המחזור ה-15 בסרייה A:: קאלצ'ו איטליאנו במיטבו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏4/12/09.

1. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכשיו שאני קצת יותר רגוע אפשר להגיב ברצינות:

-אני רוצה לראות את המאנייק שלוקח מקלאודיו מרקיזיו את סרט הקפטן מאלכס דל פיירו,עם מישהו עוד צריך הוכחה למה מגיע לו להיות היורש,שרק יסתכל בתקציר ויראה את החילוץ הפשוט אדיר שלו מזאנטי,את הנחישות במרכז המגרש את הגול הנהדר וכמובן את השמחה האדירה והריצה לאוהדים...אני מקווה מאוד שאני לא מנחס את מרקיזיו(אמן שלא) אבל מצאנו לנו את הסמל האמיתי הבא...
    -רפא בניטז הוא פריאר שהוא נתן לאחד הקשרים האחוריים הכי טובים בעולם ללכת.
    -מרטין קאסרס במשחק לחימה פשוט אדיר-נקווה שנראה עוד
    -דייגו עדיין לא מאופס
    -גם לא פליפה מלו
    -גם לא דל-פיירו
    -גם לא אמאורי
    -קנאברו יכול להיות מאמן בלמים אדיר! אבל בלם אדיר הוא כבר לא יהיה לצערי..מישהו אמר ראנוקיה?(או צ'אנס לאריאודו)
    -ז'וליו סזאר במשחק הכי גרוע שלו,לפחות מאלה שאני ראיתי(לא היה גרוע,אבל פשוט לא היה ברמה שבה הוא בדרך כלל)
    -אני מקווה שבאלוטלי יישבור את שני הברכיים ויסיים את הקריירה,אני מקווה שזה יקרה לו בצורה הכי אומללה שתהיה...
    -פרארה היה סביר,לא יותר..סה"כ החילופים היו בסדר..הבחירה בשלוש קשרים מרכזיים וחזקים התבררה כמאוד מאוד מוצלחת..
    -אינטר עדיין תזכה באליפות,אנחנו נאבק עם מילאן על המקום השני,המשחק הזה לא משנה כלום..
    ולסיום....
    |
    |
    |
    /\

2. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

עומרי, אל תגזים. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx עדיין אל תשכח שיש את בופון שירש את סרט הקפטן ואח''כ יש גם את קייליני שמדבר כאחד הסמלים הבאים. מארקיזיו הוא יורש העצר של קייליני (בצחוק, כן?). דווקא אני לא מסכים שמלו לא מאופס, היה לו משחק מצוין בסה''כ, למרות שהוא מסוגל להרבה יותר. ראנוקיה, בוקטי או וואטאבר בעונה הבאה במקומו של קנאברו הגמור. מחר יום ארוך ואני פשוט לא מסוגל ללכת לישון, החיוך האידיוטי עדיין מרוח לי על הפרצוף.

3. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

קלאודיו מרקיזיו גדל אצלנו,ברור לי שבופון יהיה זה שיקבל את הסרט אחרי אלכס ומגיע לו אחרי מה שהוא נתן,קייליני בדרך להיות סמל גם כן אבל לא גדל בטורינו..
    בכל אופן מספיק בחיזויים עתידיים.. זה הרי יגמר בנאחס...

4. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

פררה: "משחקים מהסוג הזה מגדירים את עצמם לבד"
    http://www.tuttosport.com/images/35/C_3_Media_940635_immagine_l.Xxx
    "אנחנו מאד שמחים, שבעי רצון ומרוצים. למרות זאת, כעת אנו צריכים להתכונן ליום שלישי וכבר אמרתי זאת לבנים. הייתי מאד רגוע מאד. במהלך השבוע אפילו לא הייתי צריך להתכונן למשחק, מכיוון שמשחקים מהסוג הזה מגדירים את עצמם לבד. בסה''כ אספנו 3 נקודות נוספות הערב, אבל לקחת אותם מאלופת איטליה עושות אותן יותר מתוקות והן נותנות לנו ביטחון להמשך העונה. מארקיזיו שיחק לגמרי נפלא הערב עם מספר מהלכים נפלאים במחצית השנייה. הוא עדין מתאושש מפציעה קשה ולא יכולתי לחשוב על שחקן אחר שיכבוש שער ניצחון כל-כך יפה. באנו עם תשומת הלב הנכונה במהלך השבוע, למרות ריצה שלילית לפני המשחק הזה. הקבוצה חזרה עם התגובה שחיפשתי ויותר מזה איני יכול לבקש מאנשיי."

