיותר לציין שהדקות הכי דומיננטיות שלנו אתמול בהתקפה היו אלו שבהן רוביניו היה על המגרש ופאטו לא. אפשר לספר על פציעות, התאוששויות מפציעות ועוד מיליון תירוצים אחרים, אבל הסיבה לכך לא משנה - פאטו נכון להיום לא רק שלא טוב מספיק כדי להיות שחקן הרכב, אלא שאם קסאנו היה כשיר, הוא לא היה טוב מספיק אפילו כדי להיות מחליף ראשון. אנחנו מתקרבים יותר ויותר לרגע שבו רשמית נהפוך לכאלו שפשוט מבזבזים את הזמן איתו.

ודרך אגב אנדריי, במקום לשאול אותי אם אני טמבל, בין אם אתה סרקסטי ובין אם לא, אני רוצה שמעכשיו כל הופעה גרועה של הברווז תלווה בהסבר ראוי מצידך לחולשה שלו. אפילו אם זה ברור מאליו מבחינתך. טוב? טוב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

11. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוטי אלוהים.

WOW!

12. 亚历山大帕托 Member

גם זה היה סילבה. משחק חלש שלו.

10 משחקים? בוא נראה:

- נגד אינטר בסופרקופה נכנס כמחליף וניצח לנו את המשחק.
    - נגד לאציו נכנס לרבע השעה האחרונה רק.
    - נגד בארסה כבש והביא נקודה.
    - הפסדנו בסן פאולו? כמו עוד הרבה קבוצות.
    - נגד אודינזה נפצע אחרי פחות מ-20 דקות.
    ---------------- כעבור חודשיים ----------------
    - נגד פיורנטינה שוב נכנס רק כמחליף והציג יכולת מעולה כשפגע בקורה, גרם לפנדל שלא נשרק וכו'. לא ניצחנו בגלל השופט.
    - נגד ברצלונה בסאן סירו נכנס שוב רק כמחליף.
    - נגד קייבו שיחק סבבה וכבש.
    - נגד פילזן כבש ובישל, עשה כל מה שצריך בשביל לנצח ואין לו שום קשר לתיקו ההזוי הזה בסוף.
    - נגד בולוניה זה היה המשחק היחיד שאני יכול להגיד שהוא היה פחות טוב מכולם (לא בהרבה). אז מה? רק לפני שבוע רציתם למכור אותו רק כי היה לו חום.

אז בסה"כ יש רק 4 משחקים בהם פתח (בלי להחשיב את זה מול אודינזה) עם 3 שערים ובישול. זה לא שחקן שאתה מעלה מהספסל בדקה 75 כדי לשנות תוצאה, זה שחקן שאתה צריך לפתוח איתו כל משחק ולתת לו לעשות את שלו. זה בחור צעיר שסובל מהרבה פציעות, כל הזמן מטילים בו ספק והוא כל הזמן נאלץ להוכיח מחדש שהוא החלוץ הכי טוב בקבוצה. אני לא יודע מאיפה הוא שואף חזרה את הביטחון שמערערים לו באופן קבוע, אבל אני מאוד מקווה שיש שם מספיק ממנו בשביל לשרוד את התקופה הזאת.

אחת הסיבות שאני מפנטז על היום בו זלאטן יעזוב היא שסוף סוף פאטו יקבל את החופש שהוא זקוק לו. בעונה שעברה המשחקים הכי טובים שלו היו כאשר לקח על עצמו את כל המשחק ולא חיכה בצד לכדורים ושזלאטן ימסור לו ברחבה. אולי במרץ-אפריל זלאטן (שוב) ישרוף איזה פיוז ופאטו (שוב) יוביל אותנו במשחקים המכריעים לעבר אליפות. אני מאוד מחכה לראות איזה שיתוף פעולה הוא יפגין עם טבס, שחקן שמתאים לו הרבה יותר.

13. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

Roma: Stekelenburg; Taddei, De Rossi, Heinze, Josè Angel; Pjanic, Viviani, Greco; Lamela, Totti, Osvaldo

Juventus: Buffon; Lichtsteiner, Barzagli, Bonucci, Chiellini; Vidal, Pirlo, Marchisio; Estigarribia, Matri, Pepe

14. 亚历山大帕托 Member

וידאל...

http://i40.tinypic.com/spapfr.Xxx

15. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה רק אני או שיש פה פרשן שבאמת מבין בכדורגל? מה השם שלו? לא זכור לי ששמעתי אותו לפני. אחלה פרשנות עד כה.