המחזור ה-14 של האנדאטה:: אינטר מביסה את פארמה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏26/11/10.

1. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

השער של בורוץ' הוא אמנם טעות של בורוץ' אבל 95% מהשוערים בעולם היו טועים במצב כזה. פפה הוא לא מהבועטי בעיטות הקבועים שלנו והגבהה הייתה האופציה הכי ריאלית, לכן בורוץ' התחיל לצאת מהשער וכשקלט שהכדור מגיע למסגרת כבר היה מאוחר מדי. גם פפה לדעתי התכוון להרים את הכדור לרחבה ולא לבעוט אותו לשער, בכל מקרה, גם בופון היה אוכל את זה. טעות בלתי נמנעת.
    בורוץ' לא עצר רק את 2 הבעיטות האלה, שזה משהו כשלעצמו, הוא פשוט היה במקום הנכון בשער בכל רגע, פשוט בכל רגע, לא זכורה לי טעות אחת שלו לאורך המשחק אם נתעלם מהשער. אינסטינקטים של ספיידרמן יש לבחור.

2. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

אני רק מקווה שהפעם דלנרי הבין סופית שמרקו מוטה והמילה הרכב לא הולכים ביחד. מצד אחד, האכזבה ברורה מכיוון שהגיעה לנו לנצח את המשחק הזה לולא ההצלות הנהדרות של הפולני (תמיד טענתי שהוא שוער נהדר), חוסר מזל וחוסר מחץ מצידנו. אך עם זאת, אני שמח שהחבר'ה לחצו חזק מאד על הדוושה ולא הרפו גם אחרי שער השוויון. קראסיץ' אחרי מחצית ראשונה מאד חלשה השתפר והיה הרבה יותר טוב בשנייה, אך עדיין, הציפייה ממנו היא שהוא יבלוט במרבית המשחק ולא רק בחלקים ממנו.

בסופו של דבר זה מאותם משחקים מעצבנים שבסוף העונה אתה אומר לעצמך שאם היינו מנצחים את אותו משחק ועוד מספר משחקים שדמו לו היינו הולכים עד הסוף.

FORZA JUVE!

נערך לאחרונה ב: ‏28/11/10
  3. 亚历山大帕托 Member

http://img27.imageshack.us/img27/7104/1290430500546.Xxx

4. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

בסדר אנדריי. אבל עדיין, זה מה שאני חושב. עם הליגה הבינונית של השנה, אין שום קבוצה השנה שהיא קבוצה בולטת מעל כולם "שתלך בטוח עד הסוף". גם מילאן, גם לאציו, גם רומא, גם אינטר וגם אנחנו, כולם קבוצות מאד בינוניות. אחת יותר חזקה בקישור ואחת חזקה יותר בהתקפה. רומא לדוגמא, שהייתה לפני מספר מחזורים בתחתית הטבלה, חיברה מספר נצחונות ומחר בערב היא תוכל להיות עד 5 נקודות בלבד מהפסגה. בסופו של דבר הכל מסתכם במומנטום. כל קבוצה מבין אלו שהזכרתי יכולה לזכות באליפות. מי שתפגין עליונות לאורך תקופה ארוכה יותר בסופו של דבר תיקח את הסקודטו.

5. עודד (אוהד הצלחות) Member

מי שחיפה על איבודי הכדור של נסטה היה בכלל אבאטה! כל הכבוד לו, הציל אותנו פעמיים מהאיבודי כדור האלה שהיו מובילים אחרת לספיגה.
    ומה "לא מתאימים לו"? יש לו כאלה כל משחק לאחרונה.

אבאטה האמת נתן את המסירה לרוביניו במהלך של הגול. אבל בלי קשר, הוא היה ענק בהגנה וצריך להשתפר בהתקפה. מבחינתי, מגן ימני כבר יש לנו. עמדה פחות לדאוג לגביה

השליחה הייתה של סיידורף, רוביניו היה כובש את זה. אמברו פשוט מתפקד כאילו עיגול האמצע שייך לו. מדהים

6. benos Member

אני חושב שאם בורוץ' לא היה חוטף את המכה שלו דקה לפני הבעיטה החופשית הוא היה מצליח לעצור גם את הכדור של פפה, חבל לי שבמשחק כל כך מושלם שלו הוא עשה את הטעות הזאת שמנעה מפיורנטינה 3נקודות שאמנם לא כל כך הגיעו לה אבל כן הגיעו לשוער שלה.

7. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

זכורה לי ההרחקה של אבאטה ואפילו רשמתי זאת, אבל היה מקרה שנסטה לא השתלט על הכדור וטיאגו סילבה הרחיק אותו לקרן. בכללי, נסטה צריך להגיד תודה לטיאגו סילבה שנראה שהוא עושה עבודה של שני מגנים ומשפר את נסטה יחד איתו.