מארקיזיו: "שמח שהבקעתי שער חשוב עבור קבוצתי"
    http://cache.daylife.com/imageserve/00DQa9Ed262aM/610x.Xxx
    "אני עדין עובד קשה במהלך השבוע אך הברך עדיין עושה לי קצת בעיות. במחצית השנייה הצלחתי לברוח קצת מהשמירה, ואני שמח שהבקעתי שער חשוב עבור קבוצתי. הניצחון הזה מאד חשוב עבור המורל שלנו. ניצחנו אינטר טובה וזה לא היה קל להיות מאחוריהם בשנים קודמות. כעת חזרנו לצוד ולא לשכוח את מילאן שחזרה למירוץ עם מספר הופעות משכנעות במהלך השבועות האחרונים. אני מאד שמח עבור יובנטוס ובמיוחד עבור האוהדים שהתנהגו הלילה ללא דופי ועמדו מאחורינו גם ברגעים הקשים."

5. cazzo Il Capocuoco

הדברים עוד רחוקים מלהקבע העונה, אינטר בקושי טועה למרות המשחק הבינוני שלה, יובנטוס עוד לא השתפרה במשחק שלה ובעיקר בגלל המוטיבציה ניצחה היום, ומילאן שיחקה מול חצי סמפדוריה, שזה לא ממש חוכמה גדולה. אבל עדיין כיף לראות את ז'וז'ו מקבל הרחקה מסקאני אחרי שהציניקן הלוזיטאני צועק לו באירוניות "בראבו, בראבו ארביטרו" ומוחא כפיים. רובין קאזאן תנסה להכין את החזרה שלו לאנגליה כמה שיותר מוקדם...בינתיים יובנטוס באה במצב רוח טוב לקראת באיירן, שזה המשחק המכריע הראשון שלה העונה והיא חייבת לשחק באותה אגרסיביות ואינטנסיביות כמו מול אינטר אם היא רוצה כמה מיליוני פראנקים שוויצרים והזדמנות להגיע לרבע הגמר.

נערך לאחרונה ב: ‏6/12/09
  6. 亚历山大帕托 Member

- כשהסתכלתי על השער הראשון שוב, ראיתי משהו שלא הבחנתי בו בשידור הישיר. טוב, הכל קרה כל כך מהר, בקושי הספקתי להתיישב כשהמשחק התחיל, ולא הראו את זה בהילוך החוזר. אנטוניני! איזו חטיפה ופריצה! הבלוצ'רקיאטי נתפסו עם המכנסיים למטה רק בזכותו.

- פאטו מבצע את המהלכים שלו כל כך הרבה יותר טוב כשהוא מגיע מגיע משמאל. הוא די חסר תועלת בעמדה שלו בימין, הוא לא מצליח לעבור שם 2-3 שחקנים ולחדור לרחבה כמו שהוא עשה כמה פעמים הערב מאז שדיניו הוחלף. כמעט כל השערים שלו עד כה העונה הגיעו כשהוא קיבל את הכדור ברחבה, אבל לא תוך ניצול איכויות הפריצה שלו מאגף. העיקר שהוא מבקיע כל משחק שני ולא מתלונן יותר על התפקיד, בינתיים... ויש לי טענה כלפיו: הוא אגואיסט! כשהוא פורץ לרחבה הוא הולך עם הראש בקיר ובועט ישר, לא משנה שזה יפגע בגוף של השוער. הערב הוא יכול לבשל שני שערים אחרי פריצות כאלה מימין והוא בזבז את ההזדמנויות. כבר יש לך שער, 3:0, תן לחברים להבקיע, ובמיוחד להונטלאאר המסכן. כמות הבישולים שלו (העונה עדיין אין בליגה) מכעיסה, והוא חייב ללמוד להרים את הראש ולחפש את השחקן הפנוי קודם בשביל להפוך לכדורגלן גדול באמת.

