המחזור ה-13 של האנדאטה:: מילאן נשארת במקום הראשון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏19/11/10.

1. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אין ממה להתלהב בגדול כי בקיץ הרבה פעמים דובר שהיא דחתה הגדלת תקציב לצורך רכש וניתוב כספי המשפחה לצרכים אחרים.

2. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל אני מודע לחשיבות של זלאטן ושהוא השחקן המשמעותי ביותר שלנו אחרי טיאגו סילבה, אבל גם בלעדיו מילאן קבוצה מספיק טובה ואיכותית כדי לגבור על קבוצת מרכז טבלה צרפתית. ריאל מדריד תתארח אצל איאקס כשכמעט ברור שהחבורה של מוריניו תנצח אותם וגם אם לא הם בטוח שלא יפסידו. בנוסף, למילאן יש נקודה אחת יותר מאיאקס, כך שלמרות שאני חושב שמילאן תנצח את אוקזר גם תיקו לא יהיה רע.
    אבל זאת לא הנקודה, אני מעדיף שמילאן תפסיד לאוקזר ללא זלאטן מאשר שנפסיד לסמפ עם זלאטן הרוג. העונה אני מייחס חשיבות גדולה יותר לליגה המקומית שמילאן תהיה עם אליפות אחת מעל לאינטר. הרי בינינו, ברור שלמילאן אין סיכוי לזכות בצ'מפיונס, אז עדיף כבר עכשיו להתמקד יותר בליגה.

3. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

פליסיייייייייייייייייייייייר!!! איזו נגיחה! בניטז נהיה כל כך אדום כאילו עכשיו הוא משתזף ברג'יו קלאבריה :aaa021:

4. cazzo Il Capocuoco

יש לנו זינדין זידאן חדש. קוראים לו סמואל אטו.

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזו מחצית פנטאסטית של פלסייר. שחקן כזה חכם.

6. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

יש לי פלאשבקים נהדרים לאינטר של תחילת העשור הקודם, ההגנה של אינטר היום כמו רוב העונה היא ביזיון ובדיחה במקרה הטוב. תענוג לכל האנשים שרוצים בירידתה של אינטר מהבמה אבל דיכאון קליני לאוהדים שלהם. המון חורים גם במרכז המגרש ופליסייר וקייבו עושים מה שבא להם במגרש, קייבו עלולה להצטער שהיא לא ירדה עם לא יתרון של שער אלא יכלה גם לסיים עם שלוש חתיכות. כל הכבוד לקייבו על הכדורגל במחצית הזאת.

דווקא אנטונלי מחזיר את לאציו לתמונה בטארדיני http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

7. AS R Member

ומי יבקיע לכם כשזלאטן בחוץ ? רוביניו :aaarofl: ? רונאלדיניו :aaarofl: ?

נערך לאחרונה ב: ‏21/11/10
  8. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

שהיה כבר סגור בקבוצה בקיץ וברגע האחרון ההעברה בוטלה. גורם לך לתהות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

סזאר לא הוריד בוקסים באטו קצת לפני החיקוי של זידאן? כי אם כן, אינטר יכולה לטעון לקיפוח כאן. לסלובני הגיע אדום ואם היה מקבל אותו, אטו מלכתחילה לא היה זוכה למצב שבו הוא יכול לנגוח בו. בדיעבד לשניהם מגיעה הרחקה ואין לי מושג איפה השופט במשחק הזה - עוד פעם, אם אכן לא דמיינתי את האגרופים של סזאר. אני צופה במולטיקאסט.

שבאנטון מזכיר לנו את הפסיכי של פעם ופשוט בועט במארילונגו. בלצ'ה היה שופט שלא מפספס אירועים אקראיים במגרש והוציא לו אדום מוצדק. בצ'זנה עושה רושם שיש אחלה משחק והקבוצה המקומית מסתמכת לא מעט על גלי התלהבות מהקהל הנפלא שלה. ג'אקריני האכיל את באלצרטי חתיכת הטעיה בשיוויון של המקומיים. בברשה השופט המציא פנדל לזכות הקבוצה הביתית, מה שהפך את המבט של דונאדוני למבולבל מהרגיל. תמיד מצחיק אותי לראות את הפרצוף שלו משום מה.

נאור, הסתבכת. עזוב את זלאטן ואת המטרות של מילאן העונה. פשוט לא הבנתי איך הגעת למסקנה הבאה:
    זה הכל.

9. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

זלאטן שחקן מפתח בהתקפה של מילאן, אבל גם בלעדיו מילאן יכולה להסתדר. סה"כ העונה, מילאן הבקיעה 27 שערים מתוכם 14 בזכות זלאטן (10 שערים ו4 בישולים), זאת תפוקה נאה לחלוץ המוביל בקבוצה, אך בוודאי לא מראה על תלות קיצונית בשחקן, בטח שלא כמו התלות של אינטר באטו לדוגמה.
    השערים יכולים להגיע מרוביניו, רונאלדיניו, סיידורף או כל אחד אחר, שער אחד יספיק כי מול נסטה וסילבה אוקזר לא תצליח להבקיע.

מילאן היא בכלל לא אחת מאריות היבשת, אבל הזלזול של חלקכם בה לא ראוי בכלל.

עריכה:
    יותם, עכשיו אני רואה את התגובה שלך, התשובה שלי נמצאת פה למעלה בהודעה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/11/10
  10. AS R Member

אתה באמת מצפה שרוביניו ורונאלדיניו יבקיעו לכם ? אתה ראית אותם משחקים השנה ? אני לא יודע אם הם הבקיעו שער אחד העונה וכרגיל הם משחקים על הפנים. היה פשוט עצוב לראות את רוביניו מול בארי, ורונאלדיניו עדיין לא הצדיק מיליון אחד מה-20 שהושקעו בו, הוא הרבה מעבר לשיא, מדהים שזה אותו שחקן שבמשחק שנתיים-שלוש היה השחקן הטוב בעולם. הקסם אבד לו, הוא איטי ולא חד.
    רוביניו לעומתו בוודאי עוד יחזור לכושר, אבל כרגע הוא על הפנים.

בלי זלאטן ופאטו אין לכם מה למכור כרגע. בלי הרכישה של זלאטן ברגע האחרון הייתם עכשיו מקום 10 אם לא גרוע מכך.

11. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

נאור, אתה בעצמך אומר חד משמעית שבלי זלאטן, מילאן מבקיעה העונה 13 שערים! איך אתה יכול להגיד שאנחנו מסתדרים בלעדיו?

בוא ותגיד לי - בלי זלאטן, היינו מנצחים אתמול? בלי זלאטן, היינו מנצחים את אינטר? בלי זלאטן, מה הייתה לדעתך תוצאת המשחק הראשון נגד אוקזר? בלי זלאטן, כנראה שלא היינו מנצחים אותם אפילו בבית ואתה מדבר על ניצחון חוץ בצרפת כאילו זה דבר מובן מאליו. אין לי מושג על מה אתה מדבר ויש לי תחושה שגם לך לא - ככל הנראה עקב חוסר אובייקטיביות משוועת.

12. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני יודע ששניהם בלופים ולא שווים כלום. מרוביניו אני מצפה לקצת יותר מטוחן המשכורת כי למצבים שהוא מגיע ומחטיא ברשלנות והדובון לא יגיע בחיים. סך הכל אני מאמין ששער אחד מסכן הם יוכלו להבקיע.

נגד קבוצות גדולות אתה צודק במאה אחוז, אך נגד אוקזר מילאן צריכה לנצח גל בלעדיהם.
    ----------------------------

יותם,
    שוב פעם, אני מעריך את התרומה הגדולה של זלאטן לקבוצה ואני מדבר בשיא האובייקטיביות. מה שסך הכל אני מנסה לומר זה שהוא לא צריך לשחק נגד אוקזר כדי לא לגרום לו נזק וגם כי לדעתי אוקזר קבוצה חלשה ביחס אלינו שמילאן אמורה לנצח גם בלי השבדי ובלי פאטו. לא אמרתי שזה יהיה קל, אבל קבוצה בסדר גודל של מילאן אמורה להסתדר נגד קבוצות ברמתה של אוקזר גם בלי החלוץ הטוב ביותר שלה. והכי חשוב ציינתי כבר שהמשחק הזה לא ממש מעניין אותי ביחס למשחקי הליגה הקרובים והסיבות הוצגו כבר.

עכשיו אתם יכולים בבקשה לתת לי לראות את אינטר מפסידה, תודה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx .

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/11/10
  13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא מוסקארדלי זה מוסקארויירי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx בניטז הביתה?!

14. המבין Member

ישששששש!!!!!!!!!!!! יאללה קייבו המשחק הזה גמור ואיתו גם נפתח פער של 9 נקודות מאינטר!

15. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

שלוש נקודות בפסגה. אני רק רוצה שההרגשה הזו תימשך. כן אני מודאג שאנחנו בדרך להפוך לגירסא הרוסונרית של אותה אינטר אבל אני רוצה להאמין שהמצב ישתפר והתלות בזלטאן לא תהיה אותו הדבר. בינתיים מי אני שאתלונן.

אני שוקל ללמוד לסלוח ולו במעט לרפא בניטז על אסון איסטנבול רק בגלל התקופה שלו באינטר, הפציעות או לא הקבוצה הזאת נראית גמורה. חבל על אירופה אבל טוב לליגה להתחדש קצת. רק שיימשך 2.

וקצת משאר המשחקים:
    - שמח בעבור פאציני על השלושער היום, לצ'ה היא רשמית המוציאה ממשברים ושק החבטות של הליגה, איזו הגנה גרועה.

- מאוכזב וקצת עצוב בשביל בארי וצ'זנה, שתי קבוצות חביבות שאני חושש שלא ישרדו את העונה.