המחזור ה-14 בסרייה A:: מילאן עוקפת את יובנטוס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏27/11/09.

1. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

עריכה 8:
    יש תופעה של שחקני כנף ימין, שבה הם מתעקשים להיות עיוורים ולהרים במקום למסור. ביומיים האחרונים, גם פדאלינו וגם קומוטו חטאו בכך. הם מגיעים לצד הימני של המגרש, מימין לרחבת היריב, הרחבה מלאה בשחקני הגנה ואולי שחקן או שניים שהם חברים לקבוצה, קצת מאחורי פדאלינו/קומוטו יש חבר לקבוצה פנוי לגמרי - ומה הם עושים? מרימים הישר לתוך הרחבה. במילים אחרות, מעבירים את הכדור הישר לקבוצה היריבה.

ל-ח-ש-ו-ב. זה לא כואב וזה לא עולה כסף. להפך - תחשבו במגרש ותהפכו לשחקנים יותר טובים. תהיו שחקנים טובים ופתאום תמצאו לכם קבוצה שתכפיל לכם את השכר. כל עוד לא קוראים לכם אינטר ( http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx ), עדיף מוח, לא כוח.

2. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

אין לי פשוט מילים. אחד הימים היותר עצובים שלי בתור אוהד יובנטוס. קבוצה שלא מגיעה לשום מצב מול קבוצה כמו קליארי, פשוט בושה וחרפה. תודה לפררה שהכניס את ג'יובינקו לכמה דקות בסיום. גאון. גועל נפש אם נעלה לשמינית, שגם אם נעלה, נקבל בראש חזק חזק. בושה וחרפה איך שהמועדון והשחקנים נראים. איפה הימים של נדבד, טוראם, טקינארדי ופסוטו? אפשר להמשיך ולהיזכר....

ההגנה פשוט פח. קנאברו צריך לפרוש בסיום העונה. גועל נפש לראות שחקן ממעמדו נראה כמו כלום ושום דבר, אם הוא נוסע לדרום אפריקה הסיכויים נופלים ב-30% (לא שהסיכויים גבוהים כ''כ כרגע...). פאולסן פשוט כוסית בלונדינית, למה לא לשחק עם טיאגו? פררה הביתה. אין לו מושג, שיתחיל מהפרימוורה ואולי אחרי כמה שנים יוכל לעבור לאמן את סיינה.

נערך לאחרונה ב: ‏30/11/09
  3. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

עריכה 237:
    עונש ליובנטוס. הנהלת הקבוצה בחרה ללכת עם מאמן שלא עשה דבר בקריירה שלו, מתוך מחשבה שאולי הם יצליחו להפליץ בטעות גווארדיולה נוסף (מקרה של פעם ב-20 שנה), מספר חודשים לאחר שהאחרון נוצר. במקום ללכת על מאמנים כמו ספאלטי, מאנצ'יני, גאספריני ואלגרי. אז הנה, אלגרי עושה לפרארה בית ספר והוא לא הראשון. קליארי, עם עשירית תקציב, נמצאת רק 5 נקודות מיובנטוס.

קודם מאמן, אחר-כך קבוצה. איך זה שבחור בן 21 מישראל יודע את זה וההנהלה של המועדון הגדול באיטליה לא?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/11/09
  4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש סיכוי שבתת מודע התכוונת לקאטניה?

משחק נוראי עבר בברגמו הגשומה. מגרש עלוב עם אווירה קודרת וקבוצה ביתית לה אין מה להציע על המגרש. התקפה אחת מתפרצת מקרית הפכה ליתרון זמני בגלל טעות של מוטה. אפשר להוסיף גם כמה דקות של לחץ יחסי לקראת סוף המחצית השניה כאשר טיריבוקי החצוף הזה ניסה להכניע את ג'וליו (איזה מין אוהד זה?). אטלאנטה ככל הנראה בדרך לסריה ב'.

5. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

יותם, ככה זה כשמתפשרים. במקום לשכנע את ספאלטי או גאספריני לעבור אלינו בקיץ, הולכים על כלומניק שלא מכיר את המושג "אימון". הבומרנג חזר בצורה כואבת לפניו של בלאן. מינויו של פררה, חזרתו של קנאברו ואי שחרורו של פאולסן היו הטעויות הגדולות ביותר הקיץ.

6. Y4K91 Member

אם יכולת כזאת אני מקווה שיובנטוס יצליחו להגיע למוקדמות ליגת אלופות בסוף השנה.

7. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בבקשה.. אתה אחר כך תקבל בראש מצ'לסי... אני מעדיף למנוע את עוגמת נפש הזאת...

צ'ירו מוכיח שאין לו כלום,איך יכול להיות שג'יובינקו לא פותח? ועוד מארקיזיו במקומו(גם לא העמדה הטבעית שלו,גם רק חזר מפציעה) ואיך יכול להיות שאם כבר הוא לא פתח אז למה החילוף הראשון רק הדקה ה60 ולא בדקה ה30 מיד אחרי הגול...

גאספריני http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx למה הוא לא אצנו..

8. !Sempre Inter Member

זה מה שאמרתי בתחילת העונה בדיון של יובנטוס... יובה מועדון ענק, להפקיד אותו על מאמן כזה? סיכון. ברסה לקחה סיכון והרוויחה, אבל שם יש כישרון בלתי נגמר, ביובנטוס הסיפור שונה ולכן צריך קליבר על הקווים.

חשיבה מוטעית של העוסקים בדבר.

9. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם האיזכור של קובי לקטאניה האלימה ואטאלנטה שמייצגת את העיר הכי גשומה ואפורה בליגה - למישהו יהיה אכפת אם שלושת היורדות יהיו סיינה, קטאניה ואטאלנטה?

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לך תשכנע אותם במנג'ר. לשניהם היו חוזים בקבוצות שלהם ורק מחוסר ברירה, הנהלת יובנטוס התפשרה על פרארה במקום מאמן כדורגל. ההנהלת לא אשמה שלא הצליחה להביא מאמן ברמה מכיוון שלא היה אחד כזה ללא קבוצה.

11. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

עוד פעם בא אחד הילדים האלה ואומר לי: "תשכנע במנג'ר"? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx קבוצה כמו יובנטוס יכולה להשפיע כמעט על כל מאמן, ועובדה שגאספריני התלבט וכבר חשב לעבור אך משהו מנע ממנו, ונעזוב גם את העובדה שהוא חתם על חוזה חדש בג'נואה זמן קצר לפני שהחלה ההתעניינות מצד יובה. ספלאטי היה אפילו קרוב יותר, אך גם הוא בשכנוע כזה או אחר נשאר בסופו של דבר ברומא.

12. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשנבחרת אנגליה רצתה את אריקסון, הוא נטש באמצע העונה (עזבו חוזה...) לאי השיכורים. אם יובנטוס באמת הייתה רוצה, מאמנים כמו ספאלטי, גאספריני או אלגרי היו רצים ליובה. בואו לא נשלה את עצמנו - כולנו יודעים מה המעמד של יובנטוס באיטליה.

13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז ההתעניינות הזאת הייתה לא יותר מפלירטוט עיתונאי כשמראש הם העדיפו להפקיד(ר) את המועדון הענק הזה בידי שחקן עבר שלעולם לא אימן? קשה לי להאמין.

לא ידעתי שאתה בקשר עם ספאלטי ושהוא משתף אותך בתהיות שלו. פשוט לתקשורת הוא אמר שאין בכוונתו להענות להצעה של יובה (אם אני זוכר נכון, גם גאספריני התנער מהר מאוד מהשמועות).

אתם מתארים פה התנהלות של מוג'י ואם אכן כך הדבר, מילה אחת לא במקום שדולפת להתאחדות ויובה תחטוף באן לחלון העברות או שניים. למועדון אסור להציע חוזה לשחקן\מאמן שנמצא תחת חוזה בקבוצה אחרת מבלי אישור מהקבוצה. מעמד של המועדון? יכול למכור לה עוד כמה חולצות בזימבבויי.

מי כמוני מבין שהכי קל להאשים את ההנהלה במצב מחורבן של הקבוצה. אבל תנסו להיות אוהדים קצת יותר אינטלגנטים, תנסו לגלות מה לא עובד בניהול של פרארה. לי נראה שמכת פציעות בנוסף לזה ששחקני הרכש היקרים עדיין לא התאקלמו בקבוצה יוצרת את החולשה הלא אופיינית של יובה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/11/09
  14. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

קובי לא מדובר פה על משהו לא חוקי אלא על העובדה שאם יובה הייתה לוחצת על ספאלטי/גאספריני יש סיכוי טוב שהם היו מאמנים אותנו היום בגלל שהמעמד של יובה באיטליה הוא חזק,ואין לזה שום קשר לזימבבווי(מדינה חדשה?).

הבעיה שלנו היא המאמן,רוב ההפסדים היו יכולים להמנע,להסתיים בנצחון עם הכנה/ניהול משחק אחר של פראררה,אין שום טביעת אצבע של המאמן על השחקנים..

15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא רק בחור בן 21, גם הילד בן ה-27. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

השאלה עכשיו היא, אם ראשי יובנטוס יודו בשגיאותם ויעשו הכל על מנת להציל את העונה לפני שיהיה מאוחר מדי, או שמא, מחליקים, "זה לא אנחנו, זה רצון האלים", ומקווים לטוב...

זה אולי יכול להישמע כצעד רדיקלי מדי, ברם, לדעתי צעד רדיקלי זה בדיוק מה שיובנטוס צריכה. אם זה תלוי בי, בעוד אני רושם שורות אלו, ראשי יובנטוס צריכים להרים טלפון לרוברטו מנצ'יני ולבקש ממנו שכבר מחר בבוקר יתחיל בהכנות הקבוצה לקראת אינטר. לא רק שהוא עצמו יהיה חדור מוטיבציה, כמו כן, אפקט מאמן - ואני מקדיש מאמן ולא אולי יהיה בעתיד - חדש יכול להחזיר לכמה שחקנים (בעיקר דייגו, מלו, אמאורי וסיסוקו) את החשק לחיות, או לפחות יביא עימו קצת רוח חיים ואמונה.

באשר לאטאלנטה אני מאמין שהם ישארו בליגה. הם סובלים מירידה דרסטית ביכולתו של "הפראנצ'סקו טוטי" שלהם - כריסטיאנו דוני. ואם רומא נראת כמו חצי קבוצה בלעדי הטוטי שלהם, אז אפשר להבין למה אטלנטה כל כך מתקשה בלי שלה. זאת ועוד, שחקן ההגנה הטוב ביותר שלהם, וגם החשוב כי הוא הדבק של החוליה כולה, תומאס מנפרנדיני, לא משחק כבר חודשים בשל פציעה ועם חזרתו אני מאמין שהם יספגו פחות וישיגו יותר נקודות.

נערך לאחרונה ב: ‏30/11/09