- איך אמברוזיני משחק כל כך טוב? מישהו יכול להסביר לי? סתם, אני יודע, כי הוא משחק בימין בתפקיד של גאטוזו ולא בצד שמאל כמין גרזן שהולך קדימה ומתיימר לתקוף, אבל אני לא מפסיק להתפעל מהכושר הפנטסטי שלו. אני חושב שזו העונה הכי טובה שלו עד כה במדי מילאן, טפו טפו טפו.

7. cazzo Il Capocuoco

http://www.agoramagazine.it/agora/local/cache-vignettes/L340xH250/roma_lazio-2-eb89f.Xxx

סטטיסטיקות

הדרבי של הבירה שוחק בסה"כ 163 פעמים בכל המסגרות והמשחק הקרוב יהיה ה133 במספרו המסגרת הסריה אה.

לרומא 58 נצחונות בעוד ללאציו 46 ו 60 תוצאות תיקו

רומא כבשה 198 בעוד אינטר כבשה 162 מה שמעניק לרומא מאזן חיובי של +36 וללאציו מאזן שלילי של -36

הנצחון הגדול ביותר של רומא: 5-0 ב1 בנובמבר 1933
    הנצחון הגדול ביותר של לאציו: 4-1 ב6 ינואר 1998
    המפגשים האחרונים בניהן:
    רומא - לאציו : 0-0
    רומא - לאציו : 3-2
    לאציו – רומא : 3-2
    רומא - לאציו : 1-0
    לאציו – רומא : 4-2

http://img148.imageshack.us/img148/9012/dbupdateseditorshb1.Xxx

אפשר לעשות בכורה בגיל 58 עם שיערות מאפירות? מסתבר שכן, קלאודיו ראניירי, רומאי בנשמתו, מעולם לא שיחק נגד לאציו במשחק רשמי במדי רומא אלא רק במשחקי מחלקות הנוער. "אני מתרגש, הזכרונות שלי עדיין חיים, עוד בתקופה שבה הייתי מתבגר, הייתי הולך למשחקים של רומא ועדיין היציעים היו מעורבים באוהדים משני הצדדים. היו ירידות אחד על השני, אבל האלימות לא הייתה. זאת פעם ראשונה שאני אהיה חלק בדרבי רומאי נגד לאציו, אחרי שניצחתי עם אתלטיקו מדריד בסנטיאגו ברנאבאו ועם צ’לסי הייתי מדריך אותם למשחקים החשובים נגד פולהאם. המשחק ביום ראשון בערב יהיה לא צפוי, כל דבר יכול לקרות ותמיד אומרים פה ברומא שהאנדרדוג תמיד מנצח בסוף. אבל במקרה שלנו, אני לא מאמין במשבר של לאציו ואני לא בטוח שאנחנו פייבוריטים ברורים לנצח. עד עכשיו גם התכולים וגם הזאבה הפסידו אותו מספר משחקים אבל אנחנו ניצחנו יותר מאיתם, ועדיין ההגנה שלהם יותר מרשימה משלנו. המפתח הוא הנחישות ומי שיהיה נחוש יותר ינצח."
    ביום שבת, יממה לפני המשחק הקבוצה התאמנה בטריגוריה לעיני 70 אהדים מקומיים שעוד הצליחו לפרוץ לכר הדשא, ושם קיבלה את הלהט שלפני המשחק הזה. החימום היה ארוך מהרגיל והעיתונאים הבחינו שרק מקס טונטו הפצוע לא היה שם. המגן הוא השחקן היחיד בסגל שלא עומד לרשותו של קלואדיו ראניירי לקראת הבכורה שלו בדרבי של הקופולונה. מרשימת הפצועים הענקית שאיתה התחילה את העונה, נשאר גם דניאלה דה רוסי, אבל הלחי לא אמור להפריע לו והוא כנראה יפתח כרגיל ב11 הפותחים כמו שקרה ביום חמישי. המערך הצפוי הוא 4-2-3-1, בו לצוות הטכני אין הרבה מה לשנות, מאותו הרכב שהבטיח את ההשארות בגביע אופ"א וניצח את באזל מפנדל של אימפראטורה טוטי ומונטנגרינו ווצ’יניץ’ . השאלה הבאמת חשובה, שמטרידה מעט את אוהדי הצהובים אדומים היא מי ישחק בעמדת המגן הימני. האם זה יהיה הארגנטינאי הבינלאומי ניקולאס בורדיסו שהגיע מאינטר, או דווקא מארקו מוטה שרגיל יותר לעמדה הזאת. יכול שגם מארקו קאסטי עלול להפתיע ולהופיע בהרכב הרשמי שאותו ירשום ראניירי. ניצחון יהיה מעולה מבחינת רומא, שרוצה לנקום על ההפסד 4-2 האחרון מהעונה שעברה, אבל לשמור על רשת נקייה ירצה יותר את המודאגים מההגנה השבירה של הקבוצה.