גליאני חייב לחשוב בקיץ על בלם איכותי כמחליפו של נסטה שמראה סימנים של דעיכה.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx
    אני כל כך מסכים איתך לגביו ופה מגיע הקרדיט ללאונרדו שלקח שחקן כנף ועשה ממנו מגן כל כך נהדר.

אתה צודק.
    התבלבלתי עם המסירה של אמברו בין כל קו ההגנה של דוריה לסיידורף שהחמיץ ברשלנות. מה לעשות, מרחוק סיידורף ורוביניו די דומים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx .

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/11/10
  8. cazzo Il Capocuoco

http://www.agendaeventi.com/public/fotoeventi/small_1576inter-parma.Xxx

http://www.liga-mistru.com/images/sta_milan.Xxx

ארוחת הצהריים של כל איזה תייר ספרדי או איש עסקים ספרדי שעובר במילאנו יכול גם לכלול את הפארמיג'אנה, אותה מנת חצילים אפויה בציפוי של גבינת פארמיג'אנו רג'אנו שאותה מקללים בישראל ועוד כמה מדינות, בביטוי האנגלי "פרמזן צ'יז". הפעם לרפא בניטס כנראה לא יהיה זמן לאכול את המנה כי באותו זמן שהמסעדות מגישות לסועדים, בסן סירו הוא יצטרך לטפל בקבוצת הכדורגל שמגיעה מפארמה ולא בגבינה שמגיעה מפארמה. אחרי ההפסדים בקמפיונאטו בא גם הניצחון המרגיע על טוונטה אנסחדה ההולנדית שהבטיח לשחורים כחולים של מילאנו את שמינית הגמר: "הייתי רגוע גם לפני המשחק בליגת האלופות, ואני גם רגוע עכשיו. עכשיו עלינו לתת מתנה לאוהדים של אינטר עוד לפני שאנחנו נוסעים לאמירויות ב10 בדצמבר. סזאר מאוד עצבני על החדשות שהפיצו העיתונאים עליו, אמרו שהוא לא יספיק להיות נוכח בטורניר, אבל הוא עובד מאוד קשה עם הפיזיותרפיסטים והוא רוצה להיות כשיר במאה אחוז. אך עלינו לחכות, יש לנו זמן לתת לו להחלים, בינתיים עוד שבועיים לנסיעה. לקראת פארמה אני לא יודע אם אליבק, פאנדב וביאביאני ישחקו ביחד מהדקה הראשונה, אבל לכולם יש גישה וחשיבת התקפית, כזאת שתעזור לנו במשחקים הביתיים. אליבק לא מנוסה אבל הוא עובד יפה מאוד באימונים". בניטס חושב על הצעירים שיש כי על סמואל אטו לא יהיה אפשר לסמוך בשלושת המשחקים הבאים בליגה האיטלקית, כי הוא הורחק עקב אותה נגיחה בחזה של בושטיאן צסאר, הבלם הסלובני של קייבו. בנוסף לחלוץ הקמרוני שיחסר הפצועים הם: ז'וליו סזאר, דאגלס מאיקון, וולטר סמואל, כריסטיאן קיבו, מקדונאלד מאריגה, ג'ואל אובי, פיליפ קוטצ'יניו קוריאה, אלסנדרו מנסיני, דויד סואסו, וגם דייגו מיליטו. יצאו מהצרות?

http://1.bp.blogspot.com/_fbn9ZIC1gMI/TO5Kqjj8m5I/AAAAAAAAArI/2KWxWRXEBx0/s1600/parma-inter+diretta+streaming+gratis.Xxx
    יהיה מכריע נגד קבוצתו לשעבר? ג'ונתן לודוביק ביאביאני.

כמו שהיה צפוי, פרננדו חוסה מרטין מארקס וסטפאנו מורונה פצועים ובפעם הראשונה העונה לא יהיו על המגרש. לא מספיק פארמה ניצחה רק פעם אחת את אינטר במילאנו, הפעם גם שחקני ההרכב של פאסקוואלה מארינו יחסרו עקב פציעה. שלא נדבר על דניאלה גאלופה ואלברטו פאלוסקי שכמעט ולא שיחקו העונה והם פצועים לטווחי זמן ארוכים הרבה יותר. למרות שההיסטוריה לא נותנת לאורחים מאמיליה כמעט סיכוי לא נשכח שרשימת הפצועים והמורחקים של המארחים מאוד ארוכה, והפארמיג'אני עשו דברים יפים בבית נגד קבוצות כמו לאציו, רומא וסמפדוריה, שעל הנייר היו אמורות לקחת את הנקודות בלי הרבה בעיות. למעשה פארמה הפסידה רק 2 מול לאציו בשבוע שעבר במשחק שנגמר בתיקו 1-1 (הרנאן קרספו המושיע), ואת הרומאית של קלאודיו ראניירי השאירה על האפס. עקב הסיבה הזאת פארמה והמאמן שלה פאסקוואלה מארינו לא נוסעים למילאנו עם הראש למטה: "אנחנו יודעים מהם היתרונות שלנו ומהם האיכויות שלנו, ולכן אנחנו נחפש איך לתת להם להגיע לביטוי בצורה הכי מלאה, בסן סירו נשחק בלי פחד, נראה שאנחנו יודעים להעביר את הכדור על הדשא ולא נעיף אותו למעלה. נשתמש במהירות ובהתקפות מפתיעות ומתפרצות, אנחנו רגועים ויודעים מה יש לנו ביד. על אחתום על תיקו, אני רוצה הופעה גדולה של הבחורים, כי בצורה הזאת אנחנו יכולים גם לעשות תוצאה גדולה". הפעם האחרונה שפארמה ניצחה במילאנו את השחורים כחולים הייתה לפני עשור, בזמנים של טינו אספרייה, דייגו פוזר ומאריו סטאניץ'. מה הפעם? ואלרי בוז'ינוב, הרנאן קרספו ואנטוניו קאנדרבה?

