המחזור ה-15 בסריה A:: הדרבי דלה מולה חוזר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏30/11/12.

1. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אור שים משקפיים, הפנדל היה על נוצ'רינו וזה היה פנדל ברור אבל זה מתאזן עם הנבדל של אלשע

2. Muurad Member

הפנדל היה על נוצ'רינו אבל זה לא מה שהוא רשם והתייחס אליו, ההודעה הייתה בנוגע לעברה מחוץ לרחבה.

זה לא מתאזן עם הנבדל אגב לדעתי, כי השער שלכם שבר את הקרח במצב שקטאניה הובילו 1-0, המשמעות של שער כזה היא אדירה במצבים האלה.

נערך לאחרונה ב: ‏30/11/12
  3. Alta Tensione Member

הוא התכוון למה שהיה על אל שערוואי שאורסטו הוציא לו צהוב על התחזות ושם הצדק איתו כי זה באמת היה מחוץ לרחבה (בצפייה ראשונה זה היה נראה לי בפנים. טעות שלי).

רוביניו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

4. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

איכשהו זה תמיד נגמר עם רוביניו באותה צורה. כזאת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

5. Muurad Member

מילאן מנצחים, נפרטיטי דופק צמד, בואטנג מקבל אדום.

WIN-WIN-WIN SITUATION לאוהדי מילאן

6. VAR Member

לא אוהב לנצח ככה. ולא, הפנדל שנוצ'רינו לא קיבל לא מקזז את הנבדל.

קטאניה יכולה לבוא בטענות רק לבריינטוס כמובן, אבל מהצד שלי באמת הייתי מעדיף שיפסלו את השער הראשון של אלשעראווי.

7. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אפתח רגע את הפנקס... רק שנייה... כן! הנה השמות:

כולכם, תלמדו משהו:

http://i48.tinypic.com/ri7rf5.Xxx

די לבכייניזם.

8. Alta Tensione Member

הפרחים והתודות לבריינטוס שהביא עוד שבוע של שקט. קטאניה די הרימה ידיים אחרי האדום אבל איכשהו גם את זה כמעט דפקנו.

הלאה.

9. 亚历山大帕托 Member

איזה קרח? האדום של באריינטוס המיס את כל המשחק של קטאניה ורק במזל אנדוחאר לא הוציא עוד 2-3 כדורים מהרשת. הנקודות מוצדקת בכל מקרה כי זה נגמר בהפרש של שני שערים.

10. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

חלק מלהיות אוהד כדורגל הוא גם להוציא עצבים במחצית ולפני, my bad. להגנתי ייאמר שזה נעשה גם שאנחנו מובילים. אור הצדק איתך, אני מתנצל.

הפרחים לקטאניה, אם לא האדום אני לא חושב שהיינו מנצחים ובטח שלא בתוצאה הזאת, אני לא יודע מה יהיה עם בואטנג שעדיין משחק כמו הצרות שלי או עניין המצבים הנייחים של הקבוצה הזאת אבל אי אפשר בלי גם לומר כמה מילים טובות, אלשע. איזה שחקן!

11. 亚历山大帕托 Member

אגב, לא מפתיע בכלל שהשער שספגנו הוא על המחליף של ז'פס ומנגיחה ברחבה. הקולומביאני מנצח 5.3 מאבקים אוויריים במשחק - הכי גבוה בליגה. הבלם הכי טוב שלנו (וזה לא מצחיק או עצוב).

12. Muurad Member

אתה מבין כדורגל בדיוק כמוני, האדום שינה את המומנטום, אבל השער שבר את המשחק. עוברות עוד כמה דקות וקטאניה עושים חילוף הגנתי, והזמן מתחיל לאכול אותכם מבפנים כשהם עושים הכל לשמור על היתרון.

הייתם טובים במחצית השנייה, אבל אי אפשר להתעלם מהעובדה שהשער הלא חוקי שבר את המשחק, ופחות או יותר נתן לכם את הניצחון על מגש, כשרוב ההזדמנויות הגיעו אחרי שהלחץ כבר לא היה עליכם.. יכול להיות שהייתם מנצחים גם בלעדיו, אבל אנחנו בחיים לא נדע.

13. cazzo Il Capocuoco

אני חושב שגם השיטה לא טובה, אולי צריך לנסות לשמור אישית במצבים נייחים, ולא אזורית כמו במקרה הזה: היו איזה 8 שחקנים של מילאן לא כולל אמליה בתוך הרחבה. על הקו של הרחבה היו איזה 4-5 שחקנים של קטאניה והנה ללגרוטאליה אף אחד לא הפריע. לודי לא נשכח, שחקן מאוד טכני שיודע לשלוח כדורים מדויקים.

למילאן העונה יהיה קשה לשחק מול קבוצות שלא יוזמות, כי מול יובנטוס עם משחק הגנה חכם מילאן הוציאה מעצמה הרבה, בואטנג, אל שעראווי, דה יונג, כולם היו מצויינים בהגנה נגד יובנטוס. קטאניה, גם בביתה, היא לא הקבוצה הדורסת מטורינו שראשונה לכל כדור. גם מול קבוצות כאלה צריך למצוא דרך לנצח והערב לא היה קל בכלל, המומנטום כולו התהפך עם כרטיס אדום ושני שערים ומאז רק האורחים הניעו את הכדור. עם כל ההחמצות האלה הייתי בטוח שמילאן לא רוצה להבקיע....

14. 亚历山大帕托 Member

עד האדום: מילאן זבל של קבוצה שלא מצליחה לעשות כלום, חסרת אונים לגמרי.
    אחרי האדום: מילאן עושה מהפך תוך 5 דקות, מזיינת בכל חלקי המגרש ומגיעה לאינספור מצבי הבקעה נוספים.

כן, רק "מומנטום". http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

אם אתה מבין בכדורגל, איך היית מעדיף להתחיל משחק מהדקה הראשונה - בפיגור של שער או בעשרה שחקנים? כרטיס אדום זה טורף הקלפים הכי גדול ומשמעותי בספורט הזה ואל תבלבל את השכל.

15. Muurad Member

מה התחיל והצית את המהפך שמילאן עשתה ב-5 דקות, שניצח את המשחק לפני שקטאניה יכולים להגיד "ג'ק רובינסון"?

השער הלא חוקי.

גם אני וגם אתה יודעים שמה שאני אומר זה מילה במילה מה שאתה היית אומר אם מילאן הייתה במצב של קטאניה, WHATS FAIR IS FAIR.

לא טענתי שאתם לא הייתם מנצחים את המשחק גם ככה, יכול להיות שכן. אבל זה לא רלוונטי כי אנחנו בחיים לא נדע - באותו מצב יכול להיות שקטאניה מחזיקים מעמד עד דקה 65, עושים חילוף, והלחץ של הזמן גורם לכם לקפוא במקום ולכל היותר להשיג את השיוויון, אם בכלל.

לכבוש ולהגיע להזדמנויות כשאין עליך לחץ זה לא אותו הדבר כשאתה בפיגור 1-0 וכל הלחץ עליך והזמן מתקתק.

נערך לאחרונה ב: ‏1/12/12