http://img73.imageshack.us/img73/4433/61502123vd3.Xxx
    (4-2-3-1):
    ז'וליו סרג'ו ברטאניולי; בורדיסו , מקסס, ז’ואן ,ריסה; פיזארו, דה רוסי; פרוטה, מנז, ווצ'יניץ' ; טוטי.

http://bastardisenzagloria.corrieredellosport.it/img/big/TottiViHoPurgato.Xxx
    שוב יעשה צחוק מלאציו? הקיסר פראנצ’סקו הראשון.

http://img148.imageshack.us/img148/9012/dbupdateseditorshb1.Xxx

בניגוד לרומא שהתחילה את העונה רע והמשיכה את המשחקים האחרונים שלה בהשתפרות, לאציו נשארת בתחתית. דווידה באלארדיני עקב פקודה של הנהלת הקבוצה לא מדבר לתקשורת, כמו למעשה כל גורם בלאציו. מי זוכר את הניצחון של התכולים בקן הציפור של בירת הרפובליקה העממית של סין, אז אינטר נכנעה והפסידה את הסופרקופה? באותו חודש אוגוסט גם הגיע הניצחון האחרון עד כה של הביאנקוצ’לסטי בסריה אה, על אטאלנטה, יריבה ישירה בתחתית. בגביע אופ"א, לשמחת אוהדי רומא, הקבוצה השנואה אומנם ניצחה את ויאריאל ולבסקי סופיה אבל הודחה מהמפעל ע"י הפסדים לרד בול זלצבורג, האלופה האוסטרית. בקיצור, סביר להניח שעם הנהלה אחרת ובוס כמו מאוריציו זאמפריני, באלארדיני כבר היה מוצא את עצמו מובטל בבית. המצב נוראי, ארבעה חודשים עברו, והם נראים לאוהדי לאציו כמו 400 שנה. קשר לאציו לשעבר בשנות השמונים, ג’אנקרלו קאמולזה עשוי למצוא את עצמו כמחליף , וינסה למצוא לקבוצה החבוטה דרך חדשה כדי לצאת מהתחתית. בינתיים לקראת המשחק החשוב, עושה רושם שמהאימון האחרון בפורמלו, לא יהיו הרבה שינויים, למרות הצרות הצרורות. לאחר תיקו 0-0 עם בולוניה בשבוע שעבר, ותיקו 0-0 לפני שבועיים בנאפולי, המשחק האחרון בזלצבורג הביא הפסד נוסף העונה, אבל הראה כי שחקנים כמו מאורו סאראטה ופאסקוואלה פוג’ה מוכנים לתת את הכל נגד הזאבה המתועבת. הקשר הנאפוליטאני צפוי לשבת על הספסל, אבל סביר להניח שהוא יקבל דקות משחק. סאראטה ישחק לצידו של תומאזו רוקי בהתקפה ומאתוזאלם ינסה למסור את הכדורים שאמורים לעבור דרך הרשת של היריבה. סטפן אנדריי ראדו פצוע ברגל השמאלית ולא ידוע אם יהיה בכלל הספסל, מה שבטוח, הגנן הארגנטינאי, חוליו קרוס לא יהיה גם הוא עקב פציעה. ניצחון יוציא את לאציו לדרך חדשה?

http://img73.imageshack.us/img73/4433/61502123vd3.Xxx
    (5-2-1-2):
    מוסלרה; ליכטשטיינר, דיאקיטה, סטנדארדו, סיביליה, קולארוב; ברוקי, בארוניו, מאתוזאלם ; רוקי,סארטה

http://www.laziofanblog.com/wp-content/uploads/2008/11/tommaso-rocchi.Xxx
    יושיע? תומאזו הונציאני.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/12/09
  8. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

תודה רבה יובה. הפער כרגע מאינטר הצטמצם רק לארבע נקודות. עדיין מוקדם לדבר על אליפות אבל כולם יסכימו איתי שמילאן משחקת את הכדורגל המהנה באיטליה. שימו לב שבארבעת משחקי הליגה האחרונים של מילאן היא הבקיעה 11 שערים. ממוצע של כמעט 3 שערים למשחק. מילאן צריכה להמשיך ביכולת הנהדרת שלה כי במחזור הבא היא תפגוש את פאלרמו בעוד שלאינטר יהיה מפגש קל על הנייר נגד אטאלנטה.

הצמרת כרגע:
    1. אינטר 35 נק'
    2.מילאן 31 נק'
    3.יובנטוס 30 נק'

9. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

דבר האוהדים - דרבי דלה קאפיטלה

דעתו של Koby Romanista:
    יריבות גדולה יכולה להבנות על הבטים אידיאולוגים, פוליטים או על סדרה של ארועים היסטוריים. בחרתי להתעלם מכל הסובב את הדרבי הרומאי ולהתרכז אך ורק ביריבות הגדולה על המגרש. ברשותכם אחזור 11 שנים אחורה לדרבי הראשון שלי. בעודי אוהד קאלצ'יו נייטלרי התיישבתי לצפות בדרבי הרומאי. ראיתי קבוצה של אריקסון שמתמודדת על אליפות עם כוכבים כמו מנצ'יני, נדבד, סאלאס וויירי עולה כפייבוריטית ברורה נגד קבוצה צעירה,לא מנוסה אך גם סופר התקפית של זמאן. המשחק נפתח ורומא כבשה ראשונה מרגליו של דלווקיו. מנצ'יני השווה בוולה נהדר ובמהרה גם הפך את התוצאה. פטרוצי הורחק אחרי הכשלה של סאלאס שבהמשך גם כבש שער מפנדל והעלה את לאציו ל3-1 ויתרון מספרי על המגרש. כאשר הכל נראה אבוד, כוכב עולה של רומא בשם פרנצ'סקו טוטי בישל שער לדי פרנצ'סקו וכבש בעצמו את השיוויון המפתיע. בתוספת הזמן פסל השופט פארינה שער של דלווקיו בטענת נבדל מפוקפקת והמשחק הסתיים ב3-3. הדרבי הראשון ההוא היה המשחק הכי משובח והכי מלהיב שראיתי מימיי ולא יכלתי לחכות לסיבוב הבא. כאשר זה הגיע, בחרתי לאחר למסיבת היומולדת שלי כדי לראות את המשחק כאשר הפעם אני בצד הג'יאלורוסי עקב הנחישות שגילו במשחק הקודם. ואיזה משחק זה היה, התקפה אחרי התקפה, 3 אדומים, צמד של דלווקיו ועוד אחד של טוטי לרומא, שער מצמק של ויירי ללאציו. אחרי אותו משחק הייתי הרבה יותר החלטי, אני עם רומא לאורך כל הדרך. בדרבי הבא צפיתי בתור אוהד ג'יאלורוסי, כאשר הפעם הייתה קבוצה אחת על המגרש שעשתה כל העולה על רוחה. בדקה ה30 רומא הובילה 4-0 מצמד של דלווקיו וצמד של הרכש החדש מסמפדוריה הלא הוא וינצ'נזו מונטלה. המשחק נגמר בתוצאה 4-1 וסגר שלישיית דרבים ראשונה שלי שהשאיר טעם של עוד.

