המחזור ה-15 בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י ג'ובאני אלבר, ‏30/11/06.

1. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

ברמן לא ציפו ליפול בבית כזה בעייתי כאשר השקיעו ברכש בתחילת העונה. מענק העליה לשמינית הגמר הוא דבר שהם דיי בנו עליו כדי שיסגור את כל ההוצאה. אם זה לא יקרה, אז אומרים שקלוזה כבר ילך בחורף, כי ברמן יהיו חייבים כסף. וכן, קלוזה הוא העתיד, ועל משחק אחד בליגה בהחלט אפשר להתפשר בלי ספק הקל שבקלים שמדובר בכאלו סכומים של כסף. אם ברמן עולים שלב הם יכולים להרשות לעצמם להשאיר את קלוזה, ואף הוא ירצה להשאר להמשיך עם ברמן מומנטום אדיר שכזה.

דמיכאליס נוגח מקרן ת'אחד אפס. קרדיט למגאת'?

נערך לאחרונה ב: ‏2/12/06
  2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מי אומר? אתה?
    אני אומר לך שהוא לא יעזוב בחורף! ועם כל הכבוד המשימה בקלטוניה היא קשה מאד, לא זורקים זין במפעל אחד כדי להצליח באחר כי זה פשוט חוק מרפי אתה תידפק בשניהם.

בנתיים קלוסה מחזיר את היתרון לברמן 1-2 מול הרטה .

3. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אני זוכר את באיירן מאז ומתמיד לקראת משחקים גדולים באלפות עולים ברכב חסר בליגה, כי סדר העדיפויות ברור. כמובן אותה באיירן של היצפלד הצליחו יפה.

גלאדבך עשו את ה 1-1.

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

באיירן זה לא מחויבות גרמנית זה מחויבות אוסטרית, שיעשו מה שבא להם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

שמשהו יקח את תומאס דול לפסיכולוג, בקצב הזה הוא מסיים בבית חולים לחולי נפש...

עריכה: וככה עושים את זה נכון, 1-3 לברמן, שער שני של קלוסה.
    עוד שער אחד ושאף מוציא את קלוסה ואת פרינגס שינוחו.

ליובויה משווה להמבורג דול נושם קצת לרווחה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/12/06
  5. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

רוזנר, לא מספיק אתם מקנאים בהצלחות שלנו אז עכשיו אתם גם מקנאים בדרך שלנו להשיג אותם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏2/12/06
  6. אפנברג Member

אני דווקא מבין את ברמן: העונה קודם כל חשובה להם האליפות, עם כל הכבוד לליגת האלופות. באיירן, לעומת זאת, כבר שנים שולטת בבונדסליגה כך שאצלה מובן שבתקופת היצפלד היינו עולים בהרכב לא הכי חזק בליגה לפני משחק חשוב באירופה כי אחרי כ"כ הרבה אליפויות גרמניה אפשר לוותר קצת לטובת הקרם דה לה קרם: זכייה באליפות אירופה.

נ.ב. מישהו באתר של באיירן נרדם כי שם עדיין 0:1 לבאווארים...

7. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד הפסד פשוט מעצבן של המבורג,פשוט קולקציה של אפסים (קופמן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx ) זה לא להמין איך הם מצליחים להפסיד כל פעם מחדש,וזה לא שבוכום ניצחו,זה שהמבורג הפסידו,זה כבר מתסכל !
    ועוד במשחק הבא ואן דר וארט לא יהיה,אז ביכלל המבורג בצרות,אני לא רואה את המבורג נישארת ככה בליגה ביכולת הזו ועם המאמן הזה, תומאס דול לך הבייתה נימאסת !!!

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נו איפה כל אוהדי באיירן שהיללו את החלוצים שלהם?
    אמרתי את זה בדיון שלכם ואני יחזור על עצמי, מול גלדבך בבית באיירן חייבת לנצח בלי תירוצים.
    זה רק מראה את הבינוניות של באיירן. מתברר שגם דייסלר זה לא התרופה לעובדה שלבאיירן חסר דמות כריזמטית בקישור.
    איך אמר נדב מ'ס 10 קלאסי!

9. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

כנסו לדיון הרשמי על בורוסיה דורטמונד ותראו את הסיכום של המשחק פלוס מולטימדיה.
    מומלץ.

10. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאכזב. אפילו מאכזב מאוד. אם יהיה לנו מזל מחר שאלקה יקרסו בנירנברג ונישאר בצמונה, אבל בגדול מאכזב. נכון זאת הייתה שאלה של זמן עד שהכדורגל הסובלני יקרוס, וגם מגאת' ידע את זה אבל בבית מול גלאדבך המדרדרת? ארבעה ימים לפני האלופה האיטלקית? רע. לא ראיתי את המשחק וגם לא את התקציר אבל רק לפי התוצאה אני יכול לנחש שבאיירן שיחקה את אותו כדורגל ששיחקה בזמן האחרון רק שהפעם היה משהו שהשתנה והפעם זו העובדה שבאיירן הייתה זו שכבשה ראשונה, מה שבדרך כלל גורם לה ללכת לחזור אחורה, אולי אפשר גם להאשים את מיקו שבא על חשבון אוטל, אבל צריך לזכור שהוא היה מבריק אשתקד באותו התפקיד. אכזבה ענקית.

ברמן נראתה מפחיד ולמרות שהיא מתרחקת מבאיירן זה מצוין לכדורגל הגרמני, שלושה ימים לפני אימפריית הכדורגל של ברצלונה היא לא צריכה להגיע עם רגשי נחיתות והיכולת שלה משקפת, לגבי ההרכב שיפתח בבארסה אין לי ספק שהוא יהיה הרבה ויתר דפנסיבי משהיה היום אבל ברמן חייבת את הגנתה במיטבה ובענק. מול הקסם והמהירות של בארסה זה יהיה לה קשה אבל יכולת יוצאת דופן של ויסה אמורה להיות מספיקהף מה גם במקרה של ספיגה מוקדמת אני מקווה שהחניכים של שאף לא ייכנסו ללחץ ויש להם את האופציות ההתקפיות להשוות ובראש ובראשונה דייגו, שכבש הוים והיה אחד המצטיינים וקלוזה שמגיעה עם יכולת משופרת ממשחק למשחק והרטוציה הקבועה עם שאר החלוצים וברמן מאותת לא רק לאירופה אלא גם ל17 האחרות, בינתיים היא הומליכה גם עם זה רק ל24 שעות.

11. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

רייקארד נתן לרונלדיניו לנוח, אז אולי בכל זאת יש דברים בגו. נקווה ששאף וברמן לא ישלמו את המחיר. נקודת אור היא שברמן נחו במחצית השניה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושב שאפשר לקחת הרבה מהמשחק היום של ברמן לגבי המשחק שלה ביום שלישי מול ברצלונה. הרטה הגיעה למשחק ללא פאנטליץ שבלעדיו ההתקפה שלה מאוד עקרה. ברמן לא הזדקקה לעבוד בהגנה הצד החלש שלה ויכלה להתפנות לתקוף גלים, גלים, מה שהיא עושה הכי טוב. במחצית הראשונה דייגו החזיק בכדור יותר מכל שחקני הרטה ביחד, אני בספק אם הוא יגע בו יותר מכמה נגיעות בודדות ביום שלישי. המשחק יהיה שונה לגמרי, ברצלונה היא זו שתתקוף, וברמן תצטרך להגן. היום מול הרטה לא יכלנו לראות עד כמה היא מוכנה הגנתית ועד כמה היא מתורגל ביציאה למתפרצות. נקודת האור היחידה שיש לקחת מהמשחק היום, זה הכושר המעולה של קלוסה. נצטרך לקוות שבהזדמנות האחת או השניים שתהיה לו במשחק הוא גם יכבוש. בכל מקרה מחזיק אצבעות ונקווה שברמן תצא מהקמפ נאו בשלום.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/12/06
  13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

http://www.williswappen.de/alemanniaaachen.Xxx אלמניה אאכן - איינטרכט פרנקפורט http://www.williswappen.de/eintrachtfrankfurt.Xxx

7 משחקים מחכה אלמניה אאכן לניצחון, ביום ראשון יש לאלמניה סיכוי מצויין גם לעשות את זה, שכן היא פוגשת את הקבוצה היחידה בבונדסליגה שעדיין לא ראתה לעולם ניצחון מולה במגרשה הביתי בטיבולי איינטרכט פרנקפורט.
    אותה איינטרכט העונה נאבקת על תואר מלכת התיקו לא חוותה כבר 3 משחקים את טעם הניצחון ובכלל ניצחה העונה רק 3 פעמים.

מאמן אלמניה אאכן פונטצק חוזר לעמוד מאחורי הקווים ולתמוך בקבוצתו אחרי שבמחזור החארון היה דבוק למיטתו עם דלקת כיבה.
    גם את אימוני השבוע הוא העביר בשלט רחוק ע"מ שהשחקנים שלו לא ידבקו.
    גם השוער השני סטפן שטראוב לקה בדלקת וחזר רק ביום שישי האחרון לאימונים סדירים אבל יהיה כשיר למשחק.
    מכה קשה נחתה על הקבוצה עם היוודע חומרת פציעתו של חלוץ הקבוצה סשה רוסלר. היום מול פרנקפוראט בונה המאמן פונטצק על מריו אברס שיחליף בצורה אפקטיבית את רוסלר כשותפו של שלאודרף בחוד ההתקפה.

