המחזור ה-15 בבונדסליגה:: מפגשי צמרת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Die Werkself, ‏4/12/15.

1. VAR Member

קשה להתלונן אחרי ניצחון במגרש השני הכי קשה בגרמניה, הרבה פחות משנה לי איך הוא הושג.

לא מסכים, ההגנה הייתה נפלאה עד הספק עבירה של פישצ'ק (שריקה מאוד ביתית). מה שהיה מתחת לכל ביקורת במשחק הזה היה הקישור האחורי שאיפשר לוולפסבורג להעיף בעיטות לעבר המסגרת בכמויות שעוד לא ראינו העונה (22 ליתר דיוק). גינטר לא קשר אחורי וקסטרו היה חלש מהרגיל היום. אני הבנתי את הספסול של וייגל למשחק אחד אבל אם אין שם פציעה אז אני אשמח אם הוא יחזור להרכב, לא הוגן להעניש שחקן ששיחק ברמה כל כך גבוהה בגלל 2-3 משחקים חלשים בטח כשהוא השחקן ששיחק הכי הרבה מתחילת העונה ועמד בעומס מאוד גדול של משחקים.

שמלצר נתן היום משחק שאני בספק אם הוא נתן לאורך כל הקריירה שלו. הצלה מהקו, המון חיפויים קריטיים. משחק מושלם שלו. גם צמד הבלמים היה טוב, יש לי הרגשה שטוכל מתכוון להמשיך לשנות עד שנצליח פעם אחת מזוינת לשמור על רשת נקייה, זה כבר לא הגיוני הקטע הזה שאפילו במשחק שאנחנו שמים דגש על הגנה כמעט לכל אורכו אנחנו מוציאים כדור מהרשת. אז לא להתפלא אם בחמישי סובוטיץ' ישחק עם סוקרטיס או עם הומלס בהרכב או שגינטר יחזור לעמדת הבלם.

סך הכל עקצנו כאן לפחות שתי נקודות שלא הגיעו לנו אבל דווקא נחמד לשם שינוי להיות בצד הזה אחרי כל כך הרבה פעמים ששדדו אותנו אחרי משחקים מעולים שלנו. כבר חשבתי שאני לעולם לא אזכה שוב להרגיש ככה.

אין לי אשליות בנוגע למאבק האליפות, המשאלה היחידה שלי היא שהמרחק של באיירן מאיתנו יהיה יותר קטן מהמרחק שלנו מהמקום השלישי. שיזיעו קצת בשביל האליפות הזאת במקום לחגוג אותה במרץ ולצאת לחופשה עד לשלבים המאוחרים של ליגת האלופות.

2. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

הכרטיס האדום של בוניש:

לא הפעם הראשונה העונה של לברקוזן מורחק שחקן על החלטה גבולית, היה ככה גם מול קלן על פאפאדופולוס (שמיובש מאז, לדעתי צריך לחזור להרכב לצד טה).
    וונדל שנכנס היה טוב, למרות שאני קצת מרחם על בראנט שעד שפותח יוצא אחרי 20 דקות בגלל האדום - לברקוזן הייתה יותר טובה דווקא ב-10 שחקנים.

הרטה ראויה לקרדיט, קבוצה לא רעה בכלל.

@Heroball

VAR אוהב/ת את זה.
  3. AS R Member

אגב, זה היה הפסד הליגה הביתי הראשון של וולפסבורג אחרי 29 משחקים רצופים ללא הפסד (0 הפסדי בית בכל העונה שעברה בליגה). בהתחשב בזה ובעובדה שדורטמונד נאלצה לשחק בלי וייגל, סוקראטיס והומלס, מדובר בהישג מעולה.
    רויס כבר עם שער ליגה שמיני ב-12 משחקי ליגה בהם שיחק.

Heroball (מה השם?) - אני מסכים שרביעיית ההגנה דווקא הייתה טובה היום, והבעיה העיקרית הייתה בקישור האחורי עם גינטר וקאסטרו.

הרטה ברלין עם פתיחת עונה מאוד מפתיעה במקום הרביעי.

4. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

מילא תיאגו פצוע, אבל איפה קוסטה ורובן שנעלמו לאחרונה ולא משחקים? עלינו עם קישור מרכזי של אלונסו, וידאל ומרטינז שעבור הגנה זה בסדר אבל יצירתיות לא תצא משם. אם לא כובשים כל כך הרבה דקות אז בסוף חוטפים. השחקן היצירתי היחיד שהיה על המגרש הוא ילד בן 19, קומאן. עליו עדיין אי אפשר לבנות שיסחוב את כל הקבוצה לבד על הגב, עם כמה שהוא כישרון ענק ובדרך הנכונה. מולר ולבנדובסקי הורגשו ממש מעט בגלל שכל השחקנים היצירתיים לא שיחקו ולא סיפקו להם כדורים להתקפה.

מספיק קוסטה או תיאגו כדי שכל המשחק יראה אחרת. אולי אפילו רובן עוד בגילו יכל לסחוב אותנו לכמה דקות איכותיות, אבל בלי אף אחד מאלו, זה לא יכול לקרות פשוט. מרטינז ואלונסו לא יכולים להתחפש לתיאגו וקוסטה ולהריץ דאבל פאסים :)

5. VAR Member

ליאור, נעים מאוד

6. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם שכחת את אלאבה שמוסיף המון התקפית. בין אם הוא משחק מגן ובין אם הוא משחק קשר מצד שמאל.
    אז ככה, קוסטה, תיאגו, רובן, אלאבה, גצה, ברנאט פצועים. וריברי (שהיה נהדר אתמול) עדיין לא יכול לשחק משחק שלם.
    ככה או ככה במחצית הראשונה אם היינו מכניסים רק חצי מהמצבים הוודאיים שהיו לנו התוצאה הייתה 3:0 לטובתנו. קורה, מולר מ - 8 מ', לבנדובסקי מ - 6 מ', 2 הצלות מדהימות של זומר, סתם הצלה נהדרת של זומר, נגיחה של מרטינז סנטימטרים מעל המשקוף בקרן, נגיחה של בנעטיה לרצפה ומשם לידיים של זומר בקרן. קורה. בטח כשכל כך הרבה חסרים בחלק ההתקפי והיצירתי של הקבוצה.

Uli Hoeness אוהב/ת את זה.
  7. BayernMunchen Member

המשחק הזה עוד יותר הוכיח שאנחנו חייבים לצרף קיצוני יציב לקבוצה... שיוכל לשחק בשני הצדדים
    חייבים דחוף לצרף קיצוני לביירן עם קצב הפצעות הנוכחי אני בספק בכלל שניקח את הליגה,
    אגב סאנה משאלקה מפתיע לטובה.... ואני בעד לצרף שחקנים צערים ורעבים לקבוצה
    דוגמא קומאן קימיש

8. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

בשלב הזה אולי יהיה בעייתי להכניס עוד קיצוני לסגל כי הוא מלא, אבל אם רובן או ריברי יסיימו דרכם בסוף העונה הנוכחית אז כן. כרגע כשכולם כשירים אנחנו עם קוסטה, קומאן, רובן, ריברי, מולר ואופציה לגוצה. זה די הרבה.

BayernMunchen אוהב/ת את זה.
  9. BayernMunchen Member

אני מסכים איתך שהסגל די מלא מבחינת קיצוניים אבל קיצוניים יציבים לרגע הזה הם קומאן ומולר שהוא האופציה הפחות טובה לעמדת קיצוני,
    אז ככה שלדעתי פפ יצרף קיצוני בחלון ההעברות הקרוב.

10. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

קוסטה הוא הקיצוני הכי טוב שלנו העונה, כשהוא אכן משחק כקיצוני. לדעתי פפ ימשיך להתבסס על קוסטה, קומאן ומולר לסירוגין וימשיך לתת הזדמנויות לרובן וריברי להכנס לרוטציה ולא ימהר לשלוח אחד מהם כבר עוד חודש לחפש קבוצה כדי להביא מישהו אחר. בקיץ הכל פתוח, הם כבר לא ילדים.

11. golding מנהלים

12. VAR Member

הבנתי ששוקלים לקנוס אותו על זה ומחפשים איזשהו סעיף בחוקה שיהיה אפשר להתלבש עליו

13. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

למי שפספס את השער הענק של חאירו סאמפריו ממיינץ:

תצוגת האוהדים של שאלקה (פורסם כבר בפורום העולמי, מפרסם גם פה):

Franco אוהב/ת את זה.