המחזור ה-14 לעונת 2020/21 ב-SerieA:: מילאן מארחת את לאציו לפני הפגרה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏22/12/20.

1. Raulito Madridista

כריסטיאנו רונאלדו, שסיים ערב מתסכל אתמול, כתב לאוהדים באינסטגרם: "דווקא עם ביצועים גרועים ותוצאה שרחוקה מלהיות מקבולת - סגרנו את שנת 2020. זו הייתה שנה מיוחדת במובנים רבים - אצטדיונים ריקים, פרוטקולים של קורונה, משחקים שנדחו, עצירות ארוכות ולוח שנה צפוף מאוד. אבל זה לא תירוץ לשום דבר! אנחנו יודעים שעלינו לתת יותר מעצמנו כדי לשחק טוב יותר ולהיות עקביים יותר. אנחנו יובנטוס ואנחנו פשוט לא יכולים לקבל שום דבר פחות ממצוינות על המגרש". עוד אמר: "אני מקווה שהפגרה הקצרה הזו תעזור לנו לחזור חזקים ומאוחדים מתמיד מכיוון שהעונה עדיין רחוקה מלהסתיים ובסופו של דבר אני מאמין שנחגוג שוב. האמינו בנו, סמכו על הקבוצה שלנו כמו שאנחנו סומכים עליכם!".

אני לא זוכר את יובנטוס של אלגרי פותחת כל כך הרבה משחקים בהיסוס וסופגת ככה בקלות בדקה השלישית. זה לא קרוב להיות יובנטוס ברמה הבסיסית של מלחמה, "רוע" ועבודה שחורה, קבוצה מעצבנת שלא כיף לך לשחק נגדה. אדום מוקדם זה מחורבן אבל זה לא תירוץ. לא עקבתי אחרי פיורנטינה יותר מדי, אני חושב שריברי התאקלם אשתקד לא רע אבל הפציעה הארוכה ההיא הוציאה אותו מפוקוס והשנה הוא נשאב לחולשה הכללית, בגילו הוא לא יכול לקחת את הקבוצה על הגב. בגדול הבעייה היא הכשירות והלו"ז של הקורונה גם לא תורם.

2. DRORIKO Member

איך זה עוזר ליובה? זה לא עוזר, הדגנרט גמר לנו את העונה. וזה הפעם הראשונה ולא השניה ולא השלישית שהשופטים דופקים אותנו העונה.

3. טל. Member

נו מה..? -יובה יפסידו 3-0 והשופט לא יורחק? יום אחרי?

התולעת שקונה בחינות דרכונים מפוברקות בטח הרים טלפונים נזעמים לכל אלו שאצלו על הפיי-רול.
    בשביל זה הוא רץ למטה במדרגות מייד עם שריקת הסיום.

רק בהתאחדות מושחתת ברמת "איטליה" אפשר להעניש שופט - שמהרגע ששלף אדום, במשך 75 דקות עושה עם יובה חסד - על כך שהוא לא עשה מספיק.
    שחקני יובה צוללים ברחבה מכלום ולא מקבלים צהוב. עובדה.
    מבצעים פאולים - ומקבלים את השריקה לטובתם. עובדה.
    עושים פאולים של צהוב. לפעמים גם של צהוב שני ושלישי. שחקן אחר שחקן. והכרטיס לא נשלף.

עובדה. לא דברים שדימיינתי. כל מי שראה את המשחק יודע היטב על אלו אירועים אני מדבר ובאלו רגעים קריטיים הם היו.

עשרים החלטות שיפוט לא מדוייקות לטובת יובה - ואף אחד לא מצייץ.

אבל על מה כן מצייצים? על מה כן נובחים? -על (אולי!) טעות שופט אחת "מהצד השני" רחמנא לצלן שהיתה דווקא לרעת יובה. אז לפתע כל המנורות נדלקות.

נערך לאחרונה ב: ‏23/12/20
  4. itzik.miro Member

אם לא הייתי יודע מה מדד האובייקטיביות הנמוך שלך בכל הקשור ליובה, הייתי חושב שכתבת מניפסט בדיחות.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  5. DRORIKO Member

פרטיצ'י חנון. חבל שאין איזה מוג'י שיטפל בבן זונה הזה כמו שהוא יודע.

itzik.miro ו-טל. אוהבים את זה.
  6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

סוף סוף משחק טוב של אינטר. הגנה יציבה, אשרף עם מחצית שנייה פשוט מושלמת ונראה שגם וידאל סוף סוף איתנו. הנדנוביץ' נתן לורונה מתנה שנתנה אשליה כאילו היה משחק צמוד אבל דוגרי הם לא עשו כלום למעט מצב אחד של די מרקו.

7. VAR Member

אני חייב לומר שזה משעשע ביותר הסיטואציה הזו. בפעם הראשונה מזה עשור וחצי לפחות ישנה התחושה שהכדורגל האיטלקי לא נמצא כולו בכיס של אניילי ואוהדי יובה, שבטוחים שכל הליגה קיימת רק כדי למצוץ להם, מאבדים את זה לחלוטין. "לא עוזר ליובה", "מה תגידו לאוהדי יובה", "איפה מוג׳י".

לא הכל שחור ב2020.

8. טל. Member

DRORIKO

אל תצחק אומרים שמוג'י היה בא לאנשים הביתה. במשפט של הבן שלו של הסחיטה באיומים עם הסוכנות שחקנים אני לא זוכר בדיוק אבל אני זוכר שאמרו שם שהוא היה בא לאנשים הביתה.
    למה אני זוכר? -כי לבאלדיני הוא בא. באמצע המשפט בא אליו הביתה ואיים עליו שלא יעיד.

בגלל באלדיני אני זוכר את זה.

9. DRORIKO Member

מוג'י זה אח, פליני לא היה מסוגל לכתוב דמות כזאת.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  10. itzik.miro Member

אני חייב לומר שזה משעשע ביותר שאתה חושב שאוהדי יובה בטוחים שכל הליגה חייבת למצוץ להם וזה עוד יותר מצחיק שעשור עבר ועדיין בוכים על הגול של מונטארי תוך התעלמות מכך שגם ליובנטוס נפסל שער חוקי.

11. DRORIKO Member

זה הבעיה, שאתה לא יכול לנהל דיון רציני על שיפוט, כי התגובה האוטומטית שתקבל זה "חחחח אוהדי יובה מתלוננים על קיפוח"

12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

איזה ניחוס עשיתי פה על אימובילה. פשוט מחריד.

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

תאו הרננדז פשוט לא מתעייף.

ברכות למילאן שיוצאת לפגרה מהמקום הראשון. ברכות לבנוונטו שיוצאת לפגרה מהמקום העשירי. ברכות לבלארדיני על הניצחון.

יאללה שבוע וחצי ללא כדורגל, מספיק זמן כדי לנוח ולהתגעגע.

yonmu ו-itzik.miro אוהבים את זה.
  14. DRORIKO Member

אחלה חג מולד. סנטה קלאוס תמות מקורונה יא זקן.

15. itzik.miro Member

שמע השחקן הזה לא יאומן, שחקן המפתח במילאן.