המחזור ה-15 בסריה A:: הדרבי דלה מולה חוזר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏30/11/12.

1. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושב שמלר כל כך אוהב את הליגה הזאת (לא כמו את הפרמייר ליג לפחות), אבל הוא מקצוען ומבין כדורגל וטורח להתעדכן (לעיתים פה) במה שקורה לפני שהוא עולה לשידור. השאר - לא ממש, וזה באמת מעצבן.

2. 亚历山大帕托 Member

בויאן אאוט, פאלוסקי אין.

3. Chievo Member

מתסכל, ניצחון לא צפוי של קייבו בג'נואה שפתחו טוב את המחצית השנייה, גם כשהיינו ביתרון לא האמנתי שננצח במיוחד אחרי ההרחקה של אנדרואלי (בפחות מחמש דקות שני כרטיסים צבוהים די מיותרים).

לא זכור לי שפאלוסקי הבקיע שלושער לפני המשחק הזה (אם אני לא טועה אז מזל טוב, לא מבין למה קוריני החליף אותו), ו- (cherry on top of the cake)... ניצחון על ג'יג'י דל נרי.

4. 亚历山大帕托 Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

5. Chievo Member

הכוונה לפרק הזמן במחצית השנייה בין השער של ינקוביץ' לבין השער של סטויאן.

אנדריי? זה אתה?

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההרכב ההזוי הזה סיפק את הזמאנלניה (מצור על שער היריב במשך 45 דקות ברציפות) שאיחלנו לה עוד מהקיץ.

הסבר:
    פיאניץ' נטל הגנתי בשלישיית הקישור ומתאים מצויין למשבצת של לאמלה בה הציג היום משחק מצויין, אוסבלדו (הפצוע) או דסטרו לא יכולים לשחק שם ועל לופז כנראה עדיין לא סומכים (בטח במשחק ומגרש כל כך קשים). בנוסף, אוסבלדו ודסטרו ביחד כמעט והפסידו לנו נקודות אפילו מול פסקארה והוכיחו לא פעם שהם לא מסוגלים לשחק יחד במערך של זמאן. שניהם פינישרים טובים שצריכים לשחק קרוב לשער עם שני שחקנים יצירתיים הרבה יותר מכל צד. אותי דווקא מדאיג שרק פציעה של אחד מהם הובילה למשחק (או לפחות המחצית) המצויין הזה.

נערך לאחרונה ב: ‏2/12/12
  7. Alta Tensione Member

http://www.totalodds.net/Jose_mourinho_123.Xxx

8. VAR Member

עכשיו קלטתי אותך... פטיש לנכים שמשלימים 10 משחקים בעונה.

9. 亚历山大帕托 Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wave.Xxx

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובכללי:

בתחילת העונה היה אי שביעות רצון של האוהדים מהרג'יסטה היווני שלנו. אולי בגלל חוסר סבלנות לתת לילד להתאקלם ואולי בגלל הציפיה לראות במרכז המגרש את דה רוסי (למרות שאף פעם לא התאים לתפקיד). היום הוא הוכיח כמה הוא חיוני לקבוצה ועד כמה הוא מוסר איכותי (ההקשתה לפלורנצי בשער הראשון תאווה לעיניים).

הצמד של דסטרו boost מצויין לביטחון שלו. עוד 16 כאלה ונהייה חייבים ג'לאטו ליותם. אבל, החגיגות המוגזמות שלו במשך 4 דקות עם דגל הקרן והחברים על הספסל (היה חסר רק להודות להורים בקהל) כאילו לא כל יצור חיי עם 2 רגליים היה מוציא לפועל את תצוגת האומנות הזאת של טאקצידיס ופלורנצי - מעצבנות. בוודאי כאשר הקבוצה בבליץ בשלב האחרון של המשחק ועדיין ללא שער יתרון.

השער הנהדר של פרוטה והחגיגות עם האוהדים עשו לי את היום. מרגש לראות את האלוף הזה נלחם ומנצח את המשחק בגיל 35. החזיר אותי 5-6 שנים אחורה.

פלורנצי - עוד משחק נהדר אבל הוא חייב להתחיל לקבל מנוחה. אולי עכשיו זה יתאפשר כשדה רוסי חוזר מההופעה של רולינג סטונס.

טוטי - משעמם כבר. העונה הכי טובה שלו מאז 2007\2008.

בגדול, חוץ מבראדלי כולם היו טובים ותרמו לניצחון החשוב הזה. grazie.

נערך לאחרונה ב: ‏2/12/12
  11. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

שחקן הבקיע שלושער... להחתים למילאן!

תגיד אנדריי, מה אתה פרציוזי או משהו?

12. 亚历山大帕托 Member

ממך ציפיתי ליותר.

13. AS R Member

דסטרו באמת מביך. מבקיע מול שער ריק נגד הקבוצה שבגללה הגעת למועדון הזה וחוגג כאילו הבקיע שער במספרת בגמר ליגת האלופות נגד לאציו בדקה ה-90. עד היום לא ידעתי שאפשר להתעצבן משער של שחקן מהקבוצה שאתה אוהד.

פיאניץ' באמת נתן משחק טוב וגם טאקסידיס עם המסירה המדהימה בשער הראשון.
    פרוטה נראה שחקן די גמור בזמן האחרון, אבל זמאן התעקש לתת לו הזדמנויות והיום הוא החזיר עם שער קריטי.
    מארקיניוס עם עוד משחק לפנתיאון, למרות שהרבה עבודה לא הייתה לו היום, אבל התיקולים שלו פשוט נהדרים.
    אין מה לומר, זמאן בהחלט מבין כדורגל בצורה מדהימה, לפעמים זה מפתיע אותי שבקריירת האימון שלו הוא לא זכה להצלחה גדולה בסך הכל ואימן בעיקר קבוצות קטנות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/12/12
  14. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה פיספסתי פה? שימוש בסרקזם כדי לצחוק על אוהדי מילאן שקופצים שבכל פעם שפאלוסקי יוצא מהחור שלו?

אם כן, אני חוזר בי. אם לא, אתה דביל.

15. 亚历山大帕托 Member

תספר לי יותר על איך שבויאן ופאציני עדיפים עליו.