כמה משחקים מן העבר שאולי ששכחנו::

מאקסוול וקרספו מביאים לאינטר עוד 3 נקודות חשובות בדרך לתואר.

זלאטן מנצח לשחורים כחולים את פארמה עם השיניים וממש בסוף.

אינטר משפילה את פארמה עד עפר, ואיכשהו קרספו תמיד נשאר מעורב.

http://img73.imageshack.us/img73/4433/61502123vd3.Xxx

אינטר (4-2-3-1): קאסטלאצי; קורדובה, לוסיו, מטראצי, זאנטי; סטאנקוביץ', קאמביאסו; סאנטון, סניידר, ביאביאני ; פאנדב.

פארמה (4-3-3): מיראנטה; זאקארדו, פאלטה, לוקארלי, אנטונלי; ואליאני, דז'מאילי, גובי; בוז'ינוב, קרספו , קאנדרבה.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוהדי אינטר במחאה, הקורבה נורד מיותם מאוהדים, מ-ר-ג-ש

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

עד היום לא ברור לי איך קבוצה כזאת לא נתנה פייט ללאציו על האליפות.

עריכה :
    וואו! מאיפה יש להם את הכוח להמשיך לשחק אחרי כזה נוקאווט (3 שערים ב5 דקות). קרספו כמעט משווה עם שלושער משלו. ההגנות פשוט מגוחכות ועושה רושם שיהיו עוד כמה שערים במשחק.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/11/10
  11. Joel Gion Member

לפארמה מגיע לרדת 3 ליגות ברצף, לסטאנקוביץ' מגיע לשבור רגל וללקרספו חוזה עונתי לכל החיים כפואצ'ר של כל עולה חדשה שיכולה להרשות לעצמה אותו. איזה משחק מעצבן.

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יאמן כמה מזל יש לקבוצה הזאת. לא בעטו אפילו פעם אחת לשער במחצית השניה, אינספור פדיחות בהגנה ובכל זאת זוחלים אל הניצחון שנראה כמו תבוסה של פארמה על הנייר. מטראצי היה חייב לפרוש ביחד עם טולדו, קורדובה גם לא כל כך שייך להרכב של קבוצה גדולה אבל פחות גרוע ממאטריקס. לפאנדב אין מה לחפש בהרכב של אינטר (ובכלל בכל קבוצה מאמצע טבלה ומעלה) אבל כשהוא משחק בחוד, אינטר משחקת ב10 שחקנים, בעצם 9 כולל מטראצי. התוצאה משקרת מאוד אבל בכל זאת מגיע הרבה הערכה לסטאנקוביץ' על השלושער הנדיר שלו. וכמובן גם למוטה שהכניסה שלו הפכה לגמרי את המשחק.
    צמד הבלמים של פארמה הוא המגוחך ביותר שראיתי בקבוצה איטלקית.

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

פאנדב זה בדיחה אמיתית....הסיכוי שהוא ישים גול במשחק שווה ערך לסיכוי שקורדובה או מטראצי יבקיעו,וזה קרוב לאפס.

הדבר שמעודד אותי הוא המידע בגזאטה ולפי קיבו,מייקון,מאריגה ומיליטו צפויים לחזור ביום שישי למשחק מול לאציו.

ונחשו מה?סניידר נפצע...

14. Muurad Member

המחאה היא אגב על זמני המשחק(צהריים) ולא על המאמן.

לגבי המשחק, עדיין לא החלטתי מי יותר בדיחה, ההגנה שלנו או שלהם... אבל 3 נק' זה 3 נק'.

אגב גם סאנטון נפצע אם אני לא טועה.. זה כאילו אנחנו חייבים תחלופה, להשאיר את מצבת הפצועים על אותו מספר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

15. 亚历山大帕托 Member

הסגל של אינטר לא היה יכול להיות במצב יותר גרוע והקישור שלה שם חמישייה, ואנחנו כל משחק צריכים לשחק על שער אחד מסכן ממבצע של זלאטן...

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx