המחזור ה-13 של האנדאטה:: מילאן נשארת במקום הראשון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏19/11/10.

1. אלי מתחן Member

מן הסתם, לא פטרתי אותו מאחריות.
    אבל לך תשחרר עכשיו את מיליטו למי שמבקש ולך תסביר את זה לאוהדים.
    נתעלם לרגע מהעובדה שהשוק למכירה לקבוצה כמו אינטר במצב הכלכלי הנוכחי של הכדורגל הוא קטן ביותר (סיטי, ברצלונה, ריאל ויונייטד בערך)

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אטו לוזר מעורר רחמים, אבל לא על זה רציתי לדבר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx.
    לא יודע מאיפה הביאו את הסזאר הזה אבל הוא בלם מצויין (גם אם לעיתים נראה קצת אלים) ומשלים ביחד עם אנדראולי,מונטאבני וסורנטינו את אחת ההגנות הטובות בליגה.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע אף אחד מאיתנו לא יודע מה הלך שם, ומה הוא אמר לו...כמו אז עם זידאן שהוא קילל את אחותו, אני לא שופט אותו על זה, יש להט של משחק ודברים כאלה קורים, אטו לא הראשון והוא גם בטח לא האחרון...הוא חייב לקבל הרחקה של חודש, ואני מאמין שזה מה שהוא יקבל, למה? כי לפני שאנחנו שחקני כדורגל, אנחנו קודם כל בני אדם ויש פייר פליי שאת זה צריך לכבד. אם אטו לא מסוגל לעשות את זה? אז שלא ישחק כדורגל.

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה ששום דבר לא נאמר שם. אטו שיחק עם היד מונפת לפרצוף של סזאר שהעיף לו את היד. אטו התחזה ותפס את הראש ולאחר שלא הצליח לסחוט כרטיס, איבד את זה לגמרי ונגח בסזאר.
    ברור לי ששחקנים מאבדים את הראש לפעמים במשחק טעון אמוציות ועצבים, הגעיל אותי הניסיון להתחזות. זה יכל להגמר רע מאוד אם השופט היה אוכל את זה (למרות שהיה שם דיליי של הפסקה של המחצית) ומרחיק את סזאר. עצוב שזה מה ששחקני אינטר צריכים בשביל לנצח את קייבו.
    למרות שגם הנגיחה לא מתאימה לשחקן שממרר בבכי על כל נהימה של קוף מהיציע, אבל מנגד, מתנהג כמו אחד כזה.

5. 亚历山大帕托 Member

די לחזור על המנטרה הזאת. בניטז לא אחראי על הרכש.

6. 亚历山大帕托 Member

גם מתחזה אחרי שפשוף בצוואר כאילו פתחו לו את הראש, גם עושה זידאן. להרחיק לכמה משחקים ומהר! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

7. cazzo Il Capocuoco

בגאזטה דלו ספורט יצא אתמול בצהריים סקר ששואל: "מה מוראטי צריך לעשות עכשיו שהקבוצה שלנו 9 נקודות מהמוליכה?".

עברו כמעט 24 שעות והצביעו כמעט 25 אלף גולשים ויותר מ46 אחוז (!) אמרו שהם היו הולכים קדימה עם רפא בניטס גם במחזורים הבאים, בלי קשר לתוצאה של המשחק נגד טוונטה. פחות משליש רוצים בפיטוריו של בניטס בדיוק כמו עומר.

קוד:
    לא יודע מאיפה הביאו את הסזאר הזה אבל הוא בלם מצויין (גם אם לעיתים נראה קצת אלים) ומשלים ביחד עם אנדראולי,מונטאבני וסורנטינו את אחת ההגנות הטובות בליגה. 
    בושטיאן צסאר (הרי הוא סלובני, לא דובר ספרדית) הוא בלם שהתחיל לשחק כדורגל באולימפיה ליובליאנה אבל את הקריירה המקצוענית התחיל בדינאמו זאגרב. השער הראשון שלו בנבחרת הלאומית הבקיע נגד אותה נבחרת של ליפי שזכתה במונדיאל, אז איטליה הפסידה 0-1 בסלובניה בשלב המוקדמות. ב2005 נקנה ע"י מרסיי אבל בעיקר מצא מקום על הספסל, לכן הושאל לווסט ברומיץ' אלביון. קייבו קנתה אותו בקיץ מגרנובל (שם שיחק מאז ינואר 2009), היה במונדיאל וכבר כבש בראש נגד צ'זנה, אבל הפעם מגיע לו לקבל איזה הרחקה.

אף לא ראה את המשחק של נאפולי? נגד כל אלו שמשמיצים את הקאלצ'ו....

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

וכמה מתוכם אתה יכול לשייך כאוהדי אינטר? כרגע 0 אחוז! הרי כל אחד שהוא אוהד מילאן/יובה/כל קבוצה אחרת שמצביע בסקר ירשום להמשיך עם בניטז, כי הוא מסתכל על טובת הקבוצה שלו, וכל אוהד אינטר ירשום להעיף את בניטז, אין שום אוהד אינטר שאני מכיר גם כאלה באיטליה, שמצדדים בהישארותו של בניטז...כך שמתוך ה-25 אלף שהצביעו, אמרת שליש בדיעה שלי? השאר לא אוהדי אינטר.

9. cazzo Il Capocuoco

אני הצבעתי שכדאי לחכות למשחק מול טוונטה.... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לנאפולי יש מזל שאינה סבלה עד כה מפציעות (בעיקר מהקישור ומעלה). ברגע שזה יקרה, אם זה יקרה, הם יצאו מהמאבק לסוקודטו לדעתי. מאבק בו הם בהחלט נמצאים עכשיו.

לאבצי, קבאני והאמשיק עוד לא החמיצו אפילו לא משחק אחד העונה! כלומר כבר שיחקו 19 משחקים במדי נאפולי וצברו בסביבות אלפיים דקות משחק כל אחד.

אה, מיקולי חזר!

http://up203.siz.co.il/up2/z3iyzyzmiy5w.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏22/11/10
  11. cazzo Il Capocuoco

עוד סטטיסטיקה מעניינת היא שהשלישיה (קאבאני, לאבצי, והאמשיק) הבקיעו ביחד 18 שערים, ושחקנים אחרים בסגל הבקיעו רק 4 שערים במהלך 13 המשחקים הראשונים. פאולו קנאברו הבקיע נגד בארי ונגד קייבו, ניקולאס בורדיסו נגד רומא וכריסטיאן מאג'ו אתמול. באירופה לואיג'י ויטאלה כבש נגד סטאווה.

12. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

הטבלה הסתדרה יפה - פרט לפיורנטינה כל הגדולות למעלה. כמו שזה נראה עכשיו, זה יהיה מאבק בעיקר בין מילאן, רומא ואולי אינטר אם תפעל נכון ותדע להתאושש. יובנטוס אאוטסיידרית לדעתי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/11/10
  13. Carlo Zampa Member

יובנטוס דווקא התחילו להפתיע אותי עם ההגנה שלהם ואני נותן להם סיכוי. הם בהחלט במאבק.
    אני חושב שבסופו של דבר המאבק יהיה מרובע עד הסוף. רומא, מילאן, יובה ואינטר.

14. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסבר?

15. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

יובנטוס בהחלט במאבק. הפציעות מעקבות קצת את הכימיה שנוצרת לאט לאט בין כל השחקנים החדשים אבל הסגל שלהם מספיק רחב ואיכותי כדי להתמודד על הסקודטו עד הסוף. חיזוק נוסף בינואר ישפר את הסיכוים עוד יותר.