דעתו של GRANDE LAZIO:
    מצא זמן להגיע הדרבי הגדול הזה. לוטיטו, באלרדיני, אוהדים, האווירה הכוללת במועדון - תוהו ובוהו אחד גדול בעקבות התוצאות העלובות, המיקום בטבלה, הזלזול של השחקנים וחוסר התשוקה שלהם, כל זה מוביל לאללה יסתור גדול במשחק העונה של לאציו, משחק שמצד אחד יכול לפתוח לנו את העונה מחדש, אבל מצד שני גם... נו, אתם יודעים, לסגור אותה הרמטית עם סימן קריאה חד וברור. להתראות ליגת אירופה ומעלה, שלום מאבקי תחתית, בקיצור.
    אוהדי לאציו, שגם כך יהיו במיעוט בגלל הביתיות של היריבה הנתעבת, לא צפויים לפוצץ את היציעים, אבל אתם יודעים, דרבי זה דרבי. האירידוצ'יבילי חם על לוטיטו ולא עוזב אותו, את ה'לוטיטו פצו די מרדה' אפשר לשמוע כל משחק, עם או בלי אוזניות. 20 אלף (לפעמים גם יותר, תלוי מה קורה על המגרש) שואגים בעוצמה כדי להעביר את המסר הכי חזק שהם יכולים, והוא מגיע לאוזניים הנכונות, אם כי לא ללא תועלת מיוחדת. הנשיא המושמץ והלא צנוע בעליל יחזור שוב ושוב על המנטרה הקבועה - "בלעדיי אין לאציו", ו"החזרתי אותה לחיים ממצב של קומה", אך כשרואים את התוצאות ואת האווירה במועדון, באמת שאין לו במה להתגאות. סיפור פאנדב ולדסמה הוא רק חלק מהשטויות והטעויות שלו, שבעקבותיהן הידרדר המועדון לשפל הקיים. קלישאה בשקל, אבל הדרבי הוא באמת מעל הכל, באמת התרופה למכה, הפיתרון להרבה מהבעיות הקיימות, ו-W בו שווה ערך להרבה יותר מ-3 נק', תנסו למהפך בשינוי החשיבה של בעל הבית למועדון, וביחס של השחקנים לקבוצה. אחרי ניצחון במשחק כזה, אף אחד לא ייתן להם לחזור לאפרוריות המרגיזה, ולאדישות הנסבלת שהפגינו ברוב המשחקים. לוטיטו כבר הודיע שמדובר במשחק מפתח עבור הרבה מהשחקנים, אבל לך תדע אם המסר הועבר או לא, כמה ואיך.

האוהדים לא יודעים איך לאכול ת'משחק הזה. גם היריבה פחות או יותר על הקרשים, זה לא שהיא רצה לסקודטו ואנחנו מפגרים ב-100 קילומטר ממנה, יחסי הכוחות שקולים, אם כי במצב הנוכחי של לאציו שום הפסד לא יתקבל בהפתעה. אחרי 2 הפסדים לרד בול זלצבורג, אף אחד לא יודע כבר מה לחשוב. רק העובדה שלאציו זקוקה לנס כדי להעפיל שלב בבית עם ויאריאל, זלצבורג ולבסקי סופיה ממחישה הכי טוב את המצב. לאן הגענו, לוטיטו, לאן הגענו... 8 משחקים בלי ניצחון בכל המסגרות. העיקר שפרזידנטה, או 'רומניסטה' בשמו החדש ע"פ הקהל, מרוצה מעצמו ומהדרך החדשה שלו.
    ואחרי כל זה, לעזאזל לוטיטו, בלארדיני וכל האווירה העכורה. ניהיה קצת אופטימיים, נאהב את הקבוצה שאהדנו כל חיינו, נתמוך בה, נפרגן לה, ניהיה איתה ברגע השיא שלה, ונייחל שהבטלנים על הדשא (סורי, לא יכולתי להתאפק) יזיזו את התחת כדי להציל את הכבוד האבוד של לאציו, מועדון הפאר שהדרדר למערבולת מסוכנת ומחכה בקוצר רוח למצילים הגיבורים שיגיחו עם החסקה המפורסם וימנעו טביעה ידועה מראש.

