המחזור ה-14 בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏23/11/06.

1. Riki Member

גם נגד ארסנל הוא ניהל את המשחק כמו טמבל.

2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אז כל המאמנים טמבלים, כי גם כאשר באיירן לא מנצחת היא מתקיפה במצב שיווין או פיגור.

החילוף של מגאת' במחצית (הוציא את אוטל, הזיז את וואן בומל לקישור אחורי, והכניס את דייסלר לאגף ימין) הוא שעשה את באיירן קטלנית. שוויני לא דופק במרכז המגרש, זה לא זה. חסן.ס מהיר, וטוב לו בצד שמאל כמו בימים הטובים של באיירן לפני כמה שנים.

עדיין לא היכולת אנחנו רוצים לראות, אבל אופי אופי ועוד פעם אופי. עושים קאמבקים. ברוך שובך דייסלר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏26/11/06
  3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הקאמבק הזה רשום על דייסלר. ממנו כל הדברים הטובים הגיעו.

מחצית שנייה נפלאה שלו.

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אני זורק לאוויר, היום או לכל המאוחר מחר המבורג בלי מאמן!!!
    דול הפסיד יותר מכל אחד אחר להמבורג את המשחק. קבר לעצמו בור עכשיו שיקח אחריות.

מחצית שניה פשוט גדולה של באיירן חייבים להודות. אם תרשו לי יש למשחק הזה שני VIP האחד זה מגאת שעשה חילופים גאונים במחצית. והשני הוא סבסטייאן דייסלר. פשוט תענוג לראות אותו.

ברמן עשתה לעצמה חיים קלים נגד בילפלד וזה עוד בלי דייגו. הכנה ראוייה לקראת המשחק של להיות או לחדול מול ברסה.

הנובר ממשיכה את התקופה הטובה שלה עם ניצחון חשוב בקרב התחתית נגד מיינץ.

וולפסבורג ונירנברג כמו כן דורטמונד מול פרנקפורט הסתיימו ב1-1 .

הרטה ממשיכה להרגיש כחלק חשוב בחמישייה הראשונה אחרי ניצחון חשוב 1-2 על אלמניה אאכן.

5. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

העיקר שהפער משאלקה המרהיבים נשמר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

http://www.sport1.de/media/redaktionell/bilder/sportarten/fussball/bundesliga/diashows/14.spieltag_06_07/14-waechter-makaay_Basis.Xxx
    http://www.sport1.de/media/redaktionell/bilder/sportarten/fussball/bundesliga/diashows/14.spieltag_06_07/s04-vfl-rafinha-tor_Basis.Xxx
    http://www.sport1.de/media/redaktionell/bilder/sportarten/fussball/bundesliga/diashows/14.spieltag_06_07/14-klose-borowski_Basis.Xxx

6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כאשר ניסינו לנתח את הבעיות של באיירן חלק מאיתנו כולל אני הפננו את רוב הבעיות (פרט ללוסיו) לחוסר בקשר ימני איכותי בהרכב הקבוצה. מיד עלו שמות למועמדים לתפקיד שצפויים לנחות באליינס ארנה כבר בינואר. ככה שעם כל הרעש שכחנו כשרון ענק אחד בצד. היום שסבסטיאן דייסלר חזר לשחק כדורגל ראינו איזה שחקן מדהים הוא ועד כמה הוא יותר טוב מכל שם שחשבנו שראוי להגיע בינואר. מה עוד שהיכולת של באיירן אחרי הכניסה של דאייסלר רק חיזקה את הדעה שלנו שהבעיות של באיירן בקישור הימני היו באמת קריטיות להצלחה של הבוורים. מצד שני לא על שחקן כמו דאייסלר כדאי לבנות הרים וגבעות, זה לא יפתיע אף אחד שכבר בעוד שבוע, שבועיים או חודש דאייסלר שוב יפצע ושוב יעדר תקופה לא קצרה וכולם רק נחזיק עצבאות שהקשר לא יכנס לעוד דיכאון. ולכן כפי שראינו היום, באיירן חייבת קשר ימני איכותי, אני כן ימליץ לה ללכת על אחד כזה בינואר, אבל אחד שיהיה מסוגל גם לשחק במקום אחר, ככה שדאייסלר בריא הוא יהיה בעמדה אחרת, כאשר דאייסלר שוב יפצע, אותו רכש יכנס למשבצת הקריטית כל כך.

