המחזור ה-14 בפרמיירליג: And Your Bird Can Sing

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏30/11/18.

1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא נכנס להרכב מהרגע שצ׳ך נפצע, ומאז לא הסתכל לאחור.

יש שם בעיות במשחק הגובה, אבל בסה״כ הוא מפתיע מאוד לטובה. ביינתיים.

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני לא צוחק עליך, זו דעתך. אני פשוט חושב שמדובר במחמיצן די גדול (עוד מהימים בבורוסיה) שלפעמים מבריק ולפעמים גם משחק בטיפשות. אני לא מחזיק ממנו כל כך, לאקאזט לטעמי שחקן הרבה יותר חכם ובמכלול הוא שחקן יותר טוב. אני לא חושב שאובאמיאנג ברמה של הארי קיין.

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

האמת? אני כבר יותר משנה שואל את זה ולא מוצא תשובה, אבל פוצ׳טינו מבין כדורגל יותר גדול ממני. אם הוא באנקר אצלו כנראה שיש סיבה.

4. zivmay Member

איזה כיף שלארסנל יש מאמן סוף סוף. לטעמי כרגע, שניים רק לסיטי.

5. Clichy COYG

מטעמי נאחס נזהרתי אבל ברגע שראיתי שורטונגן ע"ח אלדרווילד בהרכב נשמתי לרווחה, השחקן הכי אוברייטד בליגה הזו.

הניהול משחק של אמרי הוא אולי הטוב שראיתי בליגה, כבר מחזור 13 וכמעט כל חילוף שלו בינגו.

6. cheddar Member

מותר לקבל שערים, השאלה היא איזה כמות והאם יש גם משחקים טובים לצד זה ויש

7. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

ודווקא אני זוכר שורטונחן אמר בראיון שהוא מעדיף את טוטנהאם על פנינו לפני המעבר שלו מאייאקס. כיף.

גם בדאייר הכתה הקארמה מעט. אומנם הוא לא אשם בדיפלקשן, וגם לא הוגן להאשים אותו בפספוס בתיקול בשער של טוריירה שהיה מהלך קבוצתי מרהיב, אבל כיף שהוא סוג של מעורב ישיר בשני השערים.

8. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אובאמיאנג לא ורסטילי בכלל, והשער והבישול שלו היום מחוץ לרחבה שהיו ברמה גבוהה מאוד הם לא תמונה משקפת לאיכויות שלו. דווקא באלמנטים הללו לאק הרבה יותר דומיננטי ממנו, גם אם לא מדובר באיזה עילוי כדוגמת סוארז או אפילו אגוארו בזמנו, הוא עושה לא מעט טרור להגנות העונה מהבחינה הזו; למזלנו שניהם משחקים ביחד לא רע בכלל, ואני אומר למזלנו כי אנחנו חייבים קיצוני אחד לפחות. אתמול.

מה שכן, אובא אחד הגולרים היותר גדולים שראיתי בארסנל. גם אם ממש לא מדובר ב"כוס תה" שלי ברמת המכלול, יש לו תנועה מושלמת ללא כדור (הרבה יותר מרשים מהמהירות שלו) והוא מריח דם שהכדור מגיע לכיוונו ברחבה. הדחיקות האלה שמגיעות באופן עקבי כל שבוע הן לא דבר מקרי.

נערך לאחרונה ב: ‏2/12/18
  9. AS R Member

אני חושב שכל שחקן היה רוצה להיות 'מחמיצן' שכובש באופן קבוע כמעט שער למשחק.
    העניין עם אובמיאנג זה שהוא מגיע להרבה מצבים ששחקנים אחרים לא היו מגיעים אלייהם, בגלל המהירות שלו והחכמה שבה הוא משתמש במהירות שלו, עם או בלי הכדור.
    חוץ מזה, כל שנה אני רואה אותו משפר את המשחק שלו. בנוסף לכך, אני לא מכיר הרבה שחקנים שנותנים 100 אחוז על המגרש כמוהו.