איינטרכט פרנקפורט הייתה חייבת ניצחון ביום חמישי מול ניוקאסל אבל כמו פעמים רבות השנה למרות משחק טוב הסתיים המשחק בלי ניצחון שוב עם תיקו (בבונדסליגה 8 תיקו, באופ"א 2). הבעיה המרכזית של פרנקפורט השנה זה כבישת שערים, ממוצע המצבים אליו מגיעה הקבוצה העונה הוא בין הגבוהים בליגה, ממוצע ניצול המצבים הוא בין הנמוכים. למחלה של איינטרכט העונה נוספת מכת הפציעות בחוד שמקשה על המועדון, אלכס מאייר, טורק ולאחרונה יוהאניס אמטנטידיס פצועים.
    לווילהם פונקל המאמן זה לא תירוץ >> לפעמים אני חושב שהכל פסיכולוגי, כל מה שחסר זה רגל מסיימת, ברגע שזה יבוא אני מאמין בלב שלם שאנחנו יכולים להדהים אפילו את עצמנו<<.
    בנוסף למכת הפציעות בחוד יעדר גם אלכס וסובסקי, מה שיאפשר הזדמנות לרוס הצעיר.

http://www.bild.t-online.de/BTO/sport/bundesliga/aktuell/2006/12/03/vorschau-aachen-frankfurt/mfb-aufstellung-gross,templateId=renderScaled,property=Bild,width=380.Xxx

14. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

http://www.fcn.de/uploads/pics/fcn_s04.Xxx

נירנברג - שאלקה 04

ראשון 18:00, איזיקרדיטשטדיון, נירנברג

קרב מרתק יהיה לנו הערב בצפון בוואריה שבו יפגשו שאלקה ונירנברג לנעול את המחזור ה-15 בליגה הגרמנית הבכירה. האורחת מגלזנקירשן שמפגרת כרגע בנקודה אחרי מוליכת הבונדסליגה הטריה ורדר ברמן, רוצים לחזור למקומם בצמרת הטבלה של הליגה, אך נקודה לא תספיק להם כדי להבטיח מקום זה, ולכן שאלקה צריכים ניצחון חוץ חלק ומאתגר כדי להיות ראויים למקום היוקרתי שבוע נוסף. נירנברג רחוקים מאזור הסכנה של תחתית הליגה, ועומדים על המקום האחד עשר כרגע לפני שריקת הפתיחה למותחן של הערב.
    לאחר הניצחון במחזור הקודם במשחק החוץ מול בכוכום, יכולים המארחים להתחיל בריצה שתבטיח להם עונה עם פטור ממאבקי תחתית. בפעם האחרונה בו נירנברג אירחו את מוליכת הליגה הם נכנעו לקבוצה אחרת מהצפון -ברמן. את המנג'ר רוט הנתון הזה לא מעניין לקראת המשחק הערב, והוא מאמין שאין שום סיבה בכושר הנוכחי לא לקחת שלוש נקודות. הציפיות של האנס מאייר שונות לחלוטין מדברי המנג'ר. המאמן שומר על הצניעות המבקשת, ומכבד את מוליכת הבונדסליגה: "כאשר מדובר במועדון שעומד בשלב כה מתקדם של העונה במקום הראשון, אז גם עם תוצאת תיקו אנחנו יכולים לחיות" אומר המאמן ללא כל היסוס. "הפייבוריטית ברורה, אך עם זאת כמו תמיד אנחנו נעלה עם כל מה שיש לנו, ונתן הכל כדי להביא למועדון 3 נקודות יקרות" הוסיף המאמן. "שאלקה ברצף ניצחונות מרשים, ואני אומר זאת בנשימה אחת יחד עם ה 2-2 מול באיירן מינכן. שאלקה נמצאים בכושר שמתאים למועדון גדול ועשיר כמותם, וזה לא מפתיע אותי אחרי כל כך הרבה שנים של הכרות איתם בבונדסליגה". למאייר יש להתמודד גם עם בעיות הקבוצה שלו. הבעיה הראשונה היא הפציעה של גלאובר, ובקבוצה טוענים ש 95% שהוא יעלה למשחק מחר. בעיה נוספת היא הפציעה של פולאק, אך מאייר אומר במסיבת העיתונאים שסיכוי לא רע שיכנס לקאדר.
    בשאלקה העניינים לא יהיו רגועים אף פעם כל עוד הם שאלקה, כל עוד הם קבוצת צמרת וכל עוד רשימת הפצועים עדיין גדולה יחסית. החדשות הטובות יתחילו מהקאמבק המאוד חשוב של בורדון שיפתח בהרכב מחר, וזו כמובן דחיפה מורלית אדירה לקבוצה בנוסף להיותם במקום הראשון כבר שבועיים. השוער הצעיר והמבטיח של האורחים מנואל נוייר שפותח קבוע בהרכב מאז ה 2-2 מול באיירן, ימשיך לקבל קרדיט עקב יכולתו הנפלאה במחזורים האחרונים. מירקו סלומקה נותן הזדמנות שווה לכולם כפי שזה נשמע מפיו במסיבת העיתונאים אמש: "נוייר עבד קשה מאוד, והרוויח את מקומו בהרכב". באיירמוביץ' יהיה בספק למשחק מחר, וסלומקה לא אמר את מי יכניס לנעליו במשחק הערב. כאמור גם ג'ראררד אסומאה עדיין פצוע, וכנראה שדווקא הנתון הזה פחות מדאיג את סלומקה שלא רצה אותו בקבוצה עוד מתחילת העונה. לינקולן ממשיך לא לקבל קרדיט ממאמנו, ובמקומו יפתח בהרכב פאביאן הרנסט.

