המחזור ה-14 בסרייה A - צריך להסתכל קדימה - Avanti

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏25/11/16.

1. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

הם אמנם מנצחים, אבל הם לא משחקים מספיק טוב. אני לא מאמין שהנצחונות ימשיכו, סביר להניח שיקרה להם מה שקרה לאינטר בעונה שעברה.

נערך לאחרונה ב: ‏28/11/16
  2. HEART BREAK KID RED DEVIL

אתם צודקים.
    אך מדבר מתוך סימפטיה למועדון וחסר אוביקטיביות כמובן.

3. Alta Tensione Member

2 הסנט שלי לגבי דיון הפציעות:

1. עיסוק בספורט מקצועני כרוך בפציעות כמו שלצאת החוצה בגשם כרוך בהירטבות. אי אפשר להימנע מזה. לפעמים זה בא בצירוף מקרים מוזר, כזה שהרבה שחקנים נפצעים במקביל. בספורט אקוטי ודינמי כמו כדורגל זה טריוויאלי מאוד.

2. למרות כל זה, יש הבדל בין פציעה אקוטית לבין פציעה של overuse או כזאת שנגרמת בגלל חוסר איזון שרירי, כלומר, הבדל במי "אחראי" לזה. כשאתה חוטף מכה יבשה שגורמת לשבר, חבלה או פריקת כתף זה shit happens קלאסי. אבל המסטרינג מתוח\קרוע, מה שקורה חדשות לבקרים כמעט בכל קבוצת כדורגל, זה סממן לרשלנות ועבודה גרועה של מאמני האתלטיקה של הקבוצה (חלאס עם הזעקות על "צוות רפואי!111 זה מביך) שכנראה לא דאגו ליצור אתלטים מאוזנים יותר מבחינה שרירית כחלק מההכנה שלהם. יש שחקנים שאוכלים מזה יותר חרא, ויש כאלה שפחות. השורה התחתונה שזו הפציעה הכי נפוצה בכדורגל היום והסיבה לדעתי נעוצה במעש (או החוסר מעש) בחדר המשקולות.

3. אין תמיד קורלציה בין איכות אנשי המקצוע למקום בו עם עובדים. זה שאני מאמן\רופא\שיט אחר ביובה לא הופך אותי אוטומטית לתותח או אחד שאי אפשר לפקפק בסמכות שלי. בכלל, לא לפקפק בסמכות של מישהו בגלל מי שהוא זה כשל לוגי ממדרגה ראשונה. עדיף תמיד לדון לגופם של דברים ומאחר שלרוב האוהדים אין באמת את הידע כדי לדון לגופם של הדברים האלה, עדיף להימנע מיציאות של "צוות רפואי גרוע" על כל פציעה.

אלעד, Don Joan Roman ו-סיונרה אוהבים את זה.
  4. VAR Member

מנהלים/מאמנים זה משהו שמתחלף כל הזמן. לא ערכתי מחקר מקיף ואני לא עוקב/עקבתי אחרי לקסאל(ט?), אבל ההיגיון אומר שמאמן ברוב מוחלט של המקרים דואג להישרדות שלו בתפקיד (מה שנקבע לפי עמידה/אי עמידה ביעדים - שכמעט תמיד הם קצרי טווח). אם שחקן צעיר X לא עדיף על החומר הקיים לרשותו של המאמן כבר היום (כלומר, ללא שיקולי פוטנציאל) הוא לא ישחק. זה מאוד קל להגיד שאתה בונה עליו, מאוד קשה לעמוד במילה שלך כשהחרב על הצוואר. יש מאמנים יוצאי דופן (מיכאילוביץ' שם את המשרה שלו בסל של דונארומה ואני לנצח אזכור אותו לטובה בגלל זה. כמובן יש גם אחרים כמו זמאן, קלופ וכו') ויש גם שחקנים שהם כל כך מוכשרים שגם נעל בית יבין שעדיף לו לשחק איתם. אבל אם נסתכל על התמונה הגדולה אין למאמן של קבוצת תחתית שום אינטרס לפתח שחקן צעיר של קבוצה אחרת כשהוא יודע שהוא לא יהנה מהפירות. מה שהקבוצה השואלת רואה כמהלך הכרחי לצורך טיפוח השחקן, הקבוצה המשאילה רואה כאופציה זולה (ולעיתים חינמית) לגיבוי שעדיפה על השקעה מיותרת במחליף שלא אמור לראות יותר מידי דקות.

5. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

היגיון של יענקלך: המאמן של אמפולי לא ישחק עם לקסאלט כי הוא לא טוב יותר מהחומר הקיים לרשותו ואין סיבה שיסכן את המשרה שלו עבור פיתוח השחקן. זאת בניגוד לכל אחד ואחד מהמאמנים של אינטר במהלך ארבע השנים שלוקחות ללקסאלט להפוך לשחקן סביר, שלהם לא אמורה להיות בעיה לסכן את המשרה שלהם על מנת לשתף שחקן שלא טוב מספיק כדי לשחק בפאקינג אמפולי.

או שלא, זאת ההנהלה צריכה לכפות את שיתוף הצעירים הזה ולהתעקש על 4 שנים עם שחקן הרכב שאין לו מקום בפאקינג אמפולי כדי שתוכל להנות בטווח הארוך ממוצר מוגמר שהוא... שחקן כנף נחמד שכזה שלא באמת תואם את השאיפות של המועדון ומתאים יותר לקבוצות מרכז טבלה.

כל שנה אתה בא עם הדיון הדבילי הזה שסותר כל עובדה היסטורית לאורך השנים וכל שביב ולו הקטן ביותר של היגיון בסיסי. לא נמאס לך לכפות עקרונות אידיליים שלא קשורים בכלום על המציאות?

אם פאקינג לאהם יצא להשאלה כדי להתפתח ולצבור דקות משחק גם לקסאלט יכול. ואם לקסאלט לא טוב מספיק כדי לשחק בפ-א-ק-י-נ-ג א-מ-פ-ו-ל-י אין לו מקום באינטר.

יש פה כותב שאשכרה מתאר שחקן שהוא לא ראוי להיות יותר מגיבוי נחמד לקבוצת תחתית בעלת סגל מהגרועים בליגה, ואיכשהו בו זמנית ראוי לדקות משחק בקבוצת האם ששואפת להעפיל לליגת האלופות.

6. DRORIKO Member

גול נהדר של אינסיניה. סאסוולו פשוט קבוצה אומללה, לא מזכירה בכלום את הקבוצה של העונה שעברה. ניתן לדי פרנצ'סקו הנחה שזה בגלל שתי המסגרות.

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

@יענקלך שחרר
    במקרה זה, מבחן המציאות > היגיון שנרקם כקונטרה לגישה של יצורי אגו נפוחים שמילאו את הקאלצ'ו בעשור הקודם (ולפני כן).
    מיכאלוביץ' לא שונה מאף מאמן אחר בדורו. מרבית המאמנים במקומות 9-20 נותנים במה לצעירים ללא התחשבות באם ימשיכו לשחק תחתם בעונה הבאה ומי יגרוף עליהם את הקופון. הצמיחה שאנו רואים בליגה בשנתיים האחרונות היא תוצאה ישירה לכך. מאמנים (עדיין לא בקבוצות צמרת) התחילו להימדד על התרומה שלהם לכדורגל ופיתוח כישרונות שפרצו תחתם במקביל לתוצאות.
    הצעירים לא נשלחים החוצה בצורה עיוורת או כחלק מקומבינה כמו פעם אלא לאחר התאמה לקבוצות ולמאמנים שלהם. לדונאדוני אין בעיה לפתוח עם שחקן פרימברה כמו סאדיק ולכן הוא נמצא שם. פרוזינונה לא יכלה להתחייב לדקות לג'רסון ולכן הוא חזר לברזיל. די פרנצ'סקו לא מוכן לעבוד עם שחקן שיעזוב אחרי עונה אחת? נותנים לסאסואלו אופציה לרכישה (עם קונטרה שתכנס לתוקף לאחר איזה שנתיים) ומקבלים שחקן כמו פלגריני שבגיל 20 שווה מקום בנבחרת עם קנס של 7-8מ'.

8. DRORIKO Member

נאפולי כאלה פריארים

9. SerieA Il Capitano

ז'ואאו מאריו על הספסל, קונדוגביה, באנגה וברוזו בקישור. מעניין מאד.

אני הייתי רוצה שפיולי ינסה בעתיד לנסות לשלב את ארבעתם כאשר פריסיץ' או קאנדרבה אינם יכולים לשחק. יכול להיות מעניין.

10. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ראיתי דקה מהמחצית הזאת. מה הלך שם?

11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

והעיקר שהשוער הזה רוצה ליגת האלופות. כמה חוסר יציבות...

12. SerieA Il Capitano

למה אי אפשר במשחק אחד לסיים כמו שצריך?

13. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

שלושה משחקים בעידן פיולי, ויש מוטיב חוזר. משחקים טוב במחצית הראשונה, ולא מופיעם בשנייה.
    נראה כאילו אינטר היא זאת שמשחקת עם 10 שחקנים.

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ז׳ואאו מאריו גומר אותנו.

הכוח המנטלי של אינטר ברצפה. למרות שאנחנו ביתרון, הן מבחינת שחקנים והן מבחינת התוצאה, פיורה נראית יותר טוב מאיתנו מאז הגול. גם נגד ב״ש, כמה התקפות שלהם ואינטר נעלמה לגמריי.

15. SerieA Il Capitano

המוטיב החוזר בשני משחקי הליגה הוא גם שקונדוגביה מוחלף וברגע שזה קורה מפסיקים לשחק.

נראה שהנוכחות שלו במרכז המגרש אתמול עשתה משהו, ועם יציאתו קרה משהו אחר.

אני שונא את המשחקים בנאפולי והמשחק ביום שישי הקרוב יהיה קשה ביותר, למרות מצבה הלא טוב של נאפולי. אבל על כך נרחיב כבר בPREVIEW למשחק.