המחזור ה-13 של האנדאטה:: מילאן נשארת במקום הראשון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏19/11/10.

1. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלגרי מעלה את ההרכב הטוב ביותר כרגע. מגיע לו צל"ש על ההתעלמות מרונאלדיניו. גם אם גליאני יפול על הראש ויחליט להאריך לו את החוזה, השמנמן יכול לשכוח מהשכורת הנוכחית שלו (6 או 7 מיליון אירו).
    מנגד, פיורנטינה במערך מאוד התקפי כשלמעט דונאדל אין לאף אחד בקישור יכולות הגנתיות מובהקות. זה יכול להקשות על ההגנה המילאנזית, אך יכול לזכות את מילאן במתפרצות רבות דרך המרכז הטוסקאני.

ניצחון של מילאן ואפשר להיות רגועים עד המחזור הבא, פחות מניצחון יהיה אכזבה.

FORZA MILAN

2. 亚历山大帕托 Member

צמד השדרנים האלה שהוקצו לליגה האיטלקית הם המיץ של הזבל בערוץ הזה, כיאה ליחס שנותנים לסריה אה בצ'רלטון. מה פאטו לא חלוץ אלא שחקן כנף, מה?! מה קפיצת ראש של פלאמיני, מה?! חבורה של מטומטמים.

3. 亚历山大帕托 Member

אני כבר יודע מה הפתרון לבעיית החלוצים שלנו: לעבור ל-4-3-3 עם בואטנג מימין. אחרת אין לנו התקפה בכלל. לא כל יום אינטר.

שער כזה צריך לחגוג כמו שצריך... אבל לא צריך להגזים! מה זה?! אין לנו עוד חלוצים!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/11/10
  4. yonmu Member

המצב ההתקפי כרגע ממש בעייתי. בהעדר פירלו סידורף צריך לעשות גם את העבודה שלו וגם לשחק בתור קשר התקפי, וכל זה כשיש בלי קשרים עם יכולות התקפיות וגם חצי מגן התקפי (קשה לי לראות את אחת מההצטרפויות של בונרה מובילה למשהו). הפתרון הוא או ההצעה של אנדרי עם בואטנג מימין או להכניס את רונאלדיניו (כשאין פאטו, אינזאגי, ופירלו, המצב קשה).

5. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

מחצית בינונית מצד שתי הקבוצות, שער ע-נ-ק של זלטאן עם הגבהה אם אני לא טועה של אותו בונרה שיונדב איזכרhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx.

6. yonmu Member

אני לא מאמין שבדיוק כשנתקע לי השידור וכתבתי תגובה כבשנו ופספסתי את הגול.

אבל למי אכפת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

7. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

טוב שלא הראו חמש מאות שידורים חוזרים של ההגבהה והמספרת. ובצדק שלא יובן אחרת, אחד השערים היפים שנכבשו עד כה השנה בליגה.

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

התחכום של מוטו חסר בחלק הקידמי, ליאיץ' הולך לאיבוד.
    זלאטאן גדול עלינו, פעם אחת נתנו לו מטר.

9. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם הוא לא עולה למחצית השנייה, אני רשמית מכתיר את הפציעה הזאת בתור הפריקית ביותר מאז פרשת הפלייסטיישן של סנדרו.

איזה גול!

10. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית פושרת מצד שתי הקבוצות, אבל השער של זלאטן שווה הכל. הביצוע היה מושלם אך הבעיטה עצמה קצת פחות, בכל מקרה זה שער אדיר.
    שני השוערים נותנים תצוגות מדהימות. לזכות אביאטי שתי הצלות פנטסטיות שהצילו את מילאן מפיגור מוקדם. גם בורוץ' במשחק טוב ועושה רושם של מחליף טוב לפריי ואולי אפילו טוב יותר מהצרפתי.

בהעידר הפצועים, מילאן לא מדוייקת בכלל וחייבת להיות חדה יותר. אסור להוריד הילוך במחצית השנייה, שער נוסף ואפשר להיות רגועים.

לפי הבעת פניו בירידה לחדר ההלבשה נראה שהפציעה לא כזאת קשה. למרות זאת, איברה חייב לנוח וזה צריך לקרות במהלך המחצית אפילו לטובת דיניו.

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

(בתקציר רואים אגב שג'זופה רוסי כבש עוד אחד)

נערך לאחרונה ב: ‏21/11/10
  12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מגיע קרדיט גם לבוריילו שהראה כוח ונחישות בשער של חלוץ אמיתי (גם אם לא עשה שום דבר במשחק עד לאותו רגע).

13. 亚历山大帕托 Member

אביאטי הערב יוצא מן הכלל של "יוצאים מן הכלל" שעליהם אנחנו שומעים כל הערב.

החזקנו עוד משחק... מה נעשה מול אוקזר אחרי עוד 90 דקות של זלאטן? משחק החוץ מול סמפדוריה בעוד שבוע יותר חשוב.

14. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

אביאטי פנומן, אין לי מילים לתאר את המשחק שלו היום או את העונה שעוברת עליו. הוא ללא ספק אחד השחקנים החשובים ביותר של מילאן העונה.

כמה כיף לפתוח את השבוע ברוגע כשידוע שמילאן תשאר במקום הראשון גם בסיום המחזור. המשחק היום היה ניצחון רביעי רצוף של מילאן בליגה, חמש שנים שפיורנטינה לא מצליחה לגבור על המילאנזים.
    כולם במילאן שיחקו טוב, אך מול קבוצה חזקה יותר אני לא בטוח שמילאן היתה מנצחת ביכולת הזאת. כמובן שאם לוקחים בחשבון את הפצועים, אז לא אמורות להיות תלונות על הקבוצה.

זלאטן חייב לקבל מנוחה נגד אוקזר כדי שלא נצטער על כך מאוחר יותר. מילאן יכולה לשחק 4-3-3 עם בואטנג, דיניו וביניו, או לתת הזדמנות לאודואמדי להוכיח את עצמו, אני לא יודע איך מילאן תשחק אבל זלאטן חייב לנוח. במקרה הרע במצב של פיגור הוא יכול להכנס לדקות האחרונות.
    ההגנה של פיורנטינה פשוט לא יכלה לעצור אותו היום, המהירות והפיזיות שלו היתה דרגה אחת מעל לרמתם. מילאן חייבת אותו רענן נגד סמפדוריה ולכן הוא זקוק משחק אחד לא לראות דשא.

15. עודד (אוהד הצלחות) Member

ההגבה הייתה של סילבה. בהתחלה ראיתי את זה באיכות גרועה, לא ממש הבנתי ממה בכלל זלאטן נפצע