המחזור ה-13 לעונת 2021/22 ב-SerieA:: נאפולי המובילה מגיעה למפגש עם האלופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏19/11/21.

1. itzik.miro Member

אמאל'ה מרטנס איזו החמצה מזעזעת, תחליף את שם הקבוצה מאינטר ליובה והוא תופר את זה בפנים עם עיניים קשורות, משקולת על הרגליים וכותונת משוגעים על הגוף. אמאלה איזו החמצה.

מה שכן, שחקן ענק ללא ספק.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מבחינת כדורגל אנחנו לדעתי הקבוצה הכי טובה. הוכחנו את זה בדרבי וגם היום ברוב מוחלט של שלבי המשחק. הצירופים בהתקפה טובים, מרכז ההגנה יחסית עומד טוב וכקבוצה זה נראה אפילו יותר טוב מהעונה שעברה. עד דקה 70. מהדקה הזאת, הכל מתחרבן והאשם הוא אינזאגי. היום איכשהו ניצחנו, אבל לא הגיוני שבמשחק שנכבוש 3 שערים נפחד פחד מוות בסוף מתיקו נגד קבוצה שלא התקרבה לשער במשך 80 דקות בערך. לא הגיוני שכל חילוף יחזיר פלשבקים לימי ספאלטי העליזים. לא הגיוני שמקבוצה מסודרת נהפוך לבלאגן אחד גדול.

ועל השוער אין מה להוסיף. אוננה בינואר ובהול.

Mamadu אוהב/ת את זה.
  3. טל. Member

וווווו-נעבור למנה העיקרית.

4. DRORIKO Member

הפועל חולון-בני הרצליה בליגת וינר סל?

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלה מאמנים שמעולם לא היה להם סגל לאליפות. (בעצם לספאלטי היה פעם ברוסיה והוא לקח).

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  6. DRORIKO Member

פעם גם אמרו שסארי לא יכול לקחת אליפות.

7. טל. Member

זה טירוף שפלגריני פתח מלכתחילה. וזה עוד יותר טירוף שהוא לא מוחלף אחרי הפציעה הזו.
    הם פשוט מסכנים את הבריאות שלו ואת הקריירה שלו. זה טירוף. אין בזה שום היגיון.

8. GRANDE LAZIO Member

אינזאגי בלאציו עשה בדיוק אותו דבר, הוציא שחקני מפתח ביתרון של הקבוצה שלו ובהרבה מקרים זה עלה לנו בנק, או שבמזל נמנענו מכך, בדיוק כמו שקרה לו היום עם ההצלה של הנדנוביץ' וההחמצה המזעזעת של מרטנס. כשהחליף את בארלה ולאוטארו ידעתי שאינטר תיסוג לאחור ותזמין התקפות. טקטית אינזאגי מאמן די גרוע, מה לעשות זו האמת, אני בספק אם ישתפר בזה בעתיד. באמת שאין לי כלום נגדו, כשחקן אהבתי אותו מאוד, מדבר רק מקצועית לפי מה שאני רואה. החילופים המגמתים שלו דופקים תקבוצות שלו, הניהול הטקטי גרוע, שוב, ואלו הסיבות מדוע לדעתי - אינטר לא תהיה במאבק האליפות, למרות שהרמה בצמרת פחות טובה מבעבר.

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחת המחציות הגרועות ביותר שיצא לי לצפות העונה בסרייה A.

Gianzola01 אוהב/ת את זה.
  10. DRORIKO Member

מצד שני זה שהחליף אותו עושה עבודה די מקרטעת עד עכשיו. אני מבין שזה עדיין לא גורם לך להתגעגע.

11. GRANDE LAZIO Member

מאוד מרוצה מסארי, מקווה שיסגור את הארכה בקרוב.
    לא קל לקבוצה להסתגל לשיטה חדשה אחרי 5 שנים, זה לוקח זמן.
    יש לי טענות על המרקאטו שלא היה מספיק טוב, לא מעט חורים לא כוסו( שוער, בלם, קיצוני יותר טוב מהקיימים, השיחרור של קאייסדו..), ואולי לסארי יש חלק בזה, אבל לא אחליף אותו באף אחד אחר, גם אם נעשו טעויות. הוא תותח, ואני איתו עד הסוף.
    להתגעגע לאינזאגי.. מקווה שהתבדחת.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  12. DRORIKO Member

האמת שאני פחות עוקב אחריכם השנה, ואולי אני סתם מושפע מהמשחק אתמול שהתקפית נראתם כמו כלום(מצד שני התמודדתם מול חתיכת הגנה)

13. SerieA Il Capitano

אני מבין שאינזאגי רצה לשמור את בארלה ושאר החבר'ה למשחק מול שחטאר ביום רביעי (האמת שהמשחק ברביעי יותר חשוב מהמשחק היום), אבל לא יכול להיות שבכל פעם שאנחנו ביתרון יש חילופים שמכניסים כל מיני כורי פחם כמו גליארדיני למגרש ואז אנחנו הולכים לאחור. זה לא הגיוני.

ואחרי כל זאת, לאחר משחקים מול מילאן, נאפולי ויובנטוס אני חושב שסביר לומר שאנחנו בהחלט במאבק על התואר ואני מצפה מאיתנו לקחת את האליפות הזו. ראשית כי בתור אוהד אני תמיד מצפה מאיתנו לזכות, ושנית כי אני חושב שאנחנו אמורים להיות הטובים ביותר.

לגבי פיולי מאמן לאליפות - עוד נראה לגבי זה.

14. GRANDE LAZIO Member

כי אין לנו בקאפ לצ'ירו. שים את קאייסדו במקום מוריקי שם בכדור שסאביץ' סידר לו וזה גול. מוריקי קבור בלאציו, איבד את כל הביטחון, לא מאופס, רומז על עזיבה כל הזמן . היינו צריכים לחתוך את זה בקיץ, אבל טארה חיפש לכסות את התחת שלו על חשבון הקבוצה, הוא זה שהביא אותו בסכום הזה, והוא זה שבחר בו ולא בקאייסדו.
    ומוריקי לא חלוץ רע, הוא חלוץ טוב מאוד שבכל קבוצה אחרת, עם שיטה מותאמת עבורו, בליגה לא פחות גדולה, יכול להצליח, כמו בנבחרת קוסובו. בלאציו זה לא עובד, הוא לא משחק הרבה כי יש לנו את צ'ירו שיפתח כל זמן שהוא כשיר.
    חשבתי שהיינו טובים אתמול, שלטנו, עד הכדור האחרון כי לא היתה כתובת. השופט כאמור החמיר איתנו, זה נראה כמו משחק של 0-0 אם להיות כנים.

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ברמת הכדורגל אינזאגי מאמן טוב ורק בן אדם עם פוזיציה יכתוב אחרת. אינטר לא סתם מגיעה כל משחק לים מצבים, לא סתם גם יש גיוון בכובשים ונראה שהקבוצה כקבוצה נראית יותר טוב מהעונה הקודמת. אם הוא ידע לקחת את הפן המנטלי צעד קדימה, אז אינטר יכולה וצריכה לזכות באליפות כי זה מה שחסר לנו. היכולת לא מדאיגה אותי.

Mamadu אוהב/ת את זה.