אז לפני המוות הקליני, הנה צ'אנס חד פעמי לשחקנים להתעלות, ולהתגבר על כל הטררם המחורבן סביב הקבוצה.
    זריחה או שקיעה? נסבול עד סוף השבוע.

אבאנטי לאציו, אבאנטי!
    http://img46.imageshack.us/img46/8836/69335873.Xxx

10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

11. !Sempre Inter Member

כל אחד עם טיפת מושג בכדורגל יכל לחזות את זה. הקישור שלנו שווה לתחת בלי סניידר, וככה הוא גם נראה אתמול. אטו ומיליטו הופכים לווינגרים והעוקץ ההתקפי שלנו יורד לטמיון. מקווה שנשרוד את משוכת קאזאן ונתחזק בינואר בקשר-שניים כדי להשתדרג. לליגה יספיק, לאירופה לא.

לא הבנתי על מה הרחיקו את מוריניו. כפיים? ברור שמחפשים אותו, וידוע לכולם למה. ביזיון.

אוהדי יובנטוס, זהו רגע השיא שלכם, תהנו, עד המשחק הבא. כולם יודעים מי תזכה באליפות לבסוף נכון? יפה. מלו צריך להיות מורחק לכמה משחקים על המרפק המכוון הזה. גועל נפש של שחקן.

לאציו לא תסתבך בתחתית. לדעתי היא תצא מזה בזכות הסגל והעוצמה של המועדון.

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

13. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מלו צריך להיות מורחק? הוא בקושי פגע בו,אם בכלל בעוד ה** הזה התפתל וקפץ כאילו הרגע פגע בו פול-טריילר בפנים. באלוטלי הוא בושה. בושה לאינטר,בושה לכדורגל,בושה לעם האיטלקי בושה לעם הגנאי,בושה למשפחת באלוטלי,בושה לכל דבר שהוא קשור אליו בדם או סתם בכיף של שלום שלום.

אוהדי יובנטוס,אגב העלו באנר אתמול של 'אל תצחיק אותנו באלוטלי,היינו שונאים אותך גם אם היית לבן' ואחרי אתמול שמשהו ינסה להגיד שקריאות ה'אם תקפוץ,באלוטלי ימות' הם גזעניות ולא נטו בגלל הילד המטומטם הזה.הוא נכנס אתמול,אחרי שכל איטליה והעולם יצאו להגנתו בשל 'קריאות גזעניות' ובמקום להצדיק את עצמו ולשחק כדורגל,אם לא בשביל עצמו או המועדון לפחות בשביל כל העולם שיצא להגנתו,הוא נכנס ובלי בושה אחרי 60 שניות מתחיל לריב עם שחקני יובה,עושה הצגות בכל דקה,מעצבן,מתגרה כאילו בכוונה...

אז כן..
    Se saltelli, muore Balotelli!

וד"א הרחקות,אם כבר אז קיבו צריך להיות מורחק ואני בכלל לא מבין איך טיאגו מוטה הצליח להוציא מהשחקן הכי חייכן ורגוע את העצבים,בחיים לא ראיתי את בופון ככה.

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מלו דווקא כן היה צריך להיות מורחק. העובדה שהוא החטיא ולא פגע בבאלוטלי לא מנקה אותו מאשמה.

15. 亚历山大帕托 Member

מלו לא היה צריך לקבל אדום, הוא קיבל צהוב (שני) ובצדק. בכך זה נגמר, ואין שום סיבה לועדת המשמעת להרחיק אותו למשחק נוסף. אני לא חושב שזה אפשרי מבחינה חוקית, כי המקרה לא נעלם מעיני השופט.

הרחקה לקיבו לשני משחקים - הגיוני ומתבקש.