אם כבר דיברנו על ינואר ועל חלון "ההזדמנויות". אני מציע להמבורג לחפש שוער. כאשר שוערים כמו סימון יינש או רוברט אנקה בהחלט נראות לי מטרות ריאליות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/11/06
  7. Raulito Madridista

ניצחון גדול של באיירן היום בעיקר עם אופי, נכון, המבורג בעונה מאוד מאוד חלשה, ממש לא אותה קבוצה שכמעט סיימה שנייה בעונה הקודמת וניצחה פעמיים את באיירן מינכן, והייתה הקבוצה היחידה שניצחה את באיירן באיצטדיונה הביתי החדש, אבל עדיין, קשה לחזור מפיגור שהקבוצה השנייה רצה ונלחמת ומשחקת כדורגל וגם מגינה כמו שצריך. לכו תדעו לאן היה מתפתח המשחק אם דמיכליס היה מקבל אדום, טעות שטותית שלו, סתם פנדל, אבל הגיע לו אדום לדעתי, הוא פירק לשחקן של המבורג את הרגל ובעט בו בצורה מכוערת. ואן דר והארט באמת שחקן מעולה, משפיע מאוד על המשחק של המבורג, אבל לבאיירן בכל משחק יש הברקה, היא בתקופה טובה. מקאיי היה מעולה היום לדעתי, דייסלר המחליף הראה כמה כדורגל יש לו!! איזה אסיסט ענק למקאיי שגם נראה טוב מאוד העונה. רק שדייסלר לא ייכנס לדיכאון, באיירן קבוצה הרבה יותר חזקה ומפחידה בייחד איתו. במחצית השנייה המבורג לא שיחקה כדורגל בכלל, באיירן כבשה את השער השני בצדק, יופי של גול, התקפת כדורגל נהדרת, באיירן צריכה לא להפסיד לאינטר בבית ולגמור ראשונה בליגת האלופות, ולהמשיך בכושר שלה, עם דייסלר היא תיראה הרבה יותר טוב. באמת חבל שהקבוצה סופגת כמעט כל משחק, אבל יש לה אופי ואיתו היא יכולה להצליח. קלואודיו פיזארו נותן עונה טובה מאוד עד עכשיו, היה שלב שרצו לשחרר אותו או משהו כזה. גם ואן בומל כמו שצריך בקבוצה בינתיים, לוסיו שנכנס לא עשה טעות אחת, אבל הוא לא שיחק משחק שלם וגם לא חצי שעה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx
    ברמן מנצחת בקלות בבית כצפוי. 36 שערים ב14 משחקים. אימאללה!!! שאלקה שומרת על פיסגת הטבלה, לפני שנתיים היא רצה עם באיירן על אליפות וניצחה אותה במחזור 26 או משהו כזה ופתחה פער ממנה של כמה נקודות, אבל הפסידה את האליפות עם ירידה ביכולת. מעניין אם הפעם היא תלך עד הסוף, לדעתי לא.

8. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי רק את המחצית הראשונה ואת השערים של באיירן מינכן במחצית השנייה, ככה שיכול להיות שלא כל מה שאני אגיד יראה לכם קשור למציאות.
    משחק רע מאוד של המבורג, היחידי שתפקד הוא רפאל ואן דר וארט וזה מתחיל להיות על בסיס קבוע בהמבורג. ההגנה הייתה חדירה מאוד, ספרתי כמה מסירות עומק שחתכו לגמרי את ההגנה של המבורג, השערים היו ממצבים כאלה. לקראת הסיום המבורג יכלה להשוות, היה מצב של ערבובייה ברחבה, אבל איזה שחקן הצליח ב'עודף כשרון' לבעוט את הכדור הזה לחוץ.
    חבל, זה דווקא נראה טוב בהתחלה.

9. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ראיתי את המשחק (רק את התקציר באתר ספורט 5..),לכן אני לא יגיב עליו,אלא על התוצאה..
    המבורג פשוט מאכזבים כל משחק מחדש,אם לא ואן דר וארט הקבוצה הייתה במקום האחרון בליגה.
    פנדל יפה שלו,אחרי הכלשה על סאנוגו.
    אין השחקן הזה פשוט משחק לבד,וכל משחק רואים את זה מחדש,בהמברג חייבים לעשות רכש מאסיבי וחכם כבר בינואר כדי להציל את הקבוצה מקרבות תחתית צפויים.
    אבל דבר ראשון,בפעם האלף,דול, לך כבר הבייתה !!!
    העונה אני פשוט מיתאכזב מהמבורג כל משחק מחדש.

10. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

חוץ מלבעוט את הפנדל מה בדיוק הוא עשה?
    היחידי שעוד עשה משהו בהמבורג זה טרוכו. ואם כבר, טרוכו, תעשה לעצמך טובה ועוף מהחור הזה שנקרא המבורג. מצידי שוב הביתה.

11. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגזמת, במחצית הראשונה הוא הוציא את המבורג לכמה התקפות מתפרצות בצורה טובה ויעילה. אם היה משהו רע שהוא עשה, זה למסור, היה עדיף שהוא היה הולך עם הראש בקיר עד השער, בטוח היה יוצא מזה משהו טוב יותר.

12. אפנברג Member

אין ספק שבאיירן הוכיחה אופי היום והשלימה קאמבק שלישי רצוף בליגה אך מה יהיה הסוף עם פתיחות המשחקים המנומנמות של הקבוצה? למה לא יכלו לשחק גם במחצית הראשונה כמו בשנייה? סתם בזבזו מחצית שיכלה לעלות לנו ביוקר אם לא היינו מנצחים. המחצית השנייה הראתה שאנו כמה דרגות מעל המבורג אז למה להראות כ"כ רע בתחילת המשחק? בגלל הפתיחות האיומות האלו איבדנו 2 נק' יקרות בשאלקה כיון שעד שהשחקנים התעוררו כבר היה 0:2 לשאלקה ואם הצלחנו לסיים שם בתיקו אז יכלנו לנצח לולא הפתיחה הצולעת. זה חוזר על עצמו כל פעם וזו אשמה של מגאת'. כמעט כל משחק בתחילתו נראה שהקבוצה נשארה בחדר הלבשה. זה קורה גם בליגה וגם בליגת האלופות (כמו משחק הבית מול ספרטק). מה יהיה הסוף עם זה?

13. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

בגלל שדייסלר לא שיחק במחצית הראשונה (וכמובן גם נגד שאלקה ובשאר המשחקים). הגיע הזמן שתפנימו. כשאין קשר טבעי באחד הצדדים המשחק הרבה יותר צפוף לכיוון בצד השני והרבה יותר קל לקישור וההגנה של יריב לסגור ולקבוצה שלך קשה לפתח משחק.

14. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחח דייסלר דייסלר כמה התגעגענו, קודם כל לפני הטענות\מענות שלי כלפי הקבוצה אני רוצה לברך אותה על עוד ניצחון שהושג ע"י הרבה אופי גם שאנחנו רגילים מבאיירן וכמו שאנחנו אוהבים לראות את באיירן וראינו את זה מבאיירן גם בתקופות היותר זוהרות של המועדון. סבלנות חברים זה כנראה שם המשחק של באיירן העונה הנוכחית. עכשיו כמו כפיר גם אינ בא בטענות למגאת' למה הקבוצה אל מגיעה רעבה מספיק למשחקים ובעצם מחכה לספוג שער שקורה בד"כ אחרי טעות של ההגנה(שוב פעם דמיכליס, עם כל הצער שבדבר מותר להגיד בפה מלא-יוחזר לוסיו ויפה שעה אחת קודם, את רמת הטעויות שהארגנטינאי עושה במשחק, הברזילאי לא. נכון שגם ללוסיו יש נפילות כמו המשחק בווסטרסטדיון אבל לטעמי מגיע לו מקום בהרכב), באיירן אז רק חוזרת ללחוץ על הדוושה וגם אז היא עושה זאת בעדינות יתר ומה שחשוב לזכור שלא תמיד היריבה תהיה ההגנה השברירית של לברקוזן, או ההגנה הצעירה של שטוטגארט, או הגנת הפציעות של המבורג אלא ההגנה של אינטר וזה יהיה הרבה יותר גרוע.

הגיע הזמן שמגאת' יתאפס על עצמו עם הטקטיקה ויחליט על טקטיקה שתלך איתו לאורך כל המשחק, לא יכול להיות שהוא ישנה את הטקטיקה שעימה הוא מתחיל כאשר הקבוצה בפיגור, מותר לו להכניס חלוץ או לחלופין בלם בהתאם למהלך המשחק, אבל לשנות טקטיקה לחלוטין בקישור זה משהו לא מובן ולא נחוץ.

15. אפנברג Member

תאמינו לי, צריך ליצור מושג חדש: "התחת של מגאת'". המציאות ממש מתעקשת לא להעניש אותו על הטעויות שלו. ואן בומל בצד ימין די הולך לאיבוד, שווייני באמצע לא מוצא את עצמו (כל כך ברור שהוא פורח בצד שמאל) ולא ברור למה היה צריך לחכות מחצית שלמה של חוסר תפקוד טוטלי כדי לבצע שינוי. כמו שכתב אופיר, לא תמיד ניתקל בלברקוזן או המבורג ובשלבים המכריעים של ליגת האלופות אוי ואבוי אם נבזבז מחציות שלמות כמו אתמול. הקבוצה נראית כ"כ לא רעבה בפתיחת משחקים וכ"כ רעבה אחרי שהיא סופגת גול. לא ברור לי העניין הזה.