המחזור ה 14 בסריה A :: מילאן מנצחת את יובנטוס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Fratelli d'Italia, ‏24/11/12.

1. FelaKaT Member

הגיע הזמן להפסיד לקבוצה קטנה. לא נורא, ממשיכים הלאה.

2. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין קשר בין מה שאמרת למציאות. בפועל לא כל נגיעת יד ברחבה הופכת לפנדל, אלא רק נגיעת יד שמגדילה את הנפח של הגוף (יענו, יד מחוץ לגוף). גם אם הכדור שפשף את השערה של הבית שחי של איסלה, אין פה פנדל.

אין ספק שמילאן הייתה ראויה לניצחון היום. לא שילמנו מספיק.

אגב, שקוף שזה משחק שקונטה לא מפסיד.

ומחמאות למי שצריך: דה שיליו היה פנטסטי, מקסס-ייפס (המעצבן) היו גדולים וקונסטנט הוא כנראה איש המשחק. בכלל, ההגנה של מילאן תפקדה טוב מאוד. רק דבר אחד (ואני יודע שאני נשמע כמו תקליט שבור) - לא חושבים שחלוץ כמו יורנטה היה עוזר היום? אני בטוח שכן.

נערך לאחרונה ב: ‏25/11/12
  3. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://cdn.corrieredellosport.it/images/03/C_3_Media_1608203_immagine_obig.Xxx

תודה לך מילאן, סוף סוף אפשר לישון עם חיוך על הנים :aaarse:.

4. Don Joan Roman Member

הגיע למילאן לנצח, הם סגרו אותנו הרמטית וחוץ ממצב אחד לא יצרנו כלום, לדעתי ניהול משחק גרוע של המאמן

5. 亚历山大帕托 Member

מספיק מחוץ לגוף כדי לגרום לשופט לשרוק?

https://pbs.twimg.com/media/A8kwVuVCEAAG6vf.Xxx

6. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבל על הזמן לסלף תמונות/לגלוש בפורומים של אוהדי מילאן בחו"ל בתקווה שיש איזה טרול שישנה את המציאות. קח וידאו (וידאוים לא משקרים):

אגב, אני לא מאשים את השופט. קשה מאוד לראות דבר כזה וכשאתה בסן סירו מלא ושופט הקו אומר לך משהו, קשה לך מאוד ללכת נגד זה.

7. VAR Member

הא? היד של איסלה הייתה ב-90 מעלות בהשוואה לגוף. אם זה לא נקרא להגדיל את הנפח אז מה כן?

השאלה היחידה לגבי הפנדל היא האם הייתה נגיעה או לא. אם כן, זה פנדל. מההילוכים החוזרים אי אפשר היה לראות.

נקודות מהמשחק:
    1. קונסטאנט ודה שיליו. שום אופציה אחרת לא צריכה להילקח בחשבון, גם כשאבאטה ואנטוניני יחזרו מהפציעות שלהם.
    2. לגבי דה שיליו, הילד נתן משחק מושלם. לגבי קונסטאנט, אלגרי חייב ללמד אותו למסור ויהיה לנו תואם דה שיליו באגף שמאל, רק יותר מהיר.
    3. קיבלנו את נוצ'רינו במיטבו בדיוק בזמן. מקווה שמכאן הוא ישמור על היכולת ולא יחזור להסריח כמו בתחילת העונה.
    4. סרט הקפטן אולי עשה טוב למונטוליבו כי היכולת שלו היום הייתה הרבה הרבה יותר טובה בהשוואה לכל משחק אחר העונה.
    5. רוביניו הפתיע לטובה בדקות ששיחק.
    6. לפחות מקסס הרוויח היום מקום של קבע בהרכב. עד סוף העונה נראה שיפס הוא הבלם הכי טוב שלנו אחריו, אבל בכל מקרה חייב להגיע חיזוק לעמדה הזו. לחשוב על העונה הבאה.
    7. עמנואלסון נפצע ולא ידעתי? ה-25 דקות האחרונות היו תפורות בשביל שחקן כמוהו.
    8. דה יונג חזר לעצמו סוף סוף, הלוואי שנראה את שלישיית הקישור ביכולת כזו עד סוף העונה, מצבנו יהיה מצוין.

אני לא יודע איך להסביר את ההופעה של יובנטוס היום... נפילת מתח אחרי צ'לסי, עייפות של פירלו, יכולת הגנתית חלשה בגלל הפציעה של קייליני... סך הכל זו הייתה תצוגת נפל של יובה, הרבה זמן לא ראיתי משחק כל כך לא מדויק וכל זה דווקא מהקבוצה הכי מאומנת באיטליה ואחת המאומנות בעולם כולו. מזל שזה קרה דווקא נגדנו.

יאללה חדש.

8. Muurad Member

דווקא הוידאו והתמונה דיי אומרים לי שהכדור אכן שיפשף לו את איזור המרפק - מה שגורם לזה להיות פנדל.

אבל כמו שנאמר, במצבים מהסוג הזה, גם אם נכון או לא אין מה לבוא לשופט בטענה כשהוא נאלץ לשפוט בלי שום עזרים. זה לא כמו מקרים שידענו בעבר הלא רחוק שבאמת שופט\קוון צריך להיות עיוור כדי לא לראות.

9. yoni10 Member

מילאן שיחקה היום בונקר מובהק כשהנשק העיקרי שלה היה התקפות מתפרצות שהיו היום מאד מסוכנות. אלגרי בא מוכן למשחק, הוא הבין שיש לו קבוצה בינונית, ולכן השתמש בנשק העיקרי שלו, המהירות בהתקפה.

בכל אופן, אני לא דואג לליגה. אני בטוח שנסיים במקום הראשון ולפחות 20 נקודות מעל מילאן.

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההסבר שלך שנועד להפריך את הטענה למעשה מצדיק אותה. יד מונפת+נגיעה בכדור=פנדל. אני רואה שהכדור פוגע בידו ואז פוגע בגופו. לדעתי פנדל מוצדק.

11. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אם איסלה היה עושה דיג'יגדל ומגדיל את הזרועות לאורך שלוש מטר זה עדיין לא פנדל. נגיעת יד, בדגש על הנגיעה, ידידי.

http://answers.bettor.com/images/Articles/thumbs/extralarge/Antonio-Conte-favours-leading-the-pack-rather-than-following-144067.Xxx

הייתי יכול להבין כתף (למרות שלא נגע), אבל מרפק? אתה בטוח?
    תסתכל בריפליי הראשון... אני משוכנע שהמרפק לא היה אפילו חלק מהעניין. אם כן לא היה ספק שזה פנדל.

בנוגע לשופט - לא מאשים בכלל. סתם מבאס להפסיד לקבוצה חלשה כל כך.

12. 亚历山大帕托 Member

זה לא מסולף, זה רגע לפני שהכדור פוגע באיסלה. קשה לקבוע חד משמעית שהוא לא פגע לו בזרוע והוידאו הזה לא עוזר. צריך רזולוציה גבוהה בשביל זה.

כמה רעש אוהדי יובה עושים מנקודה אחת שנלקחה מהם ועוד באופן שקשה להאשים את השופט. על צביעות דיברתם?

13. Muurad Member

זה יותר קרוב למרפק מאשר לכתף, לכן כתבתי איזור המרפק.

בכל מקרה, גם עם זה שאני נוטה לחשוב שאכן הייתה נגיעה אני עדיין לא בטוח ב-100% למרות כל ההילוכים ותמונות.

14. VAR Member

בחיי שלא הצלחתי להבין מה אתה רוצה להגיד פה. לפי החוקה נגיעה ביד (וזה לא משנה אם בכף היד, במרפק, בזרוע, וזה לא משנה באיזו עוצמה) + היד לא צמודה לגוף = פנדל. וזה לא שהיה פה מקרה מיוחד כמו הגנה על הפנים. לאיסלה לא הייתה סיבה מוצדקת להניף את היד ולכן אם הכדור פגע בה זה פנדל. משום הילוך חוזר שראיתי (ובטח לא מהוידאו שהבאת) אי אפשר לראות אם זה פגע ביד או לא. אין פה שום מקום לשיקול הדעת שלך וזה לחלוטין לא רלוונטי אם זה שפשף את היד או פגע בה.

מה שלא יהיה, להשוות את זה לשערוריית מונטארי מאשתקד זה ניסיון די עלוב לגניבת דעת.

נ.ב. אתם יכולים לומר עד מחר שהיינו חלשים. במשחק הספציפי הזה אתם הייתם חלשים הרבה יותר.

נערך לאחרונה ב: ‏26/11/12
  15. Don Joan Roman Member

הגיע הזמן שניתן קצת יותר קרדיט לקבוצות ופחות לשופטים, אם יובה הייתה היום משחקת כדורגל כמו שהיא יודעת היא הייתה מנצחת גם אם היו שורקים למילאן עוד פנדל, אנחנו קבוצה טובה יותר אבל מילאן היום שיחקו נהדר עם הכלים שיש להם וצריך לפרגן להם על כך