המחזור ה-15 בסריה A:: הדרבי דלה מולה חוזר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏30/11/12.

1. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

פעם בחצי שנה פאלוסקי יוצא מהחור שלו ועושה משהו סביר עד ראוי בליגה הזאת, וישר בעקבותיו מגיע איזה מילאניסטה שנזכר בו. זה מפגר, כי הוא לא יותר טוב מבויאן ופאציני והוא לא טוב יותר מאף חלוץ בינוני אחר בליגה. אם הוא לא היה שחקן בית אף אחד מכם לא היה יורק לכיוון שלו.

2. 亚历山大帕托 Member

פאלוסקי אצלנו ב-07/08 > בויאן ופאציני יחד העונה. הפציעות עיכבו את הפריצה שלו עד עכשיו, אבל כישרון יש לו בכמויות. הוא בסה"כ בן 22 ויש לו עוד הרבה זמן להוכיח את עצמו. הפציעה האחרונה שלו שקרתה בקיץ לא קשורה לקודמת ואולי סוף סוף העונה יצליח להראות מה הוא שווה. אני לא מאמין שאתה מביע התנגדות כלשהי לכך שנעיף את בויאן ופאלוסקי ייכנס לרוטציה במקומו.

3. VAR Member

פאלוסקי ב-2007/8 שיחק כמה? חמישה משחקים? מהם 2 בגביע בכלל...

4. 亚历山大帕托 Member

5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבלמים של פיורנטינה > אל שרעווי > החלוצים של יובנטוס. בסדר זה, הייתי מעדיף אותם בחוד של הקבוצה שלי.

6. cazzo Il Capocuoco

אין לי סטטיסטיקה, אבל נדמה לי שפיורנטינה מנצלת הכי טוב העונה את המצבים הנייחים מכל הקבוצות, שם בדרך כלל רודריגס מבקיע, ואם לא היום זה סטפאן סאביץ' (קרן של בורחה ואלרו, חופשית של פאסקואל). מצד שני, ההגנה של הויולה קצת מתרופפת לאחרונה, היא סופגת יותר שערים, במחצית הראשונה ראינו את טיסונה מנצל את החופש בין השלישית האחורית לקישור ובועט טוב, הייתה עוד הזדמנות אחת שהגיעה למשקוף. יותר מזה, בנוסף להגנה, אם הייתי מונטלה, הייתי מודאג מכך שהטוסקנים מתקשים בליצור הזדמנויות ממשחק שוטף, כי כל הקבוצות יודעות שצריך לצופף טוב כי המשחק מתבסס על הרבה מסירות קצרות (ואלרו, פיסארו...) והרמות מצד ימין (קואדראדו בעיקר). אבל אלחמדאווי לא הצטיין היום...נגמר בתיקו...

מצד שני, לא ציפיתי הרבה מסמפדוריה, אבל איקארדי (שהעדיף את נבחרת ארגנטינה הצעירה על המקבילה האיטלקית) היה מצויין היום, עשה הרבה תנועה והשתדל כמה שאפשר לעזור במצב הקשה הנוכחי.

נערך לאחרונה ב: ‏2/12/12
  7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

במעט שראיתי, יצא לי לראות את הגול בכורה שלו בלייב, שחקן נחמד. אבל הימור שלי, הבחירה בנבחרת צעירה זו או אחרת לא תשנה כלום כי לבוגרת, כל אחת מהשתיים, הוא לא יגיע...

8. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

דיאמנטי שחקן כ''כ אנדרייטד שזה פשוט מדהים. פשוט ענק. ההתקדמות שהוא עשה בשנתיים האחרונות היא פשוט מטאורית. כ''כ דומיננטי, כ''כ מהיר מחשבה, כ''כ חכם, כ''כ אחראי, מסירות שפשוט ללקק את האצבעות, ראיית משחק אדירה וכמובן בעיטה פנטסטית (איזה גולאסו הוא נתן אתמול). חבל שהוא כבר נושק ל-30, אחרת בשמחה רבה הייתי רוצה לראות אותו ביובנטוס להרבה שנים קדימה (אני חושב שגם אוהדי שאר הקבוצות הגדולות יסכימו איתי פה אחד). בולוניה הרוויחה קפטן נהדר ולא פחות ראוי מדי-ואיו.

נערך לאחרונה ב: ‏3/12/12