http://www.bild.t-online.de/BTO/sport/bundesliga/aktuell/2006/12/03/vorschau-nuernberg-schalke/mfb-aufstellung-gross,templateId=renderScaled,property=Bild,width=380.Xxx

15. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוי לירן לירן. רק מי שלא ראה את המשחק של באיירן יכול לכתוב את השטויות (סלח לי) שאתה כתבת על המשחק של באיירן. קישור בינוני. חלוצים לא טובים. העדר מספר 10. אז כאחד שראה את כל המשחק אני אספר לך שגלדבאך בעטו/נגחו לשער 4 פעמים בכל המשחק. הגול. נגיחה מ 14 מ' וחלשה מאוד לידיים של אולי קאן ועוד בעיטה אחת ונגיחה אחת שעפו הרחק מהשער של אולי. בשאר המשחק הם היו עם 5 - 6 שחקנים בתוך ה - 16 שלהם עוד 3 - 4 על קו ה - 30 ואחד קצת יותר למעלה. לעומת זאת, באיירן שיחקה מצויין. עם 2 קורות שתי בעיטות נוספות של ואן בומל ששיפשפו את המסגרת. 3 - 4 עצירות נהדרות של קייסי קלר (לפחות שתיים נגד בעיטות של מקאיי על סף רחבת ה - 5 ועוד החמצות של שאר השחקנים כולל בדקה ה - 90 יציאה אמציה של קלר מול סנטה קרוז. מעבר לזה, באיירן שיחקה נכון בסבלנות וכמו שכתבתי הגיעה להרבה מצבים ורק חוסר מזל מנע ניצחון גבוה.
    בקיצור אני מרוצה מצורת המשחק של באיירן (חוץ מסניול עם המון מסירות ללא שכל וללא כתובת). אפילו רוקה סנטה קרוז שנכנס באמצע המחצית השניה ושיחק מתחת לחלוצים (כששוויני עובר שמאלה ודייסלר בימין) היו טוב, אפילו יותר טוב מסתם טוב. דייסלר בעוד מחצית מצויינת.

המבורג שוב מפסידים. והפעם גם מאבדים את כל העשתונות. ואן דר וארט בעבירה מכוערת של המון זעם ועצבים קיבל אדום שבקלות היה יכול גם לזכות אותו במאסר על תנאי. אני חושב שהוא יקבל עונש השעיה של יותר ממשחק אחד. רק מראה את התסכול של הקבוצה, העדר הדרך וחוסר האונים.

מילה טובה על דיטר הקניג שהעמיד שתי קבוצות בכלל לא רעות העונה. האחת היא אאכן שאותה הוא בנה והשניה היא האנובר אליה הוא עבר אחרי כמה מחזורים (האנובר קנו את החוזה שלו מאאכן) ושלאט לאט מתפסת במעלה הטבלה. עם 4 משחקים רצופים ללא הפסד כאשר השלושה האחרונים מבינהם מסתיימים בנצחון האנובר.

דרך אגב. אתמול שמתי לב שלבאיירן יש בעיה עם קבוצות ירוקות. האנובר ברמן ווולפסבורג ניצחו את באיירן וגלדבאך עשו לנו צרות. לכולן צבע ירוק בתלבושת או בסמל.