VAR אוהב/ת את זה.
  10. orelh94 Member

אני חושב שהוא באנקר כי אין אופציה עדיפה כרגע, למרות שבאופן אישי הייתי מעדיף לראות במקומו את לוקאס.

11. k_700 Member

איך שארסנל נראית(בצוותא עם קבוצות אחרות שמינו מאמן חדש אחרי עונת נפילה והפלא ופלא נראו נהדר) רק ממחיש כמה צריך לבעוט בראש של האוהדים שלנו אחרי שבעונה הראשונה עם מוריניו חיפשו בכוח כל מיני סטטיסטיקות שקריות כדי להצדיק " את עבודת המאמן שהוא עושה".

אשכרה היו מספרים לנו עד מחזור 30 כמה "בכל עונה אחרת" יש פה איזה מאבק אמיתי וזה שיפור ענק לעומת מוייס וואן חאל.
    להזכר בזה ולהתגלגל מצחוק.

אמארי נזרק למועדון שכבר 12 שנים מוגדר כמת, אם אוהדים שכבר לא בטוחים מתי בפעם האחרונה הם ראו את הקבוצה שלהם משחקת ולא אפפה אותם תחושת ציניות עמוקה.
    נזרק למערכה אולי הכי קשה מכל קבוצות הליגה העונה ולאט לאט עושה שם עבודה גדולה.
    בלי סיפורים, בלי התבכיינויות בסגנון של "אין לי בלם" אחרי שקנית איזה שני בלמים ב70 מליון פאונד, זרקת את שני הבלמים הצעירים שלך(שאגב, אחד מהם עושה חיל באסטון וילה).
    בשקט, בלי לנסות לגנוב את ההצגה מהשחקנים שלו.
    עבודה גדולה.

עצם המחשבה שהוא בכלל מצליח לשלב את לאקאזט ואובימיאנג ביחד בהרכב עם קישור מרכזי כל כך חזק, מי חשב לפני העונה שזה יכול להצליח.
    גדול.

ולחשוב שהרגילו אותי שמאמן חדש שמגיע אחרי "עונת חורבן", ונזקים שעשה מאמן אחר צריך להכיר בעובדה שיש פה תהליכים... ושזה יקרה בכמה עונות... כן אה.

DaveTheSave ו-סמואל אטו אוהבים את זה.
  12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

חושב שזה שידור 10 ברצף שאני שומע מהשדרים בישראל ש"זאת לא ליברפול!". האם זאת ליברפול בעצם והם עוד לא הפנימו את זה?

פירמינו, מאז שורטוגן דחף את האצבע שלו לעין שלו הוא לא משלים מסירות הכי פשוטות. אולי הוא פשוט לא רואה כבר?

החמצנו 2 מצבים מעולים אבל גם הם החמיצו 1. זה יהיה גבולי.

זאת מחצית דרבי ליברפולית הכי לא דרבית שראיתי בחיים שלי אגב, איפה הדם הרע? עונות קודמות היית רואה דם רע אפילו אצל זרים שלא יודעים מה זה סקאוזר, היום זה פשוט לא קיים בכלל בינתיים

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  13. k_700 Member

לוקאס לא משחק בתפקיד של עלי על המגרש.

עלי שחקן סופר חשוב במערך של פוצ'טינו.
    גם נותן להם פיזיות בחלק הזה שבין ההתקפה לקישור, עוזר מאוד בלחץ, בשחרור המהיר ויש לו יכולות להבקיע שערים מתנועה טובה.
    הוא שחקן נהדר אחרי עונה לא טובה(עונה לפני זה היה אדיר) במשחק לא טוב.
    לוקאס קיצוני.

14. alexshw Member

יש לאברטון העונה יותר כלים באמת גם לשחק כדורגל לשם שינוי. גם מאמן מתאים לכך ולא איזה בריטי זועף.

15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה נכון, הם באים לשחק כדורגל באנפילד לראשונה מזה שנים, זה בטוח.
    מעבר לזה, חסרים מאוד תאקלים פרועים, קצת כסאח, דברים שילהיטו את הדרבי. משני הצדדים.