המחזור ה-14 בסרייה A - צריך להסתכל קדימה - Avanti

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏25/11/16.

1. DRORIKO Member

גנואה קבוצת בית הרבה יותר בינונית ממה שעושים ממנה. לפני המשחק בדקתי בטלספורט את המיקום שלה בליגה לפי משחקי בית. הוא היתה תקועה עמוק באמצע הטבלה. בכל מקרה אם היתה כזאת הרתעה גנואה היו אמורים לעשות במכנסיים אחרי הגול השני או אפילו הראשון ולתת לנו לחזור למשחק.

2. SerieA Il Capitano

אם רומא תהיה נקודה אחת מיובנטוס אחרי המשחק ביניהן (כלומר, ניצחון על יובה) אולי תהיה לנו עונה מעניינת.

אני חושב שיובנטוס תנצח את אטאלנטה אך יש סיכוי שתאבד נקודות מול טורינו.

3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

קבוצה שמהווה מקפצה פוטנציאלית למרבית הסגל שלה תמיד תתעלה במשחקים הגדולים יותר על הנייר. אין מה להסיק מתוצאות תיקו מול אודינזה ואמפולי. תיקו עם נאפולי (בכושר של תחילת העונה) והשלישיה למילאן זה המידע הרלוונטי להיום.

אף קבוצה לא הצליחה לנצח את ג'נואה בביתה ובסוף הסיבוב הם מארחים את רומא (בלי סלאח). בדומה לtype של אטאלנטה וטורינו, המשחק הזה צפוי להיות הרבה יותר קשה מלאציו ומילאן שמחכות לנו בשבועיים הקרובים.

Don Joan Roman, EO11 ו-SerieA אוהבים את זה.
  4. DRORIKO Member

אתה מכיר את גנואה יותר טוב ממני אז קטונתי מלהתוכח איתך, ועדיין הרשה לי לפקפק בתזה על ה"יובה-פוביה". אני לא חושב שגנואה באה נגדינו שונה משהיא תבוא נגדיכם או בשלישיה על מילאן. אם היתה הרתעה כלשהיא היום אז היינו חוזרים למשחק.

5. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגרסיביות. כל קבוצה שתלחץ את יובנטוס בקו גבוה ובאגרסיביות במרכז השדה תוציא נקודות.
    לא רק שזה אחת החולשות שלנו בכלל מאז קונטה אלא שהשנה אנחנו מזעזעים בפרט.
    כל המשחקים בהם לחצו אותנו באגרסיביות השנה נגמרו בהפסד , ואלה שאני לא זוכר בשלוף כנראה נגמרו בתיקו.

רק לראות את המשחק האחרון מול סביליה, עד ההרחקה ואחרי ולהבין

Don Joan Roman, FelaKaT ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

@DRORIKO
    אני לא נכנס לזה. ג'נואה תארח את רומא בהרגשה של מאני טיים בדיוק כמו היום וכמו לפני שבועיים נגד מילאן. מנגד, קשה מאוד להוציא את אותה ה"התעלות"\השקעה\ריכוז מול הקטנות ומכאן מגיע מיקומה בטבלת משחקי הבית ה"בינונית".

--
    דייגו לקסאל מתפתח למגן נהדר.

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

@zitto strunz

עוד פליט אינטר שלא קיבל צ׳אנסים.

8. SerieA Il Capitano

רק כעת אני שם לב כמה הלו"ז של רומא משוגע.
    שבוע הבא דרבי, ואז מילאן ויובה.

שלושה ניצחונות רצופים הם חובה אם היא רוצה אליפות. בעיני. יובה עם רצף משחקים קשה ומכת פציעות.

9. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברמת המשחק עצמו,
    ליכשטיינר ובנעטיה במשחק קטסטרופלי. אני מתקשה להבין את ההחלטה של אלגרי לפתוח עם ליכשטיינר בשלישיה אחורית , עוד יותר כשדני אלבס לפניו, עוד יותר שקוודראדו לפניו..
    דני אלבס הוא בזבוז זמן, היה עדיף להשקיע במגן צעיר שיהווה מחליף אמיתי לליכשטיינר.

אני מאוד מקווה שזאת תהיה כאפה כואבת, ששחקנים יעלו את הרמה הפיזית והטכנית שלהם ולא יחשבו שהסמל על החולצה מקנה נקודות אוטומטיות.
    אנחנו במכת פציעות נוראית לפני 3 מחזורים סופר קשים. לא רואה אותנו מוציאים יותר מ6 נקודות בשלושת המשחקים וגם זו תחזית אופטימית

10. Alta Tensione Member

בלי קשר רק לרומא, שלושת המחזורים הקרובים הם מפלצתיים:

15:
    נאפולי - אינטר
    יובה - אטלאנטה
    דרבי רומא

16:
    דרבי טורינו (אצל טורינו בבית)
    מילאן רומא

17:
    מילאן - אטלאנטה
    רומא - יובה
    נאפולי - טורינו

ללקק את האצבעות.

אגב מכת הפציעות של יובה מזכירה לי בהיקיפים שלה את מה שקרה לנו בעונת השוד הראשונה של קונטה על הקווים. אם זה ממשיך ככה עד סוף העונה ו\או הם לא מביאים חיזוק טוב בינואר, האליפות נודדת.

אגב2 בעיטות חופשיות בשביל פיאניץ' זה כמו פנדל. לא משנה מאיזה מרחק.

SerieA אוהב/ת את זה.
  11. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אוהדי יובנטוס, אתם משעשעים אותי. גם בעונה שעברה היו חלקים מכם שהיו בהיסטריה ומנגד היו לא מעט שאמרו שיובה עדיין פייבוריטית. גם השנה זה ככה, דברו איתי שיובה תרשום איזה שני הפסדים בבית, שיהיה עליה איזשהוא איום אמיתי לתואר ולא קבוצות ללא המשכיות ועמוד שדרה כמו שיש היום, ולא...מילאן היא ממש לא כזו. אנחנו לא עיוורים או דבילים מוחלטים.

השם של יובנטוס עדיין עושה את שלו בליגה וכמעט בתשעים אחוזים מהמקרים זה ייגמר בניצחון שלכם, זו המציאות בשנים האחרונות. שהמציאות הזו תשנתה, נדבר. כרגע, הפסד בחוץ בודד...לא עושה עליי רושם שמשהו השתנה.

VAR אוהב/ת את זה.
  12. DRORIKO Member

אף אחד לא בהיסטריה ואף אחד לא אמר שיובה איבדה היום את האליפות. כל מה שאני אומר,ולא מהיום,זה שאני לא אוהב שמקטינים את הליגה בשביל להקטין את ההישגים של יובה. אתם מדברים איתי פה על "כח ההרתעה של יובה", איפה הוא היה בתחילת העונה שעברה? בשורה התחתונה, אם יובה רוצה אליפות היא צריכה להיות מספיק טובה בשביל לקחת אותה,אף אחד לא יתן לה אותה על מגש של כסף.

נערך לאחרונה ב: ‏27/11/16
  13. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

מה לעשות שהליגה לא תחרותית? זה לא שם את האליפויות של יובנטוס בכוכבית, זה פשוט מראה על מצב לא בריא של ליגה. וזה קורה בעוד מקומות בליגות אירופאיות, גם בבכירות שבהן.

EO11 אוהב/ת את זה.
  14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

* @EO11
    שתי עונות השאלה (בולוניה ואמפולי) זה צ'אנס מושלם לשחקן בן 20 מדרום אמריקה. אינטר ויתרה עליו רק לאחר שלא הראה שם שום דבר. לאחרונה הכישרון שלו התחיל להתחבר עם הצרכים של הקבוצה שלו.

*התרשמתי אתמול גם מפרנצס'קו זמפאנו של פסקארה (גם הוא מגן ימני ובן גילו של לקסאל).
    בניגוד לשנים האחרונות, יש כמות גדולה של מגנים צעירים שעושים כעת פריצה די רצינית בסריה א'.

*מכת הפציעות של יובה (כולל השבר של אלבס) היא כלום לעומת מה שהולך בהגנה של רומא מתחילת העונה. אני לא נכנס לתחרות מי יותר מסכן אבל חשוב לציין שזה חלק מהמשחק וקורה בכל מקום אחר (ולא איזה מחדל שמחייב פיטורים). ההבדל היחיד בין יובה למקומות אחרים הוא התקציב ההיסטורי בו נבנה הסגל עם 10 שחקני הגנה מוכחים. לא קיים עומק כזה בשום קבוצה באירופה. צריך רק לדעת לעבוד איתו.

נערך לאחרונה ב: ‏28/11/16
  15. Don Joan Roman Member

ליובנטוס יש שאיפות קצת יותר גדולות מרומא ובקבוצה כמו יובה שמתבססת בעיקר על משחק הגנה מתואם ומשובח, פציעות מרובות שכאלה בהגנה הן בהחלט סיבה ועילה לבדק בית איך ומדוע הן קורות ואני לא מדבר על פציעות שנגרמות ממכות יבשות אלא פציעות שרירים, לא יכול להיות שעברו 20 משחקים רשמיים ולא היינו יותר מפעם או פעמיים בהרכב מלא ונגיד "שהכל בסדר" ושזה קורה לכל קבוצה.

צריך להגן על הדאבל, להתקדם באלופות, ככה זה לא יקרה.

נערך לאחרונה ב: